مترجم زبان روسی
مائده مطلبی. مترجم زبان روسی .سابقه زندگی و تحصیل در روسیه . آمادگی کار به عنوان مترجم پاره وقت و ترجمه متون روسی در ..
مترجم زبان روسی
مترجم زبان روسی و اوکراینی قابل توجه شرکت ها و موسسات دولتی و خصوصی خدمات ترجمه زبان های روسی - اوکراینی - انگلیسی به فارسی و برعکس را ..
مترجم و مدرس زبان روسی
ترجمه کلیه متون زبان های روسی، اوکراینی و سایر کشور حوزه دریای خزر آموزش زبان روسی به مسافران و راننده های ترانزیتی مترجم شفاهی از ..
مترجم حرفه ای زبان روسی
به یک خانم مترجم حرفه ای زبان روسی، با سرعت بالای ترجمه کتبی و نوشتن نامه از روسی به فارسی و فارسی به روسی جهت بخش بازرگانی در یک ..
مترجم و مدرس زبان روسی
مترجم و مدرس زبان روسی، کارشناس ارشدزبان روسی ازدانشگاه تهران دارای 4سال سابقه درزمینه تدریس و ترجمه درزمینه های مختلف ..
مترجم حرفه ای زبان روسی
مترجم حرفه ای هم زمان زبان روسی تحصیلکرده مسکو. 09212034058 09101477640 ..
مترجم زبان چینی درشانگهای.مترجم چینی درچین
با سلام درصورت نیاز به مترجم ،خدمات هتل ،ترانسفر فرودگاهی ،مشاوره بازرگانی،وکالت وپرونده های قضایی درشانگهای ویا درکل چین با گروه ما تماس بگیرید امیدواریم ..
تدریس زبان روسی در اصفهان
آموزش خصوصی و نیمه خصوصی زبان روسی توسط روسی زبانان اموزش زبان روسی از پایه تا مکاتبات رسمی با روش خاص و کتابهای معتبر ..
تدریس خصوصی زبان روسی
تدریس خصوصی و آموزش زبان روسی توسط مدرسین خبره گروه بین المللی مدرسین با مجوز رسمی آموزش و پروش. www.modaresin.co www.tadris-khososi.ir www.modaresin.com تدریس با بهترین ..
تدریس خصوصی زبان روسی
تدریس خصوصی زبان روسی با استاد روس دارای مدرک زبان شناسی و ادبیات بین المللی با 10سال سابقه تدریس در ایران. ..
آموزش زبان روسی بامتدپیمسلر(فارسی)
آموزش زبان روسی با استفاده از زبان فارسی(دوره اول)  در این مجموعه زبان روسی توسط زبان فارسی آموزش داده می شود و آموزش به ..
تدریس خصوصی زبان روسی در اصفهان
تدریس خصوصی و نیمه خصوصی زبان روسی در تمامی سطوح برای علاقمندان تجار ودانشجویان عزیز تدریس توسط کارشناس ارشد از کشور اوکراین با 11سال سابقه تحصیل و ..
مترجم زبان فرانسه
دارای لیسانس زبان فرانسه و مسلط به زبان انگلیسی .در زمینه ترجمه کتاب و مقاله آشنایی داشته فارسی به فرانسه و فرانسه به فارسی و نیز تدریس زبان ..
مترجم زبان انگلیسی
ترجمه انواع متون انگلیسی به فارسی و بالعکس، ترجمه متون تخصصی انگلیسی، نرجمه در حین مکالمه، ترجمه آنلاین، همراه: 09365443132 ایمیل: abedini.saeed@yahoo.com ..
برگزاری دوره های آموزشی زبان گرجی، انگلیسی و روسی
برگزاری دوره 4 هفته ای آموزش زبان گرجی، روسی و یا انگلیسی به همراه اقامت به قیمت 530 دلار که شامل موارد زیر می باشد: -4 هفته تدریس زبان گرجی، ..
مترجم زبان ترکی استانبولی
نام :شیما ارتشی تاریخ تولد:1371 مدرک تحصیلی:دارای مدرک تومر از دانشگاه قاضی انکارا و دانشجوی مقطع کاردانی رشته ی معماری دارای 2 سال سابقه ی کار در شرکت بازرگانی به ..
مترجم زبان چيني درشانگهاي
با سلام درصورت نياز به مترجم ،خدمات هتل ،ترانسفر فرودگاهي ،مشاوره بازرگاني،وکالت وپرونده هاي قضايي درشانگهاي ويا درکل چين با گروه ما تماس بگيريد اميدواريم ..
مترجم متون زبان انگلیسی
ترجمه کلیه متون زبان انگلیسی به فارسی درکوتاهترین زمان ممکن وباهزینه منصفانه ..
مدرس و مترجم زبان فرانسه
مدرس و متجرم زبان فرانسه از مبتدی تا لیسانس توسط دانشجوی فوق لیسانس دانشگاه علامه طباطبایی آماده همکاری با مدارس غیر انتفاعی و آموزشگاه و خصوصی و ..
استخدام مترجم اینترنتی زبان
جویندگان کار ترجمه مقالات علمی انگلیسی به فارسی، سایت زیر را ببینند: http://sites.google.com/site/tarjemehelmi ..
مترجم رسمی زبان کردی دادگستری
ترجمه رسمی اسناد و مدارک شخصی قراردادهای حقوقی اسناد و مدارک شرکتها و کارخانجات جهت صدور کالا و خدمات به اقلیم کردستان عراق توسط مترجم رسمی زبان کردی ..
مترجم زبان،ترکی استانبولی،آذری آذربایجان
مترجم زبان ترکی استانبولی و آذری آذربایجان با سابقه کار و کارت تاییدیه ترجمه بین المللی و مدرک ترخیص کاری گمرکی،جهت همراهی شرکتهای بازرگانی و تجار و ..
مترجم زبان چینی به صورت حرفه ای و تخصصی
اینجانب "اعظمی" کارشناس زبان چینی از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران ‌آماده همکاری در زمینه کلیه امور ترجمه تخصصی و حرفه ای بصورت شفاهی (همزمان و ..
کارشناس ارشد از کشور اکراین و مترجم حرفه‌ای زبان ر
کارشناس ارشد از کشور اکراین و مترجم حرفه‌ای زبان روسی و اوکراینی‌،با ۵ سال سابقه کار در مدیریت بازرگانی و بازاریابی در کشورهای CIS(اوکراین و ..