سامانه پيامک و ارسال اس ام اس گروهي

سامانه پيامک و ارسال اس ام اس گروهي

سامانه پيامک و ارسال اس ام اس گروهي
حتما شما هم روزانه تعدادي پيامک که با هدف تبليغ انجام مي شوند را دريافت کرده ايد. شما هم مي توانيد يکي از افرادي باشيد که مي توانند اين اس ام اس ها را ارسال کنند. سايتsms.parsservices.com با نام تجاري سامانه پيام کوتاه پارس سرويس ، به عنوان يکي از پيشگامان عرضه سامانه هاي ارسال پيامک بر آن است که با ساده سازي ارسال اس ام اس از طريق وب، اين امکان را براي تمامي اقشار جامعه فراهم نمايد که هر فردي با هر سطح دانش و معلوماتي، اقدام به ارسال پيامک نمايد، تاثير آن را در کسب و کار خود مشاهده کند و از آن لذت ببرد. شما مي توانيد با چند کليک اقدام به ارسال اس ام اس مورد نظر خود براي ده ها هزار نفر نماييد اما لحظه اي از زمان خود را هدر ندهيد. سامانه اس ام اس و يا سامانه پيامک بستري مناسب را براي ارسال پيامک در کمترين زمان و مديريت آنها فراهم آورده است.

اطلاعات کامل سامانه پيامک و ارسال اس ام اس گروهي

ثبت نام رايگان سامانه پيام کوتاه

مجله تخصصي سامانه پيام کوتاه

انجمن تخصصي سامانه پيام کوتاه

مشاوره و پشتيباني سريع: 09128542401

ارسال درخواست پشتيباني و مشاوره از پشتيباني کاربران

ورود به محيط سامانه پيام کوتاه و استفاده از امکانات آن :

پس از ثبت نام در سامانه پيام کوتاه پارس سرويس و فعالسازي ٬ با وارد کردن نام کاربري (شماره موبايل) و رمز عبور مي توانيد وارد سامانه پيامک شويد ٬ پس از ورود و تکميل اطلاعات فردي و فعالسازي خط پيامکي مي توانيد از امکانات سامانه پيامک بهره مند شويد .

در هر لحظه و هر کجا که بوديد پيامک ارسال کنيد :

شما مي خواهيد در هر جايي که بوديد با تبلت يا لپ تاپ خود از سامانه پيامک استفاده نماييد ؟ به اين امکان ريسپانسيو بودن مي گويند ، بر حسب ابعاد ، نوع نمايش سامانه پيامک تغيير ميکند اما در نمايش امکانات سامانه پيامک تغييري ايجاد نمي شود ، يعني اين همه امکانات را مي توانيد به صورت يکجا داشته باشيد .

تا حالا با موبايل به 1 ميليون نفر پيامک فرستاديد ؟

اطلاعات کامل سامانه پيامک و ارسال اس ام اس گروهي

ثبت نام رايگان سامانه پيام کوتاه

مجله تخصصي سامانه پيام کوتاه

انجمن تخصصي سامانه پيام کوتاه

مشاوره و پشتيباني سريع: 09128542401

ارسال درخواست پشتيباني و مشاوره از پشتيباني کاربران

با توجه به ريسپانسيو بودن سامانه پيامک ، اين امکان براي شما وجود دارد که از تمامي امکانات سامانه پيام کوتاه در گوشي خود نيز استفاده نماييد ، هر تعداد که مدنظرتان است پنلتان را شارژ کنيد و پيامک ارسال نماييد .پيشنهاد شگفت انگيز : ارسال از روي نقشه گوگل !

از روي نقشه گوگل هم مي توانيد در شهرهاي بزرگ پيامک ارسال کنيد ، محدوده مورد نظر خود را انتخاب کنيد ، متن پيامک را تايپ کنيد و در زمان مورد نظر ارسال انجام ميگيرد .

اين بخش در حال تکميل شدن مي باشد ٬ اما در حال حاضر شهرهاي تهران ٬ مشهد ٬ کرج ٬ اصفهان ٬ شيراز ٬ اروميه ٬ قم ٬ دزفول و تبريز در سامانه پيام کوتاه قابل استفاده مي باشند .

تعرفه پنل اس ام اس :

فعالسازي پنل اس ام اس پارس سرويس رايگان بوده و هزينه اي در بر نخواهد داشت ودر حال حاضر به کاربران اهدا مي گردد و امکانات پايه مانند ارسال و دريافت پيامک ، دفترچه تلفن و ارسال تيکت و ارسال هدفمند ، ارسال از روي نقشه گوگل و ... به صورت رايگان فعال مي باشد و بسته به نياز خود مي توانيد ساير ماژول ها را از داخل سامانه پيامک فعال نماييد.

سامانه پيامک چيست ؟

اطلاعات کامل سامانه پيامک و ارسال اس ام اس گروهي

ثبت نام رايگان سامانه پيام کوتاه

مجله تخصصي سامانه پيام کوتاه

انجمن تخصصي سامانه پيام کوتاه

مشاوره و پشتيباني سريع: 09128542401

ارسال درخواست پشتيباني و مشاوره از پشتيباني کاربران

سامانه پيام کوتاه، پنل ارسال اس ام اس ، سامانه پيامک ، سامانه تحت وب يا بسته هاي کاربري ارسال پيامک ، پيامک تبليغاتي ، پيامک bulk و ... تماما نامهايي هستند که شرکتهاي مختلف فعال در زمينه ارسال و دريافت پيام کوتاه بر روي سرويس هاي ارائه شده خود قرار داده اند، اينگونه سرويسها هيچ تفاوتي در اصل کار که ارسال و دريافت پيامک مي باشد ندارند. اما تفاوت اصلي در نحوه عملکرد، راحتي و کاربر پسند بودن، سرعت، ارائه امکانات مختلف با توجه به سلايق و نيازهاي مختلف، ارائه گزارشات دقيق و قابل استناد و همچنين ارائه وب سرويسهاي متنوع براي استفاده در سايت و يا نرم افزار ديگر مي باشد.

در رابطه با امکانات مختلف سامانه پيام کوتاه مي توان اين مثال را بيان کرد : شايد شما نياز داشته باشيد که پيامکي به مخاطبان خود ارسال کنيد که در آن نام و نام خانوادگي افراد در ابتداي متن پيامک نوشته شده باشد ، براي اينکار بايد از يکي از ماژول هاي سامانه پيامک پارس سرويس ارسال با نام از دفترچه تلفن استفاده نماييد که پس از فعالسازي رايگان سامانه پيامک ميتوانيد اين ماژول را در پنل اس ام اس خود خريداري کنيد و از آن استفاده نماييد ، ضمنا امکان فعالسازي آزمايشي تمامي ماژول ها به مدت 24 ساعت نيز وجود دارد .کاربرد سامانه هاي پيام کوتاه يا همان پنل در کجاست و چه کساني مي توانند از آن استفاده کنند؟

مهم نيست که شما تاجر هستيد يا کارمند ، دکتر هستيد يا مهندس ، دانشجو هستيد يا استاد ، خانم هستيد يا آقا ، قطعا همه به اين نرم افزار پيامک که يک نرم افزار ارسال پيامک تبليغاتي يا اطلاع رساني تحت وب مي باشد نياز داريد .

اهميت پشتيباني :

مشتري مهمترين بازديد کننده در محدوده ماست ، او وابسته به ما نيست ما وابسته به او هستيم

ما با انجام کار او ، لطفي در حق او نمي کنيم ، اوست که با فراهم کردن اين فرصت به ما لطف مي کند.

خط اختصاصي:

براي ارسال و دريافت پيامک، بايد يک شماره اختصاصي مانند : 30004603 داشته باشيد که در زمان ارسال اين شماره بر روي گوشي دريافت کنندگان نمايش داده خواهد شد.

خط اختصاصي متعلق به شماست و مي توانيد با آن ارسال و دريافت پيامک داشته باشيد ، اما خطوط عمومي پيامک همانطور که از اسمشان پيداست عمومي هستند و قابليت دريافت در پنل شما ندارند .

امکانات سامانه پيامک :

امکاناتي مانند : منشي پيامک ، پيامک متناظر ، ارسال پيامک هوشمند ، دفترچه تلفن ، ارسال بر اساس محدوده و صنف ، ارسال بر اساس سن و جنسيت ، ارسال از روي نقشه بر اساس مناطق ، نظرسنجي پيامکي ، مسابقه و ... وتمامي امکانات ديگري که در ساير سامانه ها وجود دارد ، در اين سامانه بوده و با توجه به نياز خود مي توانيد يکي يا تمامي آنها را فعال نماييد .

توجيه اقتصادي :

شايد يه دنبال توجيه اقتصادي استفاده از سامانه پيامک هستيد ، در ادامه با مطرح کردن يک مثال کاربردي درصدد رفع اين ابهامات و پاسخ به سوالهاي مطرح شده خواهيم بود.

فرض کنيد شما صاحب يک توليدي هستيد و نياز داريد کالا و محصول خود را به ديگران معرفي نماييد، يا محصولي را که مدتها در صدد تهيه آن بوده ايد آماده کرده ايد و وارد بازار نموده ايد، ساير رقباي شما دست روي دست نخواهند گذاشت. در کمترين زمان ممکن محصول مشابهي را توليد و با تبليغات زياد خود را به عنوان اولين توليدکننده آن محصول معرفي مي نمايند. شما به عنوان مبدع اين محصول بايد قبل از آنکه رقبايتان به فکر توليد محصول مشابه بيافتند تبليغات خود را انجام دهيد و به کل و يا بخش اعظمي از بازار هدف خود اطلاعرساني هاي لازم را انجام دهيد. ممکن است محصولي داريد که مخاطبان از کاربرد و يا موجوديت آن بي اطلاع هستند. ممکن است مشتريان بالقوه زيادي داشته باشيد، اما محصولي داريد که بايد هرچه زودتر آن را بفروشيد. يکي از ساده ترين و سريعترين روشهايي که مي توانيد براي اطلاعرساني به مشتريان جديد و يا قديمي خود انجام دهيد ارسال پيامک است.

براي محصول خود چه مقدار هزينه کرده ايد؟

شما مي توانيد با هزينه کردن حداکثر 5 درصد از اين مقدار براي هر محصول اقدام به معرفي کالا و يا خدمات خود به افرادي که شايد تا به حال نامي از محصول شما نشنيده باشند، نماييد. با توجه به هزينه اندک اينگونه تبليغات نسبت به ساير روشهاي موجود يکي از بهترين گزينه هاي پيش روي شما استفاده از سامانه هاي ارسال و دريافت پيام کوتاه يا همان پنل است.

براي جذب يک مشتري چه ميزان هزينه کرده ايد؟

اين يک قانون است که هزينه جذب مشتري جديد 5 برابر حفظ مشتريان قبلي است . متاسفانه اين قانون در بسياري از مواقع ناديده گرفته مي شود و مشتري را که با هزينه بالا جذب نموده ايم به سادگي از دست مي دهيم و مجددا براي جذب همان مشتري هزينه مي نماييم. پس بهتر است به جاي ايجاد نارضايتي و کم اهميت نمودن حتي يک مشتري، به دنبال جلب رضايت آن و حفظ کردن وي باشيم.

زماني که تبليغاتي انجام مي دهيد که تعداد مخاطبان آن خارج از کنترل شماست ممکن است در زماني که تبليغات شما انجام شده است حجم زيادي از مخاطبان به سمت شما هجوم بياورند، در اين زمان ممکن است شما نتوانيد به تمامي آنها پاسخگويي نماييد و يا توانايي توليد محصول خود را در زمان محدود نداشته باشيد. به همين دليل مشترياني که از تبليغات جذب کرده ايد کاهش پيدا مي کند. پس بهتر است از روشي براي تبليغات محصول خود استفاده کنيد که ميزان مخاطبان آن توسط خود شما تعيين شود.

مي توانيد ارسال هاي دوره اي را براي يادآوري، در مناسبتهاي مختلف به مشترياني که محصول شما را خريداري کرده اند و يا از خدمات شما استفاده کرده اند انجام دهيد.

ارسال پيامک براي اشخاصي که مخاطبان کمي دارند از طريق تلفن همراه شخصي خود نيز شدني است اما همين افراد در صورت يک بار استفاده از پنل هاي ارسال و دريافت، ديگر به سراغ تلفن همراه خود نخواهند رفت و ترجيح مي دهند که حتي ارسالهاي اندک خود را از اين طربق انجام دهند.

اطلاعات کامل سامانه پيامک و ارسال اس ام اس گروهي

ثبت نام رايگان سامانه پيام کوتاه

مجله تخصصي سامانه پيام کوتاه

انجمن تخصصي سامانه پيام کوتاه

مشاوره و پشتيباني سريع: 09128542401

ارسال درخواست پشتيباني و مشاوره از پشتيباني کاربران

شهر : قم
تلفن :
قیمت :
ایمیل : parsmags.com@gmail.com
سامانه پيامک و ارسال اس ام اس گروهي
سامانه پيامک و ارسال اس ام اس گروهي سامانه پيامک و ارسال اس ام اس گروهي حتما شما هم روزانه تعدادي پيامک که با هدف تبليغ انجام مي شوند را دريافت کرده ايد. شما هم مي توانيد يکي از افرادي باشيد که مي توانند اين اس ام اس ها
نمایندگی اینترنت پرسرعت(کرکوند وحسن آباد بیدکان)
ارائه خدمات اینترنت پر سرعت در سطح شهرستان مبارکه و شهر ها و روستا های اطراف نصب و راه اندازی تجهیزات اینترنت پر سرعت با قیمت مناسب نمایندگی در حسن آباد بیدکان اینترنت شبانه به صورت رایگان (12 شب تا 7 صبح) جهت کسب اطلاعات
اینترنت پرسرعت بیسیم تهرانسر (وایرلس- WiFi)
گروه پارسی رسانه ارائه کننده اینترنت پرسرعت وایرلس (بی سیم) با پوشش گسترده در محدوده تهرانسر شمالی ، تهرانسر مرکزی ، تهرانسر غربی ، تهرانسر شرقی ، شهرک دریا ، شهرک شهرداری ، شهرک پاسداران و شهرک استقلال با سرعتهای 128
اینترنت پرسرعت (ADSL)
دفتر خدمات فنی پارس : نیازی به حضورتان نیست ، تنها با یک تماس تلفنی ارائه سرویسهای اینترنت پرسرعت از شرکت پارس آنلاین ، بزرگ‌ترین مجموعه‌ی بخش خصوصی ارایه کننده‌ی خدمات دسترسی به اینترنت و برقراری ارتباط . انواع
فروش زمستانه اینترنت پرسرعت وایرلس تجریش
هزار نقطه تهران زیر چتر وای فای با فروش زمستانه اینترنت پرسرعت وایرلس اختصاصی در محدوده تجریش با شیرینگ 1 به 1 سرویس یکساله با سرعت یک مگا بیت بر ثانیه با کلیه تجهیزات فقط 449900 تومان مدت زمان انتظاربرای برقراری سرویس
خدمات پیام کوتاه و انتی ویروس و محصولات وب در کرما
خدمات پیام کوتاه و تبلیغات اینترنتی و فروش محصولات تحت وب و انتی ویروس در استان کرمان ارسال بار از کرمان به تمام نقاط کشور فروشگاه اینترنتی کرمانیان 09140965976خوارزمی
اینترنت پرسرعت بیسیم شهرک دانشگاه (وایرلس- WiFi)
گروه پارسی رسانه ارائه کننده اینترنت پرسرعت وایرلس (بی سیم) با پوشش گسترده در محدوده شهرک دانشگاه تهران با سرعتهای 128 کیلوبیت ، 256 کیلوبیت ، 512 کیلوبیت ، یک مگابیت ، 2مگابیت ، 3 مگابیت و 4 مگابیت به صورت نامحدود و یا حجمی با
فروش زمستانه اینترنت پرسرعت وایرلس بلوار پروین
هزار نقطه تهران زیر چتر وای فای با فروش زمستانه اینترنت پرسرعت وایرلس اختصاصی در محدوده بلوار پروین با شیرینگ 1 به 1 سرویس یکساله با سرعت یک مگا بیت بر ثانیه با کلیه تجهیزات فقط 449900 تومان مدت زمان انتظاربرای برقراری سرویس