مترجم زبان چینی درشانگهای.مترجم چینی درچین
با سلام درصورت نیاز به مترجم ،خدمات هتل ،ترانسفر فرودگاهی ،مشاوره بازرگانی،وکالت وپرونده های قضایی درشانگهای ویا درکل چین با گروه ما تماس بگیرید امیدواریم ..
مترجم زبان چینی به صورت حرفه ای و تخصصی
اینجانب "اعظمی" کارشناس زبان چینی از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران ‌آماده همکاری در زمینه کلیه امور ترجمه تخصصی و حرفه ای بصورت شفاهی (همزمان و ..
مترجم فارسی به چینی
من محمد هستم که مسلط بر چینی ام و چند سال در حوزهها مختلف ترجمه کرده ام کاش شما نیاز به مترجم چینی داشته باشید با بنده تماس گیرید بنده در خدمت شما ..
مترجم چینی به فارسی در چین
آیا به دنبال مترجم چینی مسلط به فارسی در چین هستید؟ ما این خدمات را برای شما فراهم نموده ایم. گروه بازرگانی زرین ارائه کننده خدمات بازرگانی در چین و ..
مترجم چینی فارسی ساکن شانگهای
اینجانب علی سهیلی پور ساکن شانگهای چین آماده ارائه خدمات بازرگانی توریستی ، مترجم چینی، فارسی، انگلیسی ، با هشت سال تجربه در امور تجاری و راهنمایی تور ..
مترجم زبان روسی
مائده مطلبی. مترجم زبان روسی .سابقه زندگی و تحصیل در روسیه . آمادگی کار به عنوان مترجم پاره وقت و ترجمه متون روسی در کمترین زمان.و آموزش ..
مترجم زبان روسی
مترجم زبان روسی و اوکراینی قابل توجه شرکت ها و موسسات دولتی و خصوصی خدمات ترجمه زبان های روسی - اوکراینی - انگلیسی به فارسی و برعکس را بصورت شفاهی و ..
مترجم زبان فرانسه
دارای لیسانس زبان فرانسه و مسلط به زبان انگلیسی .در زمینه ترجمه کتاب و مقاله آشنایی داشته فارسی به فرانسه و فرانسه به فارسی و نیز تدریس زبان ..
مترجم زبان انگلیسی
ترجمه انواع متون انگلیسی به فارسی و بالعکس، ترجمه متون تخصصی انگلیسی، نرجمه در حین مکالمه، ترجمه آنلاین، همراه: 09365443132 ایمیل: abedini.saeed@yahoo.com ..
مترجم و مدرس زبان روسی
ترجمه کلیه متون زبان های روسی، اوکراینی و سایر کشور حوزه دریای خزر آموزش زبان روسی به مسافران و راننده های ترانزیتی مترجم شفاهی از زبان روسی به ..
مترجم حرفه ای زبان روسی
مترجم حرفه ای هم زمان زبان روسی تحصیلکرده مسکو. 09212034058 09101477640 ..
مترجم و مدرس زبان روسی
مترجم و مدرس زبان روسی، کارشناس ارشدزبان روسی ازدانشگاه تهران دارای 4سال سابقه درزمینه تدریس و ترجمه درزمینه های مختلف ..
مترجم زبان ترکی استانبولی
نام :شیما ارتشی تاریخ تولد:1371 مدرک تحصیلی:دارای مدرک تومر از دانشگاه قاضی انکارا و دانشجوی مقطع کاردانی رشته ی معماری دارای 2 سال سابقه ی کار در شرکت بازرگانی به ..
مترجم زبان چيني درشانگهاي
با سلام درصورت نياز به مترجم ،خدمات هتل ،ترانسفر فرودگاهي ،مشاوره بازرگاني،وکالت وپرونده هاي قضايي درشانگهاي ويا درکل چين با گروه ما تماس بگيريد اميدواريم ..
مترجم حرفه ای زبان روسی
به یک خانم مترجم حرفه ای زبان روسی، با سرعت بالای ترجمه کتبی و نوشتن نامه از روسی به فارسی و فارسی به روسی جهت بخش بازرگانی در یک نمایندگی شرکت روسی در ..
مترجم متون زبان انگلیسی
ترجمه کلیه متون زبان انگلیسی به فارسی درکوتاهترین زمان ممکن وباهزینه منصفانه ..
مدرس و مترجم زبان فرانسه
مدرس و متجرم زبان فرانسه از مبتدی تا لیسانس توسط دانشجوی فوق لیسانس دانشگاه علامه طباطبایی آماده همکاری با مدارس غیر انتفاعی و آموزشگاه و خصوصی و ..
استخدام مترجم اینترنتی زبان
جویندگان کار ترجمه مقالات علمی انگلیسی به فارسی، سایت زیر را ببینند: http://sites.google.com/site/tarjemehelmi ..
مترجم رسمی زبان کردی دادگستری
ترجمه رسمی اسناد و مدارک شخصی قراردادهای حقوقی اسناد و مدارک شرکتها و کارخانجات جهت صدور کالا و خدمات به اقلیم کردستان عراق توسط مترجم رسمی زبان کردی ..
تدریس خصوصی زبان چینی
تدریس خصوصی و آموزش زبان چینی توسط مدرسین خبره گروه بین المللی مدرسین با مجوز رسمی آموزش و پروش. www.modaresin.co www.tadris-khososi.ir www.modaresin.com تدریس با بهترین ..
تدریس خصوصی زبان چینی
تدریس خصوصی زبان چینی . استاد دارای مدرک زبان شناسی چینی و ادبیات بین المللی با 1 سال سابقه تدریس در چین و 10 سال سابقه تدریس در ایران. ..
مترجم زبان،ترکی استانبولی،آذری آذربایجان
مترجم زبان ترکی استانبولی و آذری آذربایجان با سابقه کار و کارت تاییدیه ترجمه بین المللی و مدرک ترخیص کاری گمرکی،جهت همراهی شرکتهای بازرگانی و تجار و ..
کارشناس ارشد از کشور اکراین و مترجم حرفه‌ای زبان ر
کارشناس ارشد از کشور اکراین و مترجم حرفه‌ای زبان روسی و اوکراینی‌،با ۵ سال سابقه کار در مدیریت بازرگانی و بازاریابی در کشورهای CIS(اوکراین و ..
آموزش زبان چینی برای اولین بار در زنجان
مژده به علاقه مندان زبان چینی** آموزش شیرین زبان چینی برای اولین بار در زنجان** با متد های آموزشی جدید و استفاده از نرم افزار های نوین در ..