استخدام مترجم
استخدام مترجم جهت امورمترجمی متون و اسناد غیر رسمی در موسسه مترجم با حقوق و مزایای مکفی. لطفا جهت ثبت نام و تکمیل پرونده به آدرس سنندج شهرک سعدی روبروی ..
استخدام مترجم
استخدام مترجم مرکز تخصصی ترجمه اناج (www.enajtarjomeh.ir) با مدیریت جدید در نظر دارد به منظور تکمیل کادر مترجمین خود، اقدام به جذب مترجمین مجرب و متخصص ..
استخدام مترجم متون
شرکت دانش آرتان سهند - سهندار (شماره ثبت 427427)​​، برای توسعه اجرایی خود، نیاز به جذب یک همکار برای بخش "ترجمه متون"​​ دارد. این موقعیت همکاری ویژه افرادی است که ..
استخدام مترجم انگلیسی به فارسی
شرکت خدمات علمی آموزشی عصر زبان ایرانیان مترجم حرفه ای آثار مکتوب(مقاله و کتاب) انگلیسی به فارسی استخدام می نماید. استخدام به طور رسمی و به شکل دورکاری می ..
استخدام مترجم اینترنتی زبان
جویندگان کار ترجمه مقالات علمی انگلیسی به فارسی، سایت زیر را ببینند: http://sites.google.com/site/tarjemehelmi ..
استخدام مترجم از سراسر کشورجهت کار در منزل
استخدام مترجم از سراسر کشورجهت کار در منزل از مترجمین با سابقه و مجرب که تمایل دارند بعنوان شغل دوم در منزل فعالیت داشته باشند دعوت به همکاری می ..
استخدام مترجم متون فنی مهندسی پزشکی
از علاقمندان به ترجمه متن فنی در رشته مهندسی پزشکی دعوت به همکاری می شود. رشته مهندسی پزشکی- دندانپزشکی- علوم آزمایشگاهی- پزشکی- صنایع غذایی- رادیولوژی و فیزیک هسته ..
مترجم حضوری، مترجم همراه و همزمان (انگلیسی)
مترجم حضوری، مترجم همراه و همزمان زبان انگلیسی, جهت مذاکرات و ملاقات ها و جلسات، مترجم شفاهی، مترجم تلفن ها، اسناد و ایمیل های کاری و شخصی. ..
مترجم زبان چینی درشانگهای.مترجم چینی درچین
با سلام درصورت نیاز به مترجم ،خدمات هتل ،ترانسفر فرودگاهی ،مشاوره بازرگانی،وکالت وپرونده های قضایی درشانگهای ویا درکل چین با گروه ما تماس بگیرید امیدواریم ..
مترجم
مترجم انگلیسی به فارسی و بلاعکس ساعات تماس 18-23 ..
مترجم
مترجم جیبی آتلانتیس مدلAT3000 دیکشنری انگلیسی به فارسی (فرهنگ اطلس شامل کلمات، اصطلاحات و افعال مرکب انگلیسی، تعداد و اولویت بندی معانی دقیقاً مطابق با دیکشنری مرجع) ..
مترجم متن تخصصی
برا ی ترجمه متن تخصص خودتان به دنبال مترجم متن تخصصی هستید؟ شما می توانید روی مجموعه مترجمین متن تخصصصی ما حساب کنید برای مشاهده لیست قیمت و سفارش ..
مترجم متون
مترجم متون تخصصی تمامی رشته ها و کرایش ها را به صورت آنلاین از ما بخواهید با ما مترجم متون را کنار خودتان احساس خواهید نمود برای مشاهده لیست قیمت و سفارش ..
مترجم متن آنلاین
آیا به دنبال مترجم برای ترجمه متن به صورت آنلاین می گردید؟ درست امدید بفرمایید! شما را با نوین ترین شیده ثبت ترجمه در ایران آشنا می کنیم برای دستیابی به ..
مترجم آنلاین
مترجم آنلاین دیگر لازم نیست برای درک متونی که به زبانهای دیگر نوشته شده اند زمان طولانی را برای یافتن مترجم خبره صرف کنید.تنها با چند کلیک در کوتاهترین زمان ..
مترجم آنلاین
مترجم آنلاین پرداخت در دو مرحله دیگر لازم نیست برای درک متونی که به زبانهای دیگر نوشته شده اند زمان طولانی را برای یافتن مترجم خبره صرف کنید.تنها با چند کلیک ..
مترجم آنلاین
مترجم آنلاین دیگر لازم نیست برای درک متونی که به زبانهای دیگر نوشته شده اند زمان طولانی را برای یافتن مترجم خبره صرف کنید.تنها با چند کلیک در کوتاهترین زمان ..
مترجم متخصص
آیا به دنبال مترجم متخصص می گردید؟ آیا به دنبال ترجمه تخصصی می گردید؟ با مترجمین متخصص موسسه به بهترین ترجمه تخصصی با مناسبترین قیمت دست خواهید ..
مترجم آنلاین
دیگر لازم نیست برای درک متونی که به زبانهای دیگر نوشته شده اند زمان طولانی را برای یافتن مترجم خبره صرف کنید.تنها با چند کلیک در کوتاهترین زمان ممکن میتوانید ..
مترجم در گوانجو
باسلام اینجانب سعید کاوه دارای مدرک لیسانس زبان و ادبیات چینی از یکی از دانشگاههای معتبر کشور چین و دارای هشت سال تجربه در زمینه مترجمی بازرگانی ٫ صنعتی و ..
مترجم زبان روسی
مائده مطلبی. مترجم زبان روسی .سابقه زندگی و تحصیل در روسیه . آمادگی کار به عنوان مترجم پاره وقت و ترجمه متون روسی در کمترین زمان.و آموزش زبان روسی ..
مترجم ترکی استانبولی
مترجم ترکی استانبولی ساکن استانبول مشاوره پذیرش تحصیلی مشاوره اقامت مشاوره خرید مسکن مترجم همراه شما در نمایشگاهها و توافقهای تجاری مسلط به زبان ترکی ..
دعوت به همکاری مترجم
بدینوسیله از کلیه مترجمین فارغ التحصیلان اساتید و علاقمندان رشته زبانهای خارجی جهت ترجمه متون غیر رسمی در موسسه رسمی مترجم دعوت بعمل می آید. تلفن ..
مترجم فارسی به چینی
من محمد هستم که مسلط بر چینی ام و چند سال در حوزهها مختلف ترجمه کرده ام کاش شما نیاز به مترجم چینی داشته باشید با بنده تماس گیرید بنده در خدمت شما هستم .به امید ..