استخدام طراح سایت
استخدام طراح سایت تمام وقت در یک شرکت معتبر با حقوق و مزایای مکفی 03136278542 03136263230 03136276816 ..
استخدام طراح وب سایت
شرکت اندیشه پرداز پرنیان به منظور تأمین نیروی انسانی خود در نظر دارد تعدادی طراح سایت را استخدام نماید. ازعلاقه‌مندان دعوت می شود جهت ..
استخدام طراح وب سایت
یک شرکت طراحی وب سایت نیاز به نیروی با تجربه در زمینه های زیر دارد: 1) طراح وب سایت مسلط به html - css - joomla 2) سئو کار آشنا به اصول سئو ضمناً ..
استخدام طراح سایت
شرکت فناوری اطلاعات شبکه به منظور تکمیل کادر خود به چند نفر طراح سایت نیازمند است برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید آدرس سایت : ..
استخدام طراح وب سایت
استخدام طراح وب سایت با شرح زیر : شرح سمت : کارشناس برنامه نویس در حوزۀ Front-end وظیفه دارد با توجه به اهداف پروژه زیر نظر مدیر پروژه، طراحی و ..
استخدام طراح سایت در اصفهان
استخدام طراح سایت حرفه ای مسلط به ASP.NET حقوق اداره کار و بیمه شرکت رایان فراز عصر آسیا 03116638393 09135300037 ..
استخدام نیروی طراح سایت
شرکت رسانه پونه پاسارگاد جهت تکمیل کادر خود نیاز به طراح سایت مسلط به css-html-sql دارد.از واجدین شرایط دعوت می گردد با در دست داشتن رزومه و یا نمونه کار ..
طراح سایت
طراح سایت مسلط به جوملا +css3+html5 ..
طراح وب سایت
شرکت ایران اینترنت جهت تکمیل کادر خود به چند طراح وب سایت مسلط به HTML/CSS/jQuary/photoshop و سئو به صورت تمام وقت نیاز مند می باشد. برای ثبت رزومه خود به وب ..
طراح حرفه ای سایت
به یک نفر جهت طراحی و مدیریت سایت نیازمندیم شماره تماس 09141403383 ..
نیازمند به طراح سایت
جهت طراحی سایت به فردی که به صورت شخصی کار میکند و نه شرکتی نیازمندیم. 09121968620 02188901338 ..
دوره 6 ماهه تربیت طراح وب سایت
در این دوره شش ماهه سعی بر آن است که ابتدا فرد را آموزش های اولیه داده سپس با درگیر شدن در پروژه به سطح بالا تر رسیده و بتواند به صورت حرفه ای برنامه نویسی و ..
طراحی سایت تک صفحه ای توسط زوج طراح
طراحی یک صفحه وب سایت جهت نمایش درباره شرکت و فعالیت های شرکت و نمایشگر ارتباط با شرکت همراه با یک هدر زیبا شامل این طراحی می باشد. این طراحی ..
بهترین طراح سایت استان گیلان
برخورداری از وب سایت یک نیاز قطعی و طراحی وب سایت یک تخصص است شاید تابحال در بین اطرافیان خود با این مساله روبرو شده باشید که برای طراحی ..
استخدام طراح گرافیک
به یک طراح خانم (ترجیحا مبتدی) مسلط به کرل و فوتوشاپ جهت کار در یک شرکت طراحی و تبلیغاتی نیازمندیم. لطفا رزومه خود را به آدرس atlaspaya@gmail.com بفرستید. در صورت ..
استخدام طراح خانم
(فقط حرفه ای ) مسلط به فتوشاپ یا کرل به صورت پروژه ای موسسه سیما گستران نور (شماره ثبت : 318578) به یک طراح خانم به صورت پروژه ای در منزل و یا ثابت در دفتر کار دعوت به ..
استخدام طراح و برنامه نویس وب
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر طراحی و برنامه نویسی خود اقدام به جذب طراح و برنامه نویس وب و اشنا به راه اندازی وب سایت و نگهداری وب و سایر امور ..
استخدام طراح و گرافیست حرفه ای
طراح و گرافیست حرفه ای خانم مسلط به photoshop با حقوق و مزایای عالی در کرج نیازمندیم ۳۲۵۵۵۹۰۶ - ۰۹۳۰۶۴۶۲۸۰۷ ..
استخدام طراح گرافیک و منشی
1.یک نفر طراح مسلط به فوتوشاپ و کورل (سابقه کار:3 سال) 2.دو نفر منشی تلفنی حضوری با روابط عمومی بالا (سابقه کار:2 سال) ..
استخدام طراح فرش ماشینی و دستباف
استخدام طراح فرش ماشینی و دستباف گروه طراحی و مشاوره فرش اسلیمی در راستای پیشبردفعالیتها و اهداف والای خویش ، متقاضیانی را که در حوزه های ..
استخدام طراح واسط کاربری (UI-ux)
وبسایت دایره (http://www.dayere.ir) به منظور تکمیل تیم برنامه نویسی خود از واجدین شرایط دعوت به همکاری می نماید، واجدین شرایط رزومه خود را به آدرس info@dnte.net ارسال نمایید: مهارت ..
استخدام خانم طراح گرافيست و تم سايت شيراز
به يک خانم گرافيست جهت کار در شيراز نيازمنديم جهت اطلاعات بيشتر به آدرس www.dcpanel.ir و رزومه کاري خود را به ايميل يا شماره مورد نظر ارسال نمائيد ..
گواهی استخدام پزشک سایت
به یک پزشک عمومی جهت 24روز کار اقماری درشرکت پایندان فازهای 24-23-22 منطقه پارس جنوبی جهت همکاری نیازمندیم. تلفن:7221256-0772 و 7221258-0772 همراه: 09197534456 - عطار ..
استخدام کار آموز گرافیک و طراحی سایت
استخدام کار آموز(گرافیک ، چاپ ، طراحی سایت موسسه چاپ و گرافیک مهرگان فعال در حوزه گرافیک و چاپ و اطلاع رسانی جهت تکمیل کادر تخصصی خود از افراد علاقمند ..