چرا ويندوز 10 ؟ فروش و معرفي ويندوز 10 اورجينال مايکروسافت

معرفي ويندوز 10

چرا ويندوز ۱۰؟
اما چرا مايکروسافت به جاي ويندوز ۹ نام ويندوز ۱۰ را براي اين سيستم عامل انتخاب کرده است؟ علت اين است که اين شرکت مي‌خواهد چنين القا کند که ويندوز جديد يک تحول اساسي نسبت به گذشته محسوب شده و اين شرکت محصول خارق‌العاده‌اي را عرضه کرده نسبت به توليدات قبلي متفاوت است.
گفته مي‌شود قرار بود نام ويندوز يک براي اين سيستم عامل جديد انتخاب شود تا مطابق با نام محصولاتي مانند وان نوت و وان درايو باشد. اما در نهايت اين پيشنهاد رد شد.
ويندوز ۱۰ با چه وسايلي سازگار است؟
با همه چيز. مايکروسافت روز گذشته تنها نسخه روميزي ويندوز ۱۰ را به نمايش گذاشت، اما اين ويندوز با تبلت‌ها و گوشي‌ها و همه محصولات خود اين شرکت سازگاري دارد. قرار است ويندوز ۱۰ با اينترنت اشيا هم هماهنگ بوده و با يک کيفيت بر روي وسيله اي با نمايشگرهاي ۸۰ و  ۴ اينچ اجرا شود.

از منوي استارت چه خبر؟
همان طور که گفتيم منوي استارت به ويندوز ۱۰ برگشته. در واقع هدف مايکروسافت ترکيب امکانات خوب ويندوز ۷ با رابط کاربري مدرن ويندوز ۸ است. البته منوي استارت به دو بخش تقسيم شده است. در بخش چپ برنامه هاي موسوم به app به شکلي که در ويندوز ۷ عرضه شده بودند نمايش داده شده اند و در سمت راست عناوين زنده برنامه ها به شکلي رنگارنگ و جذاب که يادآور گرافيک ويندوز ۸ است نمايش داده مي شوند. کاربران همچنين مي توانند منوي استارت را بر اساس سليفه شان تغيير دهند و عناوين و چينش و ابعاد آن را تعيين کنند.

ويندوز ۱۰ از نظر کاربردي چه تغييراتي به خود ديده است؟
از نظر کارکرد و بهبود عملکرد، ويندوز ۱۰ بهبود‌هاي زيادي را به خود ديده است. براي مثال مي‌توان به قابليت نمايش ۴ پنجره‌ي همزمان در کنار هم اشاره کرد. قابليت Snap در ويندوز ۸ نيز وجود داشت که در بروزرساني ۸.۱ بهبود يافته و در ويندوز ۱۰ به پختگي کامل رسيده و مي‌توان ۴ اپليکيشن را در کنار يکديگر مشاهده کرد. همچنين کليدي در نوار ابزار با نام وظيفه (Task) قرار گرفته که با فشردن آن مي‌توان نگاهي به فايل‌ها، پنجره‌ها و همچنين دسکتاپ‌هاي مورد استفاده کرده و از ميان موارد نمايش داده شده در قالب پنجره‌هاي بزرگ در مقايسه با ويندوز ۸، پنجره‌ي مورد نظر را انتخاب کرد.


برنامه‌ها در ويندوز ۱۰ چگونه کار مي کنند؟
اگر برنامه‌هاي جديد را در ويندوز ۸ اجرا کنيد کل نمايشگر پر شده و جايي براي تغيير ابعاد پنجره نمي‌ماند. اما در ويندوز ۱۰ پنجره‌هاي قابل تنظيم بازگشته‌اند و شما مي توانيد به راحتي مثل سابق آنها را مديريت کنيد. بديهي است که اين مساله در مورد برنامه‌هاي سنتي هم صدق مي‌کند.

چرا انتخاب نام ويندوز ۱۰؟ چه اتفاقي براي ويندوز ۹ افتاده است؟
به‌نظر مي‌رسد مايکروسافت براي نشان دادن تغييرات بنيادي صورت گرفته در نسخه‌ي جديد سيستم‌عامل خود، نام ويندوز ۱۰ را براي آن برگزيده است که شايد عدم استفاده از عدد ۹ نيز براي نمايش گستردگي تغييراتي است که در ويندوز ۱۰ شاهد آن خواهيم بود.
با وجود امکان استفاده از ويندوز ۱۰ در تمامي گجت‌ها، وضعيت اپليکيشن‌ها چطور خواهد بود؟

اپليکيشن‌ها نيز از الگوي مشابه سيستم‌عامل پيروي خواهند کرد، اما مايکروسافت هنوز در مورد جزئيات اين بخش اطلاعاتي ارائه نکرده است. فقط بايد به اين نکته اشاره کرد که کاربران قادر خواهند بود تا اپليکيشني را روي تلفن‌هوشمند خود خريداري کنند و امکان استفاده از اين اپليکيشن در ساير گجت‌هاي ويندوزي از جمله پي‌سي و تبلت را داشته باشند. توسعه‌دهندگان بايد اپليکيشن‌هاي جامعي را توليد کنند که براساس اندازه‌ي ابزار و مشخصات آن تغيير کند و در تمام ابزارهاي مجهز به ويندوز ۱۰ اجرا شوند. انتظار مي‌رود مايکروسافت نيز روند توسعه اپليکيشن‌هاي سازگار با تمام ابزارها را آسان‌تر کند.


آيا اپليکيشن‌هاي محيط مترو همچنان در ويندوز ۱۰ نيز وجود خواهند داشت؟

اپليکيشن‌هاي محيط متروِ ويندوز ۸، که بين کاربران سنتي ويندوز چندان محبوب نبودند در نسخه‌ي جديد ويندوز مايکروسافت بصورت اختياري خواهند بود. براي درک بهتر اين قابليت، بهتر است مثالي از کارکرد اين ويژگي بيان کنيم. براي مثال در گجتي چون سرفيس‌پرو ۳ که يک ابزار هيبريدي که تبلت و لپ‌تاپ را ايفا مي‌کند، اين ويژگي خودنمايي خواهد کرد. بطوريکه در زمان اتصال کيبورد شاهد نمايش محيط دسکتاپ ويندوز ۱۰ به‌همراه منوي استارت سنتي خواهيم بود، اما زماني که کيبورد را از اين گجت جدا کنيم، منوي مترو که امکان کار با کنترل‌هاي لمسي در آن بهتر است، براي کاربر نمايش داده مي‌شود. البته در هر دو حالت امکان دسترسي به محيط مترو و دسکتاپ نيز وجود دارد.

منوي استارت چگونه تغيير يافته؟
در صورتي که از جمله‌ي کاربراني بوديد که به منوي استارت مدرن تعبيه شده در ويندوز ۸ روي خوشي نشان نداده و از آن استفاده‌ي چنداني نمي‌کرديد و در آرزوي استفاده‌ي مجدد از منوي استارت سنتي ويندوز در سمت چپ بوديد، بايد بدانيد که اين امکان در ويندوز ۱۰ براي کاربران فراهم شده و حتي کاربران مي‌توانند بصورت اختياري اين منو را طوري تنظيم نمايند که کاشي‌هاي مربوط به اپليکيشن‌هاي محيط مترو در قالب منوي استارت سنتي نمايش داده شود.
آيا براي استفاده از ويندوز ۱۰ بايد رايانه‌ي خود را ارتقا داد؟
ويندوز ۸.۱ در زمان انتشار با توجه به برخورداري از قابليت‌پردازش ۶۴ بيتي شماري از پردازنده‌هاي قديمي را از دور خارج کرد، اما براي استفاده از اين سيستم‌عامل نيازي به بروزرساني و تغييرات عمده در سيستم‌هاب قديمي نبود. هرچند هنوز براي اظهار نظر در اين خصوص زود است و براي اطلاع از اين موضوع بايد تا زمان انتشار نسخه‌ي نهايي ويندوز ۱۰ به انتظار بنشينيم.

مزاياي خريد لايسنس ويندوز ۱۰ و استفاده از ويندوز اورجينال چيست؟
استفاده از ويندوز اورجينال مايکروسافت مزاياي زيادي براي کاربر خواهد داشت که به برخي از آنها اشاره مي کنيم:
همانطور که احتمالا مي دانيد ويندوز هاي کرک شده توسط افرادي دست کاري شده اند تا بتوانند جلوي فرايند چک کردن لايسنس را از طرف سرورهاي مايکروسافت بگيرند و با يک لايسنس جعلي ويندوز نصب و فعال شود. قطعا اين دست کاري باعث مشکلات زيادي خواهد شد از جمله کند شدن سيستم، ايجاد باگ و خطاهاي نرم افزاري و …
اگر ويندوز شما داراي لايسنس معتبر باشد همواره بدون هيچ مشکلي به روز رساني مي شود و اخرين نسخه ويندوز بر روي سيستم شما نصب است. مي دانيد که به روز رساني ها عموما براي رفع خطاهاي نرم افزاري و پايداري بيشتر سيستم عامل عرضه مي شود.
امنيت! با کرک شدن ويندوز حفره هاي امنيتي زيادي ايجاد مي شود که هم ويروسها و هم هکر ها مي توانند به اطلاعات شخصي شما دست پيدا کنند.
پشتيباني مايکروسافت: در صورتي که مشکلي براي ويندوز شما ايجاد شود و يا سوالي داشته باشيد در صورتي که به زبان انگليسي تسلط داشته باشيد مي توانيد از پشتيباني از مايکروسافت استفاده کنيد. تنها در صورتي که ويندوز شما اورجينال باشد مي توانيد از پشتيباني مايکروسافت کمک بگيريد.
علاوه بر مزيت هاي بالا يک مزيت ديگر هست که شايد چندان به چشم نيايد و آن حس خوب استفاده قانوني و اورجينال از سرويس هاي مايکروسافت است که با توجه به تخفيف فوق العاده آن و اينکه ويندوز ۱۰ آخرين نسخه خواهد بود و شما بعدها نبايد براي نسخه بعدي ويندوز مجددا لايسنس تهيه کنيد فرصت مناسبي است تا اين حس را تجربه کنيد
از جمله معضلاتي که براي شرکت‌هايي همچون مايکروسافت در ايران وجود دارد، مشکل نبود يک نمايندگي رسمي براي فروش محصولات آنها به شکل قانوني و رسمي است. اين امر موجب آن شده که نه تنها بازار محصولات اين شرکتها در ايران از دست برود، بلکه سالانه مبالغ بسيار زيادي را به جهت استفاده غيرقانوني از محصولاتشان متضرر شوند.
مايکروسافت آفيشيال (داراي نماد اعتماد الکترونيکي) به عنوان تامين کننده رسمي لايسنس هاي اصلي محصولات نرم افزاري مايکروسافت مفتخر به ارايه تمامي محصولات نرم افزاري مايکروسافت به صورت مستقيم و بدون واسطه و با قيمت هاي استثنايي مي باشد
تمامي لايسنس هاي ارايه شده از سمت ما قابليت استعلام مستقيم از مايکروسافت را دارا بوده و برخلاف لايسنس هاي ارايه شده در ايران امکان فعالسازي مجدد بروي يک سخت افزار را به دفعات دارا بوده و مادام العمر قابل استفاده بوده و نيازي به تمديد سالانه ندارند و در صورت درخواست مشتري مستقيما توسط مايکروسافت به ايميل مشتري ارسال مي گردد.
نحوه خريد به صورت آنلاين : مراجعه به قسمت فروشگاه و پرداخت آنلاين هزينه محصول و دريافت محصول در ايميل (به همراه لينک دانلود نسخه رسمي) در کمتر از 15 دقيقه(محصولاتي که به شکل بسته بندي (جعبه) ارايه مي شوند در تهران و اصفهان از طريق تحويل در محل و در شهرستان ها بوسيله پست ويژه يکروزه (هوايي) به طور رايگان ارسال مي گردند)*پس از تکميل فرآيند خريد،لايسنس(کد فعال سازي) به همراه لينک دانلود نسخه اصلي (قابل دريافت به طور مستقيم از وبسايت مايکروسافت) به ايميل وارد شده ارسال ميگردد لطفا در وارد کردن ايميل دقت فرماييد

اين نسخه (لايسنس ريتيل) قابليت نصب و فعالسازي بروي يک سخت افزار و فعالسازي مجدد بروي آن را به دفعات داراست، لازم به ذکر است در صورت ارتقا سخت افزار نيز قادر به استفاده مجدد لايسنس بروي سيستم خود خواهيد بود.

ضمنا اين لايسنس به صورت مادام العمر بوده و نيازي به هيچ گونه خريد مجدد به صورت ساليانه ندارد.

همچنين تمامي لايسنس هاي ارايه شده قابل استعلام مستقيم از مايکروسافت مي باشند.

لطفا براي اطلاعات تکميلي بخش سوالات متداول ، شرايط خريد و شرايط پشتيباني و گارانتي را در منوي اصلي با دقت مطالعه فرماييد

لازم به ذکر است که تنها چند دقيقه بعد از سفارش، محصول خريداري‌شده تحويل مي‌شود که اين محصولات با پشتيباني و گارانتي اصلي مايکروسافت بوده و همگي قابل استعلام از مايکروسافت هستند.
اطلاعات بيشتر :
www.microsoftofficial.com
شهر : تهران
تلفن :
قیمت :
ایمیل : [email protected]
اينستاگرام چيست؟
اينستاگرام شبکه اجتماعي پر مخاطبي است که امکان ارسال عکس و فيلم در آن مهيا مي باشد. امکان نوشتن پيام متني در هنگام آپلود تصاوير نيز وجود دارد. آيا مي دانستيد که از طريق اين ويژگي مي توانيد محصولات خود را به فروش برسانيد؟
اينستاگرام چيست؟
اينستاگرام شبکه اجتماعي پر مخاطبي است که امکان ارسال عکس و فيلم در آن مهيا مي باشد. امکان نوشتن پيام متني در هنگام آپلود تصاوير نيز وجود دارد. آيا مي دانستيد که از طريق اين ويژگي مي توانيد محصولات خود را به فروش برسانيد؟
چرا طراحي سايت راتين
چند دليل که مي توانيد طراحي وب سايت و برنامه نويسي وب خود را به ما بسپاريد: قابليت گسترش و تغييرات(Reusablity) : با توجه به ماژولار بودن و بومي بودن نرم افزار و تکنيک هاي برنامه نويسي بکار برده شده در آن (ORM) امکان تغيير و گسترش
طراحي سايت در تبريز
سيماذر طراحي سايت در تبريز طراحي اوليه سايت و طراحي قالب سايت به صورت حرفه اي در تبريز موسسه سيماذر, طراحي سايت در تبريز به عنوان يکي از مجموعه هاي معتبر در زمينه طراحي سايت در تبريز آماده براي ارائه خدمات طراحي سايت
خريد لايسنس اورجينال avast Internet Security
خريد لايسنس اورجينال avast Internet Security Avast-Internet-Security.cover_ avast Internet Security مجموعه اي از نرم افزارهاي امنيتي قدرتمند شامل آنتي ويروس، ضد جاسوس افزار ، ضد اسپم و ديوار آتشين است که با تکنولوژي هاي جديد Avast! SafeZone و Hybrid Cloud ترکيب شده
خريد لايسنس اورجينال ويندوز WINDOWS 8-1 PRO
خريد لايسنس اورجينال ويندوز WINDOWS 8-1 PRO windows-8.1-pro مايکروسافت ويندوز (به انگليسي: Microsoft Windows)، خانواده‌اي از سيستم‌عامل‌هايي است که شرکت مايکروسافت آن را براي رايانه‌هاي شخصي (PC)، تلفن‌هاي هوشمند و رايانه‌هاي لوحي توليد
معرفي کسب و کار شما ، جست و جوي سريع مراکز و مکان ها
خوبـــــد سريعترين راه آيا تا به حال شده از فروشگاه اينترنتي خريد کنيد و بخوايد راجب خدمات و نحوه ي سرويس دهي وبسايت نظر بديد؟ آيا تا به حال شده در مورد خريد از يک فروشگاه اينترنتي اطمينان نداشته باشي؟ آيا وقتي مي خواي
معرفي و فروش ويندوز سرور ، لايسنس اورجينال محصولات
Windows Server 2012 R2 يکي ديگر از سيستم عاملهاي مايکروسافت ميباشد که براي سرورها طراحي شده است و ميتواند توسط مراکز اطلاعاتي بزرگ دنيا و يا حتي شرکتهاي کوچک، مورد استفاده قرار گيرد. اين نسخه از ويندوز ويژگيهاي جديد و پيشرفتهاي