کار در ترکیه (اعزام فوری)
اگهی استخدام نیرو کارگر ساده و ماهر درشهر زیبای ترکیه با حقوق 15000000 همراه با جای خواب و غذا به محض اعلام امادگی همراه با قراردادبدون معطلی در همان روز اعزام ..
استخدام و اعزام متخصص به آلمان
دفترکاریابی کارودانش با همکاری آژانس استخدامی Wingates Job Finder آلمان اقدام به جذب و اعزام متخصص به آلمان مینماید » سایر تصاویر برای این آگهی ..
اعزام نیروی کار به کشور کانادا
کلیه علاقمندان به کار و زندگی در کشور کانادا که دارای سابقه کار و مدرک زبان انگلیسی آیلتس5 میباشند میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88524425 تماس حاصل ..
اعزام حج عمره و تمتع فوری
اعزام حج عمره و تمتع فوری شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی مهد گشت گیلان بامجوز رسمی از سازمان گردشگری استان گیلان به شماره ثبت 9055 افتخار دارد کلیه خدمات مسافرتی از ..
اعزام به کار ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان
اعزام به کار ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته حسابدری و سایر رشته ها مالیات های تکلیفی پر کردن اظهار نامه مالیاتی اصول مالی 1 و 2 ارزش افزوده نرم ..
اعزام دانشجو و نیروی کار به خارج از کشور
شرکت مشاوران نامی آپادنا با مجوز رسمی از وزارت علوم توانایی این را دارد که از مقطع راهنمای تا دکترا برای شما پذیرش بگیرد ما در کشورهای کانادا - استرالیا- نیوزلند - ..
قویترین مرکز اعزام دانشجو در ایران
نماینده دانشگاه های TU Wien در کشور اتریش نماینده مجموعه آموزشی Navitas با بیش از 50 دانشگاه در سراسر دنیا نماینده مجموعه HCAhealthcare با بیش از 10 بیمارستان در کشور انگلستان و ..
تحصیل خارج اعزام دانشجو اخذ پذیرش رایگان
تحصیل در خارج اعزام دانشجو و اخذ پذیرش رایگان در تمامی رشته های پزشکی و غیر پزشکی بدون نیاز به مدرک زبان از دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم ایران از ..
اعزام دانشجو به مالزی، اوکراین، بلاروس، مجارستان
موسسه راه دانشجویان نوین آسیا، مشاور و مجری خدمات اعزام دانشجو به مالزی، اوکراین، بلاروس و مجارستان این موسسه با مشاورین و کادری مجرب در داخل و خارج کشور، ..
اخذ پذیرش و اعزام دانشجو به خارج ، سامانه ادکس
اخذ پذیرش تحصیلی ،اعزام دانشجو به خارج یکی از اهداف سامانه ادکس می باشد. سامانه ادکس دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،با برخورداری از نمایندگان و ..
استخدام مشاور تحصیلی آقا (موسسه اعزام دانشجو)
موسسه دانش گستر کوه نور زیر نظر وزارت علوم به یک مشاور تحصیلی آقا با روابط عمومی بسیار بالا مسلط به زبان انگلیسی ترجیحاً تحصیلات فوق لیسانس همچنین آشنا به امور ..
اخذ پذيرش تحصيلي انگلستان، اعزام دانشجو به انگليس
اخذ پذيرش تحصيلي در مقطع ديپلم و بالاتر با شهريه بسيار عالي (دولتي) براي متقاضيان تحصيل در انگلستان از کالج هاي دولتي انگلستان متقاضيان علاقمند به ادامه تحصيل در ..
اعزام دانشجو به پرتغال با مجوز وزارت علوم
اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاههای دولتی پرتغال توسط موسسه دانش گستر کوه نور با بیش از 8 سال سابقه درخشان با امکان گرفتن بورس و تحصیل با هزینه مناسب در تمامی رشته های فنی ..
حسابدار
حسابدار خانم حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط ترجیحا آشنا به نرم افزار سپیدار ..
حسابدار
به یک نیروی حسابدار با مدرک حداقل فوق دیپلم نیازمندیم. موسسه حسابداری و خدمات مالی پیشگامان محاسب توس (وحید نوری 09152148240) سناباد 45 پ 74 ..
حسابدار
جهت کار حسابداری دارای مدرک لیسانس09169417896 ..
حسابدار
دانشجوی ترم آخر رشته حسابداری آماده به کار 09136080247 ..
حسابدار
حسابداری شرکتها ; موسسات و فروشگاهها با ده سال سابقه ..
حسابدار
برای اطاغات بیشتر ایمیل یا تماس بگیرد ..
حسابدار
آماده همکاری جهت تهیه و تحریر دفاتر قانونی تلفن تماس:09381835448 ..
حسابدار
اینجانب اصغر جعفری کارشناس حسابداری و مسط به نرم افزار هلو آماده انجام خدمات حسابداری میباشم ت 09141506801 ..
حسابدار
با سلام من دارای مدرک لیسانس حسابداری وبا نرم افزار رایورز -تاپ 3- تدارک -داده نگار و نوسا آشنایی دارم وخواهان کار پاره وقت و کار در منزل می باشم. ..
حسابدار
اینجانب دارای هشت ساله سابقه حسابداری می باشم و اکنون در سنندج جویای کارهای حسابداری در شرکت های دولتی و خصوصی هستم ..
کمک حسابدار
اینجانب دارای مدرک لیسانس از دانشگاه یزد با معدل بالا و دانشجوی کارشناسی ارشد حسابداری مایل به انجام امور حسابداری به صورت پاره وقت میباشم. تلفن ..