نرم افزار تعاوني مسکن مهر ويژه کليه تعاوني ها

چرا بايد از نرم افزار تعاوني مسکن مهر استفاده کنيم؟ اين نرم افزار چه کمکي به ما خواهد کرد؟

نرم افزار تعاوني مسکن مهر مورد تاييد و معرفي وزارت تعاون کشور مي باشد و هم اکنون در بيش از ۶۰۰ تعاوني مسکن در سطح کشور در حال استفاده است.

ما در اين صفحه سعي کرده ايم تا برخي از قابليت هاي نرم افزار تعاوني مسکن مهر را براي شما بنويسيم. اگر فرصت مطالعه نداريد مي توانيد با تکميل اين فرم در کمتر از ۱۰ ثانيه، درخواست کنيد تا ما در اولين فرصت با شما تماس بگيريم و ضمن پاسخگويي به سوالات شما در خصوص اين نرم افزار، نسخه آزمايشي، کاتالوگ و نمونه گزارشات چاپي نرم افزار تعاوني مسکن را به صورت کاملا رايگان برايتان ارسال کنيم.

۱) محاسبه امتياز و رتبه اعضاي تعاوني مسکن به تفکيک پروژه ها بر اساس استاندارد وزارت تعاون کشور با استفاده از نرم افزار تعاوني مسکن :

يکي از مسائلي که تعاوني هاي مسکن و مديران تعاوني با آن درگير هستند، تعيين اولويت در زمان تحويل واحدها به اعضاي تعاوني مي باشد. با استفاده از نرم افزار تعاوني مسکن مهر فقط کافيست واريزي هاي اعضا، اعم از فيش بانکي، چک هاي وارده و … و همچنين دريافتي هاي اعضا را در نرم افزار ثبت کنيد. بعد از آن شما در هر لحظه که بخواهيد مي توانيد ريز امتياز و رتبه اعضاي هر پروژه را به صورت دقيق مشاهده نماييد. در صورتي که عضوي به امتياز خود معترض باشد مي توانيد با چاپ گزارش ريز امتياز وي در قسمت گزارشات نرم افزار تعاوني مسکن، صحت محاسبات را به راحتي به او ثابت کنيد.

۲) برآورد هزينه هاي انجام شده براي هر پروژه از گزارشات نرم افزار تعاوني مسکن:

يکي از نيازهاي مبرم مديران تعاوني هاي مسکن اين است که هر لحظه بتوانند گزارشي از هزينه هاي انجام شده براي پروژه هاي تعاوني مسکن را تهيه و مشاهده کنند، در نرم افزار تعاوني مسکن مهر اين قابليت وجود دارد که شما بتوانيد براي هر پروژه يک مرکز هزينه تعريف کرده و بعد از آن گزارش کلي و ريز هزينه هاي انجام شده براي هر پروژه را استخراج نماييد. با استفاده از اين قابليت مي توانيد قيمت تمام شده پروژه ها را نيز برآورد کنيد.

۳) مديريت چکهاي تعاوني در نرم افزار تعاوني مسکن:

با استفاده از نرم افزار تعاوني مسکن مهر شما مي توانيد چک هاي وارده و صادره تعاوني را ثبت و آنها را مديريت نماييد. هشدار سررسيد چکهاي وارده و صادره تنها يکي از قابليت هاي نرم افزار تعاوني مسکن مهر مي باشد.

۴) تهيه تمامي گزارشات استاندارد حسابداري با استفاده از نرم افزار تعاوني مسکن مهر :

با استفاده از نرم افزار تعاوني مسکن مهر مي توانيد تمامي گزارشات استاندارد حسابداري اعم از ترازهاي آزمايشي گروه، کل، معين و تفصيلي را به صورت دو، چهار، شش و هشت ستوني و دفاتر گروه، کل، معين و تفصيلي، دفتر روزنامه، ترازنامه (بيلان شرکت) و صورت سود و زيان و … را در کمتر از چند ثانيه به صورت دقيق تهيه نماييد. در ادامه همين صفحه نمونه اي از گزارشات استخراج شده از نرم افزار تعاوني مسکن مهر قرار داده شده است.

۵) محاسبه جريمه و پاداش ريالي اعضاي تعاوني (کيت قابل استفاده در نرم افزار تعاوني مسکن مهر):

در اغلب تعاوني هاي مسکن اعضايي هستند که مبالغ واريزي خود را در اسرع وقت و موعد مقرر به حساب تعاوني واريز مي کنند و نيز اعضايي هستند که مبالغ را ديرتر از موعد به حساب تعاوني مسکن واريز مي کنند، با استفاده از قابليت محاسبه جريمه و پاداش ريالي نرم افزار تعاوني مسکن مهر مي توانيد به اعضاي خوش حساب پاداش دهيد و اعضاي بدحساب را جريمه کنيد، اين کار در تشويق اعضا جهت واريز به موقع مبالغ بسيار موثر خواهد بود.

۶) افزايش اعتماد اعضا به مديران تعاوني :

با توجه به اين که معمولا تعداد اعضاي شرکتهاي تعاوني هاي مسکن بالاست و از طرفي ساخت و تحويل مسکن داراي ريزه کاري هاي زيادي مي باشد، وجود سو تفاهم بين اعضاي تعاوني و مديران امريست اجتناب ناپذير. در صورتي که مديريت مالي و تعيين اولويت اعضا بر اساس يک اصاول خاصي انجام شود اين سوتفاهمات به حداقل خواهد رسيد و اعضا بيشتر راغب به همکاري با تعاوني مسکن و مديران خواهند شد. به همين خاطر است که اغلب مديراني که از نرم افزار تعاوني مسکن مهر استفاده مي کنند جز مديران موفق و محبوب در سطح کشور مي باشند. مي توانيد ليست برخي مشتريان نرم افزار تعاوني مسکن را در اين صفحه مشاهده نماييد.

۷) پاسخ قانع کننده به اين سوال، “چرا اين واحد به من رسيد و چرا آقاي x قبل از من واحد خود را انتخاب کرد؟” (با استناد به گزارشات نرم افزار تعاوني مسکن) :

اگر بخواهيم به اين سوال جواب دهيم که کدام واحد متعلق به چه کسي است؟ بايستي دلايل قانع کننده اي داشته باشيم. با استفاده از نرم افزار تعاوني مسکن مهر شما به صورت کاملا مستند و منطقي به اين سوال اعضاي خود پاسخ خواهيد داد.

Eteraz-Aeza

۸) ساماندهي پرونده هاي اعضاي تعاوني بدون درگيري با کاغذ و … :

با استفاده از نرم افزار تعاوني مسکن مهر ويژه کليه تعاوني ها، شما مي توانيد اطلاعات کامل اعضاي تعاوني مسکن را ثبت کنيد و هر زماني که نياز داشته باشيد بر اساس شرايط مختلف به آنها دسترسي پيدا کنيد. تعداد اعضاي قابل ثبت در نرم افزار تعاوني مسکن مهر بي نهايت هست و هيچ محدوديتي از اين نظر نخواهيد داشت.

ما در جهت رفع اين گونه مشکلات در تعاوني هاي مسکن، نرم افزار تعاوني مسکن مهر را طراحي و پياده سازي کرده ايم تا از اين طريق بتوانيم خدمتي هرچند ناچيز به مديران دلسوز و اعضاي اين تعاوني ها انجام دهيم.

نرم افزار تعاوني مسکن مهر داراي چه بخش ها و امکاناتي است؟

نرم افزار تعاوني مسکن مهر يک نرم افزار کاملا تخصصي جهت استفاده در تعاوني هاي مسکن مي باشد که داراي قسمتهاي زير است.

قابليت هاي نرم افزار تعاوني مسکن مهر

مشاهده ليست مشتريان نرم افزار مهرسيستم امتيازبندي و رتبه بندي اعضاي تعاوني به صورت کاملا پيشرفته
سيستم مديريت امور تعاوني مسکن (خروج عضو، انتقال حساب، تغيير پرونده، تخصيص واحد و …)
سيستم حسابداري مالي تعاوني مسکن به همراه درختواره استاندارد حسابداري (مورد تاييد سازمان حسابرسي کشور)
سيستم خزانه داري جهت مديريت چک هاي وارده و صادره تعاوني مسکن با قابليت تعريف دسته چک
سيستم محاسبه جريمه و پاداش ريالي اعضاي تعاوني مسکن جهت بالا بردن انگيزه همکاري اعضا با تعاوني مسکن
گزارشات تعاوني شامل گزارشات نموداري، آماري و مديريتي
گزارشات مالي شامل تمامي گزارشات استاندارد حسابداري از جمله دفاتر مالي، ترازهاي آزمايشي، صورت سود و زيان و ترازنامه (بيلان) و …
سيستم امتيازبندي و رتبه بندي اعضاي تعاوني به صورت کاملا پيشرفته

در نرم افزار تعاوني مسکن مهر شما مي توانيد تعداد بي نهايت پروژه تعريف نماييد. هر کدام از اين پروژه ها مي تواند داراي شرايط امتيازبندي متفاوتي باشد. به عنوان مثال مي توان پروژه اي به نام ياس تعريف کرد که شرايط امتيازبندي آن به ازاي هر ۱،۰۰۰،۰۰۰ ريال در هر ۱ روز ۱ امتياز است. براي پروژه ديگر مي توان اين شرايط را به دلخواه تغيير داد، به عنوان مثال، هر ۲،۰۰۰،۰۰۰ ريال در هر ۳ روز ۰٫۵ امتياز.

فرم اطلاعات پروژه ها در نرم افزار تعاوني مسکن

اعضاي تعاوني مسکن مي توانند در هر کدام از اين پروژه ها مشارکت نمايند. نرم افزار تعاوني مسکن مهر اين قابليت را دارد که مي توانيد يک عضو را به پروژه هاي مختلف ارتباط دهيد. توجه داشته باشيد که تعداد اعضا و پروژه ها در نرم افزار تعاوني مسکن مهر فاقد هرگونه محدوديت مي باشد و شما مي توانيد بي نهايت پرونده در نرم افزار تعريف نماييد.
تشکيل پرونده براي اعضاي تعاوني به دو صورت کامل و فوري صورت مي گيرد. پرونده کامل جهت سازگاري با سامانه ثبت نام مسکن مهر تعبيه شده است که شامل مشخصات کامل عضو مي باشد، ولي در تعاوني هاي مسکن غير مهر معمولا از همان تشکيل پرونده فوري استفاده مي شود که نسبت به پرونده کامل، خيلي ساده تر و خلاصه تر مي باشد.

فرم مشخصات اعضا در نرم افزار تعاوني مسکن مهر

در فرم ثبت اطلاعات پرونده اعضا، شما مي توانيد اطلاعات حسابداري عضو را نيز تعريف نماييد. همانند پروژه ها، حساب تفصيلي عضو را به بيش از يک معين ارتباط دهيد که به اين امکان اصطلاحا تفصيلي شناور گفته مي شود. حداقل معين هايي که يک عضو بايستي با آنها در ارتباط باشد، حق عضويت تعاوني و پيش دريافت پروژه مي باشد که در صورت عدم وجود تفصيلي شناور، بايستي براي هر يک از معين ها يک کد تفصيلي جدا (براي عضو) ايجاد مي کرديد.
بعد از تعريف اعضا و حساب هاي بانکي در نرم افزار تعاوني مسکن مهر، فيش هاي واريزي، چک هاي وارده و صادره و اسناد حسابداري دستي را ثبت مي کنيد و در آخر مي توانيد بر اساس آيتم هاي مذکور گزارش رتبه بندي و امتياز را مانند زير مشاهده کنيد.

گزارش ليست اعضا همراه با رتبه در نرم افزار تعاوني مسکن

گزارش فوق شامل ۱۵ صفحه مي باشد که فقط در عرض ۳ ثانيه نمايش داده شده است. تهيه اين گزارش به صورت دستي مستلزم صرف چندين ساعت وقت مي باشد.
اگر اعضاي تعاوني نسبت به ارقام اين گزارش ترديد داشته باشند شما مي توانيد با چاپ گزارش ريز امتياز اعضا، ريز محاسبات را به وي ارائه کنيد تا هرگونه شک و شبهه از ميان برود. نمونه گزارش ريز امتياز اعضا را که از نرم افزار تعاوني مسکن مهر استخراج شده است، در زير مشاهده مي کنيد.

گزارش ريز امتياز اعضا در نرم افزار تعاوني مسکن

همان طور که مشاهده مي کنيد در اين گزارش تعداد روزهاي سپري شده و نوع مبلغ و تاريخ واريز و … نيز نشان داده شده است.
جالب است بدانيد که علاوه بر مبالغ واريزي اعضا که مستقيما در امتياز و رتبه آنها تاثيرگذار است، شما مي توانيد پارامترهاي دلخواه خود را نيز ايجاد نماييد. به عنوان مثال ممکن است به ازاي هر سال سابقه عضويت ۱۰ امتياز به هر عضو اختصاص دهيد. يا بابت حضور عضو در جلسه اي، ۷ امتياز به او اختصاص دهيد. تمامي اين قابليت ها در نرم افزار مهر قابل انجام مي باشد.

درخواست نسخه آزمايشي نرم افزار مهرسيستم مديريت امور تعاوني مسکن (خروج عضو، انتقال حساب، تغيير پرونده، تخصيص واحد و …)

در اين قسمت از نرم افزار مهر شما مي توانيد امور مربوط به تعاوني را انجام دهيد که در ادامه به مواردي اشاره شده است.

کسر/افزودن امتياز اعضاي تعاوني

همان طور که در بالا گفتيم علاوه بر مبالغ واريزي، شما مي توانيد پارامترهاي دلخواه خود را تعريف نموده و به اعضاي خود امتياز تخصيص دهيد و يا از امتياز آنها کسر کنيد. با استفاده از فرم زير شما مي توانيد اين کار را به راحتي هرچه تمام تر انجام دهيد.

فرم کسر و افزودن امتياز عضو در نرم افزار تعاوني مسکن مهر

تخصيص واحد اعضاي تعاوني

با استفاده از اين قسمت در نرم افزار تعاوني مسکن مهر شما مي توانيد واحدهاي تخصيص يافته به اعضاي تعاوني را ثبت نماييد تا در گزارشات بتوانيد از آن استفاده کنيد. اين قسمت قابليت استخراج اطلاعات به صورت فايل اکسل را نيز دارا مي باشد. فرم مربوطه در زير نشان داده شده است.

فرم تخصيص واحد اعضا در نرم افزار تعاوني مسکن

ثبت اطلاعات اعضاي خارج شده از تعاوني، ثبت نامه هاي تعاوني، تغيير پروژه اعضاي تعاوني و … در اين قسمت قابل انجام مي باشد.درخواست نسخه آزمايشي نرم افزار مهر

سيستم حسابداري مالي به همراه درختواره استاندارد حسابداري (مورد تاييد سازمان حسابرسي کشور)

نرم افزار تعاوني مسکن مهر داراي يک زير سيستم جهت مديريت اسناد حسابداري و گردش هاي مالي تعاوني مي باشد. اولين نکته اي که بايد به آن اشاره کنيم اين است که به همراه نرم افزار تعاوني مسکن مهر، درختواره استاندارد سازمان حسابرسي از سطح گروه تا معين به صورت پيش فرض ارائه مي گردد و ديگر نيازي به تعريف درختواره حساب ها نخواهيد داشت. البته ناگفته نماند که در صورت تمايل مي توانيد از اين درختواره استفاده نکنيد و درختواره حسابهاي خود را مطابق با سليقه خودتان تعريف نماييد.
سيستم حسابداري نرم افزار تعاوني مسکن مهر يک سيستم ۴ سطحي مي باشد که شامل سطوح گروه، کل، معين و تفصيلي است. علاوه بر اين ۴ سطح شما مي توانيد مراکز هزينه را نيز در نرم افزار تعريف کنيد و در ثبت سند از آن استفاده نماييد.

برخي از قابليت هاي سيستم حسابداري نرم افزار تعاوني مسکن مهر

تعريف حساب هاي تفصيلي شناور (ارتباط يک حساب تفصيلي به چندين حساب معين و اختصاص تنها يک کد به حساب تفصيلي)
محيط کاربر پسند
امکان کپي سطرهاي سند حسابداري و استفاده از آن در اسناد ديگر
ثبت اسناد حسابداري پيش نويس
ادغام اسناد حسابداري ثبت شده بر اساس شماره سند يا تاريخ
استفاده از چندين سال مالي به صورت همزمان
انجام عمليات شروع و پايان سال مالي به صورت کاملا اتوماتيک
تعريف زيرنويس مجزا به ازاي انواع اسناد حسابداري
چاپ سند حسابداري به ۵ شکل متفاوت
و …
هنگامي که فيش هاي واريزي اعضا يا چک هاي وارده و صادره و … را در نرم افزار ثبت مي کنيد، نرم افزار مهر به صورت اتوماتيک اسناد مربوط به آنها را توليد مي کند و نيازي به صدور دستي اسناد نخواهيد داشت. ولي جهت ثبت ساير گردش هاي مالي، مثلا پرداخت هزينه هاي مربوط به پيمانکاران و … مي توانيد اسناد حسابداري دستي را نيز به دلخواه خود ثبت نماييد تا در گزارشات مالي از آن ها استفاده کنيد.

فرم ثبت سند حسابداري در ترم افزار تعاوني مسکن

سيستم خزانه داري جهت مديريت چک هاي وارده و صادره با قابليت تعريف دسته چک در نرم افزار تعاوني مسکن

در زيرسيستم خزانه داري نرم افزار تعاوني مسکن مهر شما مي توانيد حسابهاي بانکي خود را تعريف کرده و تمامي چک هاي وارده و صادره را در آن ثبت نماييد. زماني که حساب بانکي را در نرم افزار تعريف مي کنيد آن را به درختواره حسابها (دارايي هاي جاري) ارتباط مي دهيد.
شما مي توانيد تمامي دسته چک هاي شرکت را در اين سيستم تعريف کرده و هنگام صدور چک از آن استفاده نماييد.

فرم ثبت اطلاعات دسته چک در نرم افزار تعاوني مسکن

عملياتي که در زير سيستم خزانه داري نرم افزار تعاوني مسکن مي توانيد انجام دهيد به شرح زير مي باشد:

تعريف حساب هاي بانکي به تعداد نامحدود
تعريف دسته چک هاي شرکت
ثبت چک هاي صادره
پاس چک هاي صادره
ثبت چک هاي وارده و وصول و برگشت آن
انتقال مبلغ بين حساب هاي بانکي
و …
در تنظيمات نرم افزار تعاوني مسکن مي توانيد تعيين کنيد که چند روز قبل از تاريخ سررسيد چک هاي وارده و صادره به شما هشدار داده شود.
درخواست نسخه آزمايشي نرم افزار مهرگزارشات تعاوني شامل گزارشات نموداري، آماري و مديريتي

در اين قسمت از نرم افزار تعاوني مسکن مهر شما مي توانيد انواع گزارشات را استخراج نماييد. برخي از عناوين اين گزارشات عبارتند از:
ليست اعضاي تعاوني
ليست اعضاي خارج شده از تعاوني
ريز مبالغ واريزي اعضاي تعاوني
ليست اعضا همراه با رتبه
ريز امتياز اعضا
نمودار رشد واريزي اعضا بر حسب ماه
آمار واريزي اعضا بر حسب پروژه
و ده ها گزارش ديگر
دو نمونه از اين گزارشات در زير نمايش داده شده است
گزارش فيش هاي واريزي اعضا در نرم افزار تعاوني مسکن

گزارش نمودار واريزي اعضا بر حسب ماه در نرم افزار تعاوني مسکندرخواست نسخه آزمايشي نرم افزار مهرگزارشات مالي شامل تمامي گزارشات استاندارد حسابداري از جمله دفاتر مالي، ترازهاي آزمايشي، صورت سود و زيان و ترازنامه (بيلان) و …

در اين قسمت از نرم افزار تعاوني مسکن مهر شما قادر خواهيد بود تا تمامي گزارشات استاندارد حسابداري مالي را تهيه نماييد. برخي از اين گزارشات عبارتند از :
چاپ اسناد حسابداري به صورت گروهي در ۵ شکل مختلف
دفاتر گروه، کل، معين و تفصيلي
ترازهاي آزمايشي گروه، کل، معين و تفصيلي به صورت دو، چهار و شش ستونه (تهيه ترازهاي آزمايشي بدون محدوديت سال مالي نيز امکان پذير است، مثلا شما مي توانيد تراز کل سال هاي ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ را باهم مشاهده کنيد.)
صورت سود و زيان
ترازنامه (بيلان)
گردش مراکز هزينه
گردش تفصيلي در معين (جهت مشاهده ميزان گردش يک تفصيلي در معين هاي مرتبط به آن)
و …

فرم گزارش تراز گروه در نرم افزار تعاوني مسکن

نمونه گزارش ترازنامه (بيلان) در نرم افزار تعاوني مسکن

گزارش ترازنامه (بيلان) در نرم افزار تعاوني مسکننمونه گزارش تراز کل شش ستوني نرم افزار تعاوني مسکن

گزارش تراز کل شش ستوني در نرم افزار تعاوني مسکن

درخواست نسخه آزمايشي نرم افزار مهرليست برخي از مشتريان نرم افزار تعاوني مسکن مهر، اغلب اين مشتريان، چندين سال مالي را با همين نرم افزار بسته اند.

تعاوني مسکن کارکنان سازمان سنجش و آموزش کشور
تعاوني مسکن دادگستري استان تهران
تعاوني مسکن کارکنان راه آهن شهري تهران و حومه
تعاوني مسکن کارکنان دانشگاه علوم پزشکي ايران
تعاوني مسکن کارکنان آب منطقه اي استان زنجان
تعاوني مسکن کارکنان شهرداري منظقه ۶ تهران
تعاوني مسکن کارکنان پارس جنوبي
تعاوني مسکن کارکنان فولاد آذربايجان – ميانه
تعاوني مسکن امور مناطق شهرداري تهران
تعاوني مسکن کارکنان کارخانجات نورد و لوله سمنان
تعاوني مسکن کارکنان دانشگاه صنعت نفت
تعاوني مسکن سپاه پاسداران کرمان
اتحاديه تعاوني هاي مسکن مهر شهرستان کاشان
تعاوني مسکن سردفتران و دفترياران قم
تعاوني مسکن کارکنان توربو ژنراتور شاهرود
تعاوني مسکن کارکنان دانشگاه آزاد قشم
تعاوني مسکن مهر گستر رشت
تعاوني مسکن پدافند هوايي سپاه پاسداران
تعاوني مسکن لشکر ارتش کرمانشاه
تعاوني مسکن تيپ ۳۶ زرهي ارتش – ميانه
تعاوني مسکن آبادگران ميلاد
اتحاديه تعاوني هاي مسکن کردکوي
تعاوني مسکن سپاه پاسداران استان زنجان
تعاوني مسکن کارکنان دولت جهرم
تعاوني مسکن مهر شماره ۲ شاهرود
تعاوني مسکن مهر ۸ فولاد شهر
تعاوني مسکن فرهنگيان ميناب
تعاوني مسکن فرهنگيان کيش
تعاوني مسکن کارگران زرند
تعاوني مسکن کارمندان شهرستان زرند
تعاوني مسکن سپاه قدس گيلان
تعاوني مسکن مهر شماره ۱۲ بيرجند
تعاوني مسکن کارکنان سازمان بنادر و کشتيراني کل کشور
تعاوني مسکن جوانان آشيانه نيمبلوک
تعاوني مسکن کارکنان بيمارستان دکتر گنجويان دزفول
تعاوني مسکن فرهنگيان بندر لنگه
تعاوني مسکن کارکنان و اساتيد دانشگاه بيرجند
تعاوني مسکن کارکنان و اساتيد دانشگاه علمي کاربردي قزوين
تعاوني مسکن مهر کارگران شهرستان ميانه
تعاوني مسکن مهر ۱۱ استان قم
تعاوني مسکن تجهيزات ايمني راه هاي کل کشور
تعاوني مسکن مهر شماره ۵ شهرستان ميانه
تعاوني مسکن آب و خاک مشهد
تعاوني مسکن روغن کشي خرمشهر
تعاوني مسکن مهر امام خميني بروجرد
تعاوني مسکن مهر فرزانگان بروجرد
تعاوني مسکن کارکنان شرکت نفت کرمان
تعاوني مسکن بيمه پارسيان کل کشور
تعاوني مسکن فرهنگيان شهرستان رودان
شرکت حسابدارن جوان شهرستان آباده
تعاوني مسکن مهر ۵۵ شهرستان دزفول
تعاوني مسکن کارمندان آب منطقه اي تهران
تعاوني مسکن ثبت اسناد و املاک استان اصفهان
تعاوني مسکن خانه موسيقي ايران
تعاوني مسکن ارابه گشت تهران
تعاوني مسکن شهرداري منطقه ۷ تهران
تعاوني مسکن کارکنان دانشگاه آزاد اسلامي واحد زنجان
تعاوني مسکن کارکنان شهرداري زنجان
تعاوني مسکن دارايي اروميه
تعاوني مسکن کارکنان شبکه بهداشت ساوجبلاغ
تعاوني مسکن کارکنان آلومينيوم ايران
تعاوني مسکن کارکنان راه آهن زنجان
تعاوني مسکن فرهنگيان ناحيه ۱ کرج
تعاوني مسکن فرهنگيان ناحيه ۲ تهران
تعاوني مسکن خيرين مسکن ساز استان قم
تعاوني مسکن خانه مطبوعات زنجان
تعاوني مسکن رازي بيرجند
تعاوني مسکن صنف الکتريک بيرجند
تعاوني مسکن کارگران صنف نانوايان بيرجند
تعاوني مسکن سازمان برنامه وبودجه استان هرمزگان
تعاوني مسکن فرهنگيان آموزش وپرورش استثنايي استان هرمزگان
تعاوني مسکن اتحاديه تعاوني هاي خدماتي شهرستان ميانه
تعاوني مسکن کارکنان سازمان بهزيستي خراسان جنوبي
تعاوني مسکن مهر سپاه اروميه
تعاوني مسکن مهر ۱۵ رباط کريم
تعاوني مسکن کارکنان ذبحسابي طرح هاي عمراني راه آهن تهران
تعاوني مسکن مهر محلي جهرم
تعاوني مسکن بيمارستان مسيح دانشوري
تعاوني مسکن مهرآواي بروجرد
تعاوني مسکن سازمان تربيت بدني تبريز
تعاوني مسکن فرهنگيان فلق بيرجند
تعاوني مسکن پويش کار شرق خراسان جنوبي
تعاوني مسکن کارکنان دانشگاه آزاد رفسنجان
تعاوني مسکن پژوهشکاه ملي مهندسي ژنتيک
تعاوني مسکن پزوهشگاه پليمر وپتروشيمي
تعاوني مسکن فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري تهران
تعاوني مسکن مهر۳ فولادشهر اصفهان
تعاوني مسکن مهر۶ فولادشهر اصفهان
تعاوني مسکن طلاب قم
تعاوني مسکن سپاه منطقه کهکيلويه و بوير احمد
تعاوني مسکن مصباح الهدي قم
تعاوني مسکن خيرين مسکن ساز سميرم
تعاوني مسکن اداره برق شهرستان شوش
تعاوني مسکن کانون سردفتران و دفترياران تهران
تعاوني مسکن سازمان ملي استاندارد ايران
تعاوني مسکن اسکان چابهار
تعاوني مسکن فرهنگيان شماره۲ ناحيه ۱کرج
تعاوني مسکن کارکنان آب و فاضلاب بيرجند
تعاوني مسکن کارگري هفت تپه
تعاوني مسکن لشگر ۸۴ ارتش لرستان
و …


درخواست نسخه آزمايشي نرم افزار مهر

گارانتي بازگشت وجه صد در صد واقعي

گارانتي بازگشت وجه نرم افزار تعاوني مسکننظرات برخي از مشتريان نرم افزار تعاوني مسکن مهر

تعاوني مسکن کارکنان و اعضاي هيئت علمي دانشگاه نفت تهران : پس از ۳ سال استفاده از نرم افزار راه حل هاي پويا به نظر من اين نرم افزار از جمله کارآمدترين نرم افزارهاي مالي براي شرکت ها و کاربردي ترين براي تعاوني ها مي باشد. از نقاط قوت متمايز آن شرکت، مشتري مداري بوده که با داشتن پرسنلي کارآزموده و با برخورد بسيار خوب پشتيباني بسيار مطلوبي ارائه مي دهد و از امتيازات ديگر آن شرکت، اقدام به رفع کوچکترين ايراد نرم افزاري اعلاني از طرف مشتري در سريع ترين زمان است.

اتحاديه تعاوني هاي مسکن مهر خرمشهر : صميمانه ترين تقدير خود را از عملکرد آن مجموعه منسجم، پاسخگو و متعهد آن شرکت اعلان داشته و ضمن تبريک براي ايجاد کامل ترين نرم افزار حسابداري در راستاي مسکن مهر و ايجاد شفافيت در نحوه واگذاري واحدها به اعضا کار را براي تعاوني ها آسان نموده ايد. اميد است در سايه ايزد منان در تمامي مراحل زندگي موفق و مويد باشيد.

تعاوني مسکن کارکنان سازمان خدمات کامپيوتري شهرداري تهران : بدينوسيله اين تعاوني مسکن رضايت خود را از سيستم شرکت راه حل هاي پويا در خصوص نرم افزار امتيازبندي تعاوني مسکن اعلام ميدارد. اميدوارم در ارائه سيستم هاي بهتر و بهينه تر موفق و مويد باشند.

جهت مشاهده ساير تاييديه ها کليک کنيد

سامانه ارسال/دريافت پيامک

قابليت هاي سامانه ارسال و دريافت پيامک

يکي از روش هاي کم هزينه جهت ارتباط با اعضاي تعاوني، استفاده از سامانه ارسال و دريافت پيامک مي باشد. با استفاده از اين سامانه شما هم مي توانيد اطلاع رساني هاي خود را انجام دهيد و هم اين که اين سامانه به صورت هوشمند مي تواند درخواست هاي اعضا از قبيل ميزان واريزي، رتبه و … را پاسخ دهد و نيازي نيست شما وقت خود را جهت اين گونه سوالات هدر دهيد.
يک مثال واقعي
فرض کنيد تعداد اعضاي تعاوني شما ۳۰۰ نفر است و مي خواهيد آنها را براي جلسه مجمع عمومي ساليانه دعوت کنيد. اگر بخواهيد با هر يک از اعضا تماس تلفني بگيريد و با هر نفر فقط يک دقيقه مکالمه کنيد معادل ۳۰۰ دقيقه (۵ ساعت) خواهد شد. ولي همين کار را با استفاده از سامانه پيامک اگر انجام دهيد، کمتر از ۴۰ ثانيه طول خواهد کشيد.

۱۸۰۰۰ ثانيه = ۴۰ ثانيه

با استفاده از اين سامانه خواهيد توانست به همه اعضا، حتي آن هايي که پيامک هاي تبليغاتي را غير فعال کرده اند نيز پيامک ارسال کنيد.
ارائه گزارش تحويل بعد از ارسال پيامک، يکي ديگر از قابليت هاي اين سامانه مي باشد.
اشتراک يک ساله خط اختصاصي ۱۴ رقمي (۱۰۰۰) + ۳۵۰۰۰ ريال شارژ اوليه بر روي اين سامانه به شما تحويل خواهد شد.
از مزاياي ديگر اين سامانه اين است که شما مي توانيد به اعضايي که کمتر از يک مبلغ مشخصي واريز کرده اند پيامک ارسال کنيد و از آنها بخواهيد تا کسري واريزي خود را جبران کنند.

فرم ارسال پيامک به اعضاي تعاوني مسکن

اطلاعات بيشتر

سامانه مشاهده صورت وضعيت اعضا

با استفاده از اين سامانه، اعضاي تعاوني مسکن شما قادر خواهند بود در هر ساعت از شبانه روز ليست واريزي هاي خود، امتياز مربوط به هر واريزي و امتياز و رتبه کل خود را مشاهده کنند. توجه داشته باشيد که هر عضو فقط با نام کاربري و رمز خودش وارد سامانه مي شود و فقط اطلاعات خودش را خواهد ديد.
اعضاي تعاوني مي توانند با استفاده از اين سامانه کارت عضويت خود را مشاهده و پرينت کنند.
اعضاي تعاوني مي توانند واريزي هاي خود را مشاهده کرده و صحت آن را تاييد يا رد کنند. شما نيز مي توانيد در نرم افزار مربوط به اين سامانه گزارشي از واريزي هاي تاييد شده يا تاييد نشده تهيه نماييد.
اعضاي تعاوني مي توانند مشخصات تکميلي خود را در سامانه وارد نمايند و شما به راحتي اين اطلاعات را از طريق نرم افزار سامانه به نرم افزار مهر منتقل سازيد.
جهت مشاهده نسخه آزمايشي اين سامانه مي توانيد به آدرس http://varizi.Pooya24.com مراجعه کرده و با نام کاربر و رمز عبور demo وارد سامانه شويد.

سامانه مشاهده واريزي اعضاي تعاوني

اطلاعات بيشتر در مورد اين سامانه

وب سايت ويژه تعاوني مسکن

امروزه يکي از سريعترين و ارزانترين راه هاي برقراري ارتباط با مخاطبان، استفاده از وب سايت مي باشد. با استفاده از وب سايت در بستر اينترنت، مشکل مسافت از ميان برداشته مي شود. همان طور که قبلا اشاره شد، اطلاع رساني و ارائه گزارش در تعاوني هاي مسکن يکي از عوامل اصلي موفقيت يا شکست تعاوني مسکن مي باشد. مديران موفق معمولا از اين سيستم جهت اطلاع رساني به اعضاي تعاوني مسکن خود استفاده مي کنند.

WebSite-Logo
با استفاده از وب سايت شما مي توانيد اطلاعيه هاي مربوط به تعاوني، اخبار، صورتجلسات و تصاوير پروژه و گزارش پيشرفت کار و دهها اطلاعات مفيد ديگر را به اعضاي خود اطلاع رساني نماييد.

يک نمونه از سايت هاي تعاوني مسکن که مربوط به تعاوني مسکن ملوانان درياي جنوب مي باشد

نمونه وب سايت تعاوني مسکن

اطلاعات بيشتر در مورد وب سايت ويژه تعاوني مسکن

درخواست نسخه آزمايشي نرم افزار مهر
شهر : آذربايجان شرقي
تلفن : 09190738234
قیمت : توافقی
ایمیل : [email protected]
عضو و ممبر واقعي رايگان تلگرام
عضو و ممبر واقعي رايگان تلگرام عضو و ممبر واقعي رايگان تلگرام آيا ميدانيد براساس اعلام وزارت ارتباطات تلگرام بيشترين تعداد مخاطب را در بين رسانه ها را در ايران داراست حتي بالاتر از تلويزيون ؟ بهترين روش براي بازاريابي
نرم افزار تعاوني مسکن مهر ويژه کليه تعاوني ها
چرا بايد از نرم افزار تعاوني مسکن مهر استفاده کنيم؟ اين نرم افزار چه کمکي به ما خواهد کرد؟ نرم افزار تعاوني مسکن مهر مورد تاييد و معرفي وزارت تعاون کشور مي باشد و هم اکنون در بيش از ۶۰۰ تعاوني مسکن در سطح کشور در حال
نرم افزارهاي cam-cad_cae\
نرم افزارهاي cam-cad_cae\ AutoPol V9 Bentley.Staad.Foundation.V8i CLC Genomics Workbench 8.x Digital.Vision.Nucoda.v2015.3.020.Win64 Digital.Vision.Phoenix.v2015.3.020.Win64 DipTrace 3.0.0.1 with 3D Library Win32_64 discovery
نرم افزارهاي cam-cad_cae\
نرم افزارهاي cam-cad_cae\ Accelrys.Discovery.Studio.v2014 AcroRIP
نرم افزارهاي cam-cad_cae\
نرم افزارهاي cam-cad_cae\ 3D GeoModeller 2015 AB FactoryTalk View SE V5.1 ABB PEL software PEL Suite release 20.6 Able Software 3D-DOCTOR 5.20140721 Able Software R2V 7.0.20120720 Able Software SLC2STL 2.20140901 Acme.CAD.Converter.2015.v8.7.4 Active-HDL v10.2.3312.5682 Win64 Actix.Analyzer.v5.5.338.385.Win32_64 Actran.v14.0.Win32_64.&.Linux ArtSoft.Mach3.R3.043 atrenta
نرم افزارهاي CNC/cad/cam
نرم افزارهاي CNC/cad/cam DP Technology ESPRIT 2010 DP.ESPRIT.MOLD.V2011 Drillbench Suite v5.01 DrillWorks DSATools_PSAT_7.0 Dynaform.v5.7.3 Dynamic Surveillance System v2006.1.03.2205 DynaVista.v10.2 for CATIA DyRoBeS V11.0 EarthVision 5.1 for Solaris EarthWave 1.1 for Windows ECCAD V2006 Ecrin V4.02 Ecrin Saphir
معرفي نرم افزار اس کيو ال ، اس کيو ال SQL چيست ؟ فروش SQL SERVER 2008 ,2012 ,2014
نرم افزار Microsoft SQL Server 2014 مديريت بانک اطلاعاتي با کرک يکي از محصولات 2014 شرکت ماکروسافت مي باشد که در نسخه هاي BUSINESS INTELLIGENCE EDITION و Web Edition و Developer Edition و Standard Edition و Enterprise ارائه شده است . با استفاده از ماکروسافت اس کيو ال 2014
آفيس چيست ؟ معرفي آفيس Office 2016 ، لايسنس آفيس 2010 ، 2013 و 2016،خريد آفيس
از آنجايي که از خيلي وقت پيش شرکت مايکروسافت پيشرو در زمينۀ سيستم عامل بود، تصميم گرفت يک دسته نرم افزار را هم توليد کند تا جوابگوي نياز هر کاربر رايانه باشد. هر کدام از اين نرم افزارها براي برآورده کردن نيازي ساخته شدند و