آموزش زبان چینی برای اولین بار در زنجان
مژده به علاقه مندان زبان چینی** آموزش شیرین زبان چینی برای اولین بار در زنجان** با متد های آموزشی جدید و استفاده از نرم افزار های ..
برگزاری دوره های آموزش زبان چینی در اصفهان
مرکز تبادلات فرهنگی خاور دور و خاور میانه با همکاری موسسه فرهنگی آموزشی کوثر در اصفهان برگزار می کند: * اعزام دانشجو در رشته ها و مقاطع مختلف (اخذ بورسیه ..
مترجم زبان چینی درشانگهای.مترجم چینی درچین
با سلام درصورت نیاز به مترجم ،خدمات هتل ،ترانسفر فرودگاهی ،مشاوره بازرگانی،وکالت وپرونده های قضایی درشانگهای ویا درکل چین با گروه ما تماس بگیرید امیدواریم که ..
تدریس خصوصی زبان چینی
تدریس خصوصی و آموزش زبان چینی توسط مدرسین خبره گروه بین المللی مدرسین با مجوز رسمی آموزش و پروش. www.modaresin.co www.tadris-khososi.ir www.modaresin.com تدریس با ..
تدریس خصوصی زبان چینی
تدریس خصوصی زبان چینی . استاد دارای مدرک زبان شناسی چینی و ادبیات بین المللی با 1 سال سابقه تدریس در چین و 10 سال سابقه تدریس در ایران. ..
تدریس زبان چینی برای کسبه و تجار
آموزش زبان چینی برای خواندن تابلوها در بازار و شهر بررسی فاکتورها و تشخیص محل تولید اجناس مکالمات جهت صحبت مستقیم با تولید کنندگان چینی و ..
مترجم زبان چینی به صورت حرفه ای و تخصصی
اینجانب "اعظمی" کارشناس زبان چینی از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران ‌آماده همکاری در زمینه کلیه امور ترجمه تخصصی و حرفه ای بصورت شفاهی (همزمان و ..
آموزش آنلاین چینی
آموزش آنلاین چینی کلاس ها به صورت آنلاین در سه سطح جی 1 جی 2 و جی 3 برگزار می گردد. هزینه هر جلسه 1 ساعته 10 هزار تومان می باشد که کارت به کارت قابل پرداخت می باشد. ..
آموزش وینگ چون ( کونگ فوی چینی)
دیگر نگران دفاع از خود نباشید سبکی که بروسلی را به آنچه میخواست رساند مناسب برای تمامی سنین بدون در نظر گرفتن قد،وزن و قدرت بهترین رشته جهت دفاع شخصی و درگیری ..
آموزش زبان
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی و انواع زبان های دیگر به صورت تخصصی فراهم آورده شده تا براحتی و با مراجعه به وب سایت فروشگاه www.abciran.ir انواع نرم ..
آموزش زبان
آموزش زبان ترمیک فشرده ..
آموزش زبان دات کام
دوستان این وب سایت آموزش زبان انگلیسی که شامل مطالب کاملا رایگان دانلود رایگان و داری چت روم و تالار گفتمان انگلیسی هستش.بدون شک برای همه مفید هستش. ..
آموزش زبان
- زبان ترکی استانبولی - Autolisp-Visual Lisp (اتوکد را در اختیار بگیرید - برنامه نویسی در محیط اتوکد) ..
آموزش زبان efu
مجموعه آموزش زبان انگلیسی English for you در سه سطح یادگیری زبان انگلیسی در 80 روز مجموعه آموزش زبان انگلیسی English for You به عنوان یکی از ..
آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته تضمینی توسط فارغ التحصیل دانشگاه تربیت معلم تهران و مدرس کانون زبان ایران و مراکز آموزش عالی در شهر ..
آموزش زبان انگلیسی از 7 سال تا 20 سال
آموزش خصوصی زبان انگلیسی از پایه، برگرفته شده از جدیدترین متد آموزش،کوئیز در پایان هر درس و تمرینات گرافیکی برای زبان آموز از قبیل نوشتن مقاله ..
آموزش زبان فرانسه
آموزش زبان فرانسه توسط لیسانس زبان دانشگاه تهران خصوصی تضمینی قیمت توافقی 88706640 ..
آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان بین المللی انگلیسی توسط گروه آموزشی زبان آموزان برتر. یک کادر مجرب متشکل از اساتید آقا و خانم . با ما تماس بگیرید 09192419605 09196754787 ..
آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی کودکان و نوجوانان همراه با آموزش نقاشی از مبتدی تا حرفه ای آموزش حروف الفبا ، واژگان و جمله سازی هر ماه 8 جلسه حداکثر جمعیت کلاس ها 5 ..
آموزش زبان فرانسه
آموزش زبان فرانسه در تمامی سطوح توسط کارشناس ارشد زبان فرانسه عمومی-خصوصی تلفن تماس:09307309629 ..
آموزش زبان فرانسه
آموزش ترمیک زبان فرانسه (تلفظ،گرامر، مکالمه) متد alter ego به همراه سه کتاب کمک آموزشی هر ترم شامل 15 جلسه ..
آموزش زبان در بهشهر
آموزش زبان در سطح متوسطه در منزل شما و در شهرستان بهشهر ترجمه متون انگلیسی با قیمت مناسب ..
آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در تمامی مقاطع تحصیلی توسط خانم در منزل شما ویژه امتحانات ..
آموزش زبان ایتالیایی
آموزش زبان ایتالیاییخصوصی و گروهی ..