کاریابی
فوق لیسانس شیمی تجزیه هستم و تمایل دارم در یکی از شرکت های واقع در ماهشهر به کار مشغول شوم. [email protected] ..
کاریابی
یک شرکت ساختمانی جهت پروژه خود واقع در منطقه لافت قشم ، به یک نفر تکنسین عمران با 2 یا 3 سال سابقه کار نیازمند است . افراد بومی در اولویت خواهند بود . شماره تماس : ..
کاریابی در ترکیه
مشاوره و کاریابی در ترکیه با حقوق و غذا و مکان سکونت در ترکیه در صورت مشغول شدن به کار - تلفن 00905365155997 ..
کاریابی سینا
آشنایی با مرکز مشاوره وکاریابی سینا کاریابی سینا دارای مجوزرسمی از وزارت تعاون، کار و رفاهاجتماعی با مدیریت جناب آقای حیدری واقع در شهر کرج استان البرز، هم اکنون ..
کاریابی اینرنتی
وبسایت ایکار مکانی مناسب برای کمک به کسانی که به دنبال کار یا کارمند مناسب هستند می باشد. کارجویان محترم می تواند رزومه کاری خود را ثبت نمایند و از بین فرصت ..
فراخوان موسسات کاریابی
شرکت خوداشتغالی ابتکار تندیس راد در راستای تحقق حماسه اقتصادی، از تمامی دفاتر کاریابی جهت همکاری و ایجاد اشتغال پایدار و مستمر دعوت به عمل می آورد. لازم بذکر ..
سایت کاریابی رایگان
سایت جذب نت با هدف ارائه خدمت به کارفرمایان و کارجویان محترم و سهولت در پیدا کردن نیروی کار و شغل مورد علاقه, به صورت رایگان طراحی و اجرا گردیده است. این سامانه با ..
موسسه کاریابی و مشاوره افق
کاریابی افق با داشتن مشاور حقوقی و کارشناسان مجرب اماده ی ارائه خدمات ذیل میباشد: همکاری با کارفرمایان در زمینه اجرای ماده 80 قانون برنامه پنجم توسعه پذیرش عضویت و ..
کاریابی ترکیه استخدام فوری
استخدام نیروی کار در استانبول ترکیه - فنی کار و کارگر ساده - بدون مدرک تحصیلی - همرا با جا خواب و غذا با حقوق و اضافه کاری طبق قوانین کاری کشور ترکیه - کاریابی و ..
موسسه مشاوره شغلی و کاریابی نخل بم
جوانان جویای کار و کارفرمایان محترم : موسسه مشاوره شغلی و کاریابی نخل بم با مجوز رسمی از وزارت تعاون . کار و رفاه اجتماعی شهرستان بم با ارائه خدمات ذیل در خدمت ..
فروش مجوز کاریابی بین المللی‎‎‎
یک موسسه حقوقی ثبت شده با موضوع فعالیت اعزام نیروی کار به خارج از کشور و مجوز رسمی از وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی واقع در تهران جهت اعزام نیروی کار و مهاجر ..
استخدام ، کاریابی (اپراتور دستگاه سی ان سی)
شرکت نورآفرین وارد کننده ماشین آلات ، برای کامل کردن کادر بخش خدمات سی ان سی نیاز به یک آقا با مشخصات زیر است. متقاضی باید واجد شرایط زیرباشد: 1- علاقه مند به امور ..
پورتال تخصصی کاریابی مشاغل عمرانی
سایتwww.peimoon.comسایت جامع مشاغل عمرانی میباشد.این سایت اقدام به جمع اوری اطلاعات مشاغل ساختمانی میکند.اگرمایل هستید شغل شمابه همراه شماره تماس تان درسایت ثبت ..
کاریابی امیدجوان استخدام رشته چوب وکاغذ
استخدام آقا درمقطع کارشناس وکارشناس ارشدرشته چوب وکاغذ آدرس: خوزستان-شهرستان شوشتر خیابان طالقانی پاساژقائم جنب بانک سپه مرکزی طبقه دوم - کاریابی ..
به وبلاگ کاریابی زاگرس سر بزنید و شغل خود را جستجو
xagros86.blogfa.com به وبلاگ ما سر بزنید و فرصت شغلی های موجود را به صورت روزانه ببینید ..
شرکت کاریابی ترکیه استخدام فوری
استخدام نیروی کار با حقوق ثابت و اضافه کاری در استانبول (اروپا) - به همراه جا خواب و غذا - فنی کار و کارگر ساده - اقامت به همراه مجوز کار - رزرو هتل ، اجاره سوئیت ، اجاره ..
کاریابی ومشاوره شغلی پیشگام اردبیل.ماده 80
مهمترین اهداف موسسه کاریابی ومشاوره شغلی داخلی پیشگام که با مجوز رسمی از وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی در بازار داخلی اقدام به فعالیت می نماید عبارتند از ..
موسسه کاریابی و مشاوره شغلی زیتون سبز کرمان
ثبت نام و ارائه مشاوره شغلی به جویندگان کار تامین نیروی انسانی مورد نیاز کارخانجات ، موسسات ، کارگاهها و ... اخذ مجوز بهره مندی کارفرمایان از تخفیفات بیمه ..
کاریابی مرکزی بندرانزلی حامی ملت بزرگ بندر انزلی
بسمه تعالی کاریابی مرکزی بندرانزلی www.BAZARKARIRAN.com email:[email protected] در خدمت شهروندان عزیز و مهربان انزلی چی می باشد بمدیریت مهندس رضا ..
بیمه ماده 80در کاریابی مرکزی بندر انزلی
کاریابی مرکزی گروه همکار با کلیه کاریابی های داخلی وخارجی عضو فعال سامانه های www.iransabtenam.com www.BazarKarIran1.ir تامین کننده نیروی کار برای کارفرما تهیه شغل مورد ..
بهترین فرصت های شغلی
مؤسسه مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی کاردار به منظور ارتقای کیفیت، در دسترسی به اطلاعات اشتغال و تنظیم داد و ستد نیروی کار در سال 1385 با مجوز رسمی از وزارت کار ..
اجاره برج سینا صفر لوکس رو به خیابان خالی
15 رهن 1500 مناسب امور کاریابی و وکالت ..
برای افراد جویای کار و شغل مناسب www.karyabim.ir
مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی ولیعصر ..
نقشه کش صنعتی
شرکت کاریابی زاگرس جهت معرفی به فرصت های شغلی به یک نفر خانم مسلط به اتوکد و کتیا جهت نقشه کشی صنعتی نیازمند است. ..