نرم افزار تبلیغات بازاریابی و خدمات پس از فروش crm
سامانه جامع نرم افزار بازاریابی ، فروش ، مدیریت ارتباط با مشتری CRM و خدمات پس از فروش کالا و خدمات www.DahaData.com محصول منحصر به فرد دها دیتا امکانات ..
نرم افزار فروش، بازاریابی و ارتباط با مشتریان CRM
دها دیتا تولیدکننده نرم افزار های تخصصی اداری و مشاغل، نرم افزار سمانا را معرفی می‌کند: سمانا CRM یک راهکار نرم افزاری ..
بازاریابی
به یک خانوم با روابط عمومی بالا جهت بازاریابی تلفنی در زمینه مصالح ساختمانی با پورسانت عالی نیازمندیم. ..
بازاریابی
شرکت بازاریابی تهاتر پارس شرکت بازاریابی و مدیریت صادرات تهاتر پارس آسیا مستقر در مرکز رشد فناوری فسا ، با برخورداری از کادری مجرب از متخصصین ..
بازاریابی
به چند بازاریاب فعال خانم وآقا در زمینه مواد غذایی نیازمندیم ..
بازاریابی سنگ آهن
خرید سنگ آهن هماتیت و مگنتیت عیار بالا lower S & P (0.1%max فقط تحویل در بنادر fot,fob یا چین باشد بار از کشورهای دیگر هم پذیرفته میشود.مالزی البانی آفریقا مکزیک و... آنالیز ..
بازاریابی
تجارت پرسود با حداقل سرمایه آیا می دانید فروشگاه الکترونیکی یک نیاز درحدود بیش از 80محصول در زمینۀ پرفروش خودرویی فعالیت می کند؟ این محصولات در دو دسته بندی، ..
خدمات تخصصی نرم افزار و سخت افزار و فروش ویژه محصو
خدمات تخصصی نرم افزار و سخت افزار و فروش ویژه محصولات اپل ایران اپل با پنج سال سابقه در زمینه فروش محصولات اپل _ فروش گیفت کارت های امریکا _ خدمات ..
خدمات نرم افزار و سخت افزار و تعمیرات طنین سیستم
خدمات نرم افزار و سخت افزار و تعمیرات طنین سیستم فروش قطعات و سیستم های روز فروش لپتاپ به قیمت تهران تعمیرات کلیه سخت افزارهای کامپیوتری ..
نرم افزار افزار حسابداری زعفران ویژه رستوران
بدون نیاز به اطلاعات کامپیوتری فاکتور فرو ش بسیار دقیق موجودی روزانه غذا انبارگر دقیق وکلیه کارهای حسابداری شرکت پژواک سپاهان 03136250970-09130919773  www.PejvakComputer.com - ..
بازاریابی محصولات شما
اگر مایل هستید محصول خود را در خوزستان بازاریابی کنید این کار را به ما بسپارید جهت هماهنگی تماس بگیرید با تشکر ..
بازاریابی تلفنی
پوشاک تهران پخش به منظور پیشبرد اهداف بازاریابی تلفنی خود ، بدین وسیله از افراد با تجربه در زمینه بازاریابی تلفنی دعوت به عمل می آورد جهت دریافت ..
آماده بازاریابی
با درود اینجانب علی از تهران خیابان شهید بهشتی آماده بازاریابی و فروش در زمینه دستگهای دندانپژشکی و لوازم میباشم . ..
بازاریابی سنگ های ساختمانی
بازاریابی سنگ های ساختمانی و تزییناتی ازجمله سنگ های تراورتن : عباس اباد و دره بخاری و حاجی اباد و.....شهرستان محلات ادرس دفتر : خمین میدان سرداران روبروی اداره دارایی ..
بازاریابی اینترنتی
مرکز خدمات شبکه مشهد آی تی گروه خدمات شبکه مشهد آی تی با سابقه ای طولانی در امر خدمات شبکه آماده همکاری با ادارات و سازمان های دولتی میباشد. بازاریابی اینترنتی از آن ..
بازاریابی و پخش انحصاری چای
سلام بازاریابی و پخش انحصاری(و البته نه عمده فروشی) یک چای جدید و بسیار معتبر در سراسر کشور مورد نیاز است. از این جهت انحصاری است که این چای در اختیار عمده فروشان ، پخش ..
بازاریابی مدرن
شرکت پایافن یکی از بزرگترین شرکتهای ارسال پیامک در ایران که مبتکر راهکارهای نوین در تجارت است امروزه پیامک یکی از مهم ترین و بهترین ابزارهای تبلیغاتی می باشد. در ..
بازاریابی اینترنتی
در ماه چند نفر نام محصول تولیدی شما را در گوگل جست و جوی می کنند؟ آیا می دانید اگر فقط یک درصد این افراد از شما خرید کنند چه سودی عاید شما می ..
نمایندگی و بازاریابی
پذیرش نماینده فروش و بازاریاب ********************************************** شرکت پویا فرش تبریزبزرگترین و مجهزترین مرکز ارائه زیباترین طرح های تابلوفرش های منحصر  به فرد تبریزی به ..
مشاوره بازاریابی و صادرات
ارائه مشاوره های بازرگانی و بازاریابی به صورت حضوری ، تلفنی و اینترنتی ! شرکت بازاریابی و مدیریت صادرات تهاتر پارس ، با برخورداری از کادری متخصص و مجرب ..
مشاور بازاریابی و تبلیغات
آماده انجام تحقیقات بارار ؛ بازاریابی و مشاوره برای ایجاد کمپین های بازاریابی و تبلیغات برای شرکتها و موسسات به صورت پروژه ای می باشم با توجه به تجربه ..
مشاوره رونق کسب و کار و بازاریابی
مشاوره رونق کسب و کار و بازاریابی مشاوره ، آموزش و اجرا در زمینه های : مشاوره سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار جذب صحیح نیروی انسانی بازاریابی و فروش ارائه ..
بازاریابی و فروش و سفارشات
قابل توجه جویندگان کار یک فرصت شغلی پر سود و کسب درامد بالا و پاداش با سرمایه ی کم جهت بازاریابی و فروش و نمایندگی ..
بازاریابی کالاهای صادراتی
بازاریابی کالاهای تولیدی شما در ترکیه، چین، کشورهای حوزه خلیج فارس و اروپا مشاوره صادرات و بازارسازی برای محصولات تولیدی شما ..