منشی
به یک نفر منشی خانم در مجتمع ورزشی چابک نیازمند میباشیم شماره تماس:09139404708 ..
منشی
به یک بازار یاب و منشی نیازمندیم ..
منشی
این نمایندگی نیازمند به یک منشی می باشد نیازی به مهارت بیمه نمی باشد. ..
منشی
به یک منشی جهت پاسخگویی تلفن در دفتر مهندسی در میدان راهنمایی نیازمندیم 09153144946 ساعت کاری از ساعت 8 صبح تا ساعت 1 بعداز ظهر با حقوق دویست و پنجاه هزار تومان ..
منشی
دعوت به همکاری از یک نفر منشی خانم با 1 سال سابقه امور منشیگری و آشنا به امور حسابداری جهت شرکت در زمینه صنعت ساختمانی واقع در خیابان خیام جنوبی ..
استخدام منشی
استخدام منشی خانم تمام وقت ترجیحا آشنا به خدمات پوست و زیبایی رزومه خود را به ایمیل شرکت ارسال فرمایید. (محل سکونت منشی در محدوده پاسداران باشد) ..
استخدام منشی
به یک نفر منشی در شرکت کامپیوتری البرز نیازمندیم 09143168013 ..
استخدام منشی
به یک منشی جهت کار در کانون تبلیغات در نجف آباد نیازمندیم 09130830604 ..
استخدام منشی
به یک منشی خانم جهت بازاریابی نیازمندیم.( شهر قم ) حقوق ثابت+پورسانت 09123533547 ..
استخدام منشی
یک منشی ساده خانم (مجرد )دریک شرکت کامپیوتری نیازمندیم. ..
جذب منشی و بازاریاب در رشت
جذب منشی بازاریاب در رشت شرکت پارسین در رشت نیاز به چند منشی و بازاریاب تلفنی به صورت پاره وقت با حقوق ثابت و پورسانت دارد. ساعات کار: صبح ها: ۹ تا ..
استخدام منشی در رشت
یک وب سایت مسکن جهت انجام اموار اداری و منشی گری به دو نفر مسلط به کامپیوتر با روابط عمومی بالا بصورت نیمه وقت نیازمند است ..
استخدام منشی
منشی خانم جهت همکاری در دفتر مرکزی تصفیه آب فرزاد نیازمندیم حقوق توافقی 09118334410 5523680 آدرس : رشت خیابان معلم روبروی باغ وطن آبادی ..
استخدام منشی
استخدام منشی خانم ساکن تبریز آشنایی کامل به زبان انگلیسی شرکت واردات و صادرات ..
میز منشی + فایل
میز منشی نیم گرد بهمراه فایل سه کشو بسیار تمیز » سایر تصاویر برای این آگهی ..
منشی خانم
به یک خانم منشی آشنا به فتوشاپ یا کورل در سردرود و سهند نیازمندیم ..
استخدام منشی
همکار خانم گرافیست منشی و فروشنده خانم با روابط عمومی قوی آشنا با کامپیوتر و تایپ تمام وقت و نیمه وقت حتی دانشجو به همکاری در سال جدیددعوت میشود گرافیست ..
استخدام منشی
برای کار در یک شرکت فعال در زمینه تهیه وتوزیع کابلها وتجهیزات مخابراتی واقع درشهرک صنعتی اشکذربه عنوان منشی نیاز به یک نفر خانم خوش بیان و آشنا به ..
استخدام منشی مطب
دعوت به همکاری به یک منشی مسلط به تزریقات و سابقه کار در مطب زیبایی نیازمندیم حقوق 700 هزار تومان + بیمه تلفن تماس:44667107 ایمیل جهت ارسال رزومه: edari1393job@gmail.com ..
استخدام منشی
به یک نفر منشی خانم مسلط به کامپیوتر جهت کار در کارخانه واقع در شهرک صنعتی عباس اباد شریف اباد با حقوق وزارت کار و مزایا نیازمندیم تلفن:36425664-36425663 ..
استخدام منشی
شرکت فرآیند ارقام پرداز جهت تکمیل کادر متخصص و نیروی انسانی مورد نیاز خود برای بخش اداری شرکت اقدام به استخدام منشی خانم می نماید. علاقه مندان می توانند ..
منشی خانم
منشی خانم فوق دیپلم به بالا جهت امور اداری و اشنا به تایب جهت کار در شرکت تولید سنگ در انتهای نواب شهرک صنعتی شمس اباد با حقوق بالا و پورسانت نیازمندیم ..
استخدام منشی
به یک منشی خانم با روابط عمومی بالا و مسلط به کامپیوتر جهت کار در موسسه خیریه نیازمندیم آدرس:اهواز-کوی ملت-خیابان شیخ نبهان-بین فلکه اقبال و فلکه عامری- ..
استخدام منشی
استخدام منشی خانم دیپلمه ، مجرد ، آشنایی به رایانه ، با ضامن معتبر ، روابط عمومی خوب ، ترجیحاً ساکن حوالی میدان شریعتی اراک جهت کار در دفتر اداری بصورت ..