فروش لايسنس ويندوز 10 اورجينال Windows ، لايسنس ويندوز 10 اصلي ، مزاياي


Windows 10 جديدترين نسخه و نسل جديد سيستم عامل ويندوز بوده که به تازگي منتشر و جايگزين Windows 8.1 شده است. اينطور که به نظر مي‌رسد Windows 10 با قابليت‌هاي فراوان و جديد خود مي‌تواند بار ديگر موفقيت Windows XP و Windows 7 را براي مايکروسافت به ارمغان بياورد. تغييرات گسترده و بسياري در Windows 10 انجام شده به طوري که اين نسخه از ويندوز را تبديل به يک عضو جديد خانواده Windows کرده است. مهم‌ترين هدف مايکروسافت در Windows 10 يکپارچه سازي تمامي سيستم عامل‌هاي مبني بر ويندوز است، به طوري که يک سيستم عامل واحد براي تمامي دستگاه‌ها نظير دسکتاپ‌ها، لپ تاپ‌ها، سيستم‌هاي توکار، تلفن‌هاي همراه هوشمند و Xbox One تهيه شده است که به طور يکنواخت با يکديگر ارتباط دارند و بدون نياز به هيچ ابزار ديگري مي‌توانند به يکديگر متصل شوند و کنترل همگي آن‌ها هرچه آسان‌تر و پيشرفته‌تر شود.
Windows 10 از نظر ظاهري بسيار شبيه Windows 8.1 است ولي عملکرد و کارايي آن بهبود يافته است، هستهويندوز به طور وسيعي تغيير پيدا کرده و بسياري از مشکلات Windows 8 برطرف گرديده است؛ مايکروسافت با ارائه Windows 10 اميدوار است تا بتواند بار ديگر موفقيت Windows XP و Windows 7 را کسب کند.

قابليت‌هاي کليدي Windows 10 :
- جديدترين نسل سيستم عامل‌هاي خانواده ويندوز
- همگام سازي و يکسان سازي تمامي سيستم عامل‌هاي مبني بر Windows 10
- به همراه مرورگر جديد و قدرتمند مايکروسافت به نام Microsoft Edge
- پشتيباني از برنامه‌هاي Universal براي تمامي سيستم عامل‌هاي Windows 10
- بازگشت Start Menu به همراه ويژگي‌هاي جديد
- پشتيباني از DirectX 12 و WDDM 2.0
- به روز رساني خودکار ويندوز بدون دخالت کاربر
- حذف Windows Media Center قطع پشتيباني آن
- قابليت ارتقا از Windows 7 و Windows 8.1 بدون از دست رفتن اطلاعات


داشتن امنيت در دنياي ديجيتالي مقوله‌اي بسيار پيچيده است. حفظ و صيانت از اسناد، عکس‌هاي شخصي و فايل‌هاي خصوصي براي افراد و همچنين محرمانه بودن اطلاعات، اسناد و داده‌هاي سازماني براي شرکت‌ها و سازمان‌ها بسيار حائز اهميت است.
در عصر حاضر انجام تمام امور بانکي و غيره توسط رايانه‌هاي شخصي انجام مي‌شود و امنيت در فضاي اينترنت امري ضروري است. هر چه تکنولوژي پيشرفت مي‌کند خطرات و عوارض جانبي زندگي در دنياي ديجيتال نيز گسترش پيدا کرده و تعداد سودجويان و سارقين اطلاعات بيشتر مي‌شود و از روش‌هاي مختلفي براي تخريب، سرقت اطلاعات و درامدزايي نامشروع استفاده مي‌کنند.
اولين گزينه‌اي که به ذهن کاربران رايانه‌هاي شخصي و سازمان‌ها در مقوله امنيت اطلاعات مي‌رسد، نصب نرم افزاري امنيتي يا همان ضد ويروس از يک شرکت معتبر و به‌روزرساني لحظه به لحظه آن است. اما نکته اينجاست که وجود قوي‌ترين نرم افزارهاي امنيتي در يک بستر ناامن بي فايده است.
نبايد از ياد برد که هر نرم افزار رايانه طبق منطق مشخصي بر اساس سيستم عاملي که روي آن نصب شده، اجرا مي‌شود و زماني که سيستم عامل کاربر نواقص و ايرادهاي امنيتي داشته باشد، نرم افزار امنيتي کاربرد چنداني ندارد.
افرادي که وقت و انرژي زيادي را صرف توليد فايل‌هاي Crack و از بين بردن محدوديت‌هاي نرم افزارها و سيستم عامل‌ها به طور رايگان مي‌کنند، قطعاً با دليل مشخص و حساب شده‌اي اقدام به اين کار کرده‌اند.
دسترسي به رمزهاي عبور مربوط به سايت‌هاي مختلف، اطلاعات حساس بانکي و پست الکترونيکي، عکس‌هاي شخصي و فايل‌هاي محرمانه يا خصوصي بخشي از خطري است که هر رايانه ناامني را تهديد مي‌کند.
ويندوزهاي غيراصلي پر از ايرادها و نواقص هستند و توسط مايکروسافت به‌روزرساني نمي‌شوند. در صورت وقوع مشکل تنها راه‌حل نصب مجدد ويندوز و پذيرش خطر از دست دادن بخشي از فايل‌ها است.
متاسفانه در کشور ايران که اکثر کاربران رايانه‌هاي شخصي و سازماني از سيستم عامل ويندوز استفاده مي‌کنند، به دليل تحريم‌ها، نبود امکانات براي تهيه نرم افزارهاي اصل، عدم آگاهي از تفاوت نرم افزارهاي اصلي با غير اصلي و نبود زيرساخت فرهنگي براي پرداخت هزينه بابت کالايي که به راحتي مي‌توان آن را با هزينه‌اي ناچيز کپي کرد، موجب شده بخش کثير کاربران از ويندوز‌هاي Crack شده و نسخه‌هاي غيراصلي استفاده مي‌کنند.

تفاوت‌هاي نسخه هاي اصلي ويندوز با نسخه هاي غير اصلي:
• معمولاً Source هايي که کاربران توسط آن ويندوز را نصب مي‌کنند از منابعي همچون Torrent و يا ديگر سايت‌هاي به اشتراک گذاري فايل‌ها تهيه مي‌شود. معتبرترين شرکت‌هاي داخلي که ويندوزهايي غير اصلي (با منشائي غير از شرکت توليد کننده – مايکروسافت) و بدون محدوديت را با قيمتي بسيار پايين در اختيار کاربران مي‌گذارند نيز قابل اطمينان نيستند و حتي اگر ادعايي بر "Untouched" بودن آن کنند نمي‌توان از دست‌کاري نشده بودن آن سورس‌ها اطمينان حاصل کرد.
• رفع محدوديت‌هاي ويندوزها معمولاً توسط اجراي فايل‌هاي Crack توليد شده توسط افرادي ناشناس صورت مي‌پذيرد؛ اجراي فايل‌هاي Crack دروازه‌اي هميشگي در کامپيوتر به روي آن افراد باز مي‌کند که نرم افزار امنيتي و آنتي ويروس نيز نمي‌تواند از اين امر جلوگيري کند.
• استفاده از Windows Update که مايکروسافت روزانه و يا هفتگي در اختيار کاربران قرار مي‌دهد بسيار حائز اهميت است و نه تنها ايرادهاي شناسايي شده ويندوز را برطرف مي‌کند بلکه امکانات جديد و به‌روز رساني‌هاي مفيدي را در اختيار کاربران قرار مي‌دهد.
ديگر مزاياي استفاده از نسخه اصلي ويندوز:
1.پايداري بيشتر در مقايسه با نسخه‌هاي جعلي
2.امنيت بيشتر در مقابل بدافزارها و حملات
3.امکان دريافت به‌روز رساني ها به صورت واقعي
4.پشتيباني مايکروسافت 
5.امکان استفاده هميشگي از جواز ويندوز
6.دريافت نرم افزارهاي کاربردي از مايکروسافت که نياز به ويندوز اصل (Windows Genuine) دارند
7.توانايي تشخيص و عيب يابي به وسيله مرکز اعمال Action Center
8.بدون نياز به تعويض‌هاي مکرر سيستم عامل نسبت به نمونه کپي
9. افزايش کارايي و سرعت رايانه
از جمله معضلاتي که براي شرکت‌هايي همچون مايکروسافت در ايران وجود دارد، مشکل نبود يک نمايندگي رسمي براي فروش محصولات آنها به شکل قانوني و رسمي است. اين امر موجب آن شده که نه تنها بازار محصولات اين شرکتها در ايران از دست برود، بلکه سالانه مبالغ بسيار زيادي را به جهت استفاده غيرقانوني از محصولاتشان متضرر شوند.
اين موضوع فضا را براي سودجويي برخي شرکت‌ها و افراد فراهم کرده تا با عرضه محصولات به ظاهر اصلي (و بعضا در جعبه و بسته بندي مشابه و حتي همراه با هولوگرام شرکت توليد کننده) در بازار و سايت‌هاي اينترنتي اقدام به کلاه برداري و يا سوء استفاده از عدم اطلاع افرادي کنند که قصد بهره‌مندي از مزاياي نسخه هاي اصلي را دارند،
دليل اين مسئله عدم آشنايي خريداران سازماني و شخصي با نحوه استعلام لايسنس (نسخه اصلي) خريداري شده از شرکت توليد کننده (و نه فروشنده) به طور مستقيم است.
اين موضوع در فروش محصولات اصلي مايکروسافت در بازار هاي غير رسمي، فروشگاه ها و وبسايت هاي اينترنتي به دفعات مشاهده شده به نحوي که نسخه هاي کرک شده در قالب جعبه هاي اصلي با حاشيه سود بسيار بالايي براي فروشگاه ها در بازار عرضه مي‌شوند.
در برخي موارد نيز لايسنس‌هاي موقت يکساله و يکبار نصب (فعالسازي) به عنوان نسخه اصلي مادام العمر به مشتري ارايه مي‌شوند. جالب تر آنکه بعضا اسم و نام هيچ شرکتي در پشت اين جعبه هاي چاپ شده در ايران وجود ندارد و اين موضوع امکان هر گونه پيگيري و دريافت پشتيباني را از خريدار سلب مي کند.
برخي از اين نسخه ها با شبيه سازي قسمت فعالسازي ويندوز و ارايه ديسک هاي دستکاري شده و کرک شده امکان تشخيص را از کاربر مي‌گيرد، در حالي که لايسنس هاي اين بسته ها بروي ديگر ديسک هاي کرک شده قابل فعالسازي نيستند.
  لايسنس‌هاي مايکروسافت به3 صورت در بازار عرضه مي‌شوند :
.لايسنس‌هاي OEM :
از زمان صدور لايسنس 365 روز اعتبار دارند در صورت تعويض مادربرد و يا نصب مجدد لايسنس غير فعال مي‌شود و شامل پشتيباني و گارانتي مايکروسافت نمي شوند.
.لايسنس‌هاي MSDN
که از زمان صدور لايسنس به صورت لايف تايم اعتبار دارد ولي در صورت تعويض مادربرد يا نصب مجدد به هر دليلي، لايسنس غير فعال مي شود و تنها يکبار قابل فعال سازي است.
.لايسنس هاي Retail
لايسنس هاي Retail  به صورت نامحدود اعتبار دارند و هيچ گونه محدوديتي براي زمان، تعداد دفعات فعالسازي بر روي يک سخت افزار و آپديت ندارند.

.1    لايسنس چيست ؟
    به طور کلي، مجوز قانوني استفاده از يک محصول را لايسنس گويند . کد يا شناسه فعالسازي ، که براي فعالسازي و يا به روز رساني يک نرم افزار براي هميشه يا مدتي معين استفاده مي شود.

2.    آيا مي توانم لايسنس خريداري شده از شرکت شما را بر روي نسخه هايي که مستقيما" از مايکروسافت دانلود کرده ام فعال کنم ؟
    بلي،لايسنس هاي تهيه شده از شرکت ما به روي ديسک هاي  دريافت شده از سايت مايکروسافت قابل نصب و فعالسازي هستند .

3.    در صورت خريد محصول از چه طريق و در چه مدتي به دست من ميرسد ؟
    سه روش خريد از شرکت ما قابل انجام است :
    1. اگر تنها لايسنس را خريداري کرده ايد (نسخه هاي بدون جعبه) ، از طريق ايميلي که در پنل کاربري وارد کرده ايد لايسنس محصول مربوطه را به همراه لينک دانلود دريافت مي کنيد .
    2. اگر محصول را به صورت بسته بندي خريداري کرده ايد، در  تهران و اصفهان از طريق پيک و در ديگر مناطق کشور از طريق پست ويژه يکروزه به طور رايگان ارسال مي گردد                                             
    3. براي آن دسته از مشترياني که قصد خريد عمده محصولات شرکت را به صورت سازماني دارند، در صورت لزوم مي توانند در جلسه اي حضوري در دفاتر شرکت به اين مورد اقدام فرمايند .

4.    لايسنس ها چند نوع هستند و هر کدام چه خصوصياتي دارند ؟
به طور کلي محصولات مايکروسافت داراي سه نوع لايسنس هستند:
لايسنس هاي OEM-Original Equipment Manufacturer  :
-اين لايسنس ها کاملا" اورجينال بوده و از طرف شرکت اصلي توليد کننده صادر مي گردند .
-از زمان صدور لايسنس 365 روز اعتبار دارند اما به دليل فاصله زماني ميان زمان صدور لايسنس تا زمان    فروش کمتر از يک سال اعتبار دارند .
-در صورت تعويض مادر برد لايسنس غير فعال مي شود .
-در صورت پاک شدن ويندوز لايسنس امکان فعالسازي مجدد ندارد (تنها يکمرتبه امکان فعالسازي دارند)
توجه داشته باشيد هيچ کدام از محصولات ارايه شده از طرف شرکت ما  از نوع OEM نمي باشند . و تماما" از انواع مادام العمر هستند و هيچ گونه محدوديت زماني براي استفاده ندارند .
لايسنس هاي  Retail :
- اين لايسنس ها مادام العمر بوده و هيچ گونه محدوديتي در زمان استفاده انها بر روي سيستم شما وجود ندارد
- اين لايسنس ها را مي توان به دفعات بر روي سيستم خود نصب و راه اندازي کرده و در صورت پاک کردن نرم افزار خود مي توانيد مجددا آنرا فعالسازي کنيد .
- با تهيه ي اين نمونه از لايسنس ها مي توانيد حتي مادربرد خود را نيز تعويض نماييد . براي اين منظور تنها کافي است پيش از تعويض مادربرد بوسيله نرم افزار  Skype با قسمت  Activation Center  مايکروسافت تماس گرفته و يا با بخش پشتيباني شرکت تماس حاصل کنيد  . به اين ترتيب لايسنس شما بدون هيچگونه هزينه اي بر روي سيستم جديد قابل استفاده است .
لايسنس هاي MSDN  :
- اين گونه از لايسنس ها مادام العمر بوده و همچون لايسنس هاي Retail محدوديت زماني ندارند .
- اين لايسنس ها تنها يکبار قابليت نصب و فعالسازي بر روي يک سيستم را دارا هستند . براي نصب مجدد شما  تنها مي توانيد از سيستم خود Backup تهيه کنيد.


5.    تفاوت ميان لايسنس هاي  MSDN  و OEM  در چيست ؟
          همانطور که از پاسخ سوال پيشين بر مي آيد تفاوت اين دو نوع لايسنس در مدت زمان اعتبار لايسنس است .          لايسنسOEM  داراي اعتبار يکساله ولي MSDN مادام العمر مي باشد .
          توجه داشته باشيد هيچ کدام از محصولات ارايه شده از طرف شرکت ما  از نوع OEM نمي باشند . و تماما" از انواع مادام العمر بوده و محدوديت زماني ندارند .

6.    دليل تفاوت قابل توجه در قيمت محصولات شما با ساير لايسنس هاي بازار چيست ؟
· در مورد قيمت لايسنس ميبايستي چند فاکتور مد نظر قرار داده شود :
· مدت اعتبار لايسنس
· دفعات نصب لايسنس
· شرايط قانوني استفاده از لايسنس
· گارانتي و پشتيباني لايسنس
       لايسنس هاي ارايه شده توسط اين شرکت برخلاف روال عادي بازار همگي مادام العمر ( و نه يکساله) و همچنين با امکان فعالسازي به دفعات مي باشند
       ضمن اينکه فعال سازي و استفاده از لايسنس ها در همه نقاط جهان از جمله ايران و خارج از ايران و حتي اروپا و آمريکا مقدور است
       همچنين تمامي لايسنس هاي ارايه شده شامل گارانتي و پشتيباني رايگان نصب و فعالسازي مي باشند
       در حالي که اکثر لايسنس هاي ارايه شده در بازار به عنوان لايسنس خاورميانه (؟!) و با امکان نصب يکباره و اعتبار يکساله ارايه مي شوند و همچنين براي استفاده در خارج از کشور وجاهت قانوني ندارند !
       در اين ميان دقت به قيمت هاي دلاري لايسنس هاي مايکروسافت در سايت رسمي فروشگاه مايکروسافت(حتي در مورد قيمت هاي ارايه شده در خاورميانه)، مي تواند ابهام را حل کند و طبيعتا قيمت هايي در حد يک پنجم تا يک بيستم قيمت واقعي نمي توانند لايسنس اصلي باشند

7.    از چه طريقي امکان استعلام اصل بودن لايسنس وجود دارد ؟
       راه هاي مختلفي از طرف شرکت مايکروسافت براي اين منظور وجود دارد، از جمله اين راه ها مي توان به موارد زير اشاره کرد :
       -استفاده از نرم افزار مايکروسافت به نام Volume Activation Management  که ميتوانيد مستقيما اين نرم افزار را از سايت مايکروسافت دانلود کرده و اصل بودن لايسنس خود را استعلام نماييد .
       - استعلام مستقيم و تماس با بخش پشتيباني مايکروسافت- Active  شدن نرم افزار مستقيما" پس از نصب آن بدون نياز به اجراي هرگونه کرک . اين مورد زماني صادق است که نرم افزار مستقيما از لينک مايکروسافت دانلود شده باشد و يا همان فايل دانلود شده بر روي ديسک مستقيما" رايت شده و مورد استفاده قرار گيرد .
اطلاعات کاملتري را در اين مورد مي توانيد با کليک بروي لوگو همکار رسمي مايکروسافت در سمت چپ صفحات سايت کسب کنيد

8.    از چه طريقي مي توانم لايسنس را دريافت کتم ؟
        رجوع شود به پاسخ سوال شماره 3

9.    تفاوت ميان محصولات فقط داراي لايسنس و بسته بندي شده انها به چه صورت است ؟
     تفاوت تنها در وجود ديسک نصب بر روي DVD است . محصولات بسته بندي شده براي آن دسته از کاربراني مناسب است که دسترسي به اينترنت  با سرعت مناسب ندارند .اما آن دسته از کاربراني که مي توانند فايل هايي در حجم يک DVD را با سرعت مناسب دانلود کنند مناسب تر است که مستقيما از لينک مايکروسافت که از شرکت دريافت مي کنند اقدام نمايند تا هم اطمينان بيشتري براي خريدار باشد و هم هزينه محصول کمي کاهش يابد و هم در زمان صرفه جويي شود .

10.    گارانتي محصولات به چه شکل است ؟ ( زمان گارانتي و قوانين آن )
          تمامي محصولات مادام العمر هستند و همينطور گارانتي آنها مادام العمر مي باشند . در ضمن پشتيباني فني رايگان براي نصب و فعالسازي  از طرف شرکت ارايه مي شود .

11.    چگونه مي توانم از خدمات پشتيباني اي تي ريسرچز بهره مند شوم؟
          براي دريافت پشتيباني مي توانيد همه روزه حتي روز هاي تعطيل تا ساعت 8 شب با مرکز پشتيباني و پاسخگويي  021284282 تماس حاصل فرماييد

12.    آيا تحويل محصول به شکل حضوري مقدور است ؟
        براي آن دسته از مشترياني که قصد خريد عمده محصولات شرکت را به صورت سازماني دارند، در صورت لزوم  مي توانند در جلسه اي حضوري در دفاتر شرکت به اين مورد اقدام فرمايند، همچنين براي آن دسته از مشترياني که امکان خريد آنلاين ندارند، امکان مراجعه حضوري با هماهنگي قبلي وجود دارد.

13.    آيا در صورت نصب و فعالسازي محصولات اصل (لايسنس دار) از جمله Windows  ميتوانم نرم افزار هاي کرک شده نصب کنم ؟
          بلي ، اما پيشنهاد مي شود قابليت آپديت نرم افزار هاي کرک شده محصولات مايکروسافت را از قسمت تنظيمات غير فعال سازيد . لازم به ذکر است استفاده از نسخه هاي کرک شده نرم افزار هاي مايکروسافت (خصوصا مايکروسافت آفيس) ممکن است باعث بلاک شدن لايسنس ويندوز گردد.

14.    نسخه هاي متنوعي از محصولات در وبسايت ارايه شده است، تفاوت هاي اين نسخه ها در چيست و چه نسخه اي براي من مناسب تر است ؟
           هر يک از نسخه ها براي استفاده دسته مناسبي از کاربران طراحي شده اند، اطلاعاتي در مورد هر يک از ويرايش هاي نرم افزار در قسمت فروشگاه آمده است، براي اطلاع کامل از تفاوت نسخه ها مي بايستي به وبسايت مايکروسافت رجوع کنيد و يا با بخش پشتيباني تلفني و يا آنلاين تماس بگيريد.

15.    اگر در هنگام نصب يک محصول به مشکلي برخورد کردم، لايسنس مربوط به آن محصول بي اعتبار مي شود ؟
           خير

16.    نحوه فعالسازي لايسنس هاي مربوط به يک محصول به چه شکلي انجام مي شود ؟
          بسته به نوع محصول خريداري شده کد فعالسازي براي شما ارسال مي شود . کد فعالسازي محصولات مايکروسافت را بايستي مستقيما" در کادر ورود لايسنس در هنگام نصب وارد کرده و براي تکميل فعالسازي به اينترنت متصل شويد، همچنين مي توانيد براي فعالسازي بدون اينترنت از طريق شماره تماس مرکز فعالسازي مايکروسافت اقدام کنيد.

17.    دليل تخفيف هاي موجود در سايت در چيست ؟ و تفاوت انها با محصولات ديگر فروشندگان در چيست؟
    محصولات ارايه شده توسط شرکت ما به طور مستقيم و بدون وجود هيچ گونه واسطه اي (از طريق دفتر لندن) از مايکروسافت به تعداد عمده خريد مي شوند، اين موضوع دليل اصلي تفاوت قيمت ها با قيمت هاي تک فروشي است که به خريداران عادي ارايه مي گردد. لازم به ذکر است شرکت ما در انگلستان، همکار رسمي مايکروسافت به شماره همکار (Partner ID)  4560062  مي باشد. براي اطلاعات بيشتر با دفتر لندن به شماره : 00442035198382 تماس بگيريد.

جهت اطلاع بيشتر :
http://microsoftpartner.uk
شهر : تهران
تلفن :
قیمت :
ایمیل : [email protected]
نرم افزارهاي Q3D Extractor 12_LMS FALANCS 2.13
نرم افزارهاي : Accelerated Designs Ultra Librarian Gold 6.1.114 acQuire GIM Suite Desktop 2.1 Actix Analyzer 5.5.338 X32&64 Actran v18.0 Win32_64 Aegis Acsl Xtreme 1.3.2 Aegis.CIRCUITCAM.SUITE.V6.0.2.2 Agilent WaferPro Express 2015.01 Win64 Agilent.Keysight.SystemVue.2015.01 Agisoft PhotoScan Professional Aldec Active-HDL 10.3FPGAASIC Aldec ALINT-PRO 2016.08
نرم افزارهاي Inventor Pro 2017 Win64_SHARC HARPOON 3.1
نرم افزارهاي : ABB SHOPFLOOREDITOR 2.5 AcroRIP 2015 Aldec Riviera-PRO 2016.06 Win&Linux Altair.SimLab.v14.1 AMETank v9.5 AMIABLE FlexiSIGN Pro V8.5.1 AMSIM V7.3 Analog Devices VisualDSP++ 5.0 Analog Devices VisualDSP++ 5.0 Analog FastSPICE (AFS) Platform 2017 Andrey.Shirshov.Heat.Balance.v6.12.27.36 Ansoft HFSS 15.0 Win&Linux Ansoft NSEMBLE 8.0 Ansoft OPTIMETRICS
نرم افزارهاي DDS FEMtools v4_NeuraLog 2015.12
نرم افزارهاي : 3D GeoModeller 2017 3D.Systems.Geomagic.Freeform.Plus.v2016.0.22 3Shape Dental System 2015 AB FactoryTalk View SE V5.1 ABB PickMaster 3.11 ABB ProgramMaker 4.3 ABB QuickTeach 5.3 Able 3D-Doctor 5.20 Able Software 3D-DOCTOR 5.20140721 Able Software SLC2STL 2.20140901 Absoft Pro Fortran 2016.v16.0 With Gino Graphics
نرم افزارهاي cam-cad-gis
نرم افزارهاي cam-cad-gis : 3DEC v5.20.250 3DQuickPress.v6.2.0.Win64  3DSL v2017  Abvent Twinmotion 2016.03 v.4.0.0.2010  AcadTopoPlan.v16.12.3  Accelrys.Discovery.Studio.v2016 Acme CAD Converter v2014 acQuire v4.2.1.1  AcroRIP 2015 Adobe.Photoshop.CC.2017.&.CameraRaw.v9.6.1.Win32_64  AEGIS v0.19.65.505 Agilent GoldenGate RFIC Simulation Software 2013.10
نرم افزارهاي cam_cad_eda
نرم افزارهاي cam_cad_eda: AcadTopoPlan.v16.12.3 ACECAD STRUCAD 15.0 Act-3D Quest3D Power Edition 4.3.2 ADA EASE 4.3.8 ADAPT Builder 2015 ADINA System 9.2.1 Win64 & Linux64 Agilent ADS 2013.06 Agilent IC-CAP 2013 Agilent.Keysight.Genesys.2015.08 Agilent.Keysight.Model.Builder(MBP).2016.01 Aldec.Active-HDL.10.3.x64 Altair HyperForm Solista 14.0 Altair HyperXtrude 2015.1
نرم افزارهاي cam_cad_eda
نرم افزارهاي cam_cad_eda : Accelerated Designs Ultra Librarian Gold 6.1.114 acQuire GIM Suite Desktop 2.1 Actix Analyzer 5.5.338 X32&64 Aegis Acsl Xtreme 1.3.2 Aegis.CIRCUITCAM.SUITE.V6.0.2.2 Agilent WaferPro Express 2015.01 Win64 Agilent.Keysight.SystemVue.2015.01 Agisoft PhotoScan Professional Aldec Active-HDL 10.3FPGAASIC Aldec ALINT-PRO 2016.08 Win&Linux aligent_EMpro
نرم افزارهاي cfd_cad-cam
نرم افزارهاي cfd_cad-cam : ABB SHOPFLOOREDITOR 2.5 AcroRIP 2015 Aldec Riviera-PRO 2016.06 Win&Linux Altair.SimLab.v14.1 AMETank v9.5 AMIABLE FlexiSIGN Pro V8.5.1 AMSIM V7.3 Analog Devices VisualDSP++ 5.0 Analog Devices VisualDSP++ 5.0 Analog FastSPICE (AFS) Platform 2017 Andrey.Shirshov.Heat.Balance.v6.12.27.36 Ansoft HFSS 15.0 Win&Linux Ansoft NSEMBLE 8.0 Ansoft
نرم افزارهاي cfd_cad-cam
نرم افزارهاي cfd_cad-cam : 3D GeoModeller 2017 3D.Systems.Geomagic.Freeform.Plus.v2016.0.22 AB FactoryTalk View SE V5.1 ABB PickMaster 3.11 ABB ProgramMaker 4.3 ABB QuickTeach 5.3 Able 3D-Doctor 5.20 Able Software 3D-DOCTOR 5.20140721 Able Software SLC2STL 2.20140901 Absoft Pro Fortran 2016.v16.0 With Gino Graphics 8.0 Absoft.Fortran.Pro.v9.0 ADINA.v8.9 AGi32 16 X86X64