سیستم مکانیزه اموال گردانی شرکت سیناپ
سیستم اموال گردانی شرکت سیناپ جهت کاهش خسارات ناشی از اموال گردانی دستی و در راستای تسریع و تسهیل این امر و کاهش چشمگیر هزینه ها ارایه ..
نرم افزار هوشمند جمع داری و اموال گردانی بارکدی
مدیریت اموال و دارایی‌های ثابت مبتنی بر بارکد و RFID عبارت است از سیستم اموالی که فرآیند اموال گردانی آن به صورت غیر دستی و با استفاده از ..
لیبل اموال چاپ بارکد بر روی لیبل اموال- ایماکو
برچسب اموال جهت چاپ مشخصات و بارکد و برای استفاده در اموال گردانی در سازمانها و شرکتهای بزرگ مناسب می باشد. فن آوران ایماکو  WE MAKE A ..
سیستم اموال
سیستم اموال جز زیر سیستم های نرم افزار هوشمند یکپارچه تدارکات می باشد که امکان ثبت و نگهداری اطلاعات اموال پرسنل شرکت یا سازمان و واحدهای تابعه را ..
برچسب اموال
برچسب اموال طراحی و چاپ انواع برچسب اموال با شماره سریال و کد یا طبقه با نیم تیغ ( این قیمت ها تقریبی است . درسایت ما قیمت دقیق را ببینید ..
برچسب اموال
طراحی و چاپ انواع برچسب اموال با شماره سریال و کد یا طبقه با نیم تیغ ( این قیمت ها تقریبی است . درسایت ما قیمت دقیق را ببینید ..
نرم افزار اموال
از مهمترین اطلاعات مالی در یک سازمان، اطلاعات دارایی ها , ماشین‌آلات، تجهیزات و اماکن هر سازمان بعنوان بخشی از دارائی‌های سهم بسزائی در گردش کار عملی و مالی آن ..
نرم افزار اموال تابان
این سیستم از سال 1388 در اداره کل نوسازی مدارس لرستان نصب شده و کار خود را آغاز کرد0 اموال و دارایی ها ثابت بخش مهمی از سرمایه هر سازمان به حساب می آید؛ لذا نظارت دقیق بر ..
خریدار انواع بنز اموال تملیکی و اوراقی
منحصر به فرد ترین ، بالاترین و فوری ترین خریدار انواع بنز سند اوراقی ، اموال تملیکی، متروکه ، خوابیده ، مزایده ای و ... 09334403971 thebestornothing@yahoo.com ..
لیبل , برچسب , کاغذی , متال ,pvc , اموال و...
گروه مهندسی بارکدا پیشرو در ارائه خدمات ، تجهیزات بارکد و RFID -طراحی نرم افزار بارکد -ارائه به روزترین تجهیزات بارکد -ارائه مواد مصرفی بارکد و ..
مدیریت اموال و داراییهای ثابت مبتنی بربارکد و RFID
با استفاده از سیستم های شناسایی خودکار(بارکد وRFID) اطلاعات اموال لحظه به لحظه کنترل میشود و در صورت هرگونه مغایرت اعلام میگردد. اموالگردانی در کمترین زمان و ..
لیبل خرد شونده - برچسب شبرنگ-اموال-لیبل کاغذی
گروه مهندسی بارکدا پیشرو در ارائه خدمات ، تجهیزات بارکد و RFID -طراحی نرم افزار بارکد -ارائه به روزترین تجهیزات بارکد -ارائه مواد مصرفی بارکد و RFID -ارائه صندوق فروشگاهی ..
چاپ لیبل - بارکد - لیبل پرینت
چاپ انواع لیبل بارکد در اسرع وقت - چاپ شماره سریال طبق بانک اطلاعاتی مشتری. - چاپ برچسب اموال جهت مشخصات و بارکد برای استفاده در اموال ..
پخش لوازم تحریر شرکتها بصورت تخصصی
ارسال و تحویل انواع ملزومات و لوازم اداری مالی از قبیل کاغذ A4 ، کاغذA3 ،کاغذ A5 ، کاغذ رول پلاتر ،کاغذ بهم پیوسته ، کاغذ رول حرارتی ، زونکن ، کاربن ، کاورA4 ، دیوایدرA4 ، ..
بازگردانی اطلاعات پاک شده
باز گردانی اطلاعات هارد و فلش که اشتباها شما پاک کرده اید در اصفهان 09103450783 ..
دوربین مداربسته
دوربین مداربسته چشم‌‌هایی که مراقب شماست! فواید نصب دوربین مداربسته در محیط مسکونی: - جلوگیری از ایجاد مزاحمت توسط همسایه ها - مراقبت از اموال عمومی نصب شده ..
برگزاری جشن کودک - (کرج )
عروسک گردانی، گریم کودک، شکل سازی با بادکنک و دکور بادکنکی، عمو موسیقی و خاله جهت اجرای مراسم جش کودک جهت تولد و مهد و مدرسه 09384638391 ..
بارکد خوان ، بارکدخوان فروشگاهی ، بارکد اسکنر
شرکت بارکدا پیشرو در ارائه بهترین خدمات ، تجهیزات بارکد و RFID -طراحی نرم افزار بارکد -ارائه به روزترین تجهیزات بارکد -ارائه مواد مصرفی بارکد و RFID -ارائه صندوق ..
مدیریت انفورماتیک ادارات
نرم افزاری هست که تمامی پرسنل اداره که تحت نظر انفور ماتیک است می توانند درخواست های خود را به صورت اینترنتی یا شبکه محلی برای واحد انفورماتیک ارسال نمایند و بعد از ..
هندهلد ,موبایل کامپیوتر , دیتا کالکتور , PDA
گروه مهندسی بارکدا پیشرو در ارائه خدمات ، تجهیزات بارکد و RFID -طراحی نرم افزار بارکد -ارائه به روزترین تجهیزات بارکد -ارائه مواد مصرفی بارکد و RFID -ارائه صندوق ..
موبایل کامپیوترهانیول 6500 Honeywell,هند هلد
گروه مهندسی بارکدا پیشرو در ارائه خدمات ، تجهیزات بارکد و RFID -طراحی نرم افزار بارکد -ارائه به روزترین تجهیزات بارکد -ارائه مواد مصرفی بارکد و RFID -ارائه صندوق ..
سیستم نرم افزاری رفاه
برقراری رفاه پرسنل سازمان با سیستم رفاهی توسعه گران نرم افزار آذربایجان به عنوان یکی از زیر سیستم های سیستم مدیریت منابع انسانی مصباح در این زیر سیستم خواهید داشت ..
لیبل پرینتر رومیزی زبرا Tlp 2844 zebra
نمایندگی فروش لیبل پرینتر های اداری و رومیزی با مارک TLP 2844 Zebra کشور امریکا:ساخت •روش چاپ: حرارتی-ریبون •حداکثر سرعت پرینت: 102mm per second •عرض دهانه پرینت: 104mm •وضوح چاپ: ..
موبایل کامپیوترهانیول Honeywell 99EX,هند هلد
گروه مهندسی بارکدا پیشرو در ارائه خدمات ، تجهیزات بارکد و RFID -طراحی نرم افزار بارکد -ارائه به روزترین تجهیزات بارکد -ارائه مواد مصرفی بارکد و RFID -ارائه صندوق ..