فروش تابلوبرق ديواري

تابلوبرق ديواري
براي محافظت از تجهيزات برق صنعتي در برابر عوامل محيطي و تماس نداشتن انسان با جريان مستقيم برق(چون باعث برق گرفتگي شده و امکان آسيب ديدگي شديد براي شخص مورد تماس با برق را دارد) از تابلو برق استفاده مي کنند.تابلو برق ها به دليل مصارف مختلف داراي مدل هاي متنوعي مي باشند و اين تنوع هم در سايز تابلو برق و هم درجه حفاظت IP آنها مي باشد.بطور کلي تابلو برق ها داراي سه مدل تابلو برق توکار،روکار و باراني مي باشند.
تابلو برق توکار
بيشتر در داخل ساختمان هاي در حال ساخت استفاده مي شود و بدنه آن در داخل ديوار قرار مي گيرد و فقط درب آن نمايان مي باشد و بيشتر در راهرو ها و داخل واحد ها کاربرد دارد.
تابلو برق روکار
اين مدل از پر کاربردترين تابلو برق ها مي باشد زيرا ميتوان آنرا در هر زمان استفاده کرد و نيازي به عمليات بنايي بعد نصب نمباشد همانند تابلو برق توکار.
تابلو برق باراني
در محيط هاي بيروني که احتمال ريزش باران و يا پاشش آب مي باشد از تابلو برق باراني استفاده مي شود که شکل ظاهري اين مدل شبيه به تابلو برق روکار است فقط يک شيرواني بر روي سقف آن اضافه شده است.
تابلو برق هاي روکار داراي دو نوع تابلو برق ديواري و تابلو برق سلول ايستاده مي باشند.تابلو برق ديواري از نظر ابعاد بسيار کوچک تر از برادر بزرگتر خود يعني تابلو برق سلول مي باشد.تابلو برق سلول داراي 3 مدل تابلو برق سلول جوشي،پيچ و مهره و ريتال مي باشند.
تابلو سلول جوشي
در اين مدل تمام بدنه تابلو برق بصورت يکپارچه همانند تابلو ديواري به هم جوش شده است و فقط ابعاد آن نسبت به برادر کوچکترش(تابلو برق ديواري) بزرگتر است.
تابلو سلول پيچ و مهره
اين تابلو برق نيز همانند تابلو سلول جوشي از بدنه يکپارچه جوش شده تشکيل مي شود با اين تفاوت که در اين مدل اجزاي داخلي آن بوسيله پيچ و مهره به هم وصل شده و امکان جابجايي و تغيير در اجزاي داخلي را دارا مي باشد.
تابلو سلول ريتال
اين تابلو برق کاملا با دو مدل قبلي متفاوت بوده و نه تنها اجزاي داخلي بلکه بدنه آن نيز با پيچ و مهره به هم نصب شده و حتي قابليت اتصال چند تابلو سلول به هم را نيز دارا مي باشد و از مهمترين ويژگي هاي اين تابلو برق داشتن ستون فلزي ساخته شده از ورق به هم تابيده شده و زاويه دار مي باشد که استحکام تابلو سلول را نسبت به دو مدل ديگر چند برابر کرده است.
امروزه براي حفاظت بيشتر از تابلو برق در برابر نفوذ مايعات لبه بيروني تنه تابلو را بصورت ناوداني در مياورند تا در زمان ريز آب بر روي تابلو برق از نفوذ آب جلوگيري کند و بر روي پشت درب تابلو نوار درزگير فومي نصب مي کنند تا در زمان بسته بودن درب تابلو برق بين درب و لبه تابلو برق هيچ روزنه اي باقي نماند و از نفوذ حتي گرد و غبار نيز جلوگيري کند.
در گذشته براي پوشش سطح تابلو برق از رنگ هوا خشک استفاده ميشد ولي به دليل زود خراشيده شدن اين مدل رنگ جاي خود را به رنگ کوره اي و امروزه به رنگ استاتيک داده است.
در مکان هايي که نياز به استريل متداول محيط و حتي روي تابلو برق مي باشد ديگر نميتوان از تابلو برق با روکش رنگ استفاده کرد به همين دليل تابلو برق را براي اين محيط ها از ورق استيل ميسازند تا نيازي به رنگ آميزي نداشته باشد.
گروه صنعتي نورآسا توليد کننده تابلو برق در انواع توکار،روکار،باراني،سلول ايستاده مي باشد.

دفتر فروش:44764514-44764515 -55253004
کارشناس فروش 09121724618
www.noorasaa.ir


شهر : تهران
تلفن : 09121544002
قیمت :
ایمیل : noorasaa.tabligh1398@gmail.com
ليزر جت EC-JET
شرکت فانه صنعت مهر نماينده انحصاري ليزر پرينترهاي EC -JET در ايران مي باشد . مزيت اصلي ليزر پرينتر هاي EC-JET صفر بودن هزينه هاي جانبي از قبيل جو هر و حلال و ..... مي باشد . ليزر پرينتر هاي EC-JET داراي يازده سال گارانتي بدون قيد و شرط
قطعات بيل بکهو-قطعات بيل بکهو سنوپارس-02133982431
((بکهو ماشين)) تامين کننده قطعات يدکي بيل بکهو 02133982431 02136612330 02136613544 سنوپارس - تبريز- نيوهلند- هيدرومک - کيس شيشه درب sp120 ,100,220 شيشه پنجره بيل بکهو شيشه سه گوش قطعات بيل بکهو- بلبرينگ چرخ جلو يل بکهو جک گازي ييل بکهو کله
قطعات بيل بکهو – پمپ هيدروليک بيل بکهو-02133982431
((بکهو ماشين)) تامين کننده قطعات يدکي بيل بکهو 02133982431 02136612330 02136613544 سنوپارس - تبريز- نيوهلند- هيدرومک - کيس شيشه درب sp120 ,100,220 شيشه پنجره بيل بکهو شيشه سه گوش قطعات بيل بکهو- بلبرينگ چرخ جلو يل بکهو جک گازي ييل بکهو کله
فروش با قيمت مناسب-ليفتراک-جک پالت-استاکر
باشگاه صنايع ايران نماينده ي فروش انواع جک پالت-استکر-ليفتراک با مناسب ترين قيمت وآماده ي همکاري با سراسرايران مي باشد. محصولات: جک پالت 2ونيم و 3تن استکر2تن و 1.2 تن ليفتراک 3تن-3ونيم تن-5تن-7تن به صورت ديزل و دوگانه سوز
درباره پروفيل آلومينيوم آلوم فرم
براي توليد پروفيل آلومينيوم , مواد اوليه ,که آن را بيلت آلومينيوم مي ناميم, تحت فشار بسيار بالا و با درجه حرارت مناسب قرار مي دهند و بعد آن را از ميان قالب هاي مخصوص حرکت داده و بدين ترتيب ماده اوليه شکل مي گيرد و به اشکال
نقش فيلتر هوا در سوخت
فيلتر هوا مسئوليت تنظيم ميزان هواي ورودي موتور و جذب آلودگي ها و ذرات هوا را بر عهده دارد حتي مي توان گفت همانظور که ريه در بدن انسان نقش مهم و بسزايي دارد؛فيلتر هوا نيز در اتومبيل تاثير اساسي دارد و بسيار مهم و ضروري
سختي گير
سختي گير رزيني فايبرگلاس و فلزي
دستگاه جوجه کشي هوشمند با راندمان بالا
شرکت دماوند توليد کننده دستگاه جوجه کشي با راندمان بالاي جوجه درآوري در جوجه کشي انواع پرندگان، مرغ زينتي، بوقلمون، کبک، قرقاول، غاز و بلدرچين و ... کيفيت، خدمات پس از فروش واقعي و تکنولوژي برتر در ساخت دستگاه جوجه کشي