جایگاه های پمپ بنزین پیش ساخته ساحلی

جایگاه های پیش ساخته ساحلی:
*تفریحی *صیادی *نظامی *باربری و مسافر بری
کشور ایران با در اختیار داشتن بخش وسیعی از آب های مهم بین المللی در شمال و جنوب خود و دارا بودن سواحل زیاد و استان های متعدد ساحلی و نیز شرایط مختلف بهره برداری از بنادر و اسکله ها، همواره نیازمند سکوها و جایگاه های توزیع سوخت ساحلی بوده است. لیکن به دلیل رعایت نشدن موارد ایمنی و استاندارد های سوخت رسانی متاسفانه شاهد وارد آمدن زیان های فراوان اقتصادی و زیست محیطی به این مناطق استراتژیک بوده ایم.
شرکت فناوران نفت ابزار پس از بررسی های زیاد و تحقیقات وسیع میدانی با در نظر گرفتن شرایط خاص محیطی در سواحل،به طرح های متنوع در زمینه ساخت ،نصب و راه اندازی انواع جایگاه های توزیع سوخت ساحلی رسیده که امکان ارائه سوخت به تمامی شناورهای سبک و سنگین بنزینی و گازوئیلی را نیز دارد. در کارنامه این شرکت طرح های متعددی در زمینه ی راه اندازی جایگاه های ساحلی صیادی، باربری،مسافربری و نظامی می باشد.
لازم به ذکر است این جایگاه ها علاوه بر افزایش زیبایی در منطقه موجبات تسریع در امر سوختگیری،رعایت مسائل محیط زیستو اندازه گیری دقیق میزان سوخت را به همراه داشته است.

مشاوره ای صادقانه برای شناخت بهتر مزایای این جایگاه ها:
مشکلات جایگاه های سنتی فعلی:
کمبود و گران بودن زمین در مراکز شهرهای بزرگ برای احداث جایگاه های سنتی(500تا 1000 متر مربع).
زمان بر بودن ساخت یک جایگاه سنتی جدید(1تا 5/1 سال).
کمبود جایگاه های سوخت در شهر ها و تلف شدن وقت زیاد از مراجعین در مسیر رفت و برگشت به پمپ بنزین و انتظار در صف های طولانی.
مزایای جایگاه های سریع النصب و سیار:
از مزایا و فواید جایگاه های کوچک و سریع النصب میتوان به ارزان بودن برای استفاده در روستاها،مناطق صنعتی و کشاورزی، پرو‍‍ژه های عمرانی،پادگان های نظامی،سایت های خدمات نفت و گاز در مناطق دوردست و... اشاره نمود.
برای نصب جایگاه های سریع النصب فقط نیاز به 250 تا 300 متر مربع زمین است.
برای ساخت این جایگاه ها فقط به یک ماه زمان نیاز است.
وجود یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش.
سهولت جابجایی در جاده ها بعلت حجم کمتر از محدوده بارهای ترافیکی.
اجرای پیش تنظیم خرید سوخت به مراجعین به صورت محاسبه ی ریالی یا محاسبه ی حجمی،(قبل از سوخت گیری هر مراجعه کننده بر اساس میزان تعریف شده امکان برداشت خواهد داشت).
امکان استفاده از p.o.s داخلی.
وجود عیب یاب هوشمند در سیستم توزیع سوخت با استفاده از روش اطلاع رسانی سریع محل و نوع عارضه از طریق اعلام کد محل عیب به اپراتور.
امکان اتصال مستقیم به کامپیوتر دفتر مدیریت برای کنترل و نظارت بیشتر بر نحوه ی توزیع با امکان آمار گیری متعدد.
سیستم خودکار قطع مجاری سوخت رسانی بلافاصله بعد از هر تصادف یا حادثه ی غیر مترقبه از طریق اعمال دستور قطع به دیسپنسر یا تلمبه.
مهیا بودن اتاق استمرار اپراتور برای حفاضت از وی در شرایط سخت محیطی (سرما،گرماو...)در جایگاه های سریع النصب.
محاسبه میزان خروجی سوخت هر دیسپنسر یا تلمبه به صورت مکانیکی و دیجیتالی جهت محاسبه ی دقیق تر و کالیبره نمودن دستگاه.
ایجاد فرصت های شغلی جدید و مولد برای استفاده از خدمات افراد محلی در جایگاه های کوچک
برتری مهم:
لازم به ذکر است ساخت کلیه ی قطعات و اجزا توسط شرکت فناوران نفت ابزار بر اساس استاندارد های بین المللی و شرکت ملی پخش فراورده های نفتی بر پایه عدم وابستگی به کشورهای دیگر و یا به پیمانکاران جز جهت تولید و خدمات
پس از فروش تهیه گردیده.
شهر : اصفهان
تلفن :
قیمت :
ایمیل : بدون ایمیل
ساخت دستگاه فین تیوب اکسترود
ساخت دستگاه فین تیوب اکسترود و ارتقا یافته نسبت به دستگاههای موجود در ایران زیر نظر کادری متخصص با بیش از هشت سال تجربه در ساخت دستگاه ' پذیرش سفارش تولید لوله های فین تیوب اکسترود در سایزها و جنسهای متفاوت با بهترین
پوشش های سیلیکونی ؛ ُSilicon coating
پوشش های سیلیکونی ؛ ُSilicon coating   تولید و اجرا توسط شرکت TIP TOP آلمان شرکت کران وزین صنعت تحت لیسانس شرکت Rema TIP TOP آلمان در دپارتمان پوشش و کنترل خوردگی (coating and corrosion protection) مفتخر به ارائه خدمات به مشتریان می باشد. شرکت Rema TIP
کپسول و گاز هلیوم
فروش و پخش کپسول و گاز هلیوم با کیفیت و خلوص بالا
قیر 60/70 تولید، صادرات
جهان قیر پارس قیر 60/70 20/30 85/100 قیر 80/100 40/50 50/8010/20 قیر اکسید شده انواع قیر 03133458785 mahsa talepasand
تامین کلیه اقلام پایپینگی صنعت نفت گاز پتروشیمی
1-تأمین و واردات انواع اقلام پایپینگی از قبیل FLANGE، FITTING، VALVE و PIPE با برندهای روز اروپایی و آسیایی؛ 2-تأمین و واردات انواع پمپ؛ 3-تأمین و واردات انواع مواد شیمیایی از قبیلDEG, MEG ، متانول، اتانول، تولوئن، ارتوزایلن، انواع
فروش وصادرات میعانات گازی
شرکت بازرگانی صنعت پویا عمده فعالیت خود را درحوزه تجارت فرآوردهای نفت وگاز پتروشیمی متمرکز کرده است ودرزمینه فروش وصادر محصولات زیر فعال است. 1-گازمایع LPG 2-میعانات گازی 3-نفتا 4-گوگرد 5-گاز پروپان ودیگر محصولات کلیه تجار
فروش بنزین یورو 4
فروش بنزین در منطقه آزاد ارس ماهیانه 5000 تن قیمت 836 دلار
آموزش نرم افزار Autodesk Navisworks
آموزش نرم افزار Autodesk Navisworks