فروش بهترین جوجه کاسکوها پرورش داده شده در ایران

فروش بهترین جوجه کاسکوها پرورش داده شده در ایران (سه ماهه چشم سیاه دودی)
دوتا از جوجه های پرورش داده شده توسط خودم آماده ی فروش هستند. با عرض پوزش به دلیل سردی هوا و احتمال سرماخوردن جوجه ها حین ارسال پستی و ... امکان تحویل جوجه ها فقط در شهر مشهد وجود داره.
در سن 3 هفتگی پای راست جوجه ها رو من با حلقه ی یک تکه "حلقه پا" یا اصطلاحا "پلاکدار" کردم (در تصاویر مشخصه) که روی حلقه هر جوجه تاریخ تولدش رو به "تاریخ شمسی" حک کردم "جهت افراد بدبین که معتقدن در ایران از کاسکو جوجه کشی نمیشه" که این حلقه ها بعد از رشد جوجه کیپ و چسب پای کاسکو شده و به هیچ وجه از پای جوجه خارج یا داخل نمیشه.
جوجه ها رو من با بهترین غذای مخصوص جوجه طوطی (ایتالیایی) از بدو تولد تغذیه کردم. و در بهترین شرایط حداکثری نگهداری کردم که باعث بدن قوی و مقاوم و روحیه ی شاداب جوجه ها میشه. درضمن مزیت مهم جوجه های پرورش داخل ایران با ممالک دیگه اینه که به خاطر پرورش در آب و هوای مشابه و همچنین به خاطر طی نشدن مسیر حمل و نقل و تحمل نکردن استرس، گرسنگی و گرما و سرمای راههای بعضا طولانی مسیر، جوجه ها کاملا سالم به دست خریدار میرسه و احتمال تلف شدن جوجه طی چند هفته بعد از خرید از بین میره.
عکسهای سنین مختلف جوجه ها به نمایش گذاشته شده. همونطور که ملاحظه میفرمایید جوجه ها بسیار رام و دوست داشتنی هستند و بین کاسکودارها، دراز کشیدن چنین باآرامش کاسکو روی زمین یا روی دست، نشانه ی نهایت اطمینان و اخت شدن کاسکو با انسان هست که این مهم باعث ایجاد موثرترین حالات آموزش در کاسکو میشه. 
همونطور که در عکس مشخصه جوجه ها بسیار سالم و شاداب هستند. حدود 10 روزه که مستقلا چینه خور شده اند و کلمه ی "سلام" رو که من سعی کردم بهشون آموزش بدم هردو به خوبی فراگرفتند. و وقتی بهشون سلام میکنی به طرفت میان.
جوجه ها متولد نیمه ی مهر 92 هستند. و قیمت اونها هرکدام 2.5میلیون تومان است.
و قیمت هردوشون باهم 4.8 میلیون تومان است.
تماس 09360203091 مهندس رضائی
درضمن به دلیل وجود سابقه ی برخی مسایل، خواهشا فقط خریداران جوجه ها تماس بگیرند و به دوستانی که در مورد نحوه ی جوجه کشی از کاسکو سوال دارند قول میدم که بزودی سایت خودمو جهت ارایه مطالب مفید و تصاویر برای کاسکوداران و کسانی که قصد جوجه کشی از کاسکو دارند، راه اندازی کنم.
شهر : مشهد
تلفن :
قیمت :
ایمیل : بدون ایمیل
فروش توله دوبرمن
۱۰۰%‏ اصیل مشکی بلوطی دم و گوش جراحی شده
فروش قناری
تعداد 200 عدد قناری پرستار عالی جوجه ومولد در رنگهای مختلف به صورت کلی وجزئی بفروش میرسد
فروش جوجه عروس هلندی
سلام.فروش جوجه عروس هلندی در رنگ های خاکستری به قیمت 160،لوتینو 250 و گلباقالی 180 هزارتومان.اطلاعات بیشتر در وبلاگ arooseholandy.persianblog.ir موجود می باشد.بنده ساکن تهران هستم و قابل ارسال به کلیه ی شهرهای تهران.اسکندری
کاسکوسخنگو
کاسکو سخنگو فروش و خرید کاسکو برای اطلاعات بیشتر با این شمارره تماس بگیرید09152480029
فروش سیبرین هاسکی بالغ
فروش فوری هاسکی بالغ بدلیل نداشتن محل نگهداری - با اصالت بالا -جنسیت نر- بی نظیر برای ازدیاد نسل- قیمت 1500000 ملیون تومان- واکسینه شده- با شناسنامه- شماره تماس 09119849603 یاسر-تخفیف ویژه برای مشتری
فروش سهره قناری
2جفت سهره قناری مست 6دانگ
فروش نرژرمن شپردآلاسکایی
یک قلاده سگ ژرمن شپردآلاسکایی بسیارگیرنده جهت حفافظت ونگهبانی اماکن درکرمان خواهش دارم خریدارواقعی زنگ بزند قیمت دیگرتغییرنمیکندفقط به دلیل مسافرت ازایران خودم 3میلیون خریدمش
فروش جوجه عروس هلندی
فروش جوجه عروس هلندی سرلاکی و 2ماهه