اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل در شمال تهران
موسسه حمل و نقل شمالغرب با کادری مجرب جمع آوری - بسته بندی و چیدمان حرفه ای اثاثیه منزل در شمال تهران _________________________ ..
جابجایی داشجو (تهران با اصفهان)
با سلام اینجانب قبول شده در رشته عمران دانشگاه صنعتی امیر کبیر ورودی 93 و حاضر به جابجایی (با بالاترین قیمت) با عمران صنعتی اصفهان میباشم.(احتمال ..
جابجایی دانشجوی پزشکی شیراز با تهران
جابجایی دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز روزانه ورودی مهر 92 با دانشگاه های علوم پزشکی ایران شهید بهشتی تهران با شرایط توافقی ایده آل تلفن تماس ..
جمع آوری اثاثیه منزل ، بسته بندی اثاثیه منزل
اتوبار شمال غرب از جمع آوری اثاثیه منزل تا چیدمان اثاثیه منزل با شما هستیم ..
حمل بار و اثاثیه امامی
کلیه اثاثیه منزل را نقل و انتقال میدهیم وانت تلفنی حمل بار و اثاثیه منزل . مبلمان . کالای تجاری و اداری وانت ، خاور با بهترین خدمات و قیمت ..
حمل اثاثیه منزل
حمل ونقل اثاثیه منزل به سراسر ایران با کادری مجرب وحرفه ای شرکت ابان بار آسیا ..
حمل و نقل اثاثیه منزل
حمل اثاثیه منزل با کامیون های مسقف و ایمن . ..
حمل بار و اثاثیه منزل اتوبار شمال غرب
حمل بار و اثاثیه منزل اتوبار شمال غرب از جمع آوری اثاثیه منزل ، بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل ، حمل اثاثیه منزل و چیدمان ..
ساخت بالابر نفربر و حمل اثاثیه و بار
ساخت بالابر نفربر و حمل اثاثیه و بار . قابل نصب در مغازه ، خانه ، کارگاه و ... قابل نصب بین راه پله ..
حمل اثاثیه در اهواز و استان خوزستان
تویوتا 2000 همراه با کارگر مجرب ..
فروش اثاثیه منزل بصورت محدود
لوازم دسته دوم منزل با قیمت کاملا مناسب بدلیل جابجایی به شهرستان بفروش میرسد فقط تا آخر تیرماه فرصت دارید قیمتها کاملا توافقی میباشد ..
وانت نیسان برای حمل اثاثیه در اردبیل
همشهریان گرامی و هموطنان ایرانی توجه فرمایند در صورتی که بار ویا اثاثیه شما بیشتر از یک نیسان یا وانت باشد ما به شما توصیه می کنیم از کامیونت استفاده کنید ..
حمل و نقل کالا اثاثیه مبلمان مهرگان (اصفهان)
دفتر خدمات حمل و نقل مهرگان واقع در اصفهان منطقه شاهپورجدید آماده خدمت رسانی و سرویس دهی به همشهریان عزیز در تمامی نقاط شهر می باشد. حمل سریع و مطمئن ..
حمل اثاثیه منزل و مبلمان با کامیونت مسقف
شرکت خدماتی اردبیل شماره ثبت 8558 حمل اثاثیه و مبلمان به تمام نقاط کشور با کامیونت مسقف و کارگران مجرب تلفن. 09149522844 » سایر تصاویر برای این آگهی ..
اتوبار-باربری-اتوباربری -حمل اثاثیه منزل-
اتوبار کاج پیشرو در صنعت حمل و نقل کشور متخصص حمل و نقل اثاثیه منزل-مبلمان-اداری وکالای تجاری 44759849-44759850-44759850-44335419-44612805-44204138-88987922 » سایر تصاویر برای این ..
حمل بار، اثاثیه منزل و مبلمان کرج(اتوبار و باربری)
موسسه باربری اتوبار غرب با رانندگانی مسئولیت پذیر و کارگرانی مجرب و متعهد در خدمت تمامی شهروندان کرج در زمینه حمل بار، اثاثیه منزل و مبلمان می ..
جمع آوری ، بسته بندی و چیدمان اثاثیه منزل در غرب
موسسه حمل و نقل شمال غرب از ابتدا تا انتهای جا به جایی همراه مشتریان محترم می باشد. جمع آوری و بسته بندی محتویات کابینت ها اعم از ظروف شکستنی و غیر شکستنی و پکیج ..
بسته بندی و چیدمان اثاثیه منزل در بلوار فردوس
موسسه حمل و نقل شمال غرب متخصص در بسته بندی و حمل و نقل اثاثیه منزل با کادری مجرب در بلوار فردوس و سایر نقاط تهران در خدمت همشهریان ..
بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل در شهران و ستارخان
موسسه حمل و نقل شمال غرب بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل در شهران و ستارخان و سایر نقاط تهران _______________ ..
جابجایی پرستار
اینجانب خانم هوشدار پرستار استخدامی (پیمانی) بیمارستان امام شهرستان بهشهر استان مازندران تقاضای جابجایی با یک نفر در یکی از بیمارستان های ..
جابجایی دانشجو
سلام. دانشجوی ارشد معماری ورودی تهران مرکز 92 خواستار جابجایی با دانشجوی شهرستان هستم. ..
جابجایی دانشجو
ارشد طراحی شهری93 دانشگاه هنر و معماری کمال الملک نوشهر خواستار جابجایی با ارشد طراحی شهری پیام نور تهران شرق هستم شماره تماس :09183114497 ..
جابجایی دانشجو
اینجانب دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد ازاد تکمیل ظرفیت 92 رشته کامپیوتر (نرم افزار) واحد الکترونیکی تهران (مجازی شهریه مانند بقیه واحدها) می باشم و ..
جابجایی سرباز
سلام -رضا امانی دیپلم وظیفه با پایه خدمتی دی ماه 91 درکانون بازنشستگان شهر سمنان مشغول به خدمت هستم و خواستار جابجایی با یک نفر که در استان ..