معرفي مجله طومار

مجله اينترنتي طومار به عنوان جديدترين مجله اينترنتي کشور در پايان سال ۱۳۹۶ کار خود را در موضوعات مختلف آغاز نمود.

طومار در ابتداي راه تلاش کرده است تا با جمع آوري مطالب مناسب براي تمامي افراد و گروه هاي سني علاوه بر سرگرمي مخاطب اطلاعات بکر و ناب را نيز در اختيارش بگذارد.

مجله اينترنتي طومار در بخش هاي متنوعي همچون گردشگري ، سلامت ، سبک زندگي ، دنياي مد ، فرهنگ و هنر ، آشپزي ، سرگرمي ، تکنولوژي ، ورزشي و دين و مذهب تلاش کرده است تا سلايق مختلف را مورد توجه قرار دهد.

اما هيئت تحريريه مجله اينترنتي طومار يک بخش متفاوت را نيز براي مخاطبان خود تدارک ديده است تا وجه تمايزي با ساير مجله هاي اينترنتي داشته باشد. بخش فيلمگ در تلاش است تا با معرفي فيلم هاي روز ايران و جهان اطلاعات فرهنگي کاربران خود را نيز افزايش دهد.

در پست هاي بعدي قطعا بيشتر در رابطه با بخش هاي مختلف مجله اينترنتي طومار آشنا خواهيم شد. و در رابطه با عناوين مهمترين فيلم ها صحبت خواهيم کرد.

مجله هاي اينترنتي از قديمي ترين سبک سايت ها هستند. هيئت تحريريه مجله اينترنتي طومار در سال 80 تا 84 مديريت مجله اينترنتي پاتوق را بر عهده داشت و در آن زمان با جذب مخاطبان خود توانست از محبوبيت خوبي برخوردار گردد.

اما مشکلات مختلف جلوي پاي پاتوق باعث شد تا اين سايت باعث شد بعد از ۴ سال تعطيل شود و گروه مديريت پاتوق به سراغ مجله جديد خود رفت و سايت تو در تو را به جامعه عرضه نمود. تو در تو نيز در اوج موفقيت با بحران هاي مختلف روبرو شد.

اکنون طومار با تمام تجربه هاي بزرگ گذشته عرضه شده است تا بتواند مخاطبان خود را بيش از پيش راضي نگه دارد.

طومار تنها به دنبال سرگرم کردن مخاطب با مطالب بيهوده نيست. بلکه ما بر آنيم تا با ارائه بهترين و متنوع ترين مقالات مخاطبان خود را راضي نگه داريم.

همين موضوع باعث شد تا دسته بندي هاي سايت با دقت بيشتري نسبت به گذشته انجام شود و موضوعات با توجه به سليقه مخاطبانمان انتخاب شود.

همچنين در طومار هر مخاطبي خود مي تواند نويسنده سايت باشد تا اطلاعات به روز را با ديگران به اشتراک بگذارد.

علاوه بر بخش مقالات، طومار سعي ميکند تا در بخش اخبار جديدترين و مهمترين اخبار روز را در اختيار مخاطب خود قرار دهد تا مخاطب بدون نياز به بررسي سايت هاي متنوع و مختلف خبري در جريان مهمترين رويدادهاي روز قرار گيرد.

علاوه بر بخش فيلمگ که پيشتر در رابطه با آن صحبت کرديم. يک بخش خاص ديگر نيز در مقابل چشمان تيزبين مخاطبان طومار نيز قرار گرفته است و آن بخشي نيست جز بخش گالري عکس در اين بخش هيئت تحريريه طومار با جمع آوري عکس هاي کم نظير و جذاب در تلاش است تا علاوه بر ذهن مخاطب چشمان مخاطبان خود را نيز راضي نگه دارد.

نکته ديگري که مي توان در رابطه با طومار به آن اشاره کرد زيبايي ظاهري و تلاش براي طراحي با نظر کاربران بوده است. طومار تلاش کرده است تا جذابيت هاي بصري نيز علاوه بر جذابيت هاي متني را در نظر بگيرد. طراحي متمايز طومار با ساير مجله هاي اينترنتي اين نويد را به مخاطب مي دهد که با يک سايت همه چيز تمام رو به رو شده است.

آنچه که در طراحي سايت به آن UX يا تجربه کاربري مي گويند از مهمترين مسائلي بوده است که مورد توجه بخش فني سايت طومار قرار گرفته است.

اين مجله با گرد هم آوري مجموعه اي از بهترين متخصصين در هر بخش تلاش کرده است تا همه چيز را به بهترين شکل در اختيار مخاطب خود قرار بدهد. هيئت تحريريه ۲۰ نفره طومار در بخش هاي مختلف مقالات جذاب و نو را در اختيار مخاطب قرار مي دهد و گروه نرم افزاري سايت با دقت بالا توانسته است تجربه کاربري سريع و نويي را به کاربران عرضه کند.

طومار در آينده به دنبال ارائه چند بخش ويژه و خاص است که به زودي به بخش هاي متنوع سايت اضافه خواهد شد.

خوشحاليم که توانسته ايم در اين سايت بهترين و جديدترين رخ دادها را براي کاربران ارائه کنيم.

اميد است در ادامه اين وبلاگ با معرفي ساير مطالب و بخش ها توجه شما عزيزان را جلب نماييم.

و پيشنهاد مهمي که به شما داريم سر زدن و مطالعه روزانه سايت طومار است.

با آرزوي بهروزي و موفقيت براي همه عزيزان
شهر :
تلفن :
قیمت :
ایمیل : toomar.net@gmail.com
تبليغات اينستاگرام اصفهان
با تيم ديجيتال مارکتينگ بهيار ميتوانيد محصول خود را به يک برند تبديل کنيد. کارشناسان ما بعد از بررسي نقاط قوت و ضعف جايگاه کسب و کار شما برنامه اي هدفمند براي تبليغات شما در اينستاکرام ارائه خواهند داد.
:: پخش گياهان دارويي
عطاري خراساني بزرگترين پخش گياهان دارويي جزيي و کلي شامل گياهان دارويي و داروهاي گياهي کمياب و ناياب ايراني و خارجي با بيش از بيست سال سابقه فروش حضوري و 11 سال فروش اينترنتي - پخش بيش از 500 قلم روغن گياهي دست ساز به روش
تدريس دروس ابتدايي-راهنمايي
تدريس دروس ابتدايي-راهنمايي تهران-خ وليعصر-بالاتر از تقاطع طالقاني-مرکز کامپيوتر ايران-صبا فن : 09303294059_09334183764
بازي پرداز در پرسي سي ، شهري اعجاب انگيز در شهر شما
شرکت بازي پردازدر پرسي سي، توليد کننده انواع دستگاه هاي شهربازي و قطعات فايبر گلاس و کيفيت بالا در ايران مي باشد که امروزه بيشتر مراکز تفريحي و شهربازي ها از وسايل اين شرکت استفاده مي کنند. ساخت سازه هاي شهربازي بازي
فروشگاه اينترنتي ژيوارشاپ
#zhivarshop فروشگاه اينترنتي ژيوارشاپ ظروف يکبار مصرف مناسب براي کافه و رستوران در انواع مختلف مانند : ظرف سالاد HD700 ، سس کاپ شيشه اي ، کارد ، قاشق ‌و چنگال ، ظرف سالاد ۱۰۰۰ cc به همراه سس کاپ مثلثي ، ظرف مرغ بريان و پاستا ،
خريد سکه ساکر استار ارزان
خريد سکه ساکر استار ارزان – Soccer Stars Soccer Stars – ستاره هاي فوتبال يک بازي زيبا در سبک بازي هاي ورزشي مسابقه اي است که جديدترين نسخه آن به تازگي توسط استوديو Miniclip براي سيستم عامل ANDROID در Google Play منتشر شده است. اين بازي فوتبالي
qswertyguhjk
[url=http://lahzeakhar.com/تور-قشم]تور قشم[/url] تور تفليس
ممبر تلگرام
افزايش ممبر تلگرام امروزه کاناهاي تلگرام زيادي تاسيس شده است که هر کدام به نوبه خود در حوزه هايي مختلفي فعاليت دارند .انچه مهم است تاثير اين کانال ها در رونق گرفتن کسب و کار حيرت آور است؛ به طوري که تعداد زيادي از صنف