محصولات آلومینیومی
ورق آلومینیومی آلیاژ 7075 - 6061 - 2024 - 5083 از ضخامت 0.5mm تا 250mm. میلگرد آلومینیومی آلیاژ 7075 تا قطر 500mm ورق آلومینیوم هوایی - دریایی - ورق آلیاژ سخت آلیاژ7xxx ..
دمپر آلومینیومی
برای دیدن لیست محصولات به وبسایت شرکت(www.byleh.com)مراجعه کنید. انواع دمپر و قطعات دمپر: دمپر آپوزیت دمپر مولتی زون دمپر وزنی دمپر میکرو قطعات دمپر: چرخ دنده ..
نردبانهای آلومینیومی
نردبانهای آلومینیومی تچر با کیفیت بالا و پایداری فوق العاده در طرحهای 3،4،5،6،7،8،9، پله قابل استفاده در آشپزخانه،انبارها،داروخانه ها و کارهای کارگاهی و ..
لوله آلومینیومی
لوله های آلومینیومی به روش تزریق پیوسته (Continuous extrusion method) و از مفتول راد تولید می شود، آلیاژ مورد استفاده با خلوص 99.7 به بالا بوده که از شرکت های آلوم تک قزوین و ..
نردبان آلومینیومی
پارس الومینیوم امین تولید 5 نوع نردبان درسطح کشوردر سایز های متنوع واستاندارد مدل کشویی (مخابراتی ) از 11پله ارتفاع(3متر)تا 34پله (9متر ) مدل الوند از 4پله تا 10پله مدل ..
فروش کابل آلومینیومی
عرضه و فروش انواع کابل آلومینیوم وسیم الومینیومی ، کابل خودنگهدار آلومینیومی ، کابل فرمان ، کابل زمینی ، کابل شیلد دار ، کابل زره دار ، کابل های تک رشته ..
رینگ آلومینیومی فابریکی
کلیه رینگهای اسپرت آلومینیومی کارخانه های ایران خودرو و سایپا در تمامی طرحها با قیمت کارخانه ..
نرده آلومینیومی و پلکسی گلس
شرکت کاپس ارائه دهنده نرده های آلومینیومی و پلکس گلس با 15 سال گارانتی رنگ ..
گل میخ آلومینیومی و چدنی ترافیکی
تهیه و عرضه گل میخهای آلومینیومی و چدنی ترافیکی به ارتفاع 4 و 2 سانتی متر با کمترین قیمت ..
فروش نردبانهای آلومینیومی
پارس آلومینیوم تولید کننده نردبانهای آلومینیومی وآهنی مدل کشویی از ارتفاع 3متر تا 9متر مدل الونداز 4پله تا 7پله مدل نسترناز 3پله تا 8پله مدل ..
تولید پروفیل آلومینیومی
•طراحی ، تهیه نقشه ، ساخت قالب و تولید (( انواع پروفیل های آلومینیومی )) با مقاطع سفارشی همراه با رنگ و یا آبکاری •ایمیل:   meghiyassanat@yahoo.com •تلفن ..
پولی چدنی و آلومینیومی
شرکت هم آرا تولید کننده با کیفیت ترین پولی های چدنی و آلومینیومی و قطعات مورد استفاده در دستگاه های سرمایشی-گرمایشی و تهویه مطبوع.لیست کامل محصولات ما را در ..
نرده آلومینیومی نفیس
فروش قطعات و پروفیلهای نرده آلومینیومی و پلکسی ترکیه در 5 رنگ مختلف با 10 سال ضمانت عدم تغییر رنگ در هر گونه آب و هوایی از سراسر کشور نمایندگی فعال پذیرفته می ..
نرده آلومینیومی نفیس
فروش قطعات و پروفیلهای نرده آلومینیومی و پلکسی ترکیه در 5 رنگ مختلف با 10 سال ضمانت عدم تغییر رنگ در هر گونه آب و هوایی از سراسر کشور نمایندگی فعال پذیرفته می ..
در و پنجره دو جداره آلومینیومی
گروه صنعتی آذین آلومینیوم شامل شرکت‌های آذین آلومینیوم پویا و آذین درب اراک در دو واحد مجزا در بخش تولید انواع مقاطع آلومینیومی و رنگ آمیزی و مونتاژ انواع در ..
رادیاتور آلومینیومی بوتان
ویژگی های ایل پریمو طراحی مدرن و جذاب ایتالیایی بالاترین توان حرارتی هر پره و درنتیجه نیاز به پره کمتر بالاترین مقاومت در برابر خوردگی و حداقل هواگیری به دلیل ..
در و پنجره آلومینیوم - آلومینیومی - aluminum
طراحی و ساخت در و پنجره آلومینیومی در مناطق چمستان - آمل - نور و روستاهای حومه در اسرع وقت و با استفاده از با کیفیت ترین پروفیل های در و پنجره پذیرفته ..
فروش نردبانهای آلومینیومی وآهنی
پارس آلومینیوم تولیدکننده نردبانهای آلومینیومی وآهنی در5طرح متنوع مدل کشویی 3متر ارتفاع تا 9متر به صورت 2تیکه و3تیکه مدل نسترن از 4پله تا 7پله مدل الوند 4پله تا ..
فروش نردبانهای آلومینیومی وآهنی
پارس آلومینیوم تولیدکننده نردبانهای آلومینیومی وآهنی مدل کشویی از ارتفاع 3متر تا 9متر مدل الونداز 4پله تا 7پله مدل نسترناز 3پله تا 8پله مدل نقاشی11و13و15 پله ..
فروش نردبانهای آلومینیومی وآهنی
پار س آلومینیوم تولید کننده نردبانهای آلومینیومی وآهنی مدل کشویی از ارتفاع 3متر تا 9متر به صورت تکی دوتکه وسه تیکه مدل الوند   ا ز4پله تا 7پله مدل ..
فروش نردبانهای آلومینیومی وآهنی
پارس آلومینیوم امین تولید کننده نردبانهای آلومینیومی،مفصلی ،آهنی مدل کشویی از ارتفاع 2متر تا 7متر مدل الوند از 4پله تا 7پله مدل نسترن از از 5پله تا 8پله مدل ..
رینگ اسپورت آلومینیومی فابریک
شرکت اروندچرخ رفسنجان تولیدکننده رینگهای اسپورت آلومینیومی برای انواع خودروهای پژو و سمند و انواع پراید و خودروهای کاپرا - مزدا 3 و لیفان 620 و تامین کننده ..
یراق آلات در و پنجره آلومینیومی و یو پی وی سی
این شرکت وارد کننده و توزیع کننده انواع یراق آلات در و پنجره های دو جداره آلومینیومی و ترمال بریک و یو پی وی سی با بهترین کیفیت و برترین برند های ایتالیایی و ..
تولید و فروش فلش و قاپک های آلومینیومی
شرکت صنایع شکل دهی نیمه جامد تبریز(TASSPIN) تولید کننده انواع فلش و قاپک های آلومینیومی در سایزها و طرحهای متنوع، ارائه دهنده خدمات به مشتریان با نازلترین ..