راهبند اهرمي اتوماتيک پارکينگ آي در iDoor

راهبندهاي iDoor


شرکت آرياز به عنوان يکي از برترين منابع توليد، نصب و طراحي انواع سيستم راهبند الکترومکانيک و الکتروهيدروليک گستره بسيار بزرگي و متنوع از با کيفيت ترين محصولات اين رسته از گذرهاي اتوماتيک را در اختيار مشتريان ارجمند قرار مي دهد.
محصولات اين رسته در شرکت آرياز به سه دسته تقسيم مي گردد که متناسب با نياز مصرف کنندگان قابل عرضه مي باشد.
1) شرکت آرياز به عنوان همکار حرفه اي شرکت فاديني ايتاليا
سيستم هاي الکتروهيدروليک براي مسيرهاي با تردد بالا طراحي شده اند و به دليل استهلاک پايين و بهره وري انرژي بهتر مورد توجه قرار گرفته اند.
يکي از نام آشناترين و خوش سابقه ترين سيستم هاي راهبند الکتروهيدروليک در ايران را برند فاديني محصول توليد شده در خاک کشور ايتاليا عرضه مي نمايد.
از ويژگي هاي بارز اين محصول صنعتي بودن و IP بالاي آن مي باشد و ايتاليايي ها بر خلاف رقباي خود هم بر ظاهر محصول افزوده اند و بيش از هز چيز به طول عمر و کيفيت قطعات تعهد دارد.
براي اطلاعات بيشتر به صفحه راهبند الکترومکانيک فاديني مراجعه فرماييد.

2) شرکت آرياز به عنوان عرضه کننده راهبندهاي الکترومکانيک
اغلب برندهاي بزرگ جهان سفارش توليد محصولات خود را به شرکت هاي چيني صاحب تکنولوژي مي دهند تا از مزاياي صرفه جويي ناشي از مقياس توليد بالاي کارخانه هاي چيني بهره ببرند. از اين رو کارخانجات چيني بخشي از محصولات طراحي شده کشورهاي اروپايي را با سفارش ساير مشتريان با نام اختصاصي سفارش دهندگان عرضه مي کنند.
شرکت آرياز هم محصولي که شرکت هاي آلماني طراحي نموده و سال ها آزموده اند و در کشور چين توليد مي شود را عرضه مي نمايد. تنوع متراژ و کارکرد عالي و ارزندگي ( کيفيت بالا به نسبت قيمت مناسب ) ويژگي اصلي اين گروه از محصولات شرکت آرياز مي باشد.
راهبند هاي فلاشردار با بوم LED دار و ترددهاي متوسط از محصولات برتر اين سري مي باشد.
جهت اطلاع دقيق تر از اين محصولات به صفحه راهبندهاي iDoor آرياز مراجعه فرماييد.

3) محصولات راهبند الکتروهيدروليک با فناوري خاص شرکت آرياز
شرکت آرياز با اتکا به تجربه هزاران نصب و اجراي سيستم هاي راهبند و درب اتوماتيک اقدام به توليد محصولي بي نظير و داراي ويژگي هاي منحصر به فرد نموده است که به جرأت مي توان گفت در تمامي پارامترهاي اساسي بر رقباي خود ارجحيت محسوسي دارد.
لکن به دليل سياست هاي بازاريابي و فروش اين محصول به صورت معرفي و نصب عمومي در حال حاضر عرضه نمي گردد.
به زودي تصاوير و ويژگي هاي اين محصول بي نظير عمومي خواهد شد.
شهر : تهران
تلفن : 09190202209 -02144869503
قیمت : با 09190202209 تماس بگیرید
ایمیل : [email protected]
وارياک تکفاز 2 کاوا امگا
TDGC2-2Kva جريان خروجي ?.? آمپر داراي نمايشگر ولتاژ خرو جي به صورت ديجيتال. قابليت تنظيم ولتاژ متغير خروجي تا حد ? ولت. مجهز به فيوز اتوماتيک در برابر اتصال کوتاه. کنترل و حفاظت دماي سيم پيچ دستگاه. مجهز به کليد
شارژ کارتريج در محل تهران
نمايندگي hpcanonشارژ و فروش انواع کارتريج رنگي و سياه سفيدو تعمير انواع پرينتر ((88141647))(( 09124718348)) ((88141648))((88319556)) برادر کانون شارپ سامسونگ تعمير کپي تعمير پرينتر فروش انواع کارتريج . شارژ تونر شارپ شارژ کارتريج برادر شارژ
ني ني ناس
اگر شما هم قصد بارداري داريد يا حتي هم‌اکنون بارداريد پس بايد مراقب سلامت‌تان باشيد چون سلامت شما مهترين عامل در سلامت جنين خواهد بود بين ۵ تا ۲۰% از بارداري ها ممکن است با عوارض همراه شوند لذا هر زن بايد قبل از
کمک گرام
اين روزها حال و احوال کردن، خبر دار شدن از زندگي‌ و خلاصه ابراز دوستي و دشمني‌هايمان محدود شده است به تلگرام و اينستاگرام ، حتي برخي در اين فضا کسب و کار هم مي‌کنند و به همين دليل است که جهان مجازي جزو لاينفک زندگي بسياري
PrintOnline
پرينت آنلاين براي پرينت آنلاين ، خصوصا زماني که براي اولين بار مي خواهيد صفحه اي را چاپ کنيد نياز است تنظيمات پرينت در ورد را بررسي نماييد. در اين بخش از مقاله آموزش کامل پرينت انلاين را ارائه خواهيم کرد . از منوي File
اينستاگرام چيست؟
اينستاگرام شبکه اجتماعي پر مخاطبي است که امکان ارسال عکس و فيلم در آن مهيا مي باشد. امکان نوشتن پيام متني در هنگام آپلود تصاوير نيز وجود دارد. آيا مي دانستيد که از طريق اين ويژگي مي توانيد محصولات خود را به فروش برسانيد؟
اينستاگرام چيست؟
اينستاگرام شبکه اجتماعي پر مخاطبي است که امکان ارسال عکس و فيلم در آن مهيا مي باشد. امکان نوشتن پيام متني در هنگام آپلود تصاوير نيز وجود دارد. آيا مي دانستيد که از طريق اين ويژگي مي توانيد محصولات خود را به فروش برسانيد؟
چرا طراحي سايت راتين
چند دليل که مي توانيد طراحي وب سايت و برنامه نويسي وب خود را به ما بسپاريد: قابليت گسترش و تغييرات(Reusablity) : با توجه به ماژولار بودن و بومي بودن نرم افزار و تکنيک هاي برنامه نويسي بکار برده شده در آن (ORM) امکان تغيير و گسترش