کسب و کار اينترنتي با وبي کارت

وبي کارت چيست ؟
وبي کارت سرويسي مبتني بر وب و موبايل مي باشد . شما با عضويت در وبي کارت مي توانيد براي خود يا کسب و کارتان کارت ويزيت مجازي راه اندازي کنيد و با پرداخت هزينه ي ساليانه ي آن از مزاياي وبي کارت برخوردار شويد .وبي کارت به کاربران خود کمک مي کند تا روابط خود را با تامين کنندگان و مصرف کنندگان ارتقا دهند و کسب و کار و تخصص خود را بهتر معرفي کنند .
آينده و اهداف وبي کارت ؟
تيم وبي کارت در تلاش است تا وبي کارت را به کامل ترين و پر مخاطب ترين سرويس در زمينهي کسب و کار تبديل کند و روز به روز به اين هدف خود نزديک تر مي شود .
در حال حاضر وبي کارت در حال اجراي فاز هاي اوليه خود مي باشد و برنامه اي 10 ساله را براي رسيدن به اهداف خود دنبال مي کند .
يکي از اهداف ما معرفي کسب و کار ها در سطح بين المللي مي باشد ؛ از کسب و کار هاي کوچک تا غول هاي بزرگ اقتصادي همه را در يک مجموعه دور هم جمع کرده ايم تا بتوانيم روابط بين کسب و کار ها را افزايش دهيم و موجب رشد آنها در زمينه هاي مختلف باشيم .
وبي کارت در آينده اي نزديک پس از پشت سر گذاشتن فاز هاي اوليهي خود بر روي اپليکيشن هاي موبايل نيز قابل دسترس مي باشد .
ما در فاز هاي بعدي خود سرويس هاي ويژه و جذابي را در اختيار کاربران وبي کارت قرار مي دهيم تا بتوانند فضاي کسب و کار خود را بهبود بخشيده و به بالاترين بازدهي دست پيدا کنند .
وبي کارت فراتر از يک وب سايت براي تبليغات ، يک سرويس اطلاعات شهري و يايک پايگاه داده از کسب و کارها مي باشد .
http://www.webycard.com
وبي کارت چه مزيت هايي دارد ؟
وبي کارت يک آدرس اختصاصي در اينترنت به شما مي دهد .
آدرس شما شامل دو صفحه و دو زبان مي باشد که مي توانيد اطلاعات خود را در آن بروزرساني کنيد . در حال حاضر وبي کارت شما به زبان فارسي و انگليسي مي باشد و در آينده زبان هاي ديگر هم به آن اضافه مي شود .
هر کسب و کاري در دسته بندي هاي مربوط به خود قرار مي گيرد که هنگام جست و جو به راحتي قابل دستيابي باشد .
در صفحه ي اختصاصي شما هيچ اثري از کسب و کارهاي ديگر نيست و تبليغات کسب و کارهاي ديگر نمايش داده نمي شود .
وبي کارت محيطي ساده با کيفيت بالا ايجاد کرده تا به اعتبار شما لطمه اي وارد نکند .
رتبه سايت شما را افزايش داده و باعث مي شود بيشتر ديده شويد .
وبي کارت کمک مي کند تا شما در نتايج موتورهاي جست و جو بيشتر ديده شويد .
براي شما ريسک مالي نداردچون فقط با هزينهي کمتر از 6 هزار تومان در ماه از امکاناتش برخوردار مي شويد .
ما به طور تخصصي در زمينهي کسب و کار و تجارت فعاليت مي کنيم .
وبي کارت بر اساس نظردهي و بازديد مشتريان کسب و کارها را رتبه بندي مي کند .
وبي کارت با توجه به بازخوردي که از بازار کسب و کار دريافت مي کند بهترين تامين کنندگان و مصرف کنندگان را به شما معرفي مي کند .
دسترسي وبي کارت از طريق مرورگرهاي اينترنت و اپليکيشن هاي موبايل امکان پذير مي باشد .
وبي کارت با بازديد بالايي که دارد فرصتي بسيار مناسب براي بهتر ديده شدن شما فراهم مي کند .
ما براي شما 1000 عدد کارت ويزيت فيزيکي با آدرس اختصاصي تان چاپ مي کنيم تا بتوانيد در اطلاع رساني وبي کارت خود بهتر عمل کنيد .
با توجه به اينکه وبي کارت به صورت چند زبانه مي باشد و فعاليت خود را در چندين کشور اروپايي آغاز کرده به کسب و کارهايي که به صورت فعال يا بالقوه نياز به مشتريان برون مرزي دارند کمک قابل توجهي داشته باشد . همچنين اگر شما نياز به ارتباط هاي خارجي نداشته باشيداين امر اعتبار شما را نزد مشتريانتان افزايش مي دهد.
فعاليت برون مرزي وبي کارت و همکاري آن با شرکت هاي بين المللي در داخل و خارج کشور اعتبار کسب و کار شما را افزايش مي دهد .

تعرفه ي ساخت وبي کارت
معمولاً وب سايت ها براي تامين هزينه هاي خود به تبليغات روي مي آورند ولي وبي کارت براي اينکه صفحه ي اختصاصي شما با وجود اين تبليغات اعتبارش را از دست ندهد ، هزينهي اندکي را از شما دريافت مي کند تا مجبور به قرار دادن اين تبليغات در صفحه ي شما نباشد .
در فضاي تبليغات اينترنتي براييک کسب و کار معمولي تبليغات در اين سطح هزينهي ده برابري از هزينه اي که شما براي وبي کارت پرداخت مي کنيد دارد . ما براي کاهش اين هزينه ها با جمع آوري اين کسب و کار ها در يک مجموعه ي تخصصي هزينه را بين آنها تقسيم کرده ايم . که براي شما ريسک مالي ايجاد نمي کند .
هزينه ي ساخت هر وبي کارت براي شما ساليانه 69 هزار تومان است که کمتر از 6 هزار تومان در ماه مي باشد .
http://www.webycard.com/fa/marketing
شهر : تهران
تلفن :
قیمت :
ایمیل : [email protected]
دانلود آهنگ جديد - پرشين سانگ
http://www.mypersiansong.com/ دانلود آهنگ جديد دانلود فول آلبوم بيوگرافي پخش موزيک
فاني گروپ
براي ورود به فاني گروپ كليك كنيد با سلام و عرض ادب از اين كه چت روم فاني گروپ www.funygroup.ir را به عنوان سايت تفريحي خود انتخاب كرده ايد از شما سپاسگذاريم ، از شما خواهشي داريم اميد واريم فقط 1 دقيقه از وقت خود را به ما اختصاص
خريدوفروشه رتبه5 پيمانکاري راه ساختمان اب تاسيسات 09120515198
واگذاري رتبه هاي آماده پيمانکاري و مشاور تهران و شهرستان با قيمت مناسب ، واگذاري سهام شرکت هاي رتبه بندي شده از طرف سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور در رشته هاي ساختمان ، راه ، تاسيسات ، آب ، نيرو و خريد و رزومه دار با
اخذ نمايندگي
سلام من ساکن شهرستان شوش در استان خوزستان هستم که جمعيت 200 هزار نفري دارد. يک باب مغازه 25 متري و در کنار آن 70 متر انيار در مرکز بازار شهر دارم . به دنبال اخذ نمايندگي يکي از محصولات مصرفي هستم . از علاقه مندان که پيشنهاد
صندلي امفي تئاتر مدل N-832-T
صندلي امفي تئاتر مدل N-832-T داراي 5سال ضمانت خدمات پس از فروش بصورت نامحدود
بانک اطلاعات کالاي واکس و کالاي کفس
بانک اطلاعات کالاي واکس و کالاي کفس
بانک اطلاعات خدمات زيباسازي
بانک اطلاعات خدمات زيباسازي
وارد کننده انواع مواد شيميايي مورد نيازصنايع غذايي، دارويي و
کتراک published by bita on يکشنبه, 07/02/2017 - 17:07 واردکننده کتراک کتراک نامهاي ديگر: katrak , ماده منبسط کننده غيرانفجاري، تخريب کننده سنگ، تخريب کننده بتن، ضد بتن ساروج بسته بندي: 30 دقيقه اي در کيسه هاي20 کيلويي و 2ساعته و 12 ساعته در