فروش تابلوبرق ديواري

تابلوبرق ديواري
براي محافظت از تجهيزات برق صنعتي در برابر عوامل محيطي و تماس نداشتن انسان با جريان مستقيم برق(چون باعث برق گرفتگي شده و امکان آسيب ديدگي شديد براي شخص مورد تماس با برق را دارد) از تابلو برق استفاده مي کنند.تابلو برق ها به دليل مصارف مختلف داراي مدل هاي متنوعي مي باشند و اين تنوع هم در سايز تابلو برق و هم درجه حفاظت IP آنها مي باشد.بطور کلي تابلو برق ها داراي سه مدل تابلو برق توکار،روکار و باراني مي باشند.
تابلو برق توکار
بيشتر در داخل ساختمان هاي در حال ساخت استفاده مي شود و بدنه آن در داخل ديوار قرار مي گيرد و فقط درب آن نمايان مي باشد و بيشتر در راهرو ها و داخل واحد ها کاربرد دارد.
تابلو برق روکار
اين مدل از پر کاربردترين تابلو برق ها مي باشد زيرا ميتوان آنرا در هر زمان استفاده کرد و نيازي به عمليات بنايي بعد نصب نمباشد همانند تابلو برق توکار.
تابلو برق باراني
در محيط هاي بيروني که احتمال ريزش باران و يا پاشش آب مي باشد از تابلو برق باراني استفاده مي شود که شکل ظاهري اين مدل شبيه به تابلو برق روکار است فقط يک شيرواني بر روي سقف آن اضافه شده است.
تابلو برق هاي روکار داراي دو نوع تابلو برق ديواري و تابلو برق سلول ايستاده مي باشند.تابلو برق ديواري از نظر ابعاد بسيار کوچک تر از برادر بزرگتر خود يعني تابلو برق سلول مي باشد.تابلو برق سلول داراي 3 مدل تابلو برق سلول جوشي،پيچ و مهره و ريتال مي باشند.
تابلو سلول جوشي
در اين مدل تمام بدنه تابلو برق بصورت يکپارچه همانند تابلو ديواري به هم جوش شده است و فقط ابعاد آن نسبت به برادر کوچکترش(تابلو برق ديواري) بزرگتر است.
تابلو سلول پيچ و مهره
اين تابلو برق نيز همانند تابلو سلول جوشي از بدنه يکپارچه جوش شده تشکيل مي شود با اين تفاوت که در اين مدل اجزاي داخلي آن بوسيله پيچ و مهره به هم وصل شده و امکان جابجايي و تغيير در اجزاي داخلي را دارا مي باشد.
تابلو سلول ريتال
اين تابلو برق کاملا با دو مدل قبلي متفاوت بوده و نه تنها اجزاي داخلي بلکه بدنه آن نيز با پيچ و مهره به هم نصب شده و حتي قابليت اتصال چند تابلو سلول به هم را نيز دارا مي باشد و از مهمترين ويژگي هاي اين تابلو برق داشتن ستون فلزي ساخته شده از ورق به هم تابيده شده و زاويه دار مي باشد که استحکام تابلو سلول را نسبت به دو مدل ديگر چند برابر کرده است.
امروزه براي حفاظت بيشتر از تابلو برق در برابر نفوذ مايعات لبه بيروني تنه تابلو را بصورت ناوداني در مياورند تا در زمان ريز آب بر روي تابلو برق از نفوذ آب جلوگيري کند و بر روي پشت درب تابلو نوار درزگير فومي نصب مي کنند تا در زمان بسته بودن درب تابلو برق بين درب و لبه تابلو برق هيچ روزنه اي باقي نماند و از نفوذ حتي گرد و غبار نيز جلوگيري کند.
در گذشته براي پوشش سطح تابلو برق از رنگ هوا خشک استفاده ميشد ولي به دليل زود خراشيده شدن اين مدل رنگ جاي خود را به رنگ کوره اي و امروزه به رنگ استاتيک داده است.
در مکان هايي که نياز به استريل متداول محيط و حتي روي تابلو برق مي باشد ديگر نميتوان از تابلو برق با روکش رنگ استفاده کرد به همين دليل تابلو برق را براي اين محيط ها از ورق استيل ميسازند تا نيازي به رنگ آميزي نداشته باشد.
گروه صنعتي نورآسا توليد کننده تابلو برق در انواع توکار،روکار،باراني،سلول ايستاده مي باشد.

دفتر فروش:44764514-44764515 -55253004
کارشناس فروش 09121724618
www.noorasaa.ir


شهر : تهران
تلفن : 09121544002
قیمت :
ایمیل : noorasaa.tabligh1398@gmail.com
سختي گير
سختي گير رزيني فايبرگلاس و فلزي
دستگاه جوجه کشي هوشمند با راندمان بالا
شرکت دماوند توليد کننده دستگاه جوجه کشي با راندمان بالاي جوجه درآوري در جوجه کشي انواع پرندگان، مرغ زينتي، بوقلمون، کبک، قرقاول، غاز و بلدرچين و ... کيفيت، خدمات پس از فروش واقعي و تکنولوژي برتر در ساخت دستگاه جوجه کشي
نمايندگي انحصاري دستگاههاي گلدوزي کامپيوتري اورگان در آسيا
شامل: چرخهاي ساده ؛ قيطان دوزي؛ پولك دوزي؛ ميكس شنل دوزي ؛ ميکس برجسته دوزي ؛ مرواريددوزي؛ سنگ دوزي ؛ نگين دوزي و دستگاههاي ليزر زن و ... با سرعتهاي مختلف و 5 سال كار 24 ساعته بدون كمترين خرابي و نصب لوازم اصلي فابريک مانند:
چگونه به دنياي شهر سبز در پرسي سي وارد شويم ؟
شهرسبز در پرسي سي ، با ساخت دستگاه جوجه کشي اتوماتيک و مطمئن ، کار جوجه کشي مرغ به يکي از لذت بخش ترين کارها تبديل شده است ؛ و جوجه کشي مرغ يکي از کارهايي است که با سرمايه گذاري و کار کم مي تواند بازدهي خوبي داشته باشد . به
فر دوار پرتابل تمام اتوماتيک سنگک
دستگاه پخت حرارت غيرمستقيم دوار پرتابل دستگاه نانوايي پرتابل سنگک با حرارت صد در صد غيرمستقيم جهت توليد نان سنگک توليد مي گردد. خمير سنگک بر روي چدن فرو رفته و برجسته انتقال يافته و نان سنگک را با ظاهر و طعم سنتي خود
فروش دستگاه توليد سنگ آنتيک
دستگاه توليد سنگ مصنوعي http://www.spadanastone.com/images/dastgah.jpg فروش دستگاه توليد سنگ آنتيک ( سنگ مصنوعي سمنت پلاست)بدون واسطه با گارانتي و آموزش توليد سنگ آنتيک همراه با ارائه انواع قالب موزاييک و سنگ دکوراتيو با ارسال نمونه به
فروش و تعميرات دستگاه ليزر
پارت ليزر با استفاده از تجهيزات پيشرفته و با داشتن قطعات اورجينال ، قطعه معيوب دستگاه ليزر شما را در درکوتاه ترين زمان ممکن و با قيمتي مناسب ، تعمير و عملکرد صحيح آن را تضمين مي کند .لطفا چنانچه با مشکلات زير مواجه شديد
کارواش نانو بخار + دستگاه کارواش بخار + فاير تيوب
دستگاه کارواش نانو بخار فروش دستگاه کارواش نانو بخار قيمت دستگاه کارواش نانو بخار قيمت کارواش نانو بخار کارواش نانو بخار کارواش نانو بخار تهران کارواش نانو بخار در تهران کارواش نانو بخار ساري کارواش نانو بخار