مترجم حضوری، مترجم همراه و همزمان (انگلیسی)
مترجم حضوری، مترجم همراه و همزمان زبان انگلیسی, جهت مذاکرات و ملاقات ها و جلسات، مترجم شفاهی، مترجم تلفن ها، اسناد و ایمیل های کاری و ..
مترجم همراه و همزبان عربی
-آیا می‌دانید یک ترجمه اشتباه می‌تواند مسیر زندگی کاری و شخصی شما را به‌کلی تغییر دهد؟ -آیا تابه‌حال لذت اعتماد به یک مترجم را در سفرهای خارجی ..
مترجم رسمی تخصصی همراه همزمان تجاری نمایشگاه چین
تیم تخصصی AJESL مترجم حرفه ای همزمان زبان انگلیسی جهت صادرات واردات گوانجو امارات و نمایشگاههای چین و اروپا مترجم بازرگانی و تجاری انگلیسی اگر قصد صادرات یا واردات ..
مترجم زبان چینی درشانگهای.مترجم چینی درچین
با سلام درصورت نیاز به مترجم ،خدمات هتل ،ترانسفر فرودگاهی ،مشاوره بازرگانی،وکالت وپرونده های قضایی درشانگهای ویا درکل چین با گروه ما تماس بگیرید امیدواریم ..
مترجم
مترجم انگلیسی به فارسی و بلاعکس ساعات تماس 18-23 ..
مترجم
مترجم جیبی آتلانتیس مدلAT3000 دیکشنری انگلیسی به فارسی (فرهنگ اطلس شامل کلمات، اصطلاحات و افعال مرکب انگلیسی، تعداد و اولویت بندی معانی دقیقاً مطابق با دیکشنری مرجع) ..
مترجم متون
مترجم متون تخصصی تمامی رشته ها و کرایش ها را به صورت آنلاین از ما بخواهید با ما مترجم متون را کنار خودتان احساس خواهید نمود برای مشاهده لیست قیمت و سفارش ..
مترجم متن آنلاین
آیا به دنبال مترجم برای ترجمه متن به صورت آنلاین می گردید؟ درست امدید بفرمایید! شما را با نوین ترین شیده ثبت ترجمه در ایران آشنا می کنیم برای دستیابی به ..
استخدام مترجم
استخدام مترجم جهت امورمترجمی متون و اسناد غیر رسمی در موسسه مترجم با حقوق و مزایای مکفی. لطفا جهت ثبت نام و تکمیل پرونده به آدرس سنندج شهرک سعدی روبروی ..
مترجم متن تخصصی
برا ی ترجمه متن تخصص خودتان به دنبال مترجم متن تخصصی هستید؟ شما می توانید روی مجموعه مترجمین متن تخصصصی ما حساب کنید برای مشاهده لیست قیمت و سفارش ..
مترجم آنلاین
مترجم آنلاین دیگر لازم نیست برای درک متونی که به زبانهای دیگر نوشته شده اند زمان طولانی را برای یافتن مترجم خبره صرف کنید.تنها با چند کلیک در کوتاهترین زمان ..
مترجم آنلاین
مترجم آنلاین پرداخت در دو مرحله دیگر لازم نیست برای درک متونی که به زبانهای دیگر نوشته شده اند زمان طولانی را برای یافتن مترجم خبره صرف کنید.تنها با چند کلیک ..
مترجم آنلاین
مترجم آنلاین دیگر لازم نیست برای درک متونی که به زبانهای دیگر نوشته شده اند زمان طولانی را برای یافتن مترجم خبره صرف کنید.تنها با چند کلیک در کوتاهترین زمان ..
استخدام مترجم
استخدام مترجم مرکز تخصصی ترجمه اناج (www.enajtarjomeh.ir) با مدیریت جدید در نظر دارد به منظور تکمیل کادر مترجمین خود، اقدام به جذب مترجمین مجرب و متخصص ..
مترجم متخصص
آیا به دنبال مترجم متخصص می گردید؟ آیا به دنبال ترجمه تخصصی می گردید؟ با مترجمین متخصص موسسه به بهترین ترجمه تخصصی با مناسبترین قیمت دست خواهید ..
مترجم آنلاین
دیگر لازم نیست برای درک متونی که به زبانهای دیگر نوشته شده اند زمان طولانی را برای یافتن مترجم خبره صرف کنید.تنها با چند کلیک در کوتاهترین زمان ممکن میتوانید ..
مترجم در گوانجو
باسلام اینجانب سعید کاوه دارای مدرک لیسانس زبان و ادبیات چینی از یکی از دانشگاههای معتبر کشور چین و دارای هشت سال تجربه در زمینه مترجمی بازرگانی ٫ صنعتی و ..
مترجم ترکی استانبولی
مترجم ترکی استانبولی ساکن استانبول مشاوره پذیرش تحصیلی مشاوره اقامت مشاوره خرید مسکن مترجم همراه شما در نمایشگاهها و توافقهای تجاری مسلط به زبان ترکی ..
مترجم زبان روسی
مائده مطلبی. مترجم زبان روسی .سابقه زندگی و تحصیل در روسیه . آمادگی کار به عنوان مترجم پاره وقت و ترجمه متون روسی در کمترین زمان.و آموزش زبان روسی ..
مترجم چینی به فارسی در چین
آیا به دنبال مترجم چینی مسلط به فارسی در چین هستید؟ ما این خدمات را برای شما فراهم نموده ایم. گروه بازرگانی زرین ارائه کننده خدمات بازرگانی در چین و ایران شما ..
دعوت به همکاری مترجم
بدینوسیله از کلیه مترجمین فارغ التحصیلان اساتید و علاقمندان رشته زبانهای خارجی جهت ترجمه متون غیر رسمی در موسسه رسمی مترجم دعوت بعمل می آید. تلفن ..
مترجم فارسی به چینی
من محمد هستم که مسلط بر چینی ام و چند سال در حوزهها مختلف ترجمه کرده ام کاش شما نیاز به مترجم چینی داشته باشید با بنده تماس گیرید بنده در خدمت شما هستم .به امید ..
مترجم زبان روسی
مترجم زبان روسی و اوکراینی قابل توجه شرکت ها و موسسات دولتی و خصوصی خدمات ترجمه زبان های روسی - اوکراینی - انگلیسی به فارسی و برعکس را بصورت شفاهی و کتبی ارائه ..
مترجم زبان انگلیسی
ترجمه انواع متون انگلیسی به فارسی و بالعکس، ترجمه متون تخصصی انگلیسی، نرجمه در حین مکالمه، ترجمه آنلاین، همراه: 09365443132 ایمیل: abedini.saeed@yahoo.com ..