فروش مستقيم شارژ ايرانسل

اول تاريخچه ايرانسل را براي شما بيام کنيم

در راستاي اجراي برنامه سوم توسعه اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي کشور و در جهت تحقق ماده ۱۲۴ برنامه مذکور و با هدف توسعه ارتباطات و مخابرات از طريق خصوصي‌سازي و سرمايه‌گذاري شرکت‌هاي خارجي، وزارت ارتباطات و فن‌آوري اطلاعات در مهرماه ۱۳۸۲ اقدام به برپايي مقدمات برگزاري مزايده اپراتوري دوم تلفن همراه نمود.

اين اقدام به منظور حمايت از سرمايه‌گذاري خارجي و مشارکت بخش خصوصي داخلي و در جهت ترويج رقابت، تضمين رقابت سالم، کاهش تصدي‌گري، نظارت بر تعرفه‌ها و کيفيت خدمات و حمايت از مصرف‌کنندگان انجام گرديد.

پس از انجام تشريفات مزايده و بررسي پيشنهادات شرکت کنندگان، وزارت ارتباطات و فن‌‌‌‌آوري‌‌ اطلاعات در تاريخ ۲۷ بهمن ۱۳۸۲ کنسرسيوم ايرانسل را به عنوان برنده مزايده اپراتوري دوم تلفن همراه اعلام نمود.

سرانجام پس از تصويب قانون اجازه موافقتنامه پروانه شبکه و خدمات ارتباطات سيار توسط مجلس شوراي اسلامي و شوراي محترم نگهبان و واريز مبلغ حق ليسانس از طرف ايرانسل در تاريخ ۳ آبان ۱۳۸۴، شرکت خدمات ارتباطي ايرانسل در۶ آذر ۱۳۸۴ موفق به دريافت پروانه شبکه خدمات ارتباطات سيار (جي اس ام) از وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات گرديد. شايان ذکر است، اين مجوز در سطح ملي و براي پوشش جغرافيايي کل کشور اعطا گرديده است.

شرکت ايرانسل توانست در مدت زمان کوتاهي پس از دريافت مجوز مذکور، مراحل راه‌اندازي و توسعه شبکه را به انجام رسانده و در۶ شهريور ۱۳۸۵ (نه ماه پس از دريافت مجوز) بهره‌برداري آزمايشي از شبکه را آغاز نمايد. شبکه ايرانسل در ۲۹ مهر ۱۳۸۵ به صورت رسمي در شهرهاي تهران، مشهد و تبريز افتتاح گرديد.

ايرانسل با بهره‌گيري از متخصصان مجرب داخلي و خارجي، نه تنها توانسته است شبکه خود را در مدت‌زمان کوتاه و با سرعت چشمگيري در سراسر کشور توسعه دهد، بلکه ارائه خدمات با کيفيت در سطح استاندارهاي جهاني را سر لوحه کار خود قرار داده است. شبکه ايرانسل نسل پيشرفته‌اي ازسيستم GSM را در اختيار مشترکان قرار مي‌دهد تا مشترکان قادر به استفاده از سرويس‌هاي نسل 75/2 (EDGE) باشند.

Enhanced Data GSM Evolution) EDGE) نسل پيشرفته GPRS، به مشترکان ايرانسل امکان مي‌دهد که از طريق تلفن همراه به شبکه اينترنت و يا شبکه‌هاي مشابه با سرعت بالا دسترسي داشته باشند و همچنين امکان ارسال و دريافت صوت، تصوير و متن‌هاي با حجم بالا را ميسر مي‌سازد.

فروش مستقيم شارژ ايرانسل
در راستاي گسترش سهم بازار و توسعه محصولات و خدمات، شرکت خدمات ارتباطي ايرانسل، برنده مناقصه ارائه خدمات وايمکس شده و در تاريخ ۱۰ اسفند ۱۳۸۷ موفق به دريافت پروانه فعاليت گرديد. در حال حاضر، دسترسي به خدمات اينترنت پرسرعت بي‌سيم از طريق وايمکس ايرانسل در ۲۹ شهر با پهناي باند ۱۲۸ کيلوبيت بر ثانيه تا ۲ مگابيت بر ثانيه، بر اساس درخواست، امکان‌پذير است.

در تاريخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ شرکت ايرانسل مجوز آزمايشي ارائه اينترنت نسل سوم و چهارم تلفن همراه را کسب کرد و در ۴ شهريور ۱۳۹۳ اين طرح به صورت رسمي با شتابي بي‌سابقه در اقصي نقاط کشور پي گرفته شد. بر اساس اين مجوز، ايرانسل هم اکنون سريع‌ترين و گسترده‌ترين شبکه اينترنت همراه کشور را در اختيار مشترکان خود قرار داده است.
اين شرکت موفق شد در تاريخ ۴ شهريور ۱۳۹۴، «پروانه سراسري انتقال داده مبتني بر فناوري بي‌سيم ثابت بدون محدوديت در فناوري» را نيز براي نخستين بار در ايران کسب کند که در پي آن محدوديت جغرافيايي و تکنولوژيک پروانه وايمکس برطرف شد.

فروش مستقيم شارژ ايرانسل
شهر : تهران
تلفن :
قیمت :
ایمیل : [email protected]
دانلود آهنگ جديد - پرشين سانگ
http://www.mypersiansong.com/ دانلود آهنگ جديد دانلود فول آلبوم بيوگرافي پخش موزيک
فاني گروپ
براي ورود به فاني گروپ كليك كنيد با سلام و عرض ادب از اين كه چت روم فاني گروپ www.funygroup.ir را به عنوان سايت تفريحي خود انتخاب كرده ايد از شما سپاسگذاريم ، از شما خواهشي داريم اميد واريم فقط 1 دقيقه از وقت خود را به ما اختصاص
خريدوفروشه رتبه5 پيمانکاري راه ساختمان اب تاسيسات 09120515198
واگذاري رتبه هاي آماده پيمانکاري و مشاور تهران و شهرستان با قيمت مناسب ، واگذاري سهام شرکت هاي رتبه بندي شده از طرف سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور در رشته هاي ساختمان ، راه ، تاسيسات ، آب ، نيرو و خريد و رزومه دار با
اخذ نمايندگي
سلام من ساکن شهرستان شوش در استان خوزستان هستم که جمعيت 200 هزار نفري دارد. يک باب مغازه 25 متري و در کنار آن 70 متر انيار در مرکز بازار شهر دارم . به دنبال اخذ نمايندگي يکي از محصولات مصرفي هستم . از علاقه مندان که پيشنهاد
صندلي امفي تئاتر مدل N-832-T
صندلي امفي تئاتر مدل N-832-T داراي 5سال ضمانت خدمات پس از فروش بصورت نامحدود
بانک اطلاعات کالاي واکس و کالاي کفس
بانک اطلاعات کالاي واکس و کالاي کفس
بانک اطلاعات خدمات زيباسازي
بانک اطلاعات خدمات زيباسازي
وارد کننده انواع مواد شيميايي مورد نيازصنايع غذايي، دارويي و
کتراک published by bita on يکشنبه, 07/02/2017 - 17:07 واردکننده کتراک کتراک نامهاي ديگر: katrak , ماده منبسط کننده غيرانفجاري، تخريب کننده سنگ، تخريب کننده بتن، ضد بتن ساروج بسته بندي: 30 دقيقه اي در کيسه هاي20 کيلويي و 2ساعته و 12 ساعته در