تدریس خصوصی پیانو
تدریس خصوصی پیانو در منزل توسط نوازنده و استادیار کنسرواتوار تهران با 18 سال سابقه نوازندگی و 7 سال سابقه تدریس آموزشگاهی و خصوصی در سبک ..
تدریس خصوصی پیانو
تدریس خصوصی پیانو و تئوری موسیقی برای تمامی سنین ، با قیمت توافقی و مناسب ، جلسه اول رایگان 09126216019 ..
تدریس خصوصی پیانو
تدریس خصوصی پیانو توسط معلم خانم (فارغ التحصیل مدرسه هنر و ادب صدا و سیما) هر جلسه شامل یک ساعت است. قیمت هر جلسه 35000 ت نشانی: میدان بهار شیراز ابتدای ..
تدریس خصوصی پیانو
تدریس خصوصی پیانو برای کودک و بزرگسال ..
تدریس خصوصی پیانو
دوستان گلم سلام :)) تدریس خصوصی پیانو در محدوده ی شمال تهران برای کودکان دلبند شما ! ( از 4 سال ) همراه با تیوری موسیقی و اندکی هارمونی و سلفژ. آهنگهای ..
تدریس خصوصی ارگ و پیانو
تدریس خصوصی کیبورد و پیانو در منزل هنرجو یا در محیط استودیو از مقدماتی تا پیشرفته ( سبک پاپ کلاسیک ) آموزش تئوری موسیقی ، آهنگ سازی و تنظیم با ارگ و نرم ..
تدریس خصوصی ارگ و پیانو (پاپ)
نوازندگی- تئوری- هارمونی ..
تدریس خصوصی پیانو و سلفژ
تدریس خصوصی پیانو و سلفژ ویژه بانوان و کودکان توسط مربی خانم تدریس برترین کتاب های کلاسیک و رایج ترین اتودهای تخصصی نت خوانی و روان خوانی ..
تدریس خصوصی پیانو کلاسیک
تدریس خصوصی پیانو کلاسیک ویژه کودکان ..
تدریس خصوصی پیانو لواسان
تدریس پیانو در لواسان بصورت آکادمیک توسط کارشناس موسیقی آموزش کلیه مبانی و تئوری موسیقی مدرس آموزشگاه های موسیقی در تهران دوره دیده در مسترکلاس های ..
تدریس خصوصی موسیقی - پیانو – کیبورد
تدریس خصوصی موسیقی ( پیانو – کیبورد ) تدریس خصوصی موسیقی تدریس خصوصی پیانو ، کیبورد، آواز پاپ ، با آسان ترین و جدیدترین متد ..
تدریس خصوصی پیانو توسط خانم
تدریس خصوصی پیانو کودکان- بانوان توسط مدرس خانم مجرب 09373535839 ایرانی و کلاسیک از مبتدی تا پیشرفته » سایر تصاویر برای این آگهی ..
تدریس خصوصی پیانو توسط مدرس خانم
تدریس خصوصی پیانو با متدی کاملا متفاوت در سبک های کلاسیک و پاپ از مبتدی تا پیشرفته توسط استادی با تجربه و کارآزموده ویژه کودکان و بانوان خانم بابایی: ..
تدریس خصوصی پیانو توسط مدرس از اوکراین
تدریس خصوصی پیانو کلاسیک توسط خانم با به کارگیری روش کاربردی منحصر بفرد آموزشی متناسب با سن و هدف هنرجو- آموزش نت و ریتم خوانی از مبتدی تا پیشرفته توسط ..
تدریس خصوصی پیانو توسط استاد خانم
تدریس خصوصی پیانو و تئوری موسیقی برای کودکان و بانوان (استاد خانم،) متد آموزش پیانوی اروپا سبک های پاپ،کلاسیک،ایرانی توسط دانشجوی موسیقی از ..
تدریس پیانو
تدریس خصوصی پیانو کلاسیک توسط بانو برای بانوان و پسران زیر پانزده سال ..
آموزش خصوصی پیانو و سلفژ
تدریس خصوصی سلفژ و پیانو کلاسیک با بیش از 20 سال سابقه تدریس 09203044090 ..
آموزش خصوصی و تضمینی ارگ و پیانو در منزل در اردبیل
آموزش خصوصی و تضمینی و حرفه ای ارگ و پیانو در کوتاه ترین زمان ممکن در منزل در اردبیل با هزینه کم.با ما تماس بگیرید تا بتوانید نوازنده ماهر و حرفه ای تری ..
تدریس زبان فرانسه در شیراز،خصوصی،نیمه خصوصی،آنلاین
آموزش زبان فرانسه با تاکید بر مهارت های شنیداری و گفتاری در لهجه های پاریسی و کبکی آموزش زبان فرانسه بر اساس متد اختصاصی مدرس و با کمک متدهای شناخته شده دنیا ارایه ..
تدریس خصوصی و نیمه خصوصی زبان انگلیسی و عربی
تدریس خصوصی و نیمه خصوصی مکالمه زبان انگلیسی و قواعد زبان عربی برای سنین مختلف کودکان، نوجوانان و جوانان. دانش آموزان، دانشجویان و طلاب در شهرستان ..
تدریس خصوصی و نیمه خصوصی دروس مهندسی مکانیک
تدریس دروس مهندسی مکانیک- مدرس دانشگاه های آزاد و پیام نور فارغ التحصیل کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی اصفهان شاغل در پایپینگ پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس 09130825328- ..
تدریس خصوصی و نیمه خصوصی ریاضی دبیرستان و دانشگاه
تدریس دروس ریاضی دبیرستان و دانشگاه توسط فارغ التحصیل ارشد ریاضی و دانشجوی دکتری رشته ریاضی ..
تدریس خصوصی و نیمه خصوصی زبان انگلیسی توسط فوق لیس
تدریس خصوصی و نیمه خصوصی زبان انگلیسی توسط فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی و مدرس دانشگاه آموزش مکالمه و گرامر از مبتدی تا پیشرفته آمادگی برای آزمونهای ..
تدریس خصوصی افتر افکت ، تدریس aftereffects ، آموزش
آموزش تخصصی نرم افزار افتر افکت از مقدماتی تا پیشرفته سابقه تدریس از سال 1380 در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و آموزشگاههای معتبر برای مشاهده سوابق کامل ..