مترجم ترکی استانبولی
مترجم ترکی استانبولی ساکن استانبول مشاوره پذیرش تحصیلی مشاوره اقامت مشاوره خرید مسکن مترجم همراه شما در نمایشگاهها و توافقهای تجاری مسلط به ..
مترجم زبان ترکی استانبولی
نام :شیما ارتشی تاریخ تولد:1371 مدرک تحصیلی:دارای مدرک تومر از دانشگاه قاضی انکارا و دانشجوی مقطع کاردانی رشته ی معماری دارای 2 سال سابقه ی کار در شرکت بازرگانی به ..
مترجم ترکی استانبولی حرفه ای
ترجمه حرفه ای و فوری در 2ساعت ترجمه متون و... /ترجمه حضوری با افراد هرگونه خدمات در باره ی این زبان و کشور ترکیه تلفن تماس 09364922397 09382019085 04532579314 به صورت گفتاری و ..
مترجم و مدرس فوق حرفه ای ترکی استانبولی
مرکز تخصصی ترجمه و تدریس ترکی استانبولی و سایر زبانها خارجی مهندس نیازی ارائه کننده کلیه خدمات ترجمه شفاهی و کتبی و تدریس ترکی ..
مترجم زبان،ترکی استانبولی،آذری آذربایجان
مترجم زبان ترکی استانبولی و آذری آذربایجان با سابقه کار و کارت تاییدیه ترجمه بین المللی و مدرک ترخیص کاری گمرکی،جهت همراهی شرکتهای بازرگانی و ..
زبان انگلیسی و ترکی استانبولی
آموزش خصوصی و گروهی ترکی استانبولی، مکالمه و گرامر انگلیسی، اصول و فنون ترجمه، ترجمه شعر، ترکی آذری با 10 سال سابقه تدریس و ترجمه ..
تدریس و مترجمی ترکی استانبولی
قابل توجه مسافران -دانشجویان و افراد علاقمند به تحصیل ،اقامت و یا کار در کشور های ترکیه و قبرس ،آموزش مکالمه ترکی استانبولی در منزل ومحل کار در ..
آموزش تومر (ترکی استانبولی)
تدریس ترکی استانبولی با متد کتابهای هیتیت و کتابهای دانشگاه غازی آنکارا توسط استاد آموزشگاههای عالی زبان با چهارده سال سابقه تدریس مهندس یاشار ..
تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی
تدریس خصوصی و آموزش زبان ترکی استانبولی توسط مدرسین خبره گروه بین المللی مدرسین با مجوز رسمی آموزش و پروش. www.modaresin.co www.tadris-khososi.ir www.modaresin.com تدریس با ..
آموزش زبان ترکی استانبولی فقط در 5 هفته
خبر فوق العاده خوب به علاقه مندان یادگیری زبان ترکی استانبولی آموزش زبان ترکی استانبولی به صورت فشرده در 5 هفته و 100 ساعت به صورت ..
آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی
آموزشگاه را به خانه خود بیاورید به دنبال درخواست بسیاری از دوستانی که در ایران و یا خارج از ایران زندگی می‌کنند و امکان حضور در کلاس‌های خصوصی یا عمومی را ..
خدمات ترجمه ترکی استانبولی به فارسی
انجام خدمات ترجمه حضوری در جلسات کاری، خدمات ترجمه واداره غرفه در نمایشگاههای داخلی و خارجی، ترجمه انواع متون عمومی و تخصصی، ترجمه کتابچه، کاتالوگ، فیلم، کلیپ و ..
نیازمند مدرس آموزش زبان ترکی استانبولی
به مدرس زبان ترکی استانبولی، دوره فشرده مکالمه، در شهر قم نیازمندیم ..
راهنمایی تورهای گردشگری به زبان ترکی استانبولی
امکان همکاری با آژانس های گردشگری و همچنین همکاری با کارشناسان بزرگ در زمینه ی صنعت امکان پذیر می باشد با سپاس ( جواد کشتگر مدرس زبان ترکی استانبولی و ..
تدریس ‍زبان ترکی استانبولی Türkçe (ویژه تابستان)
آموزش سریع و آسان زبان ترکی استانبولی از مبتدی تا پیشرفته با کتابهای HİTİT،Ales و Ebru بسته به نیاز زبان آموز آموزش گرامر در غالب مکالمه و استفاده از ..
تدریس مکالمه زبان انگلیسی و ترکی استانبولی
در کمترین زمان ممکن قادر به مکالمه خواهید بود تبریز/ خیابان امام 09363148074 ..
آموزش ترکی استانبولی، کتب Hititاز مبتدی تا پیشرفته
آموزش تخصصی زبان ترکی استانبولی توسط استاد مجرب دارای مدرک فوق لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه Hacettepe آنکارا و مدرک زبان Tomer از دانشگاه آنکارای شهر ..
کلاس نیمه گروهی زبان ترکی استانبولی به صورت فشرده
آموزش زبان ترکی استانبولی به صورت فشرده و یا ترمیک به صورت کاربردی. تدریس خصوصی و نیمه خصوصی زبان ترکی استانبولی در کوتاهترین زمان ..
مترجم همزمان و ترجمه متون تخصصی استانبولی
مترجم همزمان و ترجمه متون تخصصی استانبولی ترجمه انواع فیلم های مجاز به زبان ااستانبولی به فارسی و ترجمه متون عمومی انگلیسی 09372346732 ..
مترجم فارسی به ترکی مقیم استانبول(کنفرانسها،جلسات
مترجم زبان ترکی استانبولی با تجربه کار دارای مدرک تومر(زبان ترکی)از دانشگاه استانبول ترکیه ، و سابقه تدریس زبان ترکی ..
مترجم حضوری، مترجم همراه و همزمان (انگلیسی)
مترجم حضوری، مترجم همراه و همزمان زبان انگلیسی, جهت مذاکرات و ملاقات ها و جلسات، مترجم شفاهی، مترجم تلفن ها، اسناد و ایمیل های کاری و شخصی. ..
دستگاه کباب ترکی رباتیک-کباب ترکی جدید
دستگاه کباب ترکی با ساخت ویژه که مجهز به ربات برش اتومات ویژه مراکزی که فروش ساندویچ و یا فروش پرسی کباب ترکی زیادی دارند و در واقع اوج ..
کباب ترکی ساخت استامبول-کباب ترکی ترکیه ای
دستگاه کباب ترکی با ساخت ویژه که مجهز به ربات برش اتومات ویژه مراکزی که فروش ساندویچ و یا فروش پرسی کباب ترکی زیادی دارند و در واقع اوج ..
کباب ترکی سنگین کار-کباب ترکی وارداتی
دستگاه کباب ترکی با ساخت ویژه که مجهز به ربات برش اتومات ویژه مراکزی که فروش ساندویچ و یا فروش پرسی کباب ترکی زیادی دارند و در واقع اوج ..