کسب و کار اينترنتي با وبي کارت

وبي کارت چيست ؟
وبي کارت سرويسي مبتني بر وب و موبايل مي باشد . شما با عضويت در وبي کارت مي توانيد براي خود يا کسب و کارتان کارت ويزيت مجازي راه اندازي کنيد و با پرداخت هزينه ي ساليانه ي آن از مزاياي وبي کارت برخوردار شويد .وبي کارت به کاربران خود کمک مي کند تا روابط خود را با تامين کنندگان و مصرف کنندگان ارتقا دهند و کسب و کار و تخصص خود را بهتر معرفي کنند .
آينده و اهداف وبي کارت ؟
تيم وبي کارت در تلاش است تا وبي کارت را به کامل ترين و پر مخاطب ترين سرويس در زمينهي کسب و کار تبديل کند و روز به روز به اين هدف خود نزديک تر مي شود .
در حال حاضر وبي کارت در حال اجراي فاز هاي اوليه خود مي باشد و برنامه اي 10 ساله را براي رسيدن به اهداف خود دنبال مي کند .
يکي از اهداف ما معرفي کسب و کار ها در سطح بين المللي مي باشد ؛ از کسب و کار هاي کوچک تا غول هاي بزرگ اقتصادي همه را در يک مجموعه دور هم جمع کرده ايم تا بتوانيم روابط بين کسب و کار ها را افزايش دهيم و موجب رشد آنها در زمينه هاي مختلف باشيم .
وبي کارت در آينده اي نزديک پس از پشت سر گذاشتن فاز هاي اوليهي خود بر روي اپليکيشن هاي موبايل نيز قابل دسترس مي باشد .
ما در فاز هاي بعدي خود سرويس هاي ويژه و جذابي را در اختيار کاربران وبي کارت قرار مي دهيم تا بتوانند فضاي کسب و کار خود را بهبود بخشيده و به بالاترين بازدهي دست پيدا کنند .
وبي کارت فراتر از يک وب سايت براي تبليغات ، يک سرويس اطلاعات شهري و يايک پايگاه داده از کسب و کارها مي باشد .
http://www.webycard.com
وبي کارت چه مزيت هايي دارد ؟
وبي کارت يک آدرس اختصاصي در اينترنت به شما مي دهد .
آدرس شما شامل دو صفحه و دو زبان مي باشد که مي توانيد اطلاعات خود را در آن بروزرساني کنيد . در حال حاضر وبي کارت شما به زبان فارسي و انگليسي مي باشد و در آينده زبان هاي ديگر هم به آن اضافه مي شود .
هر کسب و کاري در دسته بندي هاي مربوط به خود قرار مي گيرد که هنگام جست و جو به راحتي قابل دستيابي باشد .
در صفحه ي اختصاصي شما هيچ اثري از کسب و کارهاي ديگر نيست و تبليغات کسب و کارهاي ديگر نمايش داده نمي شود .
وبي کارت محيطي ساده با کيفيت بالا ايجاد کرده تا به اعتبار شما لطمه اي وارد نکند .
رتبه سايت شما را افزايش داده و باعث مي شود بيشتر ديده شويد .
وبي کارت کمک مي کند تا شما در نتايج موتورهاي جست و جو بيشتر ديده شويد .
براي شما ريسک مالي نداردچون فقط با هزينهي کمتر از 6 هزار تومان در ماه از امکاناتش برخوردار مي شويد .
ما به طور تخصصي در زمينهي کسب و کار و تجارت فعاليت مي کنيم .
وبي کارت بر اساس نظردهي و بازديد مشتريان کسب و کارها را رتبه بندي مي کند .
وبي کارت با توجه به بازخوردي که از بازار کسب و کار دريافت مي کند بهترين تامين کنندگان و مصرف کنندگان را به شما معرفي مي کند .
دسترسي وبي کارت از طريق مرورگرهاي اينترنت و اپليکيشن هاي موبايل امکان پذير مي باشد .
وبي کارت با بازديد بالايي که دارد فرصتي بسيار مناسب براي بهتر ديده شدن شما فراهم مي کند .
ما براي شما 1000 عدد کارت ويزيت فيزيکي با آدرس اختصاصي تان چاپ مي کنيم تا بتوانيد در اطلاع رساني وبي کارت خود بهتر عمل کنيد .
با توجه به اينکه وبي کارت به صورت چند زبانه مي باشد و فعاليت خود را در چندين کشور اروپايي آغاز کرده به کسب و کارهايي که به صورت فعال يا بالقوه نياز به مشتريان برون مرزي دارند کمک قابل توجهي داشته باشد . همچنين اگر شما نياز به ارتباط هاي خارجي نداشته باشيداين امر اعتبار شما را نزد مشتريانتان افزايش مي دهد.
فعاليت برون مرزي وبي کارت و همکاري آن با شرکت هاي بين المللي در داخل و خارج کشور اعتبار کسب و کار شما را افزايش مي دهد .

تعرفه ي ساخت وبي کارت
معمولاً وب سايت ها براي تامين هزينه هاي خود به تبليغات روي مي آورند ولي وبي کارت براي اينکه صفحه ي اختصاصي شما با وجود اين تبليغات اعتبارش را از دست ندهد ، هزينهي اندکي را از شما دريافت مي کند تا مجبور به قرار دادن اين تبليغات در صفحه ي شما نباشد .
در فضاي تبليغات اينترنتي براييک کسب و کار معمولي تبليغات در اين سطح هزينهي ده برابري از هزينه اي که شما براي وبي کارت پرداخت مي کنيد دارد . ما براي کاهش اين هزينه ها با جمع آوري اين کسب و کار ها در يک مجموعه ي تخصصي هزينه را بين آنها تقسيم کرده ايم . که براي شما ريسک مالي ايجاد نمي کند .
هزينه ي ساخت هر وبي کارت براي شما ساليانه 69 هزار تومان است که کمتر از 6 هزار تومان در ماه مي باشد .
http://www.webycard.com/fa/marketing
شهر : تهران
تلفن :
قیمت :
ایمیل : [email protected]
:: پخش گياهان دارويي
عطاري خراساني بزرگترين پخش گياهان دارويي جزيي و کلي شامل گياهان دارويي و داروهاي گياهي کمياب و ناياب ايراني و خارجي با بيش از بيست سال سابقه فروش حضوري و 11 سال فروش اينترنتي - پخش بيش از 500 قلم روغن گياهي دست ساز به روش
تدريس دروس ابتدايي-راهنمايي
تدريس دروس ابتدايي-راهنمايي تهران-خ وليعصر-بالاتر از تقاطع طالقاني-مرکز کامپيوتر ايران-صبا فن : 09303294059_09334183764
بازي پرداز در پرسي سي ، شهري اعجاب انگيز در شهر شما
شرکت بازي پردازدر پرسي سي، توليد کننده انواع دستگاه هاي شهربازي و قطعات فايبر گلاس و کيفيت بالا در ايران مي باشد که امروزه بيشتر مراکز تفريحي و شهربازي ها از وسايل اين شرکت استفاده مي کنند. ساخت سازه هاي شهربازي بازي
فروشگاه اينترنتي ژيوارشاپ
#zhivarshop فروشگاه اينترنتي ژيوارشاپ ظروف يکبار مصرف مناسب براي کافه و رستوران در انواع مختلف مانند : ظرف سالاد HD700 ، سس کاپ شيشه اي ، کارد ، قاشق ‌و چنگال ، ظرف سالاد ۱۰۰۰ cc به همراه سس کاپ مثلثي ، ظرف مرغ بريان و پاستا ،
خريد سکه ساکر استار ارزان
خريد سکه ساکر استار ارزان – Soccer Stars Soccer Stars – ستاره هاي فوتبال يک بازي زيبا در سبک بازي هاي ورزشي مسابقه اي است که جديدترين نسخه آن به تازگي توسط استوديو Miniclip براي سيستم عامل ANDROID در Google Play منتشر شده است. اين بازي فوتبالي
qswertyguhjk
[url=http://lahzeakhar.com/تور-قشم]تور قشم[/url] تور تفليس
ممبر تلگرام
افزايش ممبر تلگرام امروزه کاناهاي تلگرام زيادي تاسيس شده است که هر کدام به نوبه خود در حوزه هايي مختلفي فعاليت دارند .انچه مهم است تاثير اين کانال ها در رونق گرفتن کسب و کار حيرت آور است؛ به طوري که تعداد زيادي از صنف
ممبر تلگرام
افزايش ممبر تلگرام امروزه کاناهاي تلگرام زيادي تاسيس شده است که هر کدام به نوبه خود در حوزه هايي مختلفي فعاليت دارند انچه مهم است تاثير اين کانال ها در رونق گرفتن کسب و کار حيرت آور است؛ به طوري که تعداد زيادي از صنف