چرا طراحي سايت راتين

چند دليل که مي توانيد طراحي وب سايت و برنامه نويسي وب خود را به ما بسپاريد:
قابليت گسترش و تغييرات(Reusablity) :
با توجه به ماژولار بودن و بومي بودن نرم افزار و تکنيک هاي برنامه نويسي بکار برده شده در آن (ORM) امکان تغيير و گسترش وجود دارد و مي توان ماژولهاي جديد به آن افزود و آنها را سفارشي کرد.
کاربر پسند بودن(User Friendly) :
تلاش فراواني انجام شده تا کارفرما بتواند به سادگي با آن کارکند نرمي و روان بودن آن را حس کند تعداد کليک در اين سيستم کمتر از حد نرمال نرم افزارهاي ديگر مي باشد.
طراحي سايت واکنش گرا يا پاسخگو (Responsive):
کاربران اينترنتي فقط با کامپيوترهاي شخصي در دنياي اينترنت کار نمي کنند.

روز به روز بر حجم تلفن هاي هوشمند جيبي و تبلت ها ميان کاربران اينترنتي افزوده مي شود و اگر وب سايت شما در موبايل و تبلت به طور صحيح نمايش داده نشود مي توانيم بگوييم اين وب سايت کارايي لازم را نخواهد داشت و باعث مي شود که تعداد زيادي کاربر را از دست بدهيد.
با اين روش طراحي سايت شما مي تواند سازگار با همه Resolution ها و همه دستگاههاي الکترونيکي(Gadgetss) باشد.
سبک و کم حجم بودن (بکاربردن الگوريتم هاي فشرده سازي صفحه وب):
در اين روش سايت نرم و روان ، و وبگردي درآن آسان مي شود. فشرده سازي 30 تا 80 درصدي حجم فايلها که باعث افزايش فراوان سرعت لود سايت مي شود. با توجه به عدم استفاده از کامپوننت هاي آماده و Tableless بودن سايت و همچنين فرآيندهاي مورد نياز براي کارايي بيشتر مانند کشينگ( Caching) فراهم شده است. اين روش سبب افزايش سرعت باز شدن سايت و کاهش ترافيک شده که در سايت هاي بزرگ و پر بازديد عامل بسيار مهمي در نگهداري و کاهش هزينه هاي آن مي باشد و نکته مهمتر اينکه يکي از فاکتورهاي مهم براي روبوت هاي جستجوگر مانند گوگل، سريع باز شدن صفحات آن وب سايت است.
امنيت بالا در برنامه نويسي:
پياده سازي و برنامه نويسي سايت با استفاده از روشهاي کدنويسي مانند هشينگ (SH1-256) و Sever Side Validation,Client Side Validation انجام مي شود و از بسياري از روشهاي هک مانند SQLInjection , Xss جلوگيري شده است.
تجربه و تخصص در طراحي سايت و برنامه نويسي سايت :
حدود 10 سال کار و دانش تخصصي در اين زمينه کمک شاياني در جهت بهينه سازي و افزايش کيفيت و سرعت و امنيت نموده است و شرکت راتين با رفع اشکالات گذشته کوشيده تا سطح تکنولوژي کار خود را همواره افزايش دهد.
يکي از اين موفقيتهاي اين شرکت توليد بستر فريم ورک يا معماري بهينه شده تکنولوژي وب فرم ASP.net که مزايا تکنولوژي MVCC را دارد اما معايب آنرا ندارد.
نوآوري و خلاقيت :
شرکت طراحي سايت راتين توانسته با کمک تيم نرم افزاري خود تمام ماژولها و زير ساخت هاي مورد نياز شامل:

1. پلاگين هاي Jquery
2. ماژولهاي کاربردي لايبرري(Library) و فريم ورک (Framework)
مورد نياز را نوشته و پياده سازي کند.
به کارنبردن CMS هاي آماده و پکيج هاي رايج :
متاسفانه بسياري از شرکت هاي طراحي سايت بدليل نداشتن دانش مورد نياز اقدام به طراحي سايت با CMS هاي آماده مي کنند که اشکالات و مشکلات فراواني در آينده مي تواند به همراه داشته باشد.
1-سايت ها و پرتال ها بزرگ وکاربردي را نمي توان و يا بسختي مي توان با اينگونه پکيج ها (Joomla, Drubal, DotNetNuke, WordPress) پياده سازي کرد و در آنها گسترش و يا تغيير داد.
2-داراي کد سربار (Overload) مي باشند ، زيرا به گونه اي طراحي شده اند که معمولا همه گونه نيازي را پوشش دهند.
3-انعطاف پذيري ندارند و شما بايد در قالب آن پکيج نيازهايتان را هماهنگ کنيد و نسبت به امکانات زبانهاي برنامه نويسي مانند Asp.net , Php در سطح پايين تري هستند.
4- روشهاي خاصي براي پياده سازي دارند.
5- معمولا کساني که اين ابزارها را براي طراحي سايت بکار مي برند دانش پاييني در زمينه برنامه نويسي دارند .
شهر : تهران
تلفن : 88750143
قیمت :
ایمیل : adver@ratingroup.com
سفارش فروش پي پال
ثبت سفارش و پرداخت سفارش فروش پي پال مي توانيد از حساب پي پال خود براي انجام پرداخت هاي ارزي خود استفاده کنيد از جمله: خريد کالا ، خريد مجوز نرم افزار ، پرداخت هزينه کنفرانس و چاپ مقالات در مجلات بين المللي ، پرداخت عضويت
وارياک تکفاز 2 کاوا امگا
TDGC2-2Kva جريان خروجي ?.? آمپر داراي نمايشگر ولتاژ خرو جي به صورت ديجيتال. قابليت تنظيم ولتاژ متغير خروجي تا حد ? ولت. مجهز به فيوز اتوماتيک در برابر اتصال کوتاه. کنترل و حفاظت دماي سيم پيچ دستگاه. مجهز به کليد
شارژ کارتريج در محل تهران
نمايندگي hpcanonشارژ و فروش انواع کارتريج رنگي و سياه سفيدو تعمير انواع پرينتر ((88141647))(( 09124718348)) ((88141648))((88319556)) برادر کانون شارپ سامسونگ تعمير کپي تعمير پرينتر فروش انواع کارتريج . شارژ تونر شارپ شارژ کارتريج برادر شارژ
ني ني ناس
اگر شما هم قصد بارداري داريد يا حتي هم‌اکنون بارداريد پس بايد مراقب سلامت‌تان باشيد چون سلامت شما مهترين عامل در سلامت جنين خواهد بود بين ۵ تا ۲۰% از بارداري ها ممکن است با عوارض همراه شوند لذا هر زن بايد قبل از
کمک گرام
اين روزها حال و احوال کردن، خبر دار شدن از زندگي‌ و خلاصه ابراز دوستي و دشمني‌هايمان محدود شده است به تلگرام و اينستاگرام ، حتي برخي در اين فضا کسب و کار هم مي‌کنند و به همين دليل است که جهان مجازي جزو لاينفک زندگي بسياري
PrintOnline
پرينت آنلاين براي پرينت آنلاين ، خصوصا زماني که براي اولين بار مي خواهيد صفحه اي را چاپ کنيد نياز است تنظيمات پرينت در ورد را بررسي نماييد. در اين بخش از مقاله آموزش کامل پرينت انلاين را ارائه خواهيم کرد . از منوي File
اينستاگرام چيست؟
اينستاگرام شبکه اجتماعي پر مخاطبي است که امکان ارسال عکس و فيلم در آن مهيا مي باشد. امکان نوشتن پيام متني در هنگام آپلود تصاوير نيز وجود دارد. آيا مي دانستيد که از طريق اين ويژگي مي توانيد محصولات خود را به فروش برسانيد؟
اينستاگرام چيست؟
اينستاگرام شبکه اجتماعي پر مخاطبي است که امکان ارسال عکس و فيلم در آن مهيا مي باشد. امکان نوشتن پيام متني در هنگام آپلود تصاوير نيز وجود دارد. آيا مي دانستيد که از طريق اين ويژگي مي توانيد محصولات خود را به فروش برسانيد؟