خدمات بازرگانی شرکت بین المللی افیتکو
مشاور نوین سرمایه گذاری-پروسه های مربوط به صادرات و واردات به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی ثبت سفارش-خرید-ترخیص -راه اندازی گزینش ماشین آلات از بهترین برند های ..
مشاور شما افیتکو
اگر بیکار هستید و می خواهید شغلی را برای خود دست و پا کنید؟ اگر می خواهید از سرمایه راکد خود استفاده کنید؟ اگر در خصوص راه اندازی یک شغل و حرفه جدید مردد هستید اگر ..
شرکت بین المللی افیتکو
قابل توجه کلیه عزیزانی که مایل به واردات و راه اندازی پروژه های صنعتی هستند. و نیز کلیه عزیزانی که مایلند کالاهای خود را صادر کنند . حتما با مشاورین ما در شرکت ..
شرکت بین المللی افیتکو
شرکت بین المللی افیتکو این افتخار را دارد که با کادری مجرب و متخصصی که در گروه های ذیل دارد در خدمت شما سرمایه گذاران، تولید کنندگان، صادر کنندگان ، صاحبان ..
پذیرش نمایندگی افیتکو
شرکت بین المللی افیتکو ، فعال در عرصه تجارت بین الملل ، صادرات ، واردات، ثبت سفارش، ترخیص، عقد قرارداد های بین المللی ، اعتبار سنجی شرکت های خارجی، مشاور ..
صادرات شرکت افیتکو
تولید با شما /صادرات با افیتکو قابل توجه صاحبان کارخانجات و تولید کنندگان محترم؛ نظر به اینکه در بازارهای پرتلاطم و رقابتی جهان کالایی می تواند قابلیت عرضه ..
شریک همکار در افیتکو
شرکت بین المللی از یک نفر همکار با شرایط ذیل دعوت به مشارکت می نماید. 1- فعال و پر انرژی 2 با انگیزه و علاقمند به کار تجارت 3-آشنایی ضمنی با کارهای شرکتی و امور ..
سایت بین المللی شرکت افیتکو
قابل توجه صادرکنندگان، وارد کنندگان، تولید کنندگان و دیگر فعالین اقتصادی سایت 5زبانه و بین المللی شرکت افیتکو تا چند روز دیگر لود خواهد شد. لذا شما عزیزان می ..
انواع سرمایه گذاری در افیتکو
نظر به اینکه مشتریان زیاد ی خواهان اطلاعات لازم در خصوص انواع سرمایه گذاری هستند ، لذا بدینوسیله به اجمال انواع سرمایه گذاری با تعریفی مختصر صرفا جهت اطلاع شما ..
فراخوان ارائه دفتر نمایندگی با افیتکو
شرکت بین المللی افیتکو فعال در حوزه تجارت بین الملل، جهت بسط امور بازرگانی خود از استانها و شهر های بزرگ کشور نماینده فعال می پذیرد. شرایط اعطای ..
فراخوان همکاری با شرکت بین المللی افیتکو
شرکت بین المللی افیتکو در نظر دارد جهت پیشبرد اهداف عالیه خود در زمینه صادرات و واردات، شخصی را به عنوان مدیر بازاریابی و بازرگانی خود جذب نماید. لذا ..
کلینیک تخصصی تجارت بین الملل افیتکو
خدمات ویژه شرکت بین المللی افیتکو خدمات ویژه شرکت بین المللی افیتکو آیا می دانید با عضویت در بانک مشتریان افیتکو از چه خدماتی برخوردار ..
به بانک صادر کنندگان افیتکو بپیوندید
شرکت مدیریت صادرات استان قم با حمایت سازمان توسعه تجارت ایران و شرکت شهر ک های قم و با مدیریت شرکت بین المللی افیتکو آماده خدمات رسانی به شما تولید ..
خدمات ویژه شرکت بین المللی افیتکو
شرکت بین المللی افیتکو این افتخار را دارد که با کادری مجرب و متخصصی که در گروه های ذیل دارد در خدمت شما سرمایه گذاران، تولید کنندگان، صادر کنندگان ، صاحبان ..
شرکت بین المللی فراگام تجارت اوراسیا ( افیتکو )
شرکت بین المللی افیتکو همراه شماست کارشناسان بازرگانی شرکت «افیتکو» در بخش واردات و صادرات، تمامی تخصص ها و ملزومات این زمینه را فراهم نموده اند ..
همکاری افیتکو با انبوه سازان و فروشگاه های بزرگ
شرکت بین المللی افیتکو با کادری مجرب و متخصص در حیطه تجارت بین الملل ، آمادگی خود را جهت تهیه اقلام مورد نیاز شما که از خارج از کشور تامین میشود، می باشد. لذا ..
صادرات و واردات همراه با شرکت مشاور افیتکو
سال نو مبارک شرکت بین المللی افیتکو ضمن تبریک سال نو به تمامی فعالان اقتصادی و آرزوی سلامتی روز افزون برای این عزیزان ، سال 93 را سالی پر بار برای شما صاحبان ..
فراخوان ماشین سازان ایرانی توسط افیتکو
قابل توجه کلیه ماشین سازان ایرانی احتراما نظر به اینکه شرکت بین المللی افیتکو فعال در عرصه سرمایه گذاری ، صادرات ، واردات ........مشتریان متعددی را در خصوص ..
گردو وارداتی
گردو وارداتی تحویل گردو وارداتی پشت گمرک ایران مرز بازرگان کالیبر گردو بیشتر از 28 کیفیت گردو شماره 2 میزان سفارش را تعیین نمایید ..
خودروههای وارداتی
خودروههای وارداتی هیواندای کیا توسان نیو سانتافه جدید اسپورتج ..
ترخیص کالای وارداتی
کادر مجرب ترخیص کالای گمرکی مستقر در فرودگاه امام و بندر شهید رجایی جهت ارائه خدمات گمرکی شامل ثبت سفارش، اظهار، پته و تحویل در محل با کارت بازرگانی شما. ..
فروش لنت خودروهای وارداتی
فروش لنت خودروهای وارداتی بی ام و.هیوندای.تویوتا.سوزوکی.و... تحویل دو روزه ..
فروش شمش مس 97 درصدی وارداتی
باسلام فروش مس به صورت شمش مشخصات به صورت قالبی در وزنهای 25 الی 35 و ضخامت 10 سانتی متر وبارائه نمونه آنالیز به خریدار وتحویل در هر نقطه ایران وارداتی از عراق . ..
فروش الماس های وارداتی
فروش الماس های وارداتی در حجم گسترده و با کیفیت عالی ..