مناقصات و مزایدات مخابرات
مهندس مشاور ، طراحی ، نقشه کشی ، نظارت و مطالعه (مخابرات) پیمانکاری ، تعمیر و نگهداری پروژه های مخبرات و مراکز تلفن (اجرا ، راهبری و ...) خرید کالا و تامین ملزومات و ..
فروش 30 عدد دکل مخابرات 18 متری
فروش 30 عدد دکل مخابرات 18 متری خود ایستا ، لوله فلنچی ، گالوانیزه گرم ، سه پایه ، 6 تکه ، با تمامی لوازم ، پله ، میله ارت ، چراغ چشمک زن دکل و ... فروش به دلیل تغیر ..
تجهیزات شبکه و مخابرات
تجهیزات شبکه و مخابرات شرکت فن آوران شبکه با بیش از ۱۲ سال سابقه فعالیت در زمینه صنعت IT و شبکه به عنوان نماینده رسمی‌کمپانی اشنایدرفرانسه توانسته است با ..
فروش مغازه در چهار راه مخابرات
40 متر مغازه با مشخصات 35 متر بلکن ارتفاع 6 متر سرویس بهداشتی کف و دیواره ها تا سقف سنگ واقع در چهارراه مخابرات املاک ولیعصر متخصص در امور خرید و فروش باغ و ..
آموزش تعمیر بورد های مخابرات
آموزش تعمیر بورد های مخابرات این بخش مهم مربوط به رشته های دانشگاهی میباشد که اصول کار روی بورد را اطلاع ندارند. در این بخش کارآموز با روشهای شناخت انواع بورد ..
آموزش تعمیر بورد های مخابرات
این بخش مهم مربوط به رشته های دانشگاهی میباشد که اصول کار روی بورد را اطلاع ندارند. در این بخش کارآموز با روشهای شناخت انواع بورد آشنا شده و میتواند به راحتی بورد ها ..
آموزش تعمیر بورد های مخابرات
این بخش مهم مربوط به رشته های دانشگاهی میباشد که اصول کار روی بورد را اطلاع ندارند. در این بخش کارآموز با روشهای شناخت انواع بورد آشنا شده و میتواند به راحتی بورد ها ..
آموزش تعمیر بورد های مخابرات
این بخش مهم مربوط به رشته های دانشگاهی میباشد که اصول کار روی بورد را اطلاع ندارند. در این بخش کارآموز با روشهای شناخت انواع بورد آشنا شده و میتواند به راحتی بورد ها ..
پروژه های مهندسی مخابرات و الکترونیک
پروژه های مهندسی مخابرات و الکترونیک طراحی و شبیه سازی انواع آنتنها همانند مونوپل, یاگی یودا, هورن (شیپوری), رفلکتورها (بشقابی, تلسکوپی و ...), مایکرواستریپ, ..
انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات
انجام پایان نامه ارشد و دکتری برق در تمامی گرایش ها ( مخابرات، الکترونیک، قدرت، کنترل، مکاترونیک و . . .) توسط اساتید دانشگاهی و نخبگان علمی در سراسر ..
فروش آپارتمان پشت مخابرات شهرک حافظ
سه واحد آپارتمان به متراژ های 85 و 75 متری دارای آسانسور و سرامیک و .... به قیمت مناسب به فروش می رسد ..
لیست پژوهش های آماده برق، الکترونیک و مخابرات جهت
09367292276 توجه: عددی که بعد از عنوان پایان نامه آورده شده است نشانگر تعداد صفحات آن پایان نامه میباشد. توجه: تمامی پژوهش ها و تحقیقات و گزارشات کارآموزی به صورت فایل word ..
انواع کابل مسی و فیبر نوری مخابرات
شرکت آرمان صنعت رفسنجان نماینده فروش کابلهای نوری مجتمع صنعتی رفسنجان "بزرگترین تولیدکننده کابلهای فیبر نوری در ایران پهناور" مفتخر است با ارائه انواع ..
قدرت - - کنترل - - الکترونیک - - مخابرات ( کلیه ی
انجام پروژه توسط گروهی از نخبه ترین دانش آموختگان دانشگاه های تهران و خواجه نصیر الدین طوسی توسط نرم افزارهای تخصصی MATLAB Simulink-Simpower GAMS WASP DIgSILENT PowerFactory ETAP PSCA Dialu در اسرع ..
اموزش نرم افزارهای تخصصی و دروس رشته مخابرات
آموزش دقیق و تخصصی کلیه نرم افزار های رشته برق-مخابرات(HFSS,Feko,CST,Microwave Ofiice,Opnet,....) همراه با اموزش تخصصی دروس رشته برق-مخابرات. آموزش عملی و کاربردی ویژه دانشجویان ..
اینترنت پر سرعت ADSL آشنای اول و مخابرات در مراغه
شرکت تیک نت مراغه : نمایندگی ویژه خدمات و اینترنت آشنای اول و مخابرات ایران در شهر مراغه - برگزار کننده جشنواره های ویژه مخابرات کشور در شهر مراغه - ..
انجام پروژه‎های درسی در رشته مهندسی برق-مخابرات‎
تلفن تماس:09364217833 جهانشاهی انجام پروژه‎های درسی کارشناسی و کارشناسی ارشد، در رشته‎ی مهندسی برق-مخابرات با موضوعات درسی: مخابرات 1 مخابرات 2 مخابرات پیشرفته ..
اموزش نرم افزارهای تخصصی مخابرات،انجام پروژه های م
آموزش نرم افزار و انجام پروژه های تخصصی مرتبط با نرم افزارهای تخصصی رشته مخابرات(HFSS,MWO,Feko,Matlab,CST,ADS) ..
فروش ویلایی در شاهین شهر بهترین نقطه مخابرات
یک واحد منزل ویلایی دارای زمین به متراژ 276 متر با زیربنای 125 متر 3 خوابه واقع در بلوار 12 متری فرعی 4 شرقی مخابرات روبروی پارک نزدیک بازارچه به مبلغ 550 میلیون ..
منابع آزمون و دروس 2303 برق - مخابرات (سیستم)
2303 – منابع آزمون و دروس امتحانی و ضرایب دروس مهندسی برق - مخابرات (سیستم) سنجش تکمیلی امیرکبیر منابع آزمون و بسته آموزشی و آزمون آزمایشی این رشته را در ..
فروش خانه 160 متری در ولیعصر - فلکه مخابرات
فروش خانه 160 متری در ولیعصر - فلکه مخابرات موقعیت جنوبی دو نبش واقع در کوچه 10 متری قیمت متری 9 میلیون تومان مشاورین جردن 09198011770 09144025155 3339583 ..
موقعیت شغلی استثنایی برای مهندسین برق و مخابرات با
کاریابی بین المللی کارپیرا با مجوز رسمی از وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی موقعیت ویژه کار با شرایط عالی در اربیل عراق موقعیت شغلی استثنایی برای مهندسین برق و ..
تامین و توزیع قطعات و تجهیزات الکترونیکی ، مخابرات
مرکز الکترونیک خوارزمی با بیش از 14 سال پشتوانه علمی و برتری در صنایع الکترونیک و مخابرات آماده ارائه خدمات در ضمینه تامین و توزیع قطعات و تجهیزات الکترونیکی ..
انجام پروژه های دانشجویی و صنعتی رشته مخابرات
انجام پروژه های دانشجویی و صنعتی در زمینۀ مخابرات توسط کارشناس ارشد مخابرات میدان فارغ التحصیل دانشگاه تهران: انجام پروژه های شبیه سازی و طراحی توسط ..