معرفي و فروش ويندوز سرور ، لايسنس اورجينال محصولات

Windows Server 2012 R2 يکي ديگر از سيستم عاملهاي مايکروسافت ميباشد که براي سرورها طراحي شده است و ميتواند توسط مراکز اطلاعاتي بزرگ دنيا و يا حتي شرکتهاي کوچک، مورد استفاده قرار گيرد. اين نسخه از ويندوز ويژگيهاي جديد و پيشرفتهاي را در زمينه مجازي سازي، شبکه، ذخيره سازي، تجربه کاربر، محاسبات ابري، اتوماسيون و غيره را براي کاربران فراهم نموده است. به عبارت سادهتر اين ويندوز به شما کمک ميکند تا امور مربوط به IT شرکت خود را بسيار آسانتر و در يک سطح کاملاً جديد به همراه کاهش هزينهها انجام دهيد.
قابليتهاي کليدي Windows Server 2012 R2:
- راه اندازي سرورهاي مجازي
- انعطاف پذيري بالا در عملکرد و تراکم
- امکان دسترسي از راه دور
- بهرهمند بودن از امنيت بالا
- قابليت پيشرفته مديريت سرورها
- ذخيره سازي اطلاعات بر بستر سرورهاي ميزباني
- قابليت انجام محاسبات ابري


در قلب چشم انداز سيستم عامل ابري مايکروسافت، ويندوز سرور ۲۰۱۲ تجربه مايکروسافت را با ارائه سرويسهاي ابري در مقياس جهاني به زيربناي سازماني شما، همراه با امکانات جديد و گسترش قابليت ها در مجازي سازي، مديريت، ذخيره سازي، شبکه سازي، زيرساخت هاي مجازي، محافظت از اطلاعات و دسترسي ها، بسترهاي وب و اپليکيشن و … به ارمغان مي آورد.

در کلاس سازماني
کارايي را بهبود ببخشيـــد و ظرفيت را به طور موثر تري ارزيابي کنيــــد تا
بتوانيد بزرگترين وظايف سنگين را در حالي که امکانات بازيابي قدرتمندي
براي محافظت در مواقع قطع برق فعال مي کنيد به اجرا درآوريد.

متمرکز بر برنامه هاي کاربردي
با وجود پشتيباني بيش از پيش براي چارچـوب هاي توليــــد برنامــه باز،
مي توانيد برنامه هاي کاربردي و وبسايت ها را با انعطاف بيشتري بسازيد،
گسترش دهيد و ارزيابي کنيد. اين امر با فعـال کردن قابليت جابجايي بين
محيط هاي محلي و سرويس هاي ابري ميسر مي گردد.
اربر محور
زيرساختي مجازي در سازمان خود پياده سازي کنيد و با استفاده از طيف
وسيــــعي از امکانات ذخيره ســـازي و فشـــــرده سازي (با روش جلوگيري از
نسخه برداري تکراري)  هاردديسک هاي مجازي، هزينه هاي ذخيــــره سازي
را کاهش دهيد.

ساده و مقرون به صرفه
ذخيره سازي چند-مستاجره-آگاه، و قابليت هاي شبکه اي چند-مستاجري
را براي ذخيره سازي و شبکه سازي بر روي سخت افزار استاندارد و کم-
هزينه فراهم آوريد.

از جمله معضلاتي که براي شرکتهايي همچون مايکروسافت در ايران وجود دارد، مشکل نبود يک نمايندگي رسمي براي فروش محصولات آنها به شکل قانوني و رسمي است. اين امر موجب آن شده که نه تنها بازار محصولات اين شرکتها در ايران از دست برود، بلکه سالانه مبالغ بسيار زيادي را به جهت استفاده غيرقانوني از محصولاتشان متضرر شوند.
مايکروسافت آفيشيال (داراي نماد اعتماد الکترونيکي) به عنوان تامين کننده رسمي لايسنس هاي اصلي محصولات نرم افزاري مايکروسافت مفتخر به ارايه تمامي محصولات نرم افزاري مايکروسافت به صورت مستقيم و بدون واسطه و با قيمت هاي استثنايي مي باشد
تمامي لايسنس هاي ارايه شده از سمت ما قابليت استعلام مستقيم از مايکروسافت را دارا بوده و برخلاف لايسنس هاي ارايه شده در ايران امکان فعالسازي مجدد بروي يک سخت افزار را به دفعات دارا بوده و مادام العمر قابل استفاده بوده و نيازي به تمديد سالانه ندارند و در صورت درخواست مشتري مستقيما توسط مايکروسافت به ايميل مشتري ارسال مي گردد.

1.   لايسنس چيست ؟
    به طور کلي، مجوز قانوني استفاده از يک محصول را لايسنس گويند . کد يا شناسه فعالسازي ، که براي فعالسازي و يا به روز رساني يک نرم افزار براي هميشه يا مدتي معين استفاده مي شود.

2.    آيا مي توانم لايسنس خريداري شده از شرکت شما را بر روي نسخه هايي که مستقيما" از مايکروسافت دانلود کرده ام فعال کنم ؟
    بلي،لايسنس هاي تهيه شده از شرکت ما به روي ديسک هاي  دريافت شده از سايت مايکروسافت قابل نصب و فعالسازي هستند .

3.    در صورت خريد محصول از چه طريق و در چه مدتي به دست من ميرسد ؟
    سه روش خريد از شرکت ما قابل انجام است :
    1. اگر تنها لايسنس را خريداري کرده ايد (نسخه هاي بدون جعبه) ، از طريق ايميلي که در پنل کاربري وارد کرده ايد لايسنس محصول مربوطه را به همراه لينک دانلود دريافت مي کنيد .
    2. اگر محصول را به صورت بسته بندي خريداري کرده ايد، در  تهران و اصفهان از طريق پيک و در ديگر مناطق کشور از طريق پست ويژه يکروزه به طور رايگان ارسال مي گردد                                             
    3. براي آن دسته از مشترياني که قصد خريد عمده محصولات شرکت را به صورت سازماني دارند، در صورت لزوم مي توانند در جلسه اي حضوري در دفاتر شرکت به اين مورد اقدام فرمايند .

4.    لايسنس ها چند نوع هستند و هر کدام چه خصوصياتي دارند ؟
به طور کلي محصولات مايکروسافت داراي سه نوع لايسنس هستند:
لايسنس هاي OEM-Original Equipment Manufacturer  :
-اين لايسنس ها کاملا" اورجينال بوده و از طرف شرکت اصلي توليد کننده صادر مي گردند .
-از زمان صدور لايسنس 365 روز اعتبار دارند اما به دليل فاصله زماني ميان زمان صدور لايسنس تا زمان    فروش کمتر از يک سال اعتبار دارند .
-در صورت تعويض مادر برد لايسنس غير فعال مي شود .
-در صورت پاک شدن ويندوز لايسنس امکان فعالسازي مجدد ندارد (تنها يکمرتبه امکان فعالسازي دارند)
توجه داشته باشيد هيچ کدام از محصولات ارايه شده از طرف شرکت ما  از نوع OEM نمي باشند . و تماما" از انواع مادام العمر هستند و هيچ گونه محدوديت زماني براي استفاده ندارند .
لايسنس هاي  Retail :
- اين لايسنس ها مادام العمر بوده و هيچ گونه محدوديتي در زمان استفاده انها بر روي سيستم شما وجود ندارد
- اين لايسنس ها را مي توان به دفعات بر روي سيستم خود نصب و راه اندازي کرده و در صورت پاک کردن نرم افزار خود مي توانيد مجددا آنرا فعالسازي کنيد .
- با تهيه ي اين نمونه از لايسنس ها مي توانيد حتي مادربرد خود را نيز تعويض نماييد . براي اين منظور تنها کافي است پيش از تعويض مادربرد بوسيله نرم افزار  Skype با قسمت  Activation Center  مايکروسافت تماس گرفته و يا با بخش پشتيباني شرکت تماس حاصل کنيد  . به اين ترتيب لايسنس شما بدون هيچگونه هزينه اي بر روي سيستم جديد قابل استفاده است .
لايسنس هاي MSDN  :
- اين گونه از لايسنس ها مادام العمر بوده و همچون لايسنس هاي Retail محدوديت زماني ندارند .
- اين لايسنس ها تنها يکبار قابليت نصب و فعالسازي بر روي يک سيستم را دارا هستند . براي نصب مجدد شما  تنها مي توانيد از سيستم خود Backup تهيه کنيد.
5.    تفاوت ميان لايسنس هاي  MSDN  و OEM  در چيست ؟
          همانطور که از پاسخ سوال پيشين بر مي آيد تفاوت اين دو نوع لايسنس در مدت زمان اعتبار لايسنس است .          لايسنسOEM  داراي اعتبار يکساله ولي MSDN مادام العمر مي باشد .
          توجه داشته باشيد هيچ کدام از محصولات ارايه شده از طرف شرکت ما  از نوع OEM نمي باشند . و تماما" از انواع مادام العمر بوده و محدوديت زماني ندارند .

6.    دليل تفاوت قابل توجه در قيمت محصولات شما با ساير لايسنس هاي بازار چيست ؟
o در مورد قيمت لايسنس ميبايستي چند فاکتور مد نظر قرار داده شود :
o مدت اعتبار لايسنس
o دفعات نصب لايسنس
o شرايط قانوني استفاده از لايسنس
o گارانتي و پشتيباني لايسنس
       لايسنس هاي ارايه شده توسط اين شرکت برخلاف روال عادي بازار همگي مادام العمر ( و نه يکساله) و همچنين با امکان فعالسازي به دفعات مي باشند
       ضمن اينکه فعال سازي و استفاده از لايسنس ها در همه نقاط جهان از جمله ايران و خارج از ايران و حتي اروپا و آمريکا مقدور است
       همچنين تمامي لايسنس هاي ارايه شده شامل گارانتي و پشتيباني رايگان نصب و فعالسازي مي باشند
       در حالي که اکثر لايسنس هاي ارايه شده در بازار به عنوان لايسنس خاورميانه (؟!) و با امکان نصب يکباره و اعتبار يکساله ارايه مي شوند و همچنين براي استفاده در خارج از کشور وجاهت قانوني ندارند !
       در اين ميان دقت به قيمت هاي دلاري لايسنس هاي مايکروسافت در سايت رسمي فروشگاه مايکروسافت(حتي در مورد قيمت هاي ارايه شده در خاورميانه)، مي تواند ابهام را حل کند و طبيعتا قيمت هايي در حد يک پنجم تا يک بيستم قيمت واقعي نمي توانند لايسنس اصلي باشند

7.    از چه طريقي امکان استعلام اصل بودن لايسنس وجود دارد ؟
       راه هاي مختلفي از طرف شرکت مايکروسافت براي اين منظور وجود دارد، از جمله اين راه ها مي توان به موارد زير اشاره کرد :
       -استفاده از نرم افزار مايکروسافت به نام Volume Activation Management  که ميتوانيد مستقيما اين نرم افزار را از سايت مايکروسافت دانلود کرده و اصل بودن لايسنس خود را استعلام نماييد .
       - استعلام مستقيم و تماس با بخش پشتيباني مايکروسافت
- Active  شدن نرم افزار مستقيما" پس از نصب آن بدون نياز به اجراي هرگونه کرک . اين مورد زماني صادق است که نرم افزار مستقيما از لينک مايکروسافت دانلود شده باشد و يا همان فايل دانلود شده بر روي ديسک مستقيما" رايت شده و مورد استفاده قرار گيرد .
اطلاعات کاملتري را در اين مورد مي توانيد با کليک بروي لوگو همکار رسمي مايکروسافت در سمت چپ صفحات سايت کسب کنيد

8.    تفاوت ميان محصولات فقط داراي لايسنس و بسته بندي شده انها به چه صورت است ؟
     تفاوت تنها در وجود ديسک نصب بر روي DVD است . محصولات بسته بندي شده براي آن دسته از کاربراني مناسب است که دسترسي به اينترنت  با سرعت مناسب ندارند .اما آن دسته از کاربراني که مي توانند فايل هايي در حجم يک DVD را با سرعت مناسب دانلود کنند مناسب تر است که مستقيما از لينک مايکروسافت که از شرکت دريافت مي کنند اقدام نمايند تا هم اطمينان بيشتري براي خريدار باشد و هم هزينه محصول کمي کاهش يابد و هم در زمان صرفه جويي شود .

9.   گارانتي محصولات به چه شکل است ؟ ( زمان گارانتي و قوانين آن )
          تمامي محصولات مادام العمر هستند و همينطور گارانتي آنها مادام العمر مي باشند . در ضمن پشتيباني فني رايگان براي نصب و فعالسازي  از طرف شرکت ارايه مي شود .

10.     آيا در صورت نصب و فعالسازي محصولات اصل (لايسنس دار) از جمله Windows  ميتوانم نرم افزار هاي کرک شده نصب کنم ؟
          بلي ، اما پيشنهاد مي شود قابليت آپديت نرم افزار هاي کرک شده محصولات مايکروسافت را از قسمت تنظيمات غير فعال سازيد . لازم به ذکر است استفاده از نسخه هاي کرک شده نرم افزار هاي مايکروسافت (خصوصا مايکروسافت آفيس) ممکن است باعث بلاک شدن لايسنس ويندوز گردد.

11نسخه هاي متنوعي از محصولات در وبسايت ارايه شده است، تفاوت هاي اين نسخه ها در چيست و چه نسخه اي براي من مناسب تر است ؟
           هر يک از نسخه ها براي استفاده دسته مناسبي از کاربران طراحي شده اند، اطلاعاتي در مورد هر يک از ويرايش هاي نرم افزار در قسمت فروشگاه آمده است، براي اطلاع کامل از تفاوت نسخه ها مي بايستي به وبسايت مايکروسافت رجوع کنيد و يا با بخش پشتيباني تلفني و يا آنلاين تماس بگيريد.

12 نحوه فعالسازي لايسنس هاي مربوط به يک محصول به چه شکلي انجام مي شود ؟
          بسته به نوع محصول خريداري شده کد فعالسازي براي شما ارسال مي شود . کد فعالسازي محصولات مايکروسافت را بايستي مستقيما" در کادر ورود لايسنس در هنگام نصب وارد کرده و براي تکميل فعالسازي به اينترنت متصل شويد، همچنين مي توانيد براي فعالسازي بدون اينترنت از طريق شماره تماس مرکز فعالسازي مايکروسافت اقدام کنيد.

اطلاعات بيشتر :
http://www.microsoftofficial.com
شهر : تهران
تلفن :
قیمت :
ایمیل : [email protected]
PrintOnline
پرينت آنلاين براي پرينت آنلاين ، خصوصا زماني که براي اولين بار مي خواهيد صفحه اي را چاپ کنيد نياز است تنظيمات پرينت در ورد را بررسي نماييد. در اين بخش از مقاله آموزش کامل پرينت انلاين را ارائه خواهيم کرد . از منوي File
اينستاگرام چيست؟
اينستاگرام شبکه اجتماعي پر مخاطبي است که امکان ارسال عکس و فيلم در آن مهيا مي باشد. امکان نوشتن پيام متني در هنگام آپلود تصاوير نيز وجود دارد. آيا مي دانستيد که از طريق اين ويژگي مي توانيد محصولات خود را به فروش برسانيد؟
اينستاگرام چيست؟
اينستاگرام شبکه اجتماعي پر مخاطبي است که امکان ارسال عکس و فيلم در آن مهيا مي باشد. امکان نوشتن پيام متني در هنگام آپلود تصاوير نيز وجود دارد. آيا مي دانستيد که از طريق اين ويژگي مي توانيد محصولات خود را به فروش برسانيد؟
چرا طراحي سايت راتين
چند دليل که مي توانيد طراحي وب سايت و برنامه نويسي وب خود را به ما بسپاريد: قابليت گسترش و تغييرات(Reusablity) : با توجه به ماژولار بودن و بومي بودن نرم افزار و تکنيک هاي برنامه نويسي بکار برده شده در آن (ORM) امکان تغيير و گسترش
طراحي سايت در تبريز
سيماذر طراحي سايت در تبريز طراحي اوليه سايت و طراحي قالب سايت به صورت حرفه اي در تبريز موسسه سيماذر, طراحي سايت در تبريز به عنوان يکي از مجموعه هاي معتبر در زمينه طراحي سايت در تبريز آماده براي ارائه خدمات طراحي سايت
خريد لايسنس اورجينال avast Internet Security
خريد لايسنس اورجينال avast Internet Security Avast-Internet-Security.cover_ avast Internet Security مجموعه اي از نرم افزارهاي امنيتي قدرتمند شامل آنتي ويروس، ضد جاسوس افزار ، ضد اسپم و ديوار آتشين است که با تکنولوژي هاي جديد Avast! SafeZone و Hybrid Cloud ترکيب شده
خريد لايسنس اورجينال ويندوز WINDOWS 8-1 PRO
خريد لايسنس اورجينال ويندوز WINDOWS 8-1 PRO windows-8.1-pro مايکروسافت ويندوز (به انگليسي: Microsoft Windows)، خانواده‌اي از سيستم‌عامل‌هايي است که شرکت مايکروسافت آن را براي رايانه‌هاي شخصي (PC)، تلفن‌هاي هوشمند و رايانه‌هاي لوحي توليد
معرفي کسب و کار شما ، جست و جوي سريع مراکز و مکان ها
خوبـــــد سريعترين راه آيا تا به حال شده از فروشگاه اينترنتي خريد کنيد و بخوايد راجب خدمات و نحوه ي سرويس دهي وبسايت نظر بديد؟ آيا تا به حال شده در مورد خريد از يک فروشگاه اينترنتي اطمينان نداشته باشي؟ آيا وقتي مي خواي