شکل هندسي دست ها و انگشتان, تشخيص و شناسايي چهره


خدمات هوشمند سازي و توسعه سيستم هاي صنعتي و اداري

مديريت دقيق و با سرعت حساب هاي مالي شرکت ها

داده کاوي , تشخيص گفتار و شناسائي متن

شکل هندسي دست ها و انگشتان

تشخيص و شناسايي چهره

خدمات هوش مصنوعي و هوشمند سازي

پيش بيني آينده سهام بوسيله هوشمند سازي

امور مالي و استراتژي هاي سرمايه گذاري

سيستم تشخيص و شناسايي چهره

پيش بيني سود و زيان شرکت ها بوسيله هوشمند سازي

خدمات هوشمند سازي سيستم هاي مالي


شرکت بين المللي IT researches ltd يک کمپاني فعال در فناوري اطلاعات و تحقيقات علوم کامپيوتر مستقر در انگلستان است که با شعبه هاي متعدد در کشور هاي مختلف پهناي وسيعي از خدمات تجاري و علمي را به شرکتها و سازمانها در سراسر جهان ارائه مي نمايد. اين شرکت همکاري هاي گسترده اي را به عنوان همکار تجاري با شرکت هاي مطرح فناوري اطلاعات از جمله مايکروسافت، آي بي ام، آمازون و بيش از 30 شرکت بزرگ ديگر دارد.

اطلاعات بيشتر براي آشنايي با آي تي ريسرچز : www.itresearches.co.uk

ما به عنوان نماينده رسمي شرکت IT Researches انگلستان در ايران، ارائه دهنده انواع خدمات هوش مصنوعي (Artificial Intelligence) مي باشيم. تمام تلاش ما، در اين راستا متمرکز است که شرکتي مشتري‌ مدار و هوشيار نسبت به کيفيت بوده و طيف وسيعي از خدمات و راه ‌حل ‌ها را در زمان و بودجه مشخص ارائه ‌دهيم.

شرکت ما در طراحي، تجديد نظر، اصلاح و پياده سازي سيستم هاي هوش مصنوعي فعاليت مي کند. واحدهاي هوش مصنوعي مي‌توانند به طور قابل توجهي عهده‌دار وظايف مهمي در شرکت شما شوند و معمولاً در قلب سيستم شرکت شما است که ارزش خود را مي‌يابند. با استفاده از اعضاي تيم ما که با مجموعه بزرگي از الگوريتم‌ها و روش‌هاي به روز و مدرن کار مي‌کنند، زمان و هزينه مربوط به پروژه شما به طور قابل توجهي کاهش مي‌يابد. ما حتي مي‌توانيم علاوه بر ساختن و يکپارچه‌سازي پروژه، تجديدنظر و تحليل‌ وضعيت آن را نيز انجام دهيم. سيستم‌هاي ما مي‌توانند يک سيستم مستقل و يا کاملاً مبتني بر وب بوده يا به صورت ميزبان، محلي و يا جاسازي شده (Embedded) باشند. ما به سرعت تعيين مي‌کنيم که کدام نوع از تکنولوژي هوش مصنوعي مناسب‌ترين روش براي برنامه شماست.

تيم ما ترکيبي از نخبگان، اعضاي پر تلاش و متخصصهايي است که تجربيات و سوابق ثبت شده وسيعي دارند. اين شرکت مجهز به متخصصان عالي تمام‌ وقت مي ‌باشد تا هر پروژه ‌اي را به عنوان يک چالش در دست بگيرند و براي موفقيت در آن به سختي تلاش کنند. ما منبعي از بهترين متخصصان هوش مصنوعي را داريم که برترين راه حل ها، محصولات و نرم ‌افزارها را متناسب با نياز مشتري توليد ميکنند.

خدمات پردازش تصوير
بسياري از پروسه‌هاي صنعتي که تا چند دهه پيش پياده سازي آن ها دور از انتظار بود، هم اکنون با بهره گيري از پردازش هوشمند تصاوير به مرحله عمل رسيده‌اند. با پيشرفت سيستم هاي تصوير برداري و الگوريتم هاي پردازش تصوير شاخه جديدي در کنترل کيفيت و ابزار دقيق به وجود آمده ‌است، و هر روز شاهد عرضه سيستم هاي تصويري پيشرفته براي سنجش اندازه، کاليبراسيون و ابزار دقيق، حمل و نقل، کنترل اتصالات مکانيکي، افزايش کيفيت توليد، بازرسي، درجه بندي و دسته بندي، جدا سازي و... هستيم. تيم ما ميتواند با استفاده از تکنيک هاي پردازش تصوير، دگرگوني اساسي در خطوط توليد شرکت شما ايجاد کند.

منافع و کاربردهاي استفاده از تکنيک هاي پردازش تصوير به شرح زير است:
افزايش سرعت و کيفيت توليد
کاهش ضايعات
اصلاح روند توليد
گسترش کنترل کيفيت

برخي از خدمات اختصاصي پردازش تصوير شرکت:
تشخيص و شناسايي چهره
تشخيص و شناسايي الگو کف دست، عنبيه، اثر انگشت.
انواع سيستمهاي شناسايي و خواندن پلاک خودرو به صورت کاملاً اتوماتيک
تشخيص نوري نويسهها
شناسايي و تشخيص دست خط
تبديل اسناد کاغذي به الکترونيکي
سيستم هاي تشخيص و رديابي حرکت
سيستم هاي تشخيص و خواندن انواع بارکد
سيستم هاي نظارت بر روي نوار توليد، نوار نقاله و ربات ها
مباحث مربوط به بازي ها و گرافيک کامپيوتري
مباحث مرتبط با بينايي ماشين و دريافت، آناليز و استخراج داده ها
بهينه سازي تصاوير


اطلاعات بيشتر :
http://itresearches.com/index.php/services/image-processing.html

پردازش صدا
فناوري تشخيص صوت به رايانه‌اي که توانايي دريافت صدا را دارد (براي مثال به يک ميکروفون مجهز است) اين قابليت را مي‌دهد که با توجه به صداهاي رسيده به ميکروفون درک درستي از محيط اطراف خود پيدا کند. اين فناوري در تبديل گفتار به متن و يا به عنوان جايگزيني براي صفحه کليد يا ماوس براي وارد کردن دستورات مورد استفاده قرار مي گيرد. هدف بلند مدت سيستم‌هاي بازشناسي خودکار گفتار، طراحي ماشيني است که سيگنال صوتي مربوط به يک جمله بيان شده را به دنباله‌اي از کلمات نوشته شده تبديل نمايد. سيستم‌هاي بازشناسي گفتار اطلاعات متنوعي ازمنابع دانش گوناگون را در جهت دستيابي به جمله بيان شده از روي سيگنال صوتي دريافت شده، به کار مي‌گيرند. پردازش گفتار به عنوان يکي از زير شاخه‌هاي پردازش سيگنال، به سرعت در حال گسترش است. تيم ما با در دست داشتن تکنولوژي ها و فناوري هاي به روز و همچنين متخصصان خبره در زمينه پردازش صوت و گفتار، توانايي طراحي و پياده سازي انواع سيستم هاي پردازش صوت را دارد.

برخي از خدمات اختصاصي پردازش صوت شرکت:
تشخيص صدا
انواع سيستم هاي کنترل و فرمان از طريق گفتار و صدا
انواع سيستم هاي امنيتي صوتي
شناسايي گوينده
شناسايي گفتار
بهينه سازي صداي ضبط شده
ترجمه گفتار
انواع سيستم هاي بازشناسي گفتار
ترکيب و تشخيص صحبت
حذف نويز از روي صدا
توليد صدا

اطلاعات بيشتر :
http://itresearches.com/index.php/services/ai-systems.html

پردازش زبان طبيعي
پردازش زبان طبيعي يکي از زيرشاخه‌هاي با اهميت در حوزه گسترده هوش مصنوعي و دانش زبان‌شناسي‌ است. تلاش عمده در اين زمينه، ماشيني کردن فرايند درک و برداشت مفاهيم بيان شده توسط يک زبان طبيعي انساني است. به تعريف دقيقتر پردازش زبان هاي طبيعي عبارت است از استفاده از رايانه به منظور پردازش زبان گفتاري و نوشتاري. پردازش زبان ها و مکالمات طبيعي يکي از اموري است که با ورود فناوري رايانه اي به زندگي بشر مورد توجه بسياري از دانشمندان قرار گرفته است. حتي انديشه‏‌اي که تورينگ از ماشين هوشمند خود و تعريفي که او از هوش مصنوعي داشت، در مرحله اول مربوط به پردازش زبان طبيعي ميشد.

به تعريف دقيق‌تر پردازش زبان‌هاي طبيعي عبارت است از استفاده از رايانه براي پردازش زبان گفتاري و نوشتاري. با استفاده از آن مي‌توان به ترجمه زبان‌ها پرداخت، از صفحات وب و بانک‌هاي اطلاعاتي نوشتاري جهت پاسخ دادن به پرسش‌ها استفاده کرد، يا با دستگاه‌ها (مثلاً براي مشورت گرفتن) به گفتگو پرداخت.

برخي خدمات اختصاصي شرکت در زمنيه پردازش زبان هاي طبيعي:
خلاصه‌سازي خودکار
استخراج اطلاعات
درک معنايي اطلاعات
استخراج اطلاعات خاص از يک متن يا يک پايگاه داده بزرگ
بازيابي اطلاعات
ترجمه ماشيني
تشخيص نوري نويسه‌ها
تشخيص گفتار
ويرايش متون
سيستم هاي پرسش و پاسخ انسان با کامپيوتر
يافتن مستندات خاص در يک پايگاه داده (مثل يافتن کتاب هاي مرتبط به هم در يک کتابخانه)
سيستم هاي اتوماتيک ارتباط با مشتري
انواع ابزارهاي پردازش زبان هاي طبيعي

اطلاعات بيشتر :
http://itresearches.com/index.php/services/sentiment-analysis.html

داده کاوي
داده کاوي به بررسي و تجزيه و تحليل مقادير عظيمي از دادهها به منظور کشف الگوها و قوانين پنهان و معني دار درون دادهها اطلاق ميشود. داده کاوي به مفهوم استخراج اطلاعات نهان و يا الگوها و روابط مشخص در حجم زيادي از داده‌ها در يک يا چند بانک اطلاعاتي بزرگ مي باشد. بسياري از شرکت‌ها و موسسات داراي حجم انبوهي از اطلاعات هستند.

تکنيک‌هاي داده ‌کاوي به گونه‌اي گسترش يافته‌اند که به سادگي مي‌توان آن ها را بر ابزارهاي نرم‌افزاري امروزي تطبيق داده و از اطلاعات جمع آوري شده بهترين بهره را برد. در صورتي که سيستم‌هاي داده کاوي بر روي سکوهاي Client/Server قوي نصب شده باشد و دسترسي به بانک‌هاي اطلاعاتي بزرگ فراهم باشد، مي‌توانند به سوالاتي از قبيل:کداميک از مشتريان ممکن است خريدار کداميک از محصولات آينده شرکت باشند، چرا؟، در کدام مقطع زماني؟ و بسياري از موارد مشابه پاسخ دهند. پياده سازي سيستم هاي داده کاوي در شرکت شما مي تواند به تصميمات و سياست گذاري هاي شما کمک اساسي کرده و باعث افزايش بهرهوري و پيشرفت کار و شرکت شما گردد.

داده‌کاوي يک رشته جديد با کاربردهاي وسيع و گوناگون است که به عنوان ده علم برتر که منجر به ايجاد تحول در عصر تکنولوژي مي‌شود و در تمام زمينه‌ها کاربرد دارد، معرفي مي‌‌شود. داده کاوي کاربردهاي بسيار زيادي در صنعت، بيمه، پزشکي، مديريت شهري، صنايع، بانکداري، سيستم هاي مالي و بازاريابي و ... دارد.

برخي خدمات اختصاصي شرکت در زمينه داده کاوي:
پيدا کردن بازار هدف
پيدا کردن الگوي خريد مشتري
برنامه‌ريزي براي معرفي محصول جديد
دسته‌بندي مشتريان براساس نوع خريد
آناليز نيازهاي مشتريان
تشخيص محصولات مناسب براي دسته‌هاي مختلف مشتريان
تشخيص فاکتورهايي براي جذب مشتريان جديد
تعيين الگوهاي خريد مشتريان
تجزيه و تحليل سبد خريد بازار
پيشگويي ميزان خريد مشتريان از طريق پست (فروش الکترونيکي)
پيش‌بيني الگوهاي کلاهبرداري از طريق کارت هاي اعتباري و شناسايي جرايم مالي
تشخيص مشتريان ثابت و دسته‌بندي و خوشه‌بندي مشتريان با توجه به رفتار مشابه آنها در زمينه بانکداري و بازپرداخت وام
تعيين ميزان استفاده از کارت هاي اعتباري بر اساس گروه هاي اجتماعي
تحليل اعتبار مشتريان
شناسايي فاکتورهاي اصلي در ريسک بازپرداخت وام
تحليل پاسخگويي مشتريان به ارائه خدمات جديد بانکي
پيشگويي ميزان خريد بيمه‌نامه‌هاي جديد توسط مشتريان
تحليل ريسک و برآورد حق بيمه مشتريان بر اساس ميزان ريسک هر مشتري
پيش‌بيني ميزان خسارت بر اساس گروه هاي مشتريان
مديريت ارتباط با بيمه‌گذاران و تدوين استراتژي بر اساس مشتريان هدف
تعيين عوامل وفاداري و يا روي‌گرداني مشتريان
شناخت نيازها و الگوهاي خريد سرويس هاي بيمه‌اي توسط مشتريان
شناخت تخلفات بيمه‌اي
تعيين نوع رفتار با بيماران و تعيين روش درمان بيماري ها
پيشگويي ميزان موفقيت اعمال جراحي و تعيين ميزان موفقيت روشهاي درماني در برخورد با بيماري هاي سخت
بررسي ميزان تاثير دارو بر بيماري و اثرات جانبي آن
تشخيص و پيش‌بيني انواع بيماري ها مانند تشخيص و يا پيش‌بيني انواع سرطان
تجزيه و تحليل داده‌هاي موجود در سيستمهاي اطلاعات سلامت
تحليل عکسهاي پزشکي
تجزيه و تحليلهاي مربوط به DNA
کشف ناهنجاري ها و اسناد جعلي
کتابداري و اطلاع رساني
وضع آينده بازار
گرايش مشتريان و شناخت سليقه‌هاي عمومي

اطلاعات بيشتر :
http://itresearches.com/index.php/services/big-data.html

تشخيص هويت
از دير باز انسان براي بقا، نياز به تشخيص دوست از دشمن داشته است و تشخيص هويت براي وي امري حياتي بوده و هست، لذا امروزه سعي در مکانيزه سازي سيستم هاي شناسايي يا تشخيص هويت شده است. "اين پيشرفت ها دليل بر نياز جامعه و جهان است". نيازي که پيشرفت در آن باعث کاهش تخلفات، افزايش امنيت، تسريع در امور روزمره و ... شده است. در گذشته جهت شناسايي جرم و جنايتکار، از روال شناسايي اثر انگشت و چهره نگاري استفاده مي‌شد، اما اکنون سيستم هاي مکانيزه‌اي ايجاد شده است. سيستم هاي مبتني بر بيومتريک از خصيصه‌هاي فيزيولوژيکي و رفتاري انسان جهت شناسايي استفاده مي کنند. اين روش امنيت و دقت را تا حد بسيار زيادي افزايش داده است. شرکت ما توانايي طراحي، پياده سازي و اجراي انواع سيستم هاي (شناسايي، تشخيص يا تاييد هويت) بيومتريک را در ابعاد مختلف عملياتي کوچک تا بسيار وسيع دارد.

برخي از زمينه هاي تخصصي فعاليت شرکت در تشخيص هويت بيومتريک:
اثر انگشت
تشخيص صدا و گفتار
شکل هندسي دست ها و انگشتان
تشخيص و شناسايي چهره
بررسي نمودار حرارتي چهره
تشخيص افراد از طريق الگوي تايپ و ضربه زدن به صفحه کليد
تشخيص از طريق شکل گوش و بوي بدن
اسکن عنبيه و شبکيه چشم
انواع سيستم هاي تاييد امضا
کارت هاي شناسايي ترکيبي
کارت هاي شناسايي بيومتريک
تشخيص از طريق سياهرگ دست
آزمايش دي ان اي (DNA)

اين شرکت با به کار گيري تکنسينها و متخصصين خود مي تواند با توجه به حساسيت و شرايط موجود، يک يا چند مورد از سيستم هاي تشخيص هويتي را که بهترين بازده و کاربرد را براي شما دارند انتخاب و به طور کامل پياده سازي و اجرا نمايد.

اطلاعات بيشتر :
http://itresearches.com/index.php/services/ai-development.html

بهينه سازي
با استفاده از تکنيک ها و روش هاي بهينه سازي مي توان بهينه ترين حالت حل يک مسئله را پيدا کرد. همچنين تکنيک ها و الگوريتم هاي بهينه سازي در پيدا کردن پاسخ مسئله هايي که حل آن ها به طور معمول غير ممکن است يا زمان بسيار زيادي نياز دارد، به کار مي روند. شرکت IT Researches مي تواند براي بهينه سازي فرآيندهاي شرکت شما، الگوريتم مناسب را انتخاب کرده و آن را براي شما طراحي، پياده سازي و اجرا نمايد. اين کار باعث کاهش ضايعات، افزايش ميزان توليد، کاهش مصرف انرژي و در نهايت افزايش بهره وري و بازده کارخانه و يا شرکت شما گردد. متخصصان و کارشناسان تيم ما با جديدترين و به روزترين الگوريتم هاي بهينه سازي آشنايي داشته و مي توانند با تحليل و بررسي، بهترين و کارآمدترين آن ها را براي کار شما انتخاب کرده و براي شما طراحي و پياده سازي کنند.

الگوريتم ژنتيک
الگوريتم ژنتيک-(Genetic Algorithm - GA) تکنيک جستجويي در علم رايانه براي يافتن راه‌حل تقريبي براي بهينه‌سازي و مسائل جستجو است. الگوريتم ژنتيک نوع خاصي از الگوريتم هاي تکامل است که از تکنيک هاي زيست‌شناسي مانند وراثت و جهش استفاده مي‌کند. در واقع الگوريتم‌هاي ژنتيک از اصول انتخاب طبيعي داروين براي يافتن فرمول بهينه جهت پيش‌بيني يا تطبيق الگو استفاده مي‌کنند.

برخي از کاربردهاي الگوريتم ژنتيک:
پيش بيني تورم
تعيين ساختار بهينه سرمايه
مديريت
پيش بيني آينده سهام
طراحي مهندسي
رباتيک
سخت افزارهاي قابل تکامل
مسيريابي مخابرات تلفني بهينه شده
مسيريابي در مسافرت، ترافيک، حمل کالا
بازي رايانه اي
کدگشايي
طراحي ملکول به کمک کامپيوتر
تعيين حالت ژن
بهينه سازي تجزيه و تحليل جنبشي شيميايي
امور مالي و استراتژي هاي سرمايه گذاري
بازاريابي و تجارت
طارحي خودرو
حل مسائل تصميم گيري چند معياره
بهينه سازي چند هدفه
...

شبکه هاي عصبي
شبکه عصبي مصنوعي يک سامانه پردازشي داده‌ها است که از مغز انسان ايده گرفته و پردازش داده‌ها را به عهده پردازنده‌هاي کوچک و بسيار زيادي سپرده که به صورت شبکه‌اي به هم پيوسته و موازي با يکديگر رفتار مي‌کنند تا يک مسئله را حل نمايند. در اين شبکه‌ها به کمک دانش برنامه نويسي، ساختار داده‌اي طراحي مي‌شود که مي‌تواند همانند نورون عمل کند. که به اين ساختارداده نورون گفته مي‌شود. بعد باايجاد شبکه‌اي بين اين نورون ها و اعمال يک الگوريتم آموزشي به آن، شبکه را آموزش مي‌دهند.

ماهيت روابط تشريح کننده بسياري از فرآيند هاي واقعي زندگي به ويژه در حوزه هاي تجاري و مديريتي، اغلب غير خطي هستند. لذا پيش بيني رفتار چنين فرآيند هايي نيازمند ابزارهاي دقيق و اثر بخش است. شبکه هاي عصبي مصنوعي قادر هستند به عنوان يک ابزار مهم مدل سازي در پيش بيني مسائل کسب و کار، نقايص مدل هاي معمول را جبران مي نمايند. متخصصان و کارشناسان ما مي توانند با بررسي دقيق و تحليل مسائل و مشکلات شما، راه حل هاي مناسبي را با توجه به تکنولوژي هاي موجود براي شما انتخاب، پياده سازي و اجرا نمايند.

شبکه هاي عصبي کاربرد بسيار زيادي در زمينه هاي مختلف هوش مصنوعي دارند. و تقريبا با تمامي فيلد ها و زمينه هاي هوش مصنوعي مانند پردازش تصوير، داده کاوي و ... پيوند مي خورند. از جمله کاربردهاي شبکه هاي عصبي مي توان به آشکار سازي چهره در تصاوير، نظارت ويدئويي، تعامل انسان و کامپيوتر، رديابي چهره، امنيت سيستم هاي کامپيوتري، پيش بيني، پردازش تصوير، مخابرات، الکترونيک، نجوم و فضانوردي، مديريت و ... اشاره کرد.

اطلاعات بيشتر :
http://itresearches.com/index.php/about-us/ai-technologies.html

يادگيري ماشيني
يکي ديگر از خدمات شرکت پياده سازي انواع سيستم هاي يادگيري ماشين جهت افزايش تدريجي بازدهي و دقت، مي باشد. به عنوان يکي از شاخه‌هاي وسيع و پرکاربرد هوش مصنوعي، يادگيري ماشيني (Machine learning) به تنظيم و اکتشاف شيوه‌ها و الگوريتم‌هايي مي‌پردازد که بر اساس آنها رايانه‌ها و سامانه‌ها توانايي تعلٌم و يادگيري پيدا مي‌کنند.

هدف يادگيري ماشيني اين است که کامپيوتر (در کلي‌ترين مفهوم آن) بتواند به تدريج و با افزايش داده‌ها بازدهي بالاتري در وظيفه مورد نظر پيدا کند. گسترده اين وظيفه مي‌تواند از تشخيص خودکار چهره با ديدن چند نمونه از چهره مورد نظر تا فراگيري شيوه گام‌برداري براي روبات‌هاي دوپا با دريافت سيگنال پاداش و تنبيه باشد. يادگيري ماشين عبارت است از اينکه چگونه ميتوان برنامه اي نوشت که از طريق تجربه يادگيري کرده و عملکرد خود را بهتر کند. يادگيري ممکن است باعث تغيير در ساختار برنامه و يا داده ها شود.

برخي از زمينه هايي که يادگيري ماشين در آن ها کاربرد دارد:
روانشناسي
فلسفه
تئوري اطلاعات
آمار و احتمالات
تئوري کنترل
کنترل روبات
داده کاوي
تشخيص گفتار
شناسائي متن
پردازش داده هاي اينترنتي
بازي هاي کامپيوتري
...

سيستم هاي فازي
يکي ديگر از فعاليت هاي شرکت طراحي و پياده سازي سيستم هاي فازي با کاربردهاي مختلف و در ابعاد گوناگون است.

صفت عدم قطعيت، به صورت هاي گوناگون، در همه زمينه‌ها و پديده‌ها پديدار مي‌شود. مفاهيم نادقيق بسياري در پيرامون ما وجود دارند که آن‌ها را به صورت روزمره در قالب عبارت‌هاي مختلف بيان مي‌کنيم. به عنوان مثال: «هوا خوب است» هيچ کميتي براي خوب بودن هوا مطرح نيست تا آن را بطور دقيق اندازه‌گيري نماييم، بلکه اين يک حس کيفي است. در واقع مغز انسان با در نظر گرفتن عوامل گوناگون و بر پايه تفکر استنتاجي جملات را تعريف و ارزش گذاري مي‌نمايد که الگوبندي آن‌ها به زبان و فرمول‌هاي رياضي اگر غير ممکن نباشد، کاري بسيار پيچيده خواهد بود. منطق فازي فناوري جديدي است که شيوه‌هايي را که براي طراحي و مدل سازي يک سيستم نيازمند رياضيات پيچيده و پيشرفته‌است، با استفاده از مقادير زباني و دانش فرد خبره جايگزين مي‌سازد.

منطق فازي فراتر از منطق ارزش هاي "صفر و يک" نرم افزار هاي کلاسيک رفته و راهي جديد براي دنياي علوم نرم افزاري و رايانه ها مي گشايد، زيرا فضاي نا واضح، شناور و بي نهايت بين اعداد صفر و يک را هم به کار مي گيرد. فازي از فضاي بين دو ارزش "برويم" يا "نرويم" ارزش جديد "شايد برويم" يا "ميرويم اگر" را استخراج کرده و به کار ميگيرد. بدين منوال به عنوان مثال مدير بانک پس از بررسي رايانه اي اقتصادي يک بازرگان ميتواند فراتر از منطق "وام ميدهيم" يا "وام نميدهيم" رفته و بگويد: وام ميدهيم اگر...
پياده سازي سيستم هاي فازي مي تواند نقش مهمي در مديريت اطلاعات شما ايفا کند.

چند مورد ازکاربردهاي سيستم هاي فازي:
براي هر دستور يا عمل مکانيکي، الکترومغناطيسي يا نرم افزاري و غيره که براي آن فرمول يا دستورالعمل مطلق و شفاف رياضي وجود نداشته باشد و بخصوص زماني که دستور کار بوسيله جملات انشاء شده باشد، نرم افزار متکي به منطق فازي راه گشا بوده و کارآمد است.
هدايت و کنترل تاسيسات پويا (ماشين لباس شويي، قطار، آسانسور، جرثقيل، ترمز ABS، کنترل خودکار هواپيما، ...)
دستگاه هاي صوتي و تصويري
موتورهاي جست و جو
روباتيک
مهندسي پزشکي
تجهيزات پزشکي
کنترل تاسيسات
ريسک شناسي
کارهاي آماري و ارزيابي جهت تصميم گيري مديران

اطلاعات بيشتر :
http://itresearches.com/index.php/about-us/ai-technologies.html

سيستم هاي خبره
سامانه‌هاي خِبره يا سيستم‌هاي خِبره (Expert systems) به دسته‌اي خاص از نرم‌افزارهاي رايانه‌اي اطلاق مي‌شود که در راستاي کمک به کاردانان و متخصّصان انساني و يا جايگزين جزئي آنان در زمينه‌هاي محدود تخصّصي تلاش دارند. اينگونه سامانه‌ها، در واقع، نمونه‌هاي آغازين و ساده‌تري از فناوري پيش‌رفته‌تر سامانه‌هاي دانش-بنيان به شمار مي‌آيند. تيم ما توانايي اجرا و پياده سازي انواع سيستم هاي خبره را دارد.

اگر بخواهيم سيستم‌هاي خبره را در يک جمله توصيف کنيم بايد بگوييم که اين سيستم‌ها به‌طور کلي برنامه‌هايي هستند که قادرند همانند انسان مسايل خاصي را استدلال کنند. اين سيستم‌ها براي استدلال، از الگوهاي منطقي خاصي استفاده مي‌کنند که مشابه همان کاري است که انسان در زمان حل يک مسئله عمل مي‌کند. در واقع همان‌طور که انسان براي حل يک مسئله، تعقل يا انديشه مي‌کند، سيستم‌هاي خبره نيز براي اين کار به الگوها و راه و روش‌هايي متوسل مي‌شوند که انسان براي آن‌ها مشخص کرده است، بنابراين چون از منطق بشري استفاده مي‌کنند مي‌توان گفت که تا حدودي همانند انسان فکر مي‌کنند.

از جمله کاربردهاي سيستم هاي خبره مي توان به موارد زير اشاره کرد:
کنترل ترافيک شهرهاي بزرگ
هواپيما و فرودگاه ها
کتابخانه ها
سامانه هاي تحليل مالي
سامانه هاي آماري
سامانه هاي آسان کننده تصميم گيري

اطلاعات بيشتر :
http://itresearches.com/index.php/services/knowledge-systems-design.html

مرکز تحقيقات>>
مرکز بين المللي تحقيقات فناوري اطلاعات IT Researches با همکاري تعدادي از شرکت ها و موسسات مطرح علمي و تجاري در حوزه فناوري اطلاعات امکان ارائه خدمات متنوعي را به ايده پردازان و محققان حوزه آي تي فراهم نموده است.

شرايط عضويت در اين مرکز به شرط زير است :
1. ارائه ايده و يا پروژه به مرکز براي پشتيباني علمي، فني و يا مادي
2. ارسال رزومه و سوابق کاري و تحقيقاتي
3. ارسال مدارک تحصيلي و ريز نمرات
براي عضويت اطلاعات خود را به ايميل [email protected] ارسال کنيد.

برخي از خدمات اين مرکز بسته به رتبه اي که به شما بعد از عضويت تعلق مي گيرد به شرح زير است:
1. عضويت رايگان در مراکز علمي معتبر و مرجع علمي آي تي مانند ieee , acm
2. ارائه خدمات آنلاين شخصي از جمله : ايميل، تقويم، وبلاگ و ...
3. اشتراک رايگان مجلات معتبر علمي
4. دسترسي به دوره هاي آنلاين آموزشي و ارائه مدارک معتبر بين المللي
5. پشتيباني فني، علمي و يا مالي پروژه هاي اعضا
6. ارائه لايسنس اصلي نرم افزار هاي مايکروسافت
7. ارائه خدمات رايگان هاستينگ و دامنه به صورت رايگان
8. دريافت اکانت مخصوص مرکز با حدود 150 سرويس آنلاين و متنوع
و ...

براي اطلاعات بيشتر به سايت اصلي مرکز به آدرس www.itresearches.com مراجعه کنيد.

برخي از زمينه هاي تحقيقاتي فعال در مرکز در حال حاضر عبارتند از :
1. الگوريتم هاي هوش مصنوعي (الگوريتم ژنتيک، شبکه عصبي، منطق فازي)
2. امنيت اطلاعات و رمزنگاري
3. پردازش تصوير و بينايي ماشيني
4. پردازش زبان طبيعي (فارسي)
5. گفتار رايانه اي
6. سيستم هاي هوشمند احراز هويت
7. گرافيک رايانه اي، سه بعدي سازي
8. شبيه سازي
9. سيستم هاي يکپارچه بر پايه وب
و ...

برخي از همکاران مرکز در ارائه سرويس به اعضا:
Microsoft
Google
IBM
Amazon

اطلاعات تماس :

دفتر : تهران - اقدسيه – نرسيده به ميني سيتي – جنب بانک پاسارگاد – پلاک 113 – طبقه 4
اصفهان - چهارباغ بالا - مجتمع پارسيان - طبقه 3 - واحد 511
تهران- خ سهروردي شمالي - خ ابن يمين - خ سروش - پلاک 20
لندن - خيابان ونلاک - شماره 20-22 - کد پستي N1 7GU
ارمنستان - ايروان - مرکز تجاري سيتادل - واحد 205
شماره هاي تماس :
02128429090
02128429091
03195014947
02188627521
09103913930
021284282
فکس :
02189781659
02128429386

ايميل-مديريت : [email protected]
ايميل-پشتيباني : [email protected]
ايميل-ارتباطات : [email protected]
فروش لايسنس هاي مايکروسافت : [email protected]

شبکه هاي اجتماعي :
https://www.facebook.com/ITResearches
https://twitter.com/itresearches
http://www.linkedin.com/company/it-researches-ltd
https://plus.google.com/103884019746426111055/
شهر : تهران
تلفن :
قیمت :
ایمیل : [email protected]
طراحي سايت | بهينه سازي و سئو
شرکت طراحي سايت سينو وب متخصص در زمينه طراحي وب سايت به صورت حرفه اي و سئو وبهينه سازي سايت براي موتورهاي جست و جو ( تجربه و کيفيت است که شما را به موفقيت مي رساند)
گريختن از تله هاي رايج تجربه کاربري در طراحي سايت
در طراحي سايت و خصوصا طراحي تجربه کاربري سايت نياز به اين هست که از تله هاي خواسته ياناخواسته اي که در حين طراحي سايت براي شما پيش مي آيد بگريزيد . اما چگونه ؟ در ادامه همراه با طراحي سايت باشيد تا اين موضوع را بررسي
ديجيتال مارکتينگ
ديجيتال مارکتينگ Digital Marketing يا تبليغات اينترنتي به بازاريابي، تبليغ محصولات، خدمات در بستر اينترنت و رسانه‌­هاي ديجيتالي گفته مي‌شود. با ديجيتال مارکتينگ مي توانيد جايگاه شعبه آنلاين کسب و کار خود را که شامل سايت ،
شکل هندسي دست ها و انگشتان, تشخيص و شناسايي چهره
خدمات هوشمند سازي و توسعه سيستم هاي صنعتي و اداري مديريت دقيق و با سرعت حساب هاي مالي شرکت ها داده کاوي , تشخيص گفتار و شناسائي متن شکل هندسي دست ها و انگشتان تشخيص و شناسايي چهره خدمات هوش مصنوعي و هوشمند
پيشرفت و تسريع در امور با هوش مصنوعي
پياده سازي هوش مصنوعي و تسريع در امور کار کارهاي آماري و ارزيابي جهت تصميم گيري مديران پيشرفت و تسريع در امور با هوش مصنوعي مسيريابي در مسافرت، ترافيک، حمل کالا انواع ابزارهاي پردازش زبان هاي طبيعي خدمات
انجام پروژه دانشجويي با مطلب متلب MATLAB
انجام پروژه دانشجويي با متلب(Matlab) توسط دانشجوي دکترا (بدون واسطه- مناسب ترين قيمت) مشاوره در: انجام پروژه با مطلب حل معادلات ديفرانسيل،ode حل معادلات پارشال (مستقات جزئي)pde کدنويسي و شبيه سازي مقالات انجام پروژه هاي
طراحي نرم افزارهاي اندرويد،طراحي وب سايت،نرم افزار حسابداري
طراحي و برنامه نويسي اختصاصي و حرفه اي انواع سايت هاي اينترنتي،بهينه سازي سايت ،برنامه نويسي موبايل -حسابداري آنلاين شماره تماس : 09901883614 سايت:www.webuniq.com نمونه پروژه هاي انجام
تولید اپلیکیشن و نرم افزار موبایل
شرکت توسعه فن آوری آرمانگرایان تولید کننده اپلیکیشن های کاربردی اندروید و IOS و طراحی وب سایت ها حرفه ای لطفا برای سفارش اپلیکیشن و نرم افزار از بخش محصولات وب سایت بازدید نمایید. www.atd.com.co