سوپر جاذب آکوازورب فرانسه

سوپرجاذب آکوازورب فرانسه سوپرجاذبی بر پایه پتاسیم با قدرت جذب 200 تا 500 برابر وزن خودش بوده که دارای گواهینامه های ایزو9001 کیفیت و ایزو 14001 محیط زیست اروپا و گواهینامه seveso2 ایتالیا و فاقد هیچ گونه سمیت در خاک می باشد. آکوازورب تولید شرکت snf فرانسه بوده که این شرکت تامین کننده 70 درصد سوپر جاذبهای مصرفی در دنیا می باشد.سوپر جاذب آکوازورب مصرف آب کشاورزی را به نصف کاهش میدهد و امکان کشت در ارضی شیبدار را بصورت دیم میسر میکند.آکوازورب علاوه بر کاهش مصرف آب، مصرف کودها را بهینه نموده و تهویه خاک را بهبود میدهد و همواره رطوبت را بطور یکنواخت در اختیار ریشه قرار داده که این به رشد یکنواخت گیاه کمک میکند.
آکوازورب از معروفترین و مرغوبترین سوپر جاذب های موجود در جهان که شامل پلیمری با پیوندهای عرضی و حاوی پتاسیم می باشد که برای بهبود ظرفیت نگهداری آب و مواد غذایی در انواع خاک طراحی شده است. این ماده توانایی جذب آب به مقدار 200 تا 400 برابر و در شرایط ایده آل 500 برابر وزن خود را دارا می باشد.
آکوازورب با هیدروکسید پتاسیم و آمونیاک ، غنی شده که هردو جز مواد ضروری گیاه هستند و بصورت یک پلی اکریلامید در آمده است. کریستالهای آن به سرعت پس از تماس با آب متورم شده و ژلی بوجود می آورند که قادر به جذب آب و محلول های مواد غذایی می باشند .
آکوازورب محصول کشور فرانسه بوده و تحت استانداردهای اتحادیه اروپا تولید گردیده و همچنین دارای گواهینامه  seveso 2 (محیط زیست ایتالیا) ، استاندارد ISO9001(مدیریت کیفیت) ، ISO14001 (گواهینامه محیط زیست اروپا) و تاییدیه وزارت کشاورزی فرانسه می باشد.شرکت SNF فرانسه تولید کننده آکوازورب بوده که یکی از بزرگترین تولید کنندگان تولید کنندگان پلیمر در دنیاست به طوری که 69 درصد سوپر جاذب های مورد استفاده در جهان توسط این شرکت یا مستقیما” تولید و یا مواد اولیه آن تامین میگردد.
شرکت بشری امین نماینده انحصاری این محصول در ایران میباشد که تا کنون مورد استفاده بسیاری از سازمانها و مدیریت های جهاد کشاورزی و همچنین سازمان پارکهای شهرداریها در بسیاری از استانها قرار گرفته است.
مزایای منحصر به فرد آکوازورب
1- آکوازورب بر خلاف اغلب سوپرجاذب ها، فاقد سدیم است.
* نوع سدیم دار سوپرجاذب ها:
- باعث شوری خاک خواهندشد. (به عنوان مثال استفاده از سوپرجاذب حاوی 10درصد سدیم به میزان 5 گرم در لیتر و در عمق 20 سانتیمتری خاک باعث می شود در هر هکتار حدود یک تن سدیم در خاک باقی بماند.)
2- آکوازورب بر پایه پتاسیم است.
بنابراین باعث قوی شدن سیستم ریشه ای و ساقه ای گیاه می شود و باعث جذب بیشتر آب توسط سلول های ریشه می شود.
4- ژل آکوازورب در مقایسه با سایر سوپرجاذب ها از استحکام بالاتری برخوردار است. استحکام بالای ژل باعث افزایش ظرفیت جذب تحت شرایط محیطی خاک می شود.لذا میزان جذب آکوازورب در عمق خاک 150 برابر وزن خود می باشد که از این لحاظ رکورد ی در بین سایر سوپرجاذبها می باشد.

5- مطابق گواهینامه های اروپایی و آمریکاییآکوازورب از لحاظ زیست محیطی بی ضرر بوده و باعث آلودگی محصولات زراعی، خاک ها و آبهای زیر زمینی نمی شود.
آکوازورب در اسیدیته نرمال، در طی12 تا 15 سال به اجزای سازنده اش یعنی نیتروژن ، دی اکسید کربن و آب تجزیه می شود و ضایعات سمی ندارد.
6- سرعت جذب بالای آکوازورب از مزایای منحصر به فرد آکوازورب می باشد.
7- ماندگاری آکوازورب در خاک بیش از 5 سال میباشد.
لطفا" جهت کسب اطلاعات کامل به سایت شرکت بشری امین مراجعه نمایید
www.boshraamin.com
شهر : تهران
تلفن :
قیمت :
ایمیل : بدون ایمیل
نماینده و دفتر فروش محصولات پلی رود اتصال
شرکت تکسونیر به عنوان بزرگترین تولید کننده و تامین کننده لوازم مورد نیاز در شبکه های آبرسانی، آبیاری، فاضلاب و گاز مورد مصرف در صنعت، پایپینگ شهری و ساختمانی و کشاورزی می باشد. برای دریافت بالاترین تخفیفات پلی رود اتصال
مه پاش فیتکو
مه پاش فوگر مدل SFJ ( FOGGER ) -میزان آبدهی 16 لیتر در ساعت -فشار مورد نیاز 1 الی 3 اتمسفر -قابلیت نصب روی لوله بدون استفاده از پانچر -بالا بردن رطوبت هوا -کاهش دمای محوطه ای بستر در دامداری ها و مرغداری ها ، باغات ،گلخانه ، گیاهان
آبیاری قطره ای
قطره ای»بارانی« داربستی انگور وکلیه امکانات کشاورزی
فروش ونصب مخزن گالوانیزه ضد زنگ برای ذخیره آب
شرکت رهپویان جبهه سبز تنها تولید کننده مخزن گالوانیزه ضد زنگ برای ذخیره آب آشامیدنی وکشاورزی درکشور است که باکیفیت بالا مخزن های خود وقیمت مناسب توانسته است تنها تولید کننده مخزن گالوانیزه ضد زنگ درایران شود جهت
سوپر جاذب آکوازورب فرانسه
سوپرجاذب آکوازورب فرانسه سوپرجاذبی بر پایه پتاسیم با قدرت جذب 200 تا 500 برابر وزن خودش بوده که دارای گواهینامه های ایزو9001 کیفیت و ایزو 14001 محیط زیست اروپا و گواهینامه seveso2 ایتالیا و فاقد هیچ گونه سمیت در خاک می باشد.
فیلترآزود
فیلتر دیسکی آزود (AZUD) مشخصات عمومی فیلتر های دیسکی آزود جنس بدنه پلی آمید سخت با فایبرگلاس ماکزیمم تحمل فشار 6 بار طول 721میلیمتر ماکزیمم دمای آب 60 درجه سانتیگراد PHبیشتر از4 مشخصات خاص فیلتر های دیسکی آزود فیلتر2
فروش پمپ های دو پروانه سه فاز Lowara
• جنس بدنه و پروانه الکترو پمپ های CA از استیل 304 می باشد. • کاربرد صنعتی، ساختمانی، افزایش فشار، سیرکوله کردن • حداکثر فشار 8 بار • دمای مایع 10-110IP 55 کلاس F www.watergoogle.com
نمایندگی فروش تجهیزات آبیاری شرکت آب آرا 66313558
نمایندگی پخش و فروش تجهیزات آبیاری شرکت آب آرا اعم از شیر خودکار پلیمری ، کمربند ، رایزر پلیمری ، رایزر آلومینیومی ، آبپاش و .. با ارائه لیست قیمت رسمی کارخانه وتخفیفهای مناسب برای سفارش کالا میتوانید با شماره های زیر