ترميم اکستنشن مو


سالن زيبايي نازيلا مجهزترين سالن ارايش عروس در اصفهان با کادري متخصص و حرفه اي و ۱۵ سال سابقه کاري و شيوه هاي نوين و استاندارد مطابق با جديدترين متدهاي روز اروپايي در زمينه هاي گوناگون آرايش عروس ، انواع شينيون مو ، انواع سبک هاي ميکاپ ، خدمات مو ، پاکسازي و جوان سازي پوست و ساير خدمات زيبايي و مراقبتي آماده خدمت رساني به شما زيبا دوستان ميباشد.
اگر کسي به شما گفت که مي‌توانيد موهاي اکستنشن‌شده خود را بدون مراقبت و ترميم براي ۶ ماه نگه داريد، حرف او را باور نکنيد! موهاي اکستنشن‌شده به مراقبت مداوم نياز دارند. باز شدن ۱ يا ۲ عدد از اکستنشن‌ها بعد از مدتي، طبيعي است. البته در برخي افراد تا ۱۰ اکستنشن هم ممکن است از سرشان باز شود. براي جلوگيري از اين موضوع بايد حسابي مراقب آنها باشيد. در واقع بايد ماهي يک بار براي ترميم آن به آرايشگر خود مراجعه کنيد. اگر مراقبت‌هاي لازم را رعايت کنيد، دوام آنها بيشتر شده و زيباتر مي‌مانند. اکستنشن را نبايد بيشتر از ۳ ماه نگه داشت چون رشد مو پس از اين مدت، باعث کرک شدن و گره خوردن موها مي‌شود. جدا کردن اکستنشن‌ها نيز هيچ‌گونه درد يا کشيدگي‌اي نخواهد داشت. درد حين کار، نشانه اين است که در روش کار مشکلي وجود دارد. چسب‌هاي تشکيل‌شده از کراتين به‌راحتي با مواد مخصوص حل‌کننده از روي مو جدا مي‌شوند.
يادتان باشد:

۱ – موها را با يک برس بسيار نرم و مرحله به مرحله از پايين به بالا شانه کنيد.
۲ – هنگام خوابيدن بايد موهاي خود را در بالاي سرتان جمع کنيد. قرار دادن اين موها در زير سر، موجب نامرتب شدن و گره خوردنشان به يکديگر خواهد شد.
۳ – موهاي اضافه را نبايد خودتان در خانه رنگ کنيد.
۴ – براي جلوگيري از درهم پيچيدگي موها، همواره دست خود را به داخل حاشيه موهاي اضافه شده برده و به سمت پايين بکشيد.
۵ – از تافت و ساير حالتدهندههاي حاوي سيليکون براي موهاي اضافه شده استفاده نکنيد. اين کار باعث ميشود که موها از محل اتصال خود جدا شوند.
متداول ترين روش نصب
روش هاي متعددي براي نصب اکستنشن در سالن عروس در اصفهان وجود دارد. متداول ترين آنها روش «اتصال حرارتي» است که در آن ابتدا يک دسته باريک از موها جدا شده و کمي بالاتر از ريشه مو محلول چسبناک خاصي ماليده مي شود و يک دسته باريک از موهاي اکستنشن روي آن قرار مي گيرد. سپس به وسيله گيره يا انبرک ويژه اي اين موها به هم فشرده شده و حرارت انبرک، چسب را ذوب کرده و موهاي مصنوعي به موهاي طبيعي مي چسبند. البته علا وه بر اين روش با کليپس و نخ نيز مي توان موهاي مصنوعي را به موهاي طبيعي متصل کرد. با استفاده از اکستنشن هاي کليپسي مي توان هر زمان در خانه موي اضافه را توسط کليپس به موهاي خود وصل کرده و بعد به راحتي آن را جدا ساخت. در روشي ديگر نيز موي اضافه به ريشه موي طبيعي فرد وصل شده و دور آن پيچيده مي شود. البته در اين روش، احتمال ريزش و آسيب مو بيشتر است. در آخرين روش نيز اکستنشن از زير به پوست سر وصل مي شود.
مراقب وزن سرتان باشيد!
قبل از انجام اکستنشن در هر سالن زيبايي در اصفهان حتما موهاي خود را با يک شامپوي مناسب شست وشو دهيد تا هر گونه چربي و محصولات آرايشي از روي آن پاک شود. براي نصب اکستنشن، مو بايد حداقل ۷ تا ۱۰ سانتي متر بلندي داشته باشد. هر قدر مو بلند تر باشد اکستنشن راحت تر نصب مي شود. با اين حال موهاي خيلي کوتاه را نيز مي توان اکستنشن کرد.
بهتر است قبل از اکستنشن يک تکه کوچک از موي خود را در اختيار آرايشگرتان قرار دهيد تا بتواند موهاي همرنگ خودتان را تهيه کند.
اگر موهايتان خيلي کوتاه است توصيه مي شود بيشتر از ۴۰ سانت مو به آن اضافه نکنيد. اگر مقدار زيادي مو با طول بلند به لابه لاي موهايتان اضافه کنيد فشار زياد ناشي از وزن آن موجب ريزش موهاي طبيعي تان خواهد شد. بعضي افراد نيز به دليل کشش زياد مو دچار سردرد مي شوند. اينکه پس از چه مدت اين موها از کف سر فاصله مي گيرند، بستگي به رشد موهاي شما دارد. به طور معمول موها در ماه ۱٫۵ سانتي متر و در سال حدود ۱۵ سانتي متر بلندتر مي شوند؛ همچنين با افزايش سن سرعت رشد موها کاهش مي يابد.
فقط روزي يک بار
ارايشگاه نازيلا براي حفظ دوام اکستنشن از برس هاي مخصوص موهاي اکستنشن شده استفاده مي کند. دانه هاي به کار رفته در اين برس ها بسيار نرم و نازک هستند. برس هايي که سر دانه هايشان برجسته است باعث کشيده شدن اکستنشن مي شوند. اگر موهايتان گره خورده است، شانه کردن را از پايين به بالا شروع کنيد.
سعي کنيد روزي يک بار بيشتر موهايتان را شانه نکنيد تا موهاي تضعيف شده ديرتر بريزند. ريزش موهنگام شانه کردن و دوش گرفتن کاملا طبيعي است. اينها همان تارهايي هستند که به اکستنشن وصل نشده اند. فراموش نکنيد هر فرد به طور طبيعي در روز صد تار مو از دست مي دهد.
روش دوش گرفتن تان را تغيير دهيد
بعد از اکستنشن قبل از شستن موها آنها را به خوبي شانه کنيد تا تمام گره ها باز شوند. يک مرتبه موهاي خود را زير دوش نبريد. سرتان را عقب بگيريد يا موهاي تان را از فرق سر به دو نيم تقسيم کنيد و آرام زير دوش برويد. هرگز موقع شست وشو سرتان را زير دوش يا در روشويي پايين نگيريد مگر اينکه فقط بخواهيد جلوي موهايتان را بشوييد. سپس به اندازه لازم از شامپو استفاده کنيد اماموهايتان را مالش ندهيد و تنها با دست آنها را از بالا به پايين فشار دهيد تا کاملا تميز شوند. سپس به همان روش قبلي زير دوش آب رفته و کاملا آنها را آبکشي کنيد.
بعد از آن نيز حتما از نرم کننده مو استفاده کنيد اما مراقب باشيد نرم کننده به محل نصب اکستنشن نخورد. اين کار باعث مي شود اکستنشن ها شل شده و زودتر از موعد جدا شوند. بعد از حمام، سريع حوله را دور موهايتان بيندازيد تا وزن اضافي آب از روي آن برداشته شود. به آرامي موها را درون حوله فشار دهيد اما حوله را بالا يا پايين نکشيد.

از حجم دهنده ها استفاده نکنيد
حتما از شامپوهاي مخصوص موهاي اکستنشن شده استفاده کنيد زيرا محصولات معمولي اغلب حاوي مواد سيليکوني هستند. اين مواد چسب اکستنشن را شل مي کنند. بهتر است اجازه دهيد موها در هواي آزاد خشک شوند؛ در غير اين صورت مي توانيد از حرارت ملايم سشوار استفاده کنيد.
اول از همه قسمت هاي اکستنشن شده را خشک کنيد. سشوار را رو به پايين بگيريد و خيلي ملايم با استفاده از انگشت هايتان موها را از هم جدا کنيد. سپس به آرامي آنها را شانه کنيد. سعي کنيدموهاي خود را بيشتر از دوبار در هفته نشوييد. بعد از حمام نيز مي توانيد از محصولات تقويتي و نرم کننده مو استفاده کنيد. اين محصولات را روي محل نصب اکستنشن به کار نبريد. همچنين تا جايي که مي توانيد از محصولات روغني و محصولاتي که الکل دارند استفاده نکنيد زيرا الکل موها را خشک مي کند. بهتر است از شامپوهاي حجم دهنده نيز استفاده نکنيد زيرا اين شامپوها کوتيکول هاي مو را بلند کرده و باعث گره خوردن موها مي شود.
بعد از ۳ ماه باز کنيد
اگر کسي به شما گفت که مي توانيد موهاي اکستنشن شده خود را بدون مراقبت و ترميم براي ۶ ماه نگه داريد، حرف او را باور نکنيد! موهاي اکستنشن شده به مراقبت مداوم نياز دارند. باز شدن ۱ يا ۲ عدد از اکستنشن ها بعد از مدتي، طبيعي است. البته در برخي افراد تا ۱۰ اکستنشن هم ممکن است از سرشان باز شود. براي جلوگيري از اين موضوع بايد حسابي مراقب آنها باشيد. در واقع بايدماهي يک بار براي ترميم آن به آرايشگر خود مراجعه کنيد. سالن زيبايي نازيلا به شما توصيه مي کند اگر مراقبت هاي لازم را رعايت کنيد، دوام آنها بيشتر شده و زيباتر مي مانند.
شهر : اصفهان
تلفن :
قیمت :
ایمیل : nazilabeauty.com@gmail.com
قيمت ليزر موهاي زائد بدن در کلينيک کلاريون اسکين
کلينيک ليزر موهاي زائد کلاريون اسکين از بهترين مراکز ليزر در تهران ميباشد که اقدام به برگزاري دوره هاي تخفيف ليزر موهاي زائد بدن که شامل ليزر کل بدن، ليزر موهاي زائد صورت، ليزر موهاي زائد دست، ليزر موهاي زائد پا و ليزر
کپسول لاغري جديد ريداکتيل آلمان
➕خط بريل ➕هولوگرام مخفي اسکناسي ضد تقلب ➕اسکن ديجيتال ضد تقلب ۲۸ عدد کپسول ضد اشتها و چربي سوز يکي از بهترين و معتبرترين محصولات لاغري در جهان کاهش وزن 6 الي 12 کيلوگرم در هر دوره رضايت بالاي مصرف کنندگان قرص
روغن خراطين
خريد روغن خراطين حجم دهند اندام بدن
پروتز سينه
پروتز سينه توسط فوق تخصص جراح پلاستيک 02122737651
دستگاه رفع غبغب گیر
بازرگانی آرتیمیس تقدیم میکند... www.artimiss.ir آیا تاکنون تصور نموده اید که یک انسان با داشتن غبغب حداقل 10 سال مسن تر از سن عادی اش به نظر می رسد آیا متوجه شده اید که غبغب به طرز عجیبی از زیبایی چهره می کاهد آیا می دانید که تاکنون
عطر ادوپرفیوم (چنس) Chance
عطر ادوپرفیوم (چنس) Chance جنسیت عطر :زنانه (اسپرت) نوع عطر :ادو پرفیوم بوی عطر: ملایم و شیرین فصل مناسب : همه ماه های سال برای اشخاصی است که شهامت رویا پردازی دارند و دارای رایحه کاملا جوان پسند و مانند یک گل، غیر منتظره بیرون
زیبایی و آرایشی آوادیس
ارایه خدمات آرایشی اعم از؛ شینیون براشینگ میکاپ رنگ و دکلره کوتاهی کاشت مژه المنت کردن مؤ اپلاسیون طراحی ناخن هدف ما جلب رضایت شماست به مدیریت؛ عدلی آدرس ؛گلسار ، خیابان ٨٧. جنب آموزشگاه چشم أنداز فردا. آرایشگاه آوادیس