نصب و راه اندازی ترمینال سرویس سیتریکس (CITRIX)

ترمینال سرویس سیتریکس سرویسی برای پیاده سازی نرم افزار های اپلیکیشن به صورت نصب بر روی سرور واستفاده ان بر روی کلاینت های کاربران به صورت اسان .
این سرویس قادر است نرم افزار هایی مثل نرم افزار های نور – نرم افزار های افیس ویا هر نرم افزار اپلیکیشن دیگری را به صورت نسخه سروری روی یک سرور نصب نموده سپس یک شورت کات بر روی کلاینت هایی که مورد نیاز هستند ایجاد می کنیم. مزیت این کار این است که نرم افزار بر روی سرور نصب شده و کلاینت ها بدون ریموت زدن و تنها با استفاده از شورت کات ایجاد شده نرم افزار بر روی دسکتاپ کلاینت ها می توان ان را اجرا نمود دارای لایسنس نا محدود می باشد این سرویس به صورت اپلیکیشن و وب وبیس می باشد تفاوت این دو در این است که در اپلیکیشن باید بعد از نصب نرم افزار بر روی سرور برای تک تک کلاینت ها کانفیگ مورد نیاز خود را انجام داد ولی در وب بیس بعد از نصب نرم افزار روی سرور دیگر نیاز به هیچ کانفیگی روی سرور نمی باشد.
شامل نصب راه اندازی نگهداری و ارائه لایسنس اوریجینال بدون محدودیت با قیمت فوق العاده مناسب جز با سابقه ترین موسسات در زمینه راه اندازی CITRIXبا این برنامه شما می توانید تمامی نرم افزارهای تحت ویندوز و یا حتی تحت وب خود را بصورت متمرکز و مجازی در هر زمان و هر مکان در اختیار کاربران خود بگذارید. تنها با یک بار نصب برنامه های مورد نیاز روی سرورهای مرکز کامپیوتر شرکت یا سازمان ، امکان استفاده همزمان تمامی کاربران دور و نزدیک فراهم میشود.در حال حاضر برنامه XenApp توسط بیش از 200 میلیون کاربر در سراسر جهان در حال استفاده میباشد که این خود نشانگر سازگاری این سیستم با انواع برنامه های مختلف میباشد.متمرکز کردن برنامه ها و بانک های اطلاعاتی در مراکز کامپیوتر (دیتا سنترها) هزینه نگهداری و کنترل دسترسی ها را بطور چشم گیری کاهش میدهد و مسائلی مانند یکسان سازی اطلاعات (Replication ) به گذشته تعلق خواهد داشت.این برنامه سیتریکس بدون نیاز به هرگونه تغییر در سورس برنامه ها و یا ایجاد تغییر در ساختار فعلی نصب و ارتباطات شبکه ای ، قسمت کلاینتی برنامه های سرور/کلاینتی را کاملا حذف میکند و کاربران تنها با داشتن یک مرورگر میتوانند برنامه ها را اجرا کنند.بعضی از مزایای استفاده از XenApp سیتریکس شامل موارد زیر میباشد:- دسترسی به برنامه های مختلف و پرینت آن در هر زمان , مکانی برای کاربران- ارائه برنامه های ویندوزی از طریق وب به کاربران- بدون نیاز به نصب نرم افزار بر روی دستگاه کاربران- کاهش هزینه سخت افزاری کاربران بدون نیاز به ارتقاء- ارائه برنامه های تحت وب به کاربران با امکانات اضافی- real time آنلاین بودن سیستم و مشاهده تمامی اطلاعات برای تمامی کاربران به صورت - - قابلیت آپدیت نرم افزارهای ارائه شده به کاربران با کمترین هزینه و زمان- قابلیت کنترل کاربران در حال استفاده از نرم افزارها و تنظیم سطوح دسترسی- اضافه کردن لایه های امنیتی و load balancing به زیر ساخت تمامی برنامه ها- متمرکز کردن اطلاعات و بالا بردن ضریب امنیتی شبکه و داده های آن- افزایش توانایی سرویس دهی در حجم بالا- قابلیت اجرای نرم افزارهای تحت ویندوز بر روی دستگاه هایی با سیستم عاملهای لینوکس ، اپل مکینتاش ، آندروید ، ویندوز موبایل ، بلک بری ، آیفون ، آی پد ، جاوا یونیکس و ...-بدون کوچکترین مشکل و خطا در هنگام پرینت راه حل مناسبی برای دورکاری سازمانی , حذف Replication و ادغام و ...شرکت کنترل و طرح سیستم ها - طراحی مبتنی بر تحلیل صحیح تنها رمز موفقیت سیستم ها
نکته مهم دیگر در این است که تمام پروسه اجرای نرم افزار بر روی کلاینت ها توسط سرور انجام میشود و کاربر می تواند فقط و فقط با استفاده از یک ویندوز خام نصب شده روی سیستم خود نرم افزار های مورد نظر خود را اجرا نماید.

با این برنامه شما می توانید تمامی نرم افزارهای تحت ویندوز و یا حتی تحت وب خود را بصورت متمرکز و مجازی در هر زمان و هر مکان در اختیار کاربران خود بگذارید. تنها با یک بار نصب برنامه های مورد نیاز روی سرورهای مرکز کامپیوتر شرکت یا سازمان، امکان استفاده همزمان تمامی کاربران دور و نزدیک فراهم میشود.

در حال حاضر برنامه XenApp توسط بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان در حال استفاده میباشد که این خود نشانگر سازگاری این سیستم با انواع برنامه های مختلف میباشد.
متمرکز کردن برنامه ها و بانک های اطلاعاتی در مراکز کامپیوتر (دیتا سنترها) هزینه نگهداری و کنترل دسترسی ها را بطور چشم گیری کاهش میدهد و مسائلی مانند یکسان سازی اطلاعات (Replication ) به گذشته تعلق خواهد داشت.

شرکت Citrix Systems هم‌اکنون تمرکز خود را بر مراکز داده و سیستم‌های مجازی‌سازی دسک‌تاپ قرار داده است. در حالی که نرم‌افزارهای مجازی‌سازی شرکت‌ها و سازمان‌ها نظیر VMware ، Citrix و Hyper-V مایکروسافت محبوبیت فراوان کسب کرده‌اند و در مراکز داده به صورت گسترده استفاده می‌شوند تا مشکلات بزرگ آن‌ها را برطرف کنند، زیرساخت‌های مجازی دسک‌تاپ به عنوان گام بعدی در دنیای مجازی‌سازی محسوب می‌شوند .

براساس گزارش مرکز مطالعاتی و تحقیقاتی IDC میزان علاقه‌مندی به دسک‌تاپ‌های مجازی و زیرساخت‌های وابسته به آن بین سازمان‌های بزرگ به سرعت در حال افزایش است تا از این طریق بتوانند مراکز داده ایمن‌تری داشته باشند و کنترل بیشتری را بر شبکه‌های کامپیوتری اعمال کنند .

محصول جدید Citrix Systems XenApp 5 که با نام Presentation Server نیز شناخته می‌شود، به کارشناسان IT امکان می‌دهد تا دسک‌تاپ‌های مجازی تولید کنند .
نرم افزارCitrix XenApp 5 قادر است با سیستم‌های مجازی‌سازی Citrix XenDesktop به تنهایی کار کند .
این برنامه سیتریکس بدون نیاز به هرگونه تغییر در سورس برنامه ها و یا ایجاد تغییر در ساختار فعلی نصب و ارتباطات شبکه ای، قسمت کلاینتی برنامه های سرور/کلاینتی را کاملا حذف میکند و کاربران تنها با داشتن یک مرورگر میتوانند برنامه ها را اجرا کنند.
بعضی از مزایای استفاده از XenApp سیتریکس شامل موارد زیر میباشد:
•دسترسی به برنامه های مختلف و پرینت آن در هر زمان , مکانی برای کاربران
•ارائه برنامه های ویندوزی از طریق وب به کاربران
•بدون نیاز به نصب نرم افزار بر روی دستگاه کاربران
•کاهش هزینه سخت افزاری کاربران بدون نیاز به ارتقاء
•ارائه برنامه های تحت وب به کاربران با امکانات اضافی
•آنلاین بودن سیستم و مشاهده تمامی اطلاعات برای تمامی کاربران به صورت real time
•قابلیت آپدیت نرم افزارهای ارائه شده به کاربران با کمترین هزینه و زمان
•قابلیت کنترل کاربران در حال استفاده از نرم افزارها و تنظیم سطوح دسترسی
•اضافه کردن لایه های امنیتی و load balancing به زیر ساخت تمامی برنامه ها
•متمرکز کردن اطلاعات و بالا بردن ضریب امنیتی شبکه و داده های آن
•افزایش توانایی سرویس دهی در حجم بالا
قابلیت اجرای نرم افزارهای تحت ویندوز بر روی دستگاه هایی با سیستم عاملهای اپل مکینتاش، آندروید ، ویندوز موبایل ،بلک بری ، آیفون ، آی پد و ..

محصولات مختلف شرکت Citrix
.
XenApp
XenApp یک راهکار به منظور مجازی سازی برنامه ها برای کاهش ۵۰ درصدی هزینه های مدیریت برنامه های ویندوز می باشد. با استفاده از این راهکار سازمان ها قادر به ارتقا سطح مدیریت برنامه ها با متمرکز کردن برنامه ها در Data Center برای کاهش هزینه ها، کنترل و رمزگذاری دسترسی ها به داده ها و برنامه ها برای افزایش امنیت و در اختیار گذاشتن برنامه ها به کارمندان در هر کجا خواهند بود..XenServer
XenServer کار انتقال داده ها به صورت آنلاین و متمرکز سازی مدیریت چندین سرور را بدون هیچ هزینه ای ارائه می دهد.XenServer از زیرساخت های مدیریت برای بهینه سازی عملیات و از فرآیندهای خودکار کلیدی است که از طریق آن می توان خدمات فناوری اطلاعات ارائه داد، XenServer برای هر سازمان IT و هر کسب و کاری مناسب است. XenServer کار انتقال داده ها به صورت آنلاین و متمرکز سازی مدیریت چندین سرور را بدون هیچ هزینه ای ارائه می دهد. XenServer یک راهکار مجازی سازی قدرتمند و باز است که اساسا به منظور کاهش هزینه های Data Center با تبدیل محیط پیچیده و استاتیک آن به محیطی پویا تر می باشد.
.


XenClient
XenClient کارایی، انعطاف پذیری و امنیت مجازی سازی دسکتاپ را برای کاربران متحرک گسترش می دهد. حتی اجازه می دهد تا چند محیط دسکتاپ مجازی بر روی یک لپ تاپ اجرا شود در حالی که ارائه کنترل موثر برای IT درکنار حفاظت از داده ها و مدیریت تصویر دسکتاپ فراهم می کند..
Citrix Access Gateway
Access Gateway یک راهکار دسترسی امن به برنامه ها می باشد که به مدیران اجازه کنترل تک تک برنامه هایی را که کاربران از هر کجا به آن ها دسترسی دارند را می دهد. با استفاده از این راهکار مدیران شبکه های IT از یک نقطه قادر به کنترل و محدود کردن فعالیت های Client ها با استفاده از Session هایی براساس شناسایی هویت کاربران و دستگاه های کاربران می باشند، که موجب امن سازی بهتر برنامه، حفاظت از داده ها و مدیریت مطلوبی در شبکه می شود.
شهر : تهران
تلفن :
قیمت :
ایمیل : بدون ایمیل
خريد تجهيزات ويپ (تلفن تحت شبکه) ديجيوم (Digium) از شرکت گرين تلکام
خريد تجهيزات ويپ (تلفن تحت شبکه) ديجيوم (Digium) از شرکت گرين تلکام شرکت گرين تلکام ، نماينده فروش و پشتيباني تجهيزات ويپ (تلفن تحت شبکه) ديجيوم ) Digium ) در ايران بهترين قيمت ها را با گارانتي معتبر ديجيوم ايران از ما
تجهيزات و خدمات حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات
سيوان مفتخر است با قريب به يک دهه تجربه در حوزه ي مخابرات و ارتباطات راديويي با انتقال اطلاعات شامل ديتا، صدا، تصوير و خطوط مخابراتي بر روي بستر بي سيم پروژه هاي متعددي را در سطح کشور طراحي و اجرا نمايد. تکنولوژي و
کابل شبکه
شرکت تدبير شبکه توزيع کننده انواع کابل هاي شبکه در برندهاي مختلف کابل هاي CAT5 CAT6 CAT7 UTP&FTP در برند هاي : FULL D-LINK R&M Schneider Leviton Brand-rex Ubiquiti Nexans تمامي برندهاي موجود اورجينال مي باشد
شبکه، خدمات شبکه، کامپیوتر، دوربین مداربسته
انواع خدمات تعمیرات و نگهداری کامپیوترهای ادارات، مراکز درمانی، سازمان ها و دفاتر تجاری (در محل کار شما). انواع خدمات تخصصی شبکه های کامپیوتری ویژه ادارات، مراکز درمانی، سازمان ها و دفاتر تجاری(در محل کار شما). نصب و راه
خرید و فروش مودم روتر 878 & CISCO 878-K9 و مودم ه
شرکت پیشرو ارتباط نت سان ارائه دهنده کلیه تجهیزات سیسکو با گارانتی اصلی و معتبر تعداد محدودی مودم روتر 878 و 888 ساخت چک موجود میباشد CISCO 878-K9 CISCO 888-K9 و همچنین انواع مودم های تلبس CT-R , CTES-V.35,CTES-G703, CTUS-V.35, CTUS-G703 تلفن: 88928090 فکس :
خرید و فروش تجهیزات دست دوم ( Used ) کارکرده
خرید و فروش تجهیزات دست دوم ( Used ) کارکرده سیسکو تلبس تاینت هواوی و..... ********* پذیرش سفارش واردات سیسکو دست دوم و نو ********** برای فروش تجهیزات سیسکو Cisco کارکرده و نو و همچنین تجهیزات تلبس tellabsو زیمنس Siemens کارکرده
فروش ریل کیس رکمونت – شرکت مهام 88982847
ریل مخصوص کیس های رکمونت عمق 48 ریل مخصوص کیس های رکمونت عمق 50 ریل مخصوص کیس های رکمونت عمق 60 قابل نصب در رک عمق 60 قابل نصب در رک عمق 80 قابل نصب در رک عمق 100 برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های88982847  - 88982869 تماس
دکل سازي گرين تلکام
توليد و نصب دکل هاي وايرلس،راديويي و پايه هاي دوربين و فروش تجهيزات دکل گرين تلکام • دکل‌ خودايستا • دکل‌ خودايستاي چهارپايه • دکل‌ خودايستاي سه پايه • دکل‌هاي مهاري • دکل‌هاي تک‌پايه • دکل هاي