سامانه پيامک، سامانه پيام کوتاه، سامانه پيامک تبليغاتي

سامانه پيامک، سامانه پيام کوتاه، سامانه پيامک تبليغاتي ابزاري مناسب و حرفه اي براي تبليغات محصولات و خدمات شما با حفظ و بالا بردن مرتله کاري شما مي باشد.

فعالسازي سامانه پيامک پارس مگز در کمتر از چند ثانيه :

براي ثبت نام سامانه پيامک وارد سايت smspanel.parsmags.com بشويد بعد ثبت نام اوليه کد فعال سازي را ارسال نماييد. سامانه پيامک شما فعال شد و الان بايد مدارک را فعال کنيد تا بتوانيد از خدمات استفاده نماييد.

ورود به محيط سامانه پيام کوتاه و استفاده از امکانات آن :

پس از ثبت نام در سامانه پيام کوتاه پارس مگز و فعالسازي ٬ با وارد کردن نام کاربري (شماره موبايل) و رمز عبور مي توانيد وارد سامانه پيامک شويد ٬ پس از ورود و تکميل اطلاعات فردي و فعالسازي خط پيامکي مي توانيد از امکانات سامانه پيامک بهره مند شويد .

صفحه اصلي سامانه پيام کوتاه

در هر لحظه و هر کجا که بوديد پيامک ارسال کنيد :

شما مي خواهيد در هر جايي که بوديد با تبلت يا لپ تاپ خود از سامانه پيامک استفاده نماييد ؟ به اين امکان ريسپانسيو بودن مي گويند ، بر حسب ابعاد ، نوع نمايش سامانه پيامک تغيير ميکند اما در نمايش امکانات سامانه پيامک تغييري ايجاد نمي شود ، يعني اين همه امکانات را مي توانيد به صورت يکجا داشته باشيد .

پنل اس ام اس ريسپانسيو

تا حالا با موبايل به 1 ميليون نفر پيامک فرستاديد ؟

با توجه به ريسپانسيو بودن سامانه پيامک ، اين امکان براي شما وجود دارد که از تمامي امکانات سامانه پيام کوتاه در گوشي خود نيز استفاده نماييد ، هر تعداد که مدنظرتان است پنلتان را شارژ کنيد و پيامک ارسال نماييد .

ارسال انبوه پيامک

پيشنهاد شگفت انگيز : ارسال از روي نقشه گوگل !

از روي نقشه گوگل هم مي توانيد در شهرهاي بزرگ پيامک ارسال کنيد ، محدوده مورد نظر خود را انتخاب کنيد ، متن پيامک را تايپ کنيد و در زمان مورد نظر ارسال انجام ميگيرد .

اين بخش در حال تکميل شدن مي باشد ٬ اما در حال حاضر شهرهاي تهران ٬ مشهد ٬ کرج ٬ اصفهان ٬ شيراز ٬ اروميه ٬ قم ٬ دزفول و تبريز در سامانه پيام کوتاه قابل استفاده مي باشند .

تعرفه پنل اس ام اس :

فعالسازي پنل اس ام اس پارس مگز رايگان بوده و هزينه اي در بر نخواهد داشت ودر حال حاضر يک خط اختصاصي رايگان نيز به کاربران اهدا مي گردد و امکانات پايه مانند ارسال و دريافت پيامک ، دفترچه تلفن و ارسال تيکت و ارسال هدفمند ، ارسال از روي نقشه گوگل و … به صورت رايگان فعال مي باشد و بسته به نياز خود مي توانيد ساير ماژول ها را از داخل سامانه پيامک فعال نماييد .

سامانه پيامک چيست ؟

سامانه پيام کوتاه، پنل ارسال اس ام اس ، سامانه پيامک ، سامانه تحت وب يا بسته هاي کاربري ارسال پيامک ، پيامک تبليغاتي ، پيامک bulk و … تماما نامهايي هستند که شرکتهاي مختلف فعال در زمينه ارسال و دريافت پيام کوتاه بر روي سرويس هاي ارائه شده خود قرار داده اند، اينگونه سرويسها هيچ تفاوتي در اصل کار که ارسال و دريافت پيامک مي باشد ندارند. اما تفاوت اصلي در نحوه عملکرد، راحتي و کاربر پسند بودن، سرعت، ارائه امکانات مختلف با توجه به سلايق و نيازهاي مختلف، ارائه گزارشات دقيق و قابل استناد و همچنين ارائه وب سرويسهاي متنوع براي استفاده در سايت و يا نرم افزار ديگر مي باشد.

در رابطه با امکانات مختلف سامانه پيام کوتاه مي توان اين مثال را بيان کرد : شايد شما نياز داشته باشيد که پيامکي به مخاطبان خود ارسال کنيد که در آن نام و نام خانوادگي افراد در ابتداي متن پيامک نوشته شده باشد ، براي اينکار بايد از يکي از ماژول هاي سامانه پيامکپارس مگز يعنيارسال با نام از دفترچه تلفن استفاده نماييد که پس از فعالسازي رايگان سامانه پيامک ميتوانيد اين ماژول را در پنل اس ام اس خود خريداري کنيد و از آن استفاده نماييد ، ضمنا امکان فعالسازي آزمايشي تمامي ماژول ها به مدت 24 ساعت نيز وجود دارد .کاربرد سامانه هاي پيام کوتاه يا همان پنل در کجاست و چه کساني مي توانند از آن استفاده کنند؟

مهم نيست که شما تاجر هستيد يا کارمند ، دکتر هستيد يا مهندس ، دانشجو هستيد يا استاد ، خانم هستيد يا آقا ، قطعا همه به اين نرم افزار پيامک که يک نرم افزار ارسال پيامک تبليغاتي يا اطلاع رساني تحت وب مي باشد نياز داريد .

اهميت پشتيباني :

مشتري مهمترين بازديد کننده در محدوده ماست ، او وابسته به ما نيست ما وابسته به او هستيم

ما با انجام کار او ، لطفي در حق او نمي کنيم ، اوست که با فراهم کردن اين فرصت به ما لطف مي کند

جهت پاسخگويي به سوالات و ابهامات احتمالي پيش آمده ، همکاران ما در بخش پشتيباني از ساعت 8 صبح الي 13 و 16 الي 21 به صورت تلفني با خط ويژه 02537730196 در خدمت شما خواهند بود. همچنين پاسخگويي از طريق بخش پشتيباني داخل پنل از ساعت 9 الي 24 انجام مي پذيرد.

پشتيباني خدمات پيام کوتاه
خط اختصاصي:

براي ارسال و دريافت پيامک، بايد يک شماره اختصاصي مانند : 10009128542401 داشته باشيد که در زمان ارسال اين شماره بر روي گوشي دريافت کنندگان نمايش داده خواهد شد.

خط اختصاصي متعلق به شماست و مي توانيد با آن ارسال و دريافت پيامک داشته باشيد ، اما خطوط عمومي پيامک همانطور که از اسمشان پيداست عمومي هستند و قابليت دريافت در پنل شما ندارند .

شماره اختصاصي ارسال و دريافت پيامک

امکانات سامانه پيامک :

امکاناتي مانند : منشي پيامک ، پيامک متناظر ، ارسال پيامک هوشمند ، دفترچه تلفن ، ارسال بر اساس محدوده و صنف ، ارسال بر اساس سن و جنسيت ، ارسال از روي نقشه بر اساس مناطق ، نظرسنجي پيامکي ، مسابقه و … وتمامي امکانات ديگري که در ساير سامانه ها وجود دارد ، در اين سامانه بوده و با توجه به نياز خود مي توانيد يکي يا تمامي آنها را فعال نماييد .

امکانات ارسال پيامک

توجيه اقتصادي :

شايد يه دنبال توجيه اقتصادي استفاده از سامانه پيامک هستيد ، در ادامه با مطرح کردن يک مثال کاربردي درصدد رفع اين ابهامات و پاسخ به سوالهاي مطرح شده خواهيم بود.

فرض کنيد شما صاحب يک توليدي هستيد و نياز داريد کالا و محصول خود را به ديگران معرفي نماييد، يا محصولي را که مدتها در صدد تهيه آن بوده ايد آماده کرده ايد و وارد بازار نموده ايد، ساير رقباي شما دست روي دست نخواهند گذاشت. در کمترين زمان ممکن محصول مشابهي را توليد و با تبليغات زياد خود را به عنوان اولين توليدکننده آن محصول معرفي مي نمايند. شما به عنوان مبدع اين محصول بايد قبل از آنکه رقبايتان به فکر توليد محصول مشابه بيافتند تبليغات خود را انجام دهيد و به کل و يا بخش اعظمي از بازار هدف خود اطلاعرساني هاي لازم را انجام دهيد. ممکن است محصولي داريد که مخاطبان از کاربرد و يا موجوديت آن بي اطلاع هستند. ممکن است مشتريان بالقوه زيادي داشته باشيد، اما محصولي داريد که بايد هرچه زودتر آن را بفروشيد. يکي از ساده ترين و سريعترين روشهايي که مي توانيد براي اطلاعرساني به مشتريان جديد و يا قديمي خود انجام دهيد ارسال پيامک است.توجيه اقتصادي تبليغات پيامکي

براي محصول خود چه مقدار هزينه کرده ايد؟

شما مي توانيد با هزينه کردن حداکثر 5 درصد از اين مقدار براي هر محصول اقدام به معرفي کالا و يا خدمات خود به افرادي که شايد تا به حال نامي از محصول شما نشنيده باشند، نماييد. با توجه به هزينه اندک اينگونه تبليغات نسبت به ساير روشهاي موجود يکي از بهترين گزينه هاي پيش روي شما استفاده از سامانه هاي ارسال و دريافت پيام کوتاه يا همان پنل است.

کاهش هزينه تبليغات با پيامکبراي جذب يک مشتري چه ميزان هزينه کرده ايد؟

اين يک قانون است که هزينه جذب مشتري جديد 5 برابر حفظ مشتريان قبلي است . متاسفانه اين قانون در بسياري از مواقع ناديده گرفته مي شود و مشتري را که با هزينه بالا جذب نموده ايم به سادگي از دست مي دهيم و مجددا براي جذب همان مشتري هزينه مي نماييم. پس بهتر است به جاي ايجاد نارضايتي و کم اهميت نمودن حتي يک مشتري، به دنبال جلب رضايت آن و حفظ کردن وي باشيم.

زماني که تبليغاتي انجام مي دهيد که تعداد مخاطبان آن خارج از کنترل شماست ممکن است در زماني که تبليغات شما انجام شده است حجم زيادي از مخاطبان به سمت شما هجوم بياورند، در اين زمان ممکن است شما نتوانيد به تمامي آنها پاسخگويي نماييد و يا توانايي توليد محصول خود را در زمان محدود نداشته باشيد. به همين دليل مشترياني که از تبليغات جذب کرده ايد کاهش پيدا مي کند. پس بهتر است از روشي براي تبليغات محصول خود استفاده کنيد که ميزان مخاطبان آن توسط خود شما تعيين شود.

مي توانيد ارسال هاي دوره اي را براي يادآوري، در مناسبتهاي مختلف به مشترياني که محصول شما را خريداري کرده اند و يا از خدمات شما استفاده کرده اند انجام دهيد.

ارسال پيامک براي اشخاصي که مخاطبان کمي دارند از طريق تلفن همراه شخصي خود نيز شدني است اما همين افراد در صورت يک بار استفاده از پنل هاي ارسال و دريافت، ديگر به سراغ تلفن همراه خود نخواهند رفت و ترجيح مي دهند که حتي ارسالهاي اندک خود را از اين طربق انجام دهند.

جذب مشتري

اميدواريم از اين مطلب لذت برده باشيد
شهر : قم
تلفن : 09128542401
قیمت :
ایمیل : parsmags.com@gmail.com
خريد تجهيزات ويپ (تلفن تحت شبکه) ديجيوم (Digium) از شرکت گرين تلکام
خريد تجهيزات ويپ (تلفن تحت شبکه) ديجيوم (Digium) از شرکت گرين تلکام شرکت گرين تلکام ، نماينده فروش و پشتيباني تجهيزات ويپ (تلفن تحت شبکه) ديجيوم ) Digium ) در ايران بهترين قيمت ها را با گارانتي معتبر ديجيوم ايران از ما
تجهيزات و خدمات حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات
سيوان مفتخر است با قريب به يک دهه تجربه در حوزه ي مخابرات و ارتباطات راديويي با انتقال اطلاعات شامل ديتا، صدا، تصوير و خطوط مخابراتي بر روي بستر بي سيم پروژه هاي متعددي را در سطح کشور طراحي و اجرا نمايد. تکنولوژي و
کابل شبکه
شرکت تدبير شبکه توزيع کننده انواع کابل هاي شبکه در برندهاي مختلف کابل هاي CAT5 CAT6 CAT7 UTP&FTP در برند هاي : FULL D-LINK R&M Schneider Leviton Brand-rex Ubiquiti Nexans تمامي برندهاي موجود اورجينال مي باشد
شبکه، خدمات شبکه، کامپیوتر، دوربین مداربسته
انواع خدمات تعمیرات و نگهداری کامپیوترهای ادارات، مراکز درمانی، سازمان ها و دفاتر تجاری (در محل کار شما). انواع خدمات تخصصی شبکه های کامپیوتری ویژه ادارات، مراکز درمانی، سازمان ها و دفاتر تجاری(در محل کار شما). نصب و راه
خرید و فروش مودم روتر 878 & CISCO 878-K9 و مودم ه
شرکت پیشرو ارتباط نت سان ارائه دهنده کلیه تجهیزات سیسکو با گارانتی اصلی و معتبر تعداد محدودی مودم روتر 878 و 888 ساخت چک موجود میباشد CISCO 878-K9 CISCO 888-K9 و همچنین انواع مودم های تلبس CT-R , CTES-V.35,CTES-G703, CTUS-V.35, CTUS-G703 تلفن: 88928090 فکس :
خرید و فروش تجهیزات دست دوم ( Used ) کارکرده
خرید و فروش تجهیزات دست دوم ( Used ) کارکرده سیسکو تلبس تاینت هواوی و..... ********* پذیرش سفارش واردات سیسکو دست دوم و نو ********** برای فروش تجهیزات سیسکو Cisco کارکرده و نو و همچنین تجهیزات تلبس tellabsو زیمنس Siemens کارکرده
فروش ریل کیس رکمونت – شرکت مهام 88982847
ریل مخصوص کیس های رکمونت عمق 48 ریل مخصوص کیس های رکمونت عمق 50 ریل مخصوص کیس های رکمونت عمق 60 قابل نصب در رک عمق 60 قابل نصب در رک عمق 80 قابل نصب در رک عمق 100 برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های88982847  - 88982869 تماس
دکل سازي گرين تلکام
توليد و نصب دکل هاي وايرلس،راديويي و پايه هاي دوربين و فروش تجهيزات دکل گرين تلکام • دکل‌ خودايستا • دکل‌ خودايستاي چهارپايه • دکل‌ خودايستاي سه پايه • دکل‌هاي مهاري • دکل‌هاي تک‌پايه • دکل هاي