دعوت به همکاری
شرکتی معتبر از خانم منشی مسلط به امور منشیگری دعوت به همکاری می نماید. تلفن تماس : 6 _02126212703 فکس:02126212613 ..
دعوت به همکاری
آگهی دعوت به همکاری شرکت مدل سازان نرم افزار با هدف تکمیل کادر فنی خود اقدام به جذب نیروی برنامه نویس وب آشنا با .Net یا Python می-نماید. برای ..
دعوت به همکاری
یک شرکت بازرگانی جهت فروش لوازم خانگی برقی از بازاریاب و مدیر فروش دعوت به همکاری می نماید. شماره تماس جهت اطلاعات بیشتر: 09142250338 تبریز- ..
دعوت به همکاری
یک شرکت بازرگانی جهت فروش لوازم خانگی برقی از بازاریاب و مدیر فروش دعوت به همکاری می نماید. آذربایجان شرقی- تبریز جهت اطلاعات بیشتر با شماره ..
دعوت به همکاری
فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی پایتخت کالا از یک عکاس جهت عکسبرداری از لوازم خانگی دعوت به همکاری مینماید ..
دعوت به همکاری
از کلیه جوانان خوش فکرکه جهت فروشندگی و بازاریابی عناوین زیر دارای سابقه و انگیزه می باشند دعوت به همکاری به عمل می آید. 1. سیستم های ..
دعوت به همکاری
مرکزپیش دبستانی غیردولتی رشدیه ،جهت تکمیل کادر آموزشی خود ،از میان خواهران واجد شرایط با مدرک تحصیلی فوق دیپلم آموزش ابتدائی و لیسانس آموزش ابتدائی دعوت ..
دعوت به همکاری
شرکت معتبری در اصفهان جهت تکمیل کادر اداری خود از افراد زیر دعوت به همکاری می نماید: 1- مدیر فروش با حداقل 4 سال سابقه کار (آقا) 2- کارشناس فروش با ..
دعوت به همکاری
گروه تولیدی ظریف نگار افراد واجد شرایط ذیل در شهر قم را به همکاری دعوت می نماید: 1. طراح و گرافیست خانم مسلط به نرم افزار corel draw 2. ..
دعوت به همکاری
از سر مایه گذاران محترم جهت سرمایه گذاری یا مشارکت دعوت به عمل می آید. لطفاٌ رزومه خود را به [email protected] ارسال نمایید و یا با شماره 77735768 تماس ..
دعوت به همکاری
از افراد علاقه مند و فعال در زمینه بازاریابی و فروش دعوت به همکاری میشود . بصورت پاره وقت و تمام وقت با انجام آموزشهای لازم و حرفه ای در زمینه ..
دعوت به همکاری
شرکت تعاونی کیمیا پرداز پارس از واجدین شرایط رشته های کاری ذیل دعوت به همکاری می نماید 1- متخصص فروش وبازاریابی در زمینه کامپیوتر 2- منشی جهت کار ..
دعوت به همکاری
شرکت پارسان الکترونیک جهت تکمیل نیروی انسانی خود از افراد مستعد و علاقه مند دعوت به همکاری می کند عنوانمدرک تحصیلیجنسیت 1- مربی رباتیک ..
دعوت به همکاری
شرکت مهندسین مشاور زمین کاوان یاقوت کویر قم (روبیکو) از بین دارندگان پروانه اشتغال و سابقه کار در گرایش زمین شناسی کارشناسی ارشد (ترجیحاً اقتصادی) با سابقه یبمه ..
دعوت به همکاری
به یک نفر شریک و سرمایه گذار جهت همکاری در یک شرکت معتبر دارای پایه 5 راه و ابنیه و دفتر مرکزی و مهندسین مجرب نیازمندیم. مهندس محمودیان تلفن 09143131132 - 32802060 - 041 ..
دعوت به همکاری
یک قطعه زمین کشاورزی به مساحت 8هکتار با چاه اب برای ایجاد مرغداری و گلخانه و موارد مشابه دارم و اماده همکاری هستم با کسی که بخواهد مشارکت ..
دعوت به همکاری
شرکت معدن کاوان دونیت پارس دعوت به همکاری می نماید : 1.پیمانکاران استخراج دارای امکانات وتجربه در زمینه استخراج کرومیت- مس و منیزیت . 2.استخدام ..
دعوت به همکاری
لیسانس یا فوق دیبلم برق جهت کارمونتاژ3130965 ..
دعوت به همکاری
لیسانس یا فوق دیپلم کامپیوتر مسلط به طراحی سایت (نیمه وقت-تمام وقت) ..
دعوت به همکاری
به تعدادی خانم بامدرک تحصیلی حداقل فوق دیپلم رشته تحصیلی (معماری ،عمران ویا کلیه گرایش عمران ) وشرایط کاری درکلیه شهرها و بدون نیاز به سابقه کاری وبه صورت ..
دعوت به همکاری
به تعدادی کارگر ساده و ماهر جهت کار در لوله کشی ساختمان نیازمندیم (تمام وقت پاره وقت) ..
دعوت به همکاری
لیسانس یا فوق دیپلم کامپیوتر مسلط به طراحی سایت(نیمه وقت-تمام وقت)3130965 ..
دعوت به همکاری
به یک همکار خانم آشنا به word و اینترنت جهت کار در کافی نت و تایپ و تکثیر نیازمندیم حقوق از 200 تا 300 42617008 ..
دعوت به همکاری
شرکت پخش تجهیزات پزشکی مرکزی در شهر اراک به تعدادی بازاریاب فعال و مجرب نیازمند است tell: 34134058_9 09187618183 09183627965 ..