صاعقه گیر
صاعقه گیر-صاعقه گیر در کرج-صاعقه گیر در تهران و شهرستانها-فروش صاعقه گیر-اجرای سیستم صاعقه گیر-نصاب صاعقه ..
صاعقه گیر
طراحی،مشاوره،نصب و راه اندازی وخدمات پس از فروش سیستمهای اعلام حریق ..
چاه ارت و صاعقه گیر
شرکت مبتکران صنعت و دانش به شماره ثبت 856 همگام با دانش روز دنیا و بهره گیری از تجارب پروژه های اجرایی توسط متخصصین فنی و کارآزموده در این زمینه ، به منظور ..
شرکت صاعقه الکتریک
شرکت صاعقه الکتریک با شماره ثبت 509 و سابقه ارائه خدمت در مراکز دولتی و خصوصی سراسر کشور اماده همکاری با تمام پروژه های دولتی و خصوصی در زمینه برق،شبکه ،سیسیتم ..
شرکت صاعقه الکتریک
نصب آیفون تصویری خود را با خیال راحت به پرسنل کار آزموده شرکت ما پسپرید با نازلترین قیمت و در اسرع قمیت. ..
سرج ارستر(صاعقه گیر)کلاس بی
پیمان الکتریک www.peymanelc.com 02133993009-02133993055 احتراما به استحضار می رساند با کادری مجرب و دارای چندین نمایندگی در ایران در زمینه اتوماسیون و الکترونیک صنعتی مفتخر است تا شما ..
فروش صاعقه گیر ، ارتینگ و اجرای چاه ارت
1- احداث چاه ارت برای سیستم های ابزاردقیق و کنترل و دستگاه های دقیق و گران قیمت با ضمانت تحویل زیر 2 اهم در این چاه ها از مواد کاهنده اهم زمین و بنتونیت و خاک رس با ..
تخریبگران صاعقه - تخریب ساختمان
با سلام ودرود خدمت کلیه هموطنان عزیز وگرانقدر: مجموعه تخریبگران صاعقه ، با چندین سال تجربه در خصوص تخریب تأسیسات ساختمانی ، اداری ، کارخانه ای کارگاهی و غیره ..
فروش ارستر و وریستور، صاعقه گیر OBO
امروزه صدمات ثانویه ناشی از برخورد صاعقه، بصورت شوکهای ولتاژ و جریان، منشاء اصلی آسیب به دستگاههایی می شوند که در ساخت آنها بطور وسیعی از عناصر ..
صاعقه گیر الکترونیکی – برقگیرپسیو – ارتینگ و گراند
شرکت رهنما تجارت پاسارگاد (آر تی پی RTP) صاعقه گیر الکترونیکی – برقگیرپسیو – ارتینگ و گراندینگ شرکت RTP با در اختیار داشتن کادر مجرب و متخصص خدمات ذیل را ارائه ..
فروش ارستر و وریستور(برق گیر)،صاعقه گیرEPCOS
شرکت برنیکا در زمینه توزیع ارستر و وریستور (برق گیر) و سیستم های حفاظت در برابر صاعقه ، شامل انواع ارستر های کلاس II ( C ) ، I (B) ، III (D) و ارستر های ..
سیستم حفاظت در برابر صاعقه و ارستر Iskra
شرکت برنیکا با سابقه ی درخشان در زمینه ی واردات و توزیع انواع لوازم الکتریکی ، همراه با کادری فعال و مجرب ، افتخار دارد تا شما را در زمینه ی برق صنعتی یاری ..
سرج ارستر برقگیر صاعقه گیر ابو - بترمن آلمان Surge
روزانه تجهیزات الکتریکی بارها و بارها مورد هجوم جریانات سریع و غیر عادی حاصل از تخلیه بار الکتریکی راه دور (صاعقه) یا عملیات روزانه قطع و وصل سیستمهای قدرت در شبکه ..
فروش اقلام چاه ارت به قیمت کارخانه
شرکت مبتکران صنعت و دانش عامل فروش تجهیزات و لوازم ارتینگ و صاعقه گیر به قیمت درب کارخانه صفحه مسی (باهنر،شرکتی،اتمایز) سیم مسی سیم روکش دار ..
ارستر و برقگیر DC │ ارستر ولتاژ
کاتالوگ ارستر obo betterman- اوبو بترمن │ تلفن تماس: 33999115 │ بازرگانی تیکوا نیرو MCD 50-B 3+1 ارستر کلاس B، تیپ 1، سه پل و نول، 125-50 کیلو آمپر، تا 255 ولت و ضربه 1/3 کیلو ولت، مدل ..
سـرچ ارسـتر (برقگیر) کلاس Cنوع ɪɪ مارک PHOENIX
شرکت برنیکا در زمینه توزیع انواع ارستر و وریستور (برق گیر) و سیستم های حفاظت در برابر صاعقه ، شامل انواع ارستر های کلاس II ( C ) ، I (B) ، III (D) و ..
ارسـتر ترکیبـی کلاس B+C نوع ɪɪ + ɪ مارک PHOENIX
ارسـتر (برقگیر) ترکیبـی کلاس B+C نوع ɪɪ + ɪ : 5094444 - V25-B+C 1+NPE+FS: ارسـتر (برقگیر) ترکیبـی حفاظت از یک فاز + نول با سیگنالینگ از راه دور برای شبکه های TN و TT کلاس B+C نوع ɪɪ + ..
سـرچ ارسـتر (برقگیر) کلاس Cنوع ɪɪ مارک DEHN
شرکت برنیکا در زمینه توزیع ارستر و وریستور (برق گیر) و سیستم حفاظت در برابر صاعقه ، شامل ارستر کلاس II ( C ) ، I (B) ، III (D) و ارستر ترکیبی کلاس ( B+C ) ، ..
تولید دکل مهاری ، خودایستا ، پایه دوربین
شرکت ایستا سازه آپادانا *** تولید و نصب انواع سازه فلزی (اسکلت و سوله ) ***تولید و نصب انواع دکل مخابراتی ( مهاری - منوپل - پل و خودایستا ) ((بزرگترین صادر ..
برقگیر کلاس ترکیبی C+D نوع ɪɪɪ+ɪɪ مارک PHOENIX
امروزه صدمات ثانویه ناشی از برخورد صاعقه، بصورت شوکهای ولتاژ و جریان، منشاء اصلی آسیب به دستگاههایی می شوند که در ساخت آنها بطور وسیعی از عناصر ..
فروش ارستر دهن │ ارستر dehn
این قطعه برق گیر برای خطوط برق ،که این نوع برای مصارف LV است،اسم لاتین آن voltage surge protectors یا surge arrester یا سرج ارستر میباشد. عملکرد آن شبیه برقگیر میباشد، با این ..
فروش ارستر، برقگیر و وریستور مارک اپکاس،اوبو
بازرگانی راد الکتریک توزیع کننده ملزومات برق و الکترونیک صنعتیWWW.RADELC.COM بازرگانی راد الکتریک به عنوان یکی از بزرگترین وارد کنندگان تجهیزات برق و الکترونیک صنعتی در ..
احداث چاه ارت
شرکت فراگیر ارتباطات پردیس ( فراپ ) همگام با دانش روز دنیا و بهره گیری از تجارب پروژه های اجرایی توسط متخصصین فنی و کارآزموده در این زمینه ، به منظور دستیابی به ..
احداث چاه ارت
شرکت فراگیر ارتباطات پردیس ( فراپ ) همگام با دانش روز دنیا و بهره گیری از تجارب پروژه های اجرایی توسط متخصصین فنی و کارآزموده در این زمینه ، به منظور دستیابی به ..