پارافین جامد
یک ترکیب هیدروکربنی سیر شده که در آن تمامی اتمهای کربن موجود در مولکلول با پیوندهای ساده به یکدیگر متصل‌اند و پارافین‌ها یا هیدروکربنهای پارافینی ..
پارافین مایع
یک ترکیب هیدروکربنی سیر نشده که در آن اکثر اتمهای کربن موجود در مولکلول با پیوندهای ساده به یکدیگر متصل‌اند و پارافین‌ها یا هیدروکربنهای پارافینی را ..
فروش پارافین جامد
تهیه وتولید انواع پارافین جامد با بهترین کیفیت و قیمت مناسب آماده همکاری با کلیه صنایع داخلی و صادر کنندگان ..
وایت اویل - پارافین
شرکت پترو روانسازان بابیش از سه فروش فوق العاده محصولات شرکت پترو روانسازان بابیش از سه سال تجربه در زمینه بازرگانی و تولید محصولات ذیل طبق سفارش و نوع مصرف شما ..
تولید و فروش پارافین مایع
شرکت آرین زیست تولید کننده انواع پارافین مایع صنعتی با درجه فلش پوینت متفاوت جهت کاربری صنعتی آماده عرضه محصولات خود به مصرف کنندگان می باشد. پارافین مایع ..
پارافین-فوتس اویل-خاک رنگبر-پلی اتیلن
تولید وفروش انواع گرید های صنعتی پارافین از 0.5درصد تا7درصد،فوتس اویل،خاک رنگبری،پلی اتیلن وانواع مشتقات اسلک وکس ..
فروش ویژه انواع روغن پایه
شرکت صنایع شیمیایی تروند سپاهان پیشرو در تولید انواع روغنهای پایه تصفیه ، موتور ، قیر و پارافین مایع روغن پایه SN 100 روغن پایه SN 150 روغن پایه SN 180 روغن پایه SN ..
شرکت آرین زیست تولید کننده خاک رنگ بر مخصوص وازلین
شرکت تولیدی بازرگانی آرین زیست در کنار فعالیت تولیدی خود در زمینه انواع پارافین مایع صنعتی اقدام به شناسایی و فرمولاسیون خاک رنگبر با درجه اکتیواسیون بالا ..
فروش اسید استیک
اسید استیک یا نام آیوپاک آن اتانوییک اسید یا جوهر انگور جز اسیدهای آلی (از گروه کربوکسیلیک اسیدها) است. فرمول آن CH3COOH است. هلدینگ تولیدی ساینا شیمی سایپار شیمی و ..
فروش انواع بنزن
آلکیل بنزن خطی (به انگلیسی: Linear alkyl benzene) یک ترکیب شیمیایی با شناسه پاب‌کم {{{7}}} است. که جرم مولی آن مایع روغنی بی‌رنگ می‌باشد. هلدینگ تولیدی ساینا شیمی سایپار شیمی و ..
فروش اورتوزایلین
اورتوزایلین برای ساخت پلاستیسایزرها، داروها، سموم دفع آفات، رنگ و فتالئیک انیدرید مورد استفاده قرار می گیرد. هلدینگ تولیدی ساینا شیمی سایپار شیمی و دنیای پلاستیک ..
فروش ایزوبوتانول
ایزوبوتانول (به انگلیسی: Isobutanol) با فرمول شیمیایی C۴H۱۰O یک ترکیب شیمیایی با شناسه پاب‌کم ۶۵۶۰ است. که جرم مولی آن 74.122 g/mol می‌باشد. شکل ظاهری این ترکیب، مایع بی‌رنگ ..
فروش اسید ترفتالیک
ترفتالیک اسید (به انگلیسی: Terephthalic acid) با فرمول شیمیایی C۸H۶O۴ یک ترکیب شیمیایی است. که جرم مولی آن ۱۶۶٫۱۳ g/mol می‌باشد. شکل ظاهری این ترکیب، پود یا بلورهای سفید ..
فروش پنتا
پنتا اریتریتول (به انگلیسی: Pentaerythritol) با فرمول شیمیایی C5H12O4 یک ترکیب شیمیایی با شناسه پاب‌کم 66460 است. که جرم مولی آن ۱۳۶٫۱۵ گرم بر مول می‌باشد. شکل ظاهری این ترکیب، ..
فروش قیر
قیر ماده‌ای است سیاه رنگ و خمیری شکل که در عایقکاری رطوبت و ساخت آسفالت کاربرد دارد. قیر انواع گوناگونی دارد که هر یک از انواع آن، دارای کاربرد خاصی است. قیر از ..
فروش منو اتانول امین
منو اتانول امین عامل متفرق ساختن مواد شیمیائی ،کشاورزی،پولیش، تمیز کننده و رنگهای امولسیون از گازهای طبیعی میباشد . منو اتانول امین توسط نور تجزیه می شود و به آرامی ..
فروش مخلوط زایلین
پارازایلین و مخلوط زایلین‌ها در صنایع رنگ‌سازی، صنایع پلاستیکی کاربرد دارند، همچنین این محصولات ماده اولیه الیاف مصنوعی، ترفتالیک اسید، صنایع دارویی، حشره ..
فروش انیدرید فتالیک
فتالیک انیدرید (به انگلیسی: Phthalic anhydride) با فرمول شیمیایی C8H4O3 یک ترکیب شیمیایی با شناسه پاب‌کم {{{7}}} است. که جرم مولی آن ۱۴۸٫۱ گرم بر مول می‌باشد. شکل ظاهری این ترکیب، ..
فروش نرمال بوتانول
نرمال بوتانول یک ترکیب آلی از خانواده الکل ها است. نرمال بوتانول به صورت طبیعی از تخمیر مواد قندی و کربوهیدرات ها تولید می شود. از کاربردهای نرمال بوتانول تولید ..
فروش دی اتیل هگزانول
دی اتیل هگزانول ترکیبی آلی است که برای تولید بسیاری از مواد شیمیایی بکار می رود. اتیل هگزانول مایعی شفاف و بی رنگ از خانواده آلکل ها است. کاربرد اصلی 2-اتیل هگزانول در ..
فروش اوره صنعتی
اوره یا کاربامید از مواد اولیه ساخت ترکیبات شیمیایی به حساب می آید.تهیه رزین های اوره، مواد آرایشی، صنایع دارویی و تهیه مواد آتشنشانی با استفاه از اوره صنعتی صورت می ..
پارکت پلی ترکیه
پارکت پلی متنوع در رنگ و طرح دارای 19 رنگ زیبا کلیک مقاوم و پارافین خورده laminate flooring peli www.peli.blogfa.com www.tirdaddecor.ir ..
فروش پارازایلین
پارازایلین در ماده اولیه الیاف مصنوعی، ترفتالیک اسید، صنایع داروئی، حشره کش ها و حلال ها مورد استفاده قرار می گیرد. پارازایلین در جهت تولید اسیدترفتاتئیک یا دی متیل ..
فروش انواع رزین
رزین ترکیبی طبیعی یا مصنوعی است که بسیار چسبناک است و تحت شرایطی سخت می شود. معمولاً در الکل قابل حل است اما در آب حل نمی شود. این ترکیب به طرق گوناگون طبقه بندی می شود ..