اينستاگرام چيست؟

اينستاگرام شبکه اجتماعي پر مخاطبي است که امکان ارسال عکس و فيلم در آن مهيا مي باشد. امکان نوشتن پيام متني در هنگام آپلود تصاوير نيز وجود دارد. آيا مي دانستيد که از طريق اين ويژگي مي توانيد محصولات خود را به فروش برسانيد؟ روزانه ميليون ها کاربر ايراني از اينستاگرام استفاده مي کنند و اين يعني تبليغات در اينستاگرام مي تواند توسط طيف وسيعي ديده شود.
تبليغات در اينستاگرام و فروش بيشتر
در هر تجارتي، تبليغات موثرترين راه ارتباط با مشتري است تبليغات مي تواند برند شما را شاخص کند ولي اين کار هزينه بسياري رانيز براي کسب و کارتان تحميل مي کند. چرا از تبليغات اينستاگرام استفاده نمي کنيد؟ تبليغات ماهانه در اينستاگرام بسيار ارزان تر است .
پکيج هاي تبليغات، به گونه اي طراحي شده که محصولات شما را در معرض ديد مشتري واقعي قرار مي دهد. هدف از اين تبليغات افزايش فالوور اينستاگرام و در نتيجه فروش بيشتر محصولات توليدي شماست.
فالوورهاي ايراني اينستاگرام
با استفاده از تکنيک هايي شات پيج اينستاگرام خلاقانه و بي نظير، به گونه اي تبليغات را انجام مي دهد که کاربران ايراني و فعالي که به موضوع تبليغاتي شما علاقمند هستند شما را پيدا کنند و در ليست فالوورهاي شما تبليغات اينستاگرامي قرار گيرند. تمامي تبليغات در صفحه هايي که محبوب هستند و فالوورهاي زيادي به همراه لايک ايراني اينستاگرام دارند، انجام مي شود.
تبليغات در صفحه هاي محبوب، مي تواند به افزايش فالوور پيج شما منجر شود و افزايش فروش محصولات با افزايش فالوور ايراني و افزايش کامنت ايراني اينستاگرام ، به مراتب بيشتر خواهد شد.
تبليغات در اينستاگرام را به صورت گروهي در اينستاگرام هاي پر بازديد انجام مي دهد و به اين ترتيب کاربراني واقعي که روزانه از پيج محبوب شان بازديد مي کنند با صفحه شما آشنا خواهند تبليغ در اينستاگرام شد وافرادي را که به دنبال محصولات شما بودند به شما علاقمند شده و فالوور اينستاگرام شما خواهند شد.
تيم با بهره گيري از افراد حرفه اي و متخصص، آماده انجام تبليغات در اينستاگرام، براي مخاطب خاص و در پيج هاي محبوب و کاربرپسند مي باشد. پشتيباني در تمام ساعات شبانه روز و همه روزهاي هفته با کيفيت عالي انجام مي شود.
تبليغات در اينستاگرام به صورت روزانه، هفتگي و يا ماهانه صورت مي گيرد و در صورت تمايل مي توانيد پکيج تبليغاتي خود را تمديد نماييد. کليه پرداخت ها از طريق سايت و از طريق کارت هاي شتابي انجام پذير است.
شهر : تهران
تلفن :
قیمت :
ایمیل : [email protected]
اينستاگرام چيست؟
اينستاگرام شبکه اجتماعي پر مخاطبي است که امکان ارسال عکس و فيلم در آن مهيا مي باشد. امکان نوشتن پيام متني در هنگام آپلود تصاوير نيز وجود دارد. آيا مي دانستيد که از طريق اين ويژگي مي توانيد محصولات خود را به فروش برسانيد؟
اينستاگرام چيست؟
اينستاگرام شبکه اجتماعي پر مخاطبي است که امکان ارسال عکس و فيلم در آن مهيا مي باشد. امکان نوشتن پيام متني در هنگام آپلود تصاوير نيز وجود دارد. آيا مي دانستيد که از طريق اين ويژگي مي توانيد محصولات خود را به فروش برسانيد؟
چرا طراحي سايت راتين
چند دليل که مي توانيد طراحي وب سايت و برنامه نويسي وب خود را به ما بسپاريد: قابليت گسترش و تغييرات(Reusablity) : با توجه به ماژولار بودن و بومي بودن نرم افزار و تکنيک هاي برنامه نويسي بکار برده شده در آن (ORM) امکان تغيير و گسترش
طراحي سايت در تبريز
سيماذر طراحي سايت در تبريز طراحي اوليه سايت و طراحي قالب سايت به صورت حرفه اي در تبريز موسسه سيماذر, طراحي سايت در تبريز به عنوان يکي از مجموعه هاي معتبر در زمينه طراحي سايت در تبريز آماده براي ارائه خدمات طراحي سايت
خريد لايسنس اورجينال avast Internet Security
خريد لايسنس اورجينال avast Internet Security Avast-Internet-Security.cover_ avast Internet Security مجموعه اي از نرم افزارهاي امنيتي قدرتمند شامل آنتي ويروس، ضد جاسوس افزار ، ضد اسپم و ديوار آتشين است که با تکنولوژي هاي جديد Avast! SafeZone و Hybrid Cloud ترکيب شده
خريد لايسنس اورجينال ويندوز WINDOWS 8-1 PRO
خريد لايسنس اورجينال ويندوز WINDOWS 8-1 PRO windows-8.1-pro مايکروسافت ويندوز (به انگليسي: Microsoft Windows)، خانواده‌اي از سيستم‌عامل‌هايي است که شرکت مايکروسافت آن را براي رايانه‌هاي شخصي (PC)، تلفن‌هاي هوشمند و رايانه‌هاي لوحي توليد
معرفي کسب و کار شما ، جست و جوي سريع مراکز و مکان ها
خوبـــــد سريعترين راه آيا تا به حال شده از فروشگاه اينترنتي خريد کنيد و بخوايد راجب خدمات و نحوه ي سرويس دهي وبسايت نظر بديد؟ آيا تا به حال شده در مورد خريد از يک فروشگاه اينترنتي اطمينان نداشته باشي؟ آيا وقتي مي خواي
معرفي و فروش ويندوز سرور ، لايسنس اورجينال محصولات
Windows Server 2012 R2 يکي ديگر از سيستم عاملهاي مايکروسافت ميباشد که براي سرورها طراحي شده است و ميتواند توسط مراکز اطلاعاتي بزرگ دنيا و يا حتي شرکتهاي کوچک، مورد استفاده قرار گيرد. اين نسخه از ويندوز ويژگيهاي جديد و پيشرفتهاي