روغن 3 کاره آرگان پرو پرنسلي

روغن درخت آرگان پرنسلي PRINCELY
شفا بخشي و مراقبت توام پوست ، مو و ناخن
يک تير با سه نشان

آرگان چيست؟
احتمالا چيزهايي از “درخت زندگي” تا به حال به گوشتان خورده است. جالب است بدانيد اين درخت سحرآميز که در فيلم ها و داستانها اسمش زياد به گوش مي خورد، واقعا وجود دارد! روغن آرگان که به آن طلاي مايع يا اکسير طلايي هم مي گويند، يک فرآورده ي طبيعي است که از هسته ي ميوه ي درخت آرگان به دست مي آيد که خواص شفابخشي بسياري دارد. درخت آرگان که تنها در مراکش و معدود نقاط ديگري در شمال آفريقا يافت مي شود، در سال هاي اخير اهميت ويژه اي يافته است.

تاثيرات روغن آرگان خالص :
زيبايي پوست :
1- پيشگيري از ايجاد چروک و ضد افتادگي پوست ناشي از افزايش سن
2- تقويت کلاژن سازي و ترميم بافت سلول
3- مرطوب کننده و آبرسان قوي براي پوست هاي خشک
4- ترميم سوختگي هاي پوست ناشي از ليزر و آفتاب
5- متعادل کننده ي PH و چربي پوست
6- بستن منافذ باز پوست
7- برطرف کننده ي لک پوست ناشي از آفتاب و بارداري
8- از بين برنده ي جاي آکنه، زخم و اسکار

نحوه ي مصرف :
پوست خود را تميز نموده سپس چند قطره روغن آرگان خالص را بر روي پوست صورت و گردن به مدت حداکثر 5 دقيقه ماساژ دهيد. به دليل جذب بالاتر سلول هاي پوست در شب ، بهتر است اين کار را در شب و قبل از خواب انجام دهيد.

شادابي مو :
1- محافظت کامل از مو
2- رفع شکنندگي و موخوره
3- تقويت موهاي آسيب ديده ناشي از رنگ، دکلره،مواد شيميايي و حرارت
4- افزايش شفافيت، شادابي، حجم و استحکام مو
5- محرک رشد مو
6- کاهش و جلوگيري از ريزش “غير طبيعي” مو

نحوه ي مصرف :
* دو بار در هفته 20 دقيقه پيش از شست و شو ، بر روي پوست سر ماساژ دهيد. اين روش موجب تقويت مو ها از ريشه و متعادلي نمودن چربي پوست سر بسيار مؤثر مي باشد.
** همچنين مي توانيد پس از شست و شو و پس از براشينگ موها از اين محصول بر روي ساقه ي مو چند قطره استفاده نماييد تا شفافيت و نرمي ابريشمي را تجربه نماييد.

سلامت ناخن :
1- افزايش استحکام ناخن
2- حفظ چربي و رطوبت ناخن
3- ترميم ناخن هاي آسيب ديده بر اثر استفاده از مواد شيميايي
4- پيش گيري از شکنندگي و لايه لايه شدن ناخن ها
5- تقويت رشد ناخن و براقي آن
6- ترميم زخمهاي پس از مانيکور و کاشت ناخن که در اطراف ناخن ايجاد مي گردد.

نحوه ي مصرف :
هر شب يک تا دو قطره بر روي ناخن و دست ها ماساژ داده شود.

در تحقيقات علمي ثابت شده است که اين روغن مي تواند آسيب هاي پوستي ناشي از افزايش سن را که موجب از دست رفتن آب پوست و نيز انعطاف پذيري پوست مي شود، ترميم کند. روغن آرگان سرشار از اسيدهاي چربي چون اسيد لينولئيک و اسيد هيالورونيک است که حاوي ويتامين E مي باشد. خاصيت ضد پيري پوست، مرطوب کنندگي و آنتي اکسيدان بودن روغن آرگان به سبب وجود اين اسيدهاست.
اين روغن يک آنتي اکسيدان طبيعي است و مي تواند اکسيژن رساني درون سلولي را افرايش دهد. اين عمل منجر به خنثي شدن راديکال هاي آزاد و حفظ نرمي بافت ها مي شود.
همچنين اين روغن منبع سرشاري از ويتامين A، امگا 3 و امگا 6 و قدري امگا 9 است. اين ترکيبات هم خاصيت آنتي اکسيداني را افزايش مي دهند و هم باعث مي شوند روغن آرگان فوايد کم نظير و شفابخشي براي پوست و مو داشته باشد.
روغن آرگان argan oil مناسب ترين و قوي ترين محصول مو است که تاکنون براي موهاي شکننده و آسيب ديده توليد شده است که به عنوان معجزه ي طبيعت براي مو معرفي مي شود. براق کننده و نرم کننده و ترميم کننده بسيار قوي مي باشد. روغن آرگان با خصوصيات فوق العاده ي خود علاوه بر اينکه هيچ حالت چربي و روغني روي موها نمي گذارد، موها را براق ، نرم و خوش حالت مي کند و ترميم کننده و باز سازي کننده اي بسيار قوي است.
اگر اين روزها زبري کف پا حسابي آزارتان مي دهد مي توانيد با روغن آرگان اين منطقه را مرطوب نگه داريد، کافي است بعد از حمام مقداري از اين روغن را کف پاي خود ماساژ دهيد، بعد يک جوراب نخي بپوشيد و تمام طول شب را به روغن آرگان اجازه دهيد تا اثرات معجزه آساي خود را نشان دهد. همچنين مي توانيد مقدار خيلي کمي از روغن آرگان را روي لب هاي خشک و ترک خورده ي خود بماليد تا خيلي زودتر از آن که فکرش را بکنيد لب هاي تان نرم و لطيف شوند. براي محافظت در برابر آسيب‌هاي ناشي از اشعه‌ ي ماوراي بنفش استفاده از روغن آرگان قبل از قرار گرفتن زير نور آفتاب مي‌تواند احتمال ايجاد چروک و تومورهاي سرطاني را تا حد زيادي کاهش دهد. روغن آرگان با مقاوم کردن قشر نازک هيدروليپيدي، پوست را مقاوم کرده و رطوبت آن را حفظ مي‌کند. روغن آرگان با تحريک سلول‌هاي رگ‌هاي خوني، سبب افزايش حرکت زيرپوستي مي‌شود و به عبارتي خون را زير پوست به جريان مي‌اندازد. نه تنها روغن آرگان ، باعث آبرساني و حفظ رطوبت پوست مي شود ، بلکه آن را سالمتر و جوانتر مي کند و چين و چروکها را نيز کاهش مي دهد . داشتن خاصيت آنتي اکسيداني ، روغن آرگان را به يک ماده ضد پيري پوست تبديل کرده است . اين روغن ، خاصيت ارتجاعي پوست را بازيابي مي کند و آن را صافتر و نرمتر مي سازد. پوستهاي خشک و اگزمايي ، با استفاده از روغن آرگان ، به واسطه وجود ويتامين E و اسيدهاي چرب آن ، به خوبي درمان مي شوند. اگرچه بسياري از روغنها و کرمها ، باعث تشديد التهاب پوستهاي جوش دار و آکنه دار مي شوند ، اما روغن آرگان باعث کاهش التهاب آن مي شود . همچنين خاصيت آنتي اکسيداني آن باعث بهبود آسيبهاي وارد شده به پوست مي گردد . استفاده ي مداوم از محصولات داراي روغن آرگان ، باعث تنظيم ترشح چربي پوست مي گردد. نقش روغن آرگان در تسريع بهبود پوستهاي آسيب ديده و سوخته بسيار حائز اهميت است . ماليدن چند قطره از اين روغن روي پوستهاي آسيب ديده ، روند درمان آن را سريعتر مي کند.
به خاطر وجود خواصي که ذکر شد، روغن آرگان در درمان ترک پا، ترک پوست و تقويت و سلامت ناخنها هم بسيار مفيد است. در هواي سرد زمستان ، معمولا لبها در اثر خشکي بيش از حد ، ترک مي خورند و پوسته پوسته مي شوند . روغن آرگان ، يک ماده ايده آل براي محافظت از لبها و از بين بردن خشکي و ترک آن است .

به نقل از دکتر مريم ملکي ( متخصص پوست و مو ) :
مي توان از روغن ارگان به صورت مرطوب کننده ي کل بدن استفاده کرد و آن را به جاي لوسيون يا کرم بدن استفاده کرد. بهترين نتيجه از خاصيت مرطوب کنندگي روغن آرگان بعد از استحمام گرفته مي شود. در خانمهاى باردار مي توان از اين روغن براى پيشگيرى از ترک شکم استفاده کرد. اين روغن حاوي مقادير بسيار زيادي از اسيدهاي چرب مي باشد که در مقابل عمل اکسيده شدن،بسيار مقاوم تر از روغن زيتون است. به دليل دارا بودن مقادير زيادي از ويتامين A پوست را به خوبي تغذيه مي کند.آثار پيري را که بر روي پوست نمايان گرديده است بهبود مي بخشد.اگزما،جوش، و جاي زخم را ترميم مي کند. پوست را مرطوب مي کند و الاستيته پوست را افزايش مي دهد در اين محصول هيچگونه کلسترولي وجود ندارد .به دليل اسيدهاي فراواني که در آن موجود است PHطبيعي پوست را ذخيره مي کند و در پوستهاي چرب باعث کم چرب شدن پوست مي گردد. قبل از استفاده از محصولات آرايشي استفاده از 1 يا 2 قطره از اين روغن به مدت 5 دقيقه موجب تغيير شگفت انگيزي در جذب عالي محصولات آرايشي مي شود و از ايجاد پينه بر روي پوست پيشگيري مي کند.

روغن آرگان بهتر از روغن نارگيل !
روغن آرگان در مقايسه با چيزي مثل روغن نارگيل فوايد خيلي بيشتري دارد. مثلا وقتي در آب و هواي خشک ، پوست صورت خشک و آسيب پذير مي شود، و علاوه بر خشکي ، خارش شديد بر روي قسمت هاي خاص بدن حسابي اذيتتان مي کند ، ديگر روغن نارگيل که روغن سبک براي رطوبت رساني هست به کار نمي آيد. روغن آرگان ضد آکنه هم هست و با اين حال منافذ پوست را مسدود نمي کند ، در صورتيکه روغن نارگيل ضد آکنه نيست و اگر پوستتان به جمع شدن چربي و جوش هاي سر سياه حساس باشد، گزينه ي خوبي براي رطوبت رساني به پوست نيست. روغن جوجوبا هم که که يکي ديگر از مرطوب کننده هاي طبيعي هست در واقع روغن نيست و به شکل موم و خيلي شبيه به چربي هايي که پوستمان به طور طبيعي توليد مي کند هست که مثل آرگان نمي تواند جذب و رطوبت رساني عمقي به پوست ايجاد کند. روغن آرگان را بهتر است روزانه به خصوص بعد از حمام به عنوان يک مرطوب کننده ي طبيعي استفاده کنيد.
روش هاي تشخيص روغن آرگان خالص اصل :
** نفوذ و جذب خيلي سريع
** رنگ زرد متمايل به طلايي روغن
** کشور توليد کننده
** عطر و بوي غير اسانسي
** غلظت و چسبندگي در حد روغن هاي گياهي خوراکي
روغن خالص آرگان داراي هيچ افزودني ، شامل رنگ و اسانس نبوده و رنگ آن طلايي کم رنگ و بوي معمولي يک روغن گياهي را دارد، روغن خالص آرگان پس از 5 دقيقه ماساژ هيچ گونه آثار چربي از خود به جاي نگذاشته و کاملا جذب پوست مي گردد.

آموزش ماسک هاي خانگي و طبيعي حاوي روغن آرگان :

ماسک ضد سفيدي مو :
1- ماساژ با روغن آرگان و ليموترش
آب يک عدد ليمو ترش را با 5 قطره روغن آرگان خالص مخلوط نماييد. سپس پوست سرتان را با اين محلول ماساژ دهيد و پس از 20 دقيقه شستشو نماييد. اين يک راه حل عالي براي جلوگيري از سفيد شدن موهاي سرتان است.
2- ماسک پوست سيب زميني و روغن آرگان
پوست 5 عدد سيب زميني را در 2 ليتر آب بجوشانيد و بگذاريد روي حرارت کم بجوشد. پس از شستن مو با شامپو، آب پوست سيب زميني را با چند قطره روغن آرگان مخلوط نموده و روي سر بريزيد. پس از 20 دقيقه، شست و شو دهيد. اين کار علاوه بر کاهش تراکم موهاي سفيد، آنها را نرم و لخت مي کند.

ماسک ضد ريزش مو :
ماسک گزنه و آرگان
ابتدا مقداري گزنه را دم کنيد. محلول دم کرده را پس از خنک شدن با 5 قطره روغن آرگان مخلوط نموده و روي ريشه ي مو و پوست سر ماساژ دهيد. پس از يک ساعت مي توانيد شستشو نماييد.

ماسک روشن کننده ي پوست و ضدآکنه و جوان کننده :
ماسک زعفران و روغن آرگان
چند رشته زعفران را در شير بخيسانيد تا رنگ شير تغيير کند و خواص زعفران وارد شير شود. پس از نيم ساعت شير را با چند قطره روغن آرگان مخلوط نموده و با پنبه به سطح پوست بماليد پس از 20 دقيقه با آب سرد شستشو دهيد.

ماسک نرم کننده ي پوست :
1- ماسک زرده تخم مرغ و آرگان
به کساني که پوست خشک دارند ، توصيه مي شود از اين ماسک استفاده کنند تا پوست صورتشان نرم و لطيف شود.زرده ي تخم مرغ مملو از چربي است و چربي پوست را تامين مي کند.
يک عدد زرده ي تخم مرغ را با چند قطره سرکه سيب و چند قطره روغن آرگان مخلوط نموده و به مدت 20 دقيقه به روي پوست قرار دهيد و سپس با آب شستشو دهيد.
2- ماسک خيار و آرگان
يک عدد خيار متوسط را با پوست رنده نموده سپس 3 قطره روغن آرگان را به آن اضافه نماييد. مخلوط را به مدت 15 دقيقه بر روي پوست صورت و گردن قرار دهيد. سپس پوست را با پنبه ي آغشته به گلاب پاک نماييد.
3- ماسک کاهو و آرگان؛ نرم کننده پوستهاي خشک و ضد التهاب
براي تهيه ي اين ماسک ابتدا چند برگ کاهو را به صورت خيلي ريز خرد کنيد و بکوبيد، سعي کنيد آب حاصل از کوبيدن برگ هاي کاهو هدر نرود و در ميان قطعات خرد شده بماند. 6 قطره روغن آرگان را در هنگام کوبيدن برگ ها به آن اضافه نموده تا مواد يکدستي حاصل آيد. اين ماسک را به آهستگي با انگشت روي صورت ( به جز دور چشم ) بماليد به طوريکه پوست کاملا از مواد پوشيده شود. پس از 15 دقيقه پوست خود را با آب ولرم بشوييد.

ماسک ضد چروک پوست :
ماسک سيب و آرگان
يک عدد سيب را پوست کنده و آن را نصف کنيد. يک نيمه ي آن را خرد کنيد و با يک قاشق چاي خوري روغن آرگان مخلوط کرده و هم بزنيد. سپس آن را بر روي صورت و گردن قرار دهيد ، آن گاه پوست را با نوک انگشتان به صورت دوراني ماساژ دهيد و به آرامي ضربه بزنيد. پس از 20 دقيقه پوست را بشوييد.
اين ماسک در جلوگيري از به وجود آمدن چروک صورت بسيار مؤثر و سبب تقويت پوست صورت مي شود.
ماسک سفت کننده ي پوست :
ماسک کدو سبز و آرگان
اين ماسک براي حفره ها و بستن منافذ باز پوست موثر است.
يک عدد کدو سبز متوسط را رنده نماييد ، سپس 5 قطره روغن آرگان به آن اضافه نماييد. مخلوط به دست آمده را بر روي پوست ماساژ دهيد. بعد از 20 دقيقه پوست خود را با آب ولرم بشوييد.

ماسک ضدجوش :
ماسک هويج و آرگان؛ رفع جوش هاي غرور جواني و جاي اکنه
يک عدد هويج متوسط را رنده نموده با 3 قطره روغن آرگان مخلوط نماييد. براي مدت 10 دقيقه مخلوط را بر روي صورت و گردن قرار دهيد ، پس از خشک شدن مخلوط ، با آب سرد پوست را بشوييد.

ماسک رفع کبودي دور چشم :
ماسک گلپر و آرگان
ابتدا 2 قاشق چاي خوري گلپر خرد شده را با 10 سي سي آب جوشيده شده، حل نماييد. خمير به دست آمده را با 4 قطره روغن آرگان مخلوط نماييد. اين مخلوط را بر روي ناحيه ي کبود دور چشم ماساژ دهيد و پس از 15 دقيقه دور چشم را با آب ولرم شستشو داده و اثر آن را مشاهده نماييد.
ماسک عروس :
ماسک گل بابونه و آرگان
ابتدا دو قاشق غذاخوري گل بابونه را در يک استکان آب جوشيده حل نماييد. سپس محلول بدست آمده را از صافي رد کرده و با 6 قطره روغن آرگان مخلوط نماييد. صورت خود را با پنبه ي آغشته به اين محلول ماساژ دهيد و پس از 30 دقيقه پوست را با آب سرد بشوييد.
بابونه لطافت دهنده ي سريع پوست است و باعث درخشندگي پوست مي شود.

100sabad.ir
شهر : تهران
تلفن : 09101008810 - 021-66896972
قیمت : به دلیل تغییر قیمت ها به سایت مراجعه شود
ایمیل : 100sabad.ir@gmail.com
اکستنشن چيست
موهاي خويش را در يک لحظه با اکستنشن تهراني اسم تجاري جديد ما تغيير دهيد. محصولات ما با يک طرح پوستر جديد با اسم بازرگاني جديد ساخته شده اند لغايت نگاهي بي همانند به آن داشته باشيم. اين مو با کيفيت بالا طراحي شده است الي
کاشت موی طبیعی fit fut ترکیبی - جراحی زیبایی
کاشت موی طبیعب بروشهای fit , fut ,ترکیبی پاک کردن تاتو و خالکوبی در یک جلسه با لیزر جراحیهای زیبایی بینی صورت پلک سینه شکم برداشتن خال و زگیل و میخچه با لیزر لیپولیزر و لیپوساگشن مرکز جراحی میرداماد
کلینیک تخصصی پوست و مو ساعی
کلینیک تخصصی و فوق تخصصی پوست و مو ساعی دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با بیش از ده سال سابقه درخشان ارائه دهنده کلیه خدمات زیبایی پوست و مو کاشت مو : FIT, FUT,BHT و ترکیبی تقویت رشد مو لیفتینگ صورت و
ریوایوژن کشف جدید پزشکان متخصص و دانشمند
ریوایوژن کشف جدید پزشکان متخصص و دانشمند در زمینه پوست و مو ودرمان ریزش موهاست! داروی طبیعی ریوایوژن، فاقد هر گونه عوارض جانبی بوده و باعث حفظ سلامت، پرپشتی و ضخیمتر شدن موها می شود.مزایای مصرف داروی ریوایوژنز ریزش موها