ارائه کننده مايکروسافت آفيس 2016 و لايسنس هاي اصل مايکروسافت

Microsoft Office قدرتمندترين مجموعه نرم افزاري اداري بوده که براي انجام امور مختلف اداري نظير تايپ کاربرد دارد، مايکروسافت آفيس از مجموعه نرم افزارهاي يکپارچه و متصل به هم تشکيل شده که هر کدام کاربرد گستردهاي دارند. امروزه به همراه داشتن اين مجموعه جزو ملزومات نرم افزاري محسوب شده و بيش از 1 ميليارد کاربر در جهان همه روزه از اين مجموعه استفاده ميکنند.

نسخه جديد Microsoft Office 2016 اين مجموعه به تازگي عرضه شده و قابليتهاي بسياري به آن اضافه گرديده است؛ تغييرات گستردهاي در اين نسخه انجام گرفته که از جمله آنها ميتوان به پشتيباني از شبکه ابري مايکروسافت آفيس آنلاين، ابزار جستجو جديد دستورات مختلف و سيستم چند نويسندگي مايکروسافت آفيس آنلاين اشاره نمود.
قابليتهاي کليدي مجموعه Microsoft Office 2016:
- يکپارچه سازي سيستم ابري Microsoft Online و دسترسي آنلاين به تمام اسناد
- ابزار جستجو دستورات مختلف در نرم افزارها
- پشتيباني از سيستم چند نويسندگي Microsoft Online جهت ويرايش يک سند توسط دو نفر به طور همزمان
- قابليت دريافت اطلاعات مختلف درباره موضوع مطلب مورد نگارش
- اضافه شدن چارتها، نمودارها و جداول جديد به Excel
- پشتيبان گيري خودکار و پيوسته اسناد مختلف در نرم افزارها و ذخيره آنلاين آنها
- قابليت Data Loss Prevention و جلوگيري از حذف ناگهاني اطلاعات در شرايط غير عادي

از ديگر ويژگيهاي جديد مايکروسافت آفيس 2016 ميتوان به قابليت Insights اشاره کرد که به کاربر اين امکان را ميدهد تا در مورد موضوع نگارش خود در نرم افزارهاي مختلف، اطلاعات مختلفي از اينترنت به دست آورده و وارد مطلب خود کند؛ همچنين چارتها و نمودارهاي جديدي به نرم افزار Excel اضافه شده و قابليتهاي رسم نموداري آن بهبود يافته است.

مهمترين قابليت مايکروسافت آفيس 2016 که Data Loss Prevention نام دارد، با تهيه مداوم نسخههاي پشتيبان از اسناد مختلف باعث ميشود تا در هر شرايطي مطالب از قبل نوشته شده و پروژههاي در حال انجام به طور ناگهاني از دست نروند، حتي در شرايطي که جريان برق قطع شود و يا سيستم دچار اختلال جدي گردد.

از نظر ظاهري مايکروسافت آفيس 2016 تغيير زيادي نکرده و تا حد بسياري محيط آن شبيه به نسخه 2013 است، طراحي صاف پنجرهها و رنگهاي مات همچنان حفظ شدهاند و بيشتر بر روي راحتي کاربر و کار با نرم افزار تمرکز شده است.


مايکروسافت آفيشيال فروش ويژه لايسنس هاي اصل (اوريجينال) تمامي نسخه هاي آفيس 2010,2013 و آفيس مک را با 20 تا 40 درصد تخفيف اعلام ميدارد.
مايکروسافت آفيشيال (داراي نماد اعتماد الکترونيکي) به عنوان تامين کننده رسمي لايسنس هاي اصلي محصولات نرم افزاري مايکروسافت مفتخر به ارايه تمامي محصولات نرم افزاري مايکروسافت به صورت مستقيم و بدون واسطه و با قيمت هاي استثنايي مي باشد
تمامي لايسنس هاي ارايه شده از سمت ما قابليت استعلام مستقيم از مايکروسافت را دارا بوده و برخلاف لايسنس هاي ارايه شده در ايران امکان فعالسازي مجدد بروي يک سخت افزار را به دفعات دارا بوده و مادام العمر قابل استفاده بوده و نيازي به تمديد سالانه ندارند و در صورت درخواست مشتري مستقيما توسط مايکروسافت به ايميل مشتري ارسال مي گردد
 لايسنس چيست ؟
    به طور کلي، مجوز قانوني استفاده از يک محصول را لايسنس گويند . کد يا شناسه فعالسازي ، که براي فعالسازي و يا به روز رساني يک نرم افزار براي هميشه يا مدتي معين استفاده مي شود.

2.    آيا مي توانم لايسنس خريداري شده از شرکت شما را بر روي نسخه هايي که مستقيما" از مايکروسافت دانلود کرده ام فعال کنم ؟
    بلي،لايسنس هاي تهيه شده از شرکت ما به روي ديسک هاي  دريافت شده از سايت مايکروسافت قابل نصب و فعالسازي هستند .

3.    در صورت خريد محصول از چه طريق و در چه مدتي به دست من ميرسد ؟
    سه روش خريد از شرکت ما قابل انجام است :
    1. اگر تنها لايسنس را خريداري کرده ايد (نسخه هاي بدون جعبه) ، از طريق ايميلي که در پنل کاربري وارد کرده ايد لايسنس محصول مربوطه را به همراه لينک دانلود دريافت مي کنيد .
    2. اگر محصول را به صورت بسته بندي خريداري کرده ايد، در  تهران و اصفهان از طريق پيک و در ديگر مناطق کشور از طريق پست ويژه يکروزه به طور رايگان ارسال مي گردد                                             
    3. براي آن دسته از مشترياني که قصد خريد عمده محصولات شرکت را به صورت سازماني دارند، در صورت لزوم مي توانند در جلسه اي حضوري در دفاتر شرکت به اين مورد اقدام فرمايند .

4.    لايسنس ها چند نوع هستند و هر کدام چه خصوصياتي دارند ؟
به طور کلي محصولات مايکروسافت داراي سه نوع لايسنس هستند:
لايسنس هاي OEM-Original Equipment Manufacturer  :
-اين لايسنس ها کاملا" اورجينال بوده و از طرف شرکت اصلي توليد کننده صادر مي گردند .
-از زمان صدور لايسنس 365 روز اعتبار دارند اما به دليل فاصله زماني ميان زمان صدور لايسنس تا زمان    فروش کمتر از يک سال اعتبار دارند .
-در صورت تعويض مادر برد لايسنس غير فعال مي شود .
-در صورت پاک شدن ويندوز لايسنس امکان فعالسازي مجدد ندارد (تنها يکمرتبه امکان فعالسازي دارند)
توجه داشته باشيد هيچ کدام از محصولات ارايه شده از طرف شرکت ما  از نوع OEM نمي باشند . و تماما" از انواع مادام العمر هستند و هيچ گونه محدوديت زماني براي استفاده ندارند .
لايسنس هاي  Retail :
- اين لايسنس ها مادام العمر بوده و هيچ گونه محدوديتي در زمان استفاده انها بر روي سيستم شما وجود ندارد
- اين لايسنس ها را مي توان به دفعات بر روي سيستم خود نصب و راه اندازي کرده و در صورت پاک کردن نرم افزار خود مي توانيد مجددا آنرا فعالسازي کنيد .
- با تهيه ي اين نمونه از لايسنس ها مي توانيد حتي مادربرد خود را نيز تعويض نماييد . براي اين منظور تنها کافي است پيش از تعويض مادربرد بوسيله نرم افزار  Skype با قسمت  Activation Center  مايکروسافت تماس گرفته و يا با بخش پشتيباني شرکت تماس حاصل کنيد  . به اين ترتيب لايسنس شما بدون هيچگونه هزينه اي بر روي سيستم جديد قابل استفاده است .
لايسنس هاي MSDN  :
- اين گونه از لايسنس ها مادام العمر بوده و همچون لايسنس هاي Retail محدوديت زماني ندارند .
- اين لايسنس ها تنها يکبار قابليت نصب و فعالسازي بر روي يک سيستم را دارا هستند . براي نصب مجدد شما  تنها مي توانيد از سيستم خود Backup تهيه کنيد.


5.    تفاوت ميان لايسنس هاي  MSDN  و OEM  در چيست ؟
          همانطور که از پاسخ سوال پيشين بر مي آيد تفاوت اين دو نوع لايسنس در مدت زمان اعتبار لايسنس است .          لايسنسOEM  داراي اعتبار يکساله ولي MSDN مادام العمر مي باشد .
          توجه داشته باشيد هيچ کدام از محصولات ارايه شده از طرف شرکت ما  از نوع OEM نمي باشند . و تماما" از انواع مادام العمر بوده و محدوديت زماني ندارند .

6.    دليل تفاوت قابل توجه در قيمت محصولات شما با ساير لايسنس هاي بازار چيست ؟
· در مورد قيمت لايسنس ميبايستي چند فاکتور مد نظر قرار داده شود :
· مدت اعتبار لايسنس
· دفعات نصب لايسنس
· شرايط قانوني استفاده از لايسنس
· گارانتي و پشتيباني لايسنس

اطلاعات بيشتر :
www.microsoftofficial.com
شهر : تهران
تلفن :
قیمت :
ایمیل : [email protected]
PrintOnline
پرينت آنلاين براي پرينت آنلاين ، خصوصا زماني که براي اولين بار مي خواهيد صفحه اي را چاپ کنيد نياز است تنظيمات پرينت در ورد را بررسي نماييد. در اين بخش از مقاله آموزش کامل پرينت انلاين را ارائه خواهيم کرد . از منوي File
اينستاگرام چيست؟
اينستاگرام شبکه اجتماعي پر مخاطبي است که امکان ارسال عکس و فيلم در آن مهيا مي باشد. امکان نوشتن پيام متني در هنگام آپلود تصاوير نيز وجود دارد. آيا مي دانستيد که از طريق اين ويژگي مي توانيد محصولات خود را به فروش برسانيد؟
اينستاگرام چيست؟
اينستاگرام شبکه اجتماعي پر مخاطبي است که امکان ارسال عکس و فيلم در آن مهيا مي باشد. امکان نوشتن پيام متني در هنگام آپلود تصاوير نيز وجود دارد. آيا مي دانستيد که از طريق اين ويژگي مي توانيد محصولات خود را به فروش برسانيد؟
چرا طراحي سايت راتين
چند دليل که مي توانيد طراحي وب سايت و برنامه نويسي وب خود را به ما بسپاريد: قابليت گسترش و تغييرات(Reusablity) : با توجه به ماژولار بودن و بومي بودن نرم افزار و تکنيک هاي برنامه نويسي بکار برده شده در آن (ORM) امکان تغيير و گسترش
طراحي سايت در تبريز
سيماذر طراحي سايت در تبريز طراحي اوليه سايت و طراحي قالب سايت به صورت حرفه اي در تبريز موسسه سيماذر, طراحي سايت در تبريز به عنوان يکي از مجموعه هاي معتبر در زمينه طراحي سايت در تبريز آماده براي ارائه خدمات طراحي سايت
خريد لايسنس اورجينال avast Internet Security
خريد لايسنس اورجينال avast Internet Security Avast-Internet-Security.cover_ avast Internet Security مجموعه اي از نرم افزارهاي امنيتي قدرتمند شامل آنتي ويروس، ضد جاسوس افزار ، ضد اسپم و ديوار آتشين است که با تکنولوژي هاي جديد Avast! SafeZone و Hybrid Cloud ترکيب شده
خريد لايسنس اورجينال ويندوز WINDOWS 8-1 PRO
خريد لايسنس اورجينال ويندوز WINDOWS 8-1 PRO windows-8.1-pro مايکروسافت ويندوز (به انگليسي: Microsoft Windows)، خانواده‌اي از سيستم‌عامل‌هايي است که شرکت مايکروسافت آن را براي رايانه‌هاي شخصي (PC)، تلفن‌هاي هوشمند و رايانه‌هاي لوحي توليد
معرفي کسب و کار شما ، جست و جوي سريع مراکز و مکان ها
خوبـــــد سريعترين راه آيا تا به حال شده از فروشگاه اينترنتي خريد کنيد و بخوايد راجب خدمات و نحوه ي سرويس دهي وبسايت نظر بديد؟ آيا تا به حال شده در مورد خريد از يک فروشگاه اينترنتي اطمينان نداشته باشي؟ آيا وقتي مي خواي