تدریس خصوصی گیتار
آموزش خصوصی گیتار (سبکهای پاپ و کلاسیک و فلامنکو) ..
تدریس خصوصی گیتار پاپ
مژده به اصفهانی ها : اگر می خواهید به سرعت گیتاریست شوید و از نواختن خود لذت ببرید وقت را از دست ندهید و با استاد کیا تماس حاصل فرمائید. حتی شمایی که تا بحال از ..
تدریس خصوصی گیتار
سبک های کلاسیک ، پاپ با ارائه جزوات آموزشی طبقه بندی شده استاندارد در سطوح : مبتدی - متوسط - پیشرفته ..
تدریس خصوصی ارگ و گیتار
. آموزش خصوصی کیبورد(ارگ) آموزش ارگ (کیبورد) هر جلسه یک آهنگ کامل تضمینی. تایم جلسه نامحدود. با روشهای ساده و آسان نت خوانی و حتی نوازندگی با شیوه ی گوشی (نتهای ..
تدریس خصوصی گیتار و آواز پاپ
آموزش نحوه درست خواندن و نواختن. آکوردشناسی، آمادگی برای استودیو با 15 سال سابقه نوازندگی و خوانندگی. گیتار آواز پاپ. آهنگسازی میکس و مستر ساعات تماس: 12 تا 9 ..
تدریس خصوصی گیتار برای خانومها در آمل
تدریس خصوصی گیتار، سازدهنی و آواز در منزل توسط مدرس خانوم به همراه تئوری موسیقی و مبانی خوانندگی در حداقل زمان با متد جدید حتی بدون نیاز به نت خوانی ، ..
تدریس خصوصی گیتار در مشهد و آهنگسازی
تدریس خصوصی گیتار در مشهد و آهنگسازی - نمونه کار به صورت صوتی و تصویری در اینترنت موجود میباشد ..
تدریس خصوصی گیتار و انواع ساز های دیگر
تدریس گیتار به صورت کاملاً تخصصی تدریس انواع سازهای دیگر صدا سازی و سلفژ خرید و فروش انواع ساز و آلات موسیقی تعمیرات تخصصی انواع ساز ( رامه - گالری موسیقی ..
تدریس خصوصی گیتار مخصوص خانم ها
توسط استاد خانم.فقط مخصوص خانم ها‎ ‎در منزل هنرجو. به صورت 100 درصد تضمینی از جلسه دوم آهنگ بنوازید. تهیه ساز مناسب با سلیقه و بودجه شما با 16 سال سابقه نوازندگی و 11 سال ..
آموزش خصوصی گیتار
جواد عسگری 24 ساله از اراک هستم.از تموم دوستان علاقمند به ساز گیتار سبک پاپ و کلاسیک دعوت میکنم برای یادگیری این ساز دلنشین پنجه هاشونو به من بسپارن...با تشکر ..
تدریس گیتار
تدریس ویلن و گیتار با ۱۲ سال سابقه تدریس استفاده از روشی متفاوت با آموزشگاه ها استفاده از متد گوشی + نت خوانی ( کلاسیک وپاپ ) آموزش نوازندگی کاربردی ..
اموزش گیتار خصوصی و تضمینی
اموزش گیتار خصوصی و تضمینی فقط تماس بگیرید به sms جواب داده نمیشود 09122494929 ..
تدریس گیتار در تبریز
تدریس خصوصی تضمینی گیتار فروش نت های ناب ترکیه ..
تدریس گیتار الکتریک
اموزش تخصصی گیتار الکتریک در سبکهای متال و راک در شهر تهران و رشت اموزش نوازندگی گیتار الکتریک از مرحله مبتدی تا پیشرفته با استفاده از متد,style و ..
تدریس گیتار الکتریک در اسلامشهر
تدریس خصوصی گیتار الکتریک (راک)(متال) ..
تدریس گیتار جز بلوز پاپ در قزوین
تدریس خصوصی گیتار جز- بلوز- پاپ آکورد شناسی-گام شناسی-بداهه نوازی ..
تدریس زبان فرانسه در شیراز،خصوصی،نیمه خصوصی،آنلاین
آموزش زبان فرانسه با تاکید بر مهارت های شنیداری و گفتاری در لهجه های پاریسی و کبکی آموزش زبان فرانسه بر اساس متد اختصاصی مدرس و با کمک متدهای شناخته شده دنیا ارایه ..
تدریس خصوصی و نیمه خصوصی زبان انگلیسی و عربی
تدریس خصوصی و نیمه خصوصی مکالمه زبان انگلیسی و قواعد زبان عربی برای سنین مختلف کودکان، نوجوانان و جوانان. دانش آموزان، دانشجویان و طلاب در شهرستان ..
تدریس خصوصی و نیمه خصوصی دروس مهندسی مکانیک
تدریس دروس مهندسی مکانیک- مدرس دانشگاه های آزاد و پیام نور فارغ التحصیل کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی اصفهان شاغل در پایپینگ پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس 09130825328- ..
تدریس خصوصی و نیمه خصوصی ریاضی دبیرستان و دانشگاه
تدریس دروس ریاضی دبیرستان و دانشگاه توسط فارغ التحصیل ارشد ریاضی و دانشجوی دکتری رشته ریاضی ..
تدریس خصوصی و نیمه خصوصی زبان انگلیسی توسط فوق لیس
تدریس خصوصی و نیمه خصوصی زبان انگلیسی توسط فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی و مدرس دانشگاه آموزش مکالمه و گرامر از مبتدی تا پیشرفته آمادگی برای آزمونهای ..
تدریس خصوصی افتر افکت ، تدریس aftereffects ، آموزش
آموزش تخصصی نرم افزار افتر افکت از مقدماتی تا پیشرفته سابقه تدریس از سال 1380 در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و آموزشگاههای معتبر برای مشاهده سوابق کامل ..
تدریس خصوصی و نیمه خصوصی زبان انگلیسی
تدریس خصوصی و نیمه خصوصی و گروهی زبان انگلیسی تدریس خصوصی و نیمه خصوصی مخصوص کودکان تدریس زبان انگلیسی به شرکت ها پذیرش ترجمه متون ..
تدریس خصوصی و نیمه خصوصی زبان انگلیسی
تدریس خصوصی و نیمه خصوصی زبان انگلیسی برای دانش اموزان دبستان، راهنمایی و دبیرستان از ابتدایی تا پیشرفته با مدرس جوان و با حوصله قیمت مناسب تلفن 09307835129 ..