کرم رفع سفيدي مو ديسکريت اصل 250 ميلي ليتري DISCREET

کرم ريستوريا ديسکريت 250 ميلي ليتر اصل استراليا
http://d20.ir/14/Images/1146//cream DISCREET - 100sabad.ir.jpg
خريد کرم رفع سفيدي مو ديسکريت اصل 250 ميلي ليتري DISCREET

مشخصات اصلي :
نوع کرم
برند ديسکريت Discreet
حجم 250 ميلي ليتر
کشور سازنده استراليا
تاريخ مصرف 04/2018
مناسب براي انواع مو


توضيحات محصول :
اين محصول رنگي نيست و دست يا لباس شما را رنگي نمي کند.
ريستوريا با شستشو در آب استخر و دريا از بين نمي رود.
ديگر نگران سفيد شدن موها نباشيد! بهترين نوع کرم احياي رنگ طبيعي مو در جهان حالا در اختيار شماست.
اين کرم با اثر بر روي ملانوسيتها و افزايش ملانين ( رنگدانه موجود در ملانوسيتها ) رنگ طبيعي قبل از سفيدي را به موهاي شما باز مي گرداند. براي فعال شدن رنگدانه ها و بازگشت رنگ طبيعي به موهاي سفيدتان فقط کافي است طبق دستورالعملهاي بيان شده در کاتالوگ محصول عمل نماييد.
کرم رستوريا در حقيقت چند کار را باهم انجام مي دهد. مي توان از آن براي حالت دادن موها به جاي استفاده از ژل يا کرم هاي حالت دهنده استفاده نمود. اين کرم براي موهاي خشک به عنوان مرطوب کننده عمل نموده و در شرايط باد و باران از موها محافظت مي نمايد. همچنين به دليل وجود سولفور در فرمولاسيون کرم، اين محصول ضدشوره و ضد ريزش و تقويت کننده اي عالي براي موها هست.
توجه فرماييد که رنگ طبيعي مو در آفتاب تغيير نکرده و شنا در اسخر و آب دريا آن را از بين نمي برد.

دلايل سفيد شدن مو :
سلول هاي رنگدانه اي مو (ملانوسيتها) براي ساخت ملانين به آنزيم هاي خاصي نياز دارند و بر اساس تفاوت آنزيم هاي شرکت کننده، نوع خاصي از ملانين را توليد ميکنند. از طيف قهوه اي تا سياه و از طيف زرد تا قرمز. اما واقعيت اين است که سفيدشدن مو، هيچ ربطي به نوع ملانين موجود در بدن ما يا به عبارتي تيره يا روشن بودن موهايمان ندارد. اين اتفاق براي همه مي افتد. سفيد شدن مو در مردان در حدود 30 سالگي و در زنان در 35 سالگي مي باشد. پس از اين سنين ملانوسيت ها در هر دهه ي عمر، 10 تا 20 درصد از ظرفيت توليد رنگ خود را از دست مي دهند. بعضي از اشخاص حتي در دوران نوجواني نيز با اين پديده روبرو مي گردند در حالي که بعضي اشخاص مخصوصا در نژاد هاي آسيائي و يا سياه پوست ممکن است هرگز موي سفيد به خود نبينند.
اگرچه چگونگي از دست دادن اين رنگدانه ها دقيقا مشخص نيست، اما مي دانيم در نخستين مراحل خاکستري شدن مو ، ملانوسيت ها هنوز به صورت غيرفعال وجود دارند. وقتي ملانوسيت کاملا فاقد رنگدانه شود، مو سفيد و اگر تعداد ملانين يک تار مو کمتر از حالت عادي شود آن مو خاکستري و نقره اي مي شود.
عوامل موثر در بروز سفيدي زودرس مو عبارتند از :
- وراثت : در برخي از نژادها موها سريعتر از معمول سفيد مي شوند (مردم اسکانديناوي)
- نوع تغذيه : کمبود مواد معدني همچون مس و منگنز از عوامل اصلي سفيدشدن مو هستند. مصرف ميوه هايي مثل سيب ، گلابي ، آلو ، گوجه فرنگي ، سير و پياز به منظور رفع کمبود اين مواد معدني توصيه مي گردد.
- استعمال دخانيات : سرعت سفيد شدن مو در افراد سيگاري 4 برابر افراد غير سيگاري است.
- کمبود ويتامين هاي B5 و B12
- کمبود آهن و کم خوني
- رژيم هاي ناسالم و غير علمي لاغري
متاسفانه هيچ عاملي نمي تواند جلوي سفيد شدن موها را بگيرد ولي خوشبختانه با محصولات ريستوريا مي توان با اين مشکل برخورد نمود. کرم معجزه گر رستوريا بر خلاف رنگ موهاي معمولي بدون صدمه و آسيب رساني به ريشه و يا تار موهاي ظريف شما انجام داده و به مرور زمان با فعال سازي رنگدانه هاي طبيعي موجود در ريشه و تار موي سر در کوتاهترين مدت رنگ موهاي شما را به حالت طبيعي برمي گرداند به نحوي که حتي نزديک ترين افراد به شما نيز متوجه اين تغيير نشده و بعد از مدتي سالها جوانتر به نظر خواهيد رسيد .
توجه بفرمائيد که رستوريا رنگ مو نيست بنابراين شما احتياجي به انتخاب و يا تداخل شماره هاي رنگ مو نداريد و اگر رنگ موهاي شما تيره و يا روشن بوده باشد رستوريا همان رنگ طبيعي موها را به شما باز ميگ رداند . بنابراين احتياجي به شماره ي رنگ مو نيست - احتياجي به مخلوط کردن رنگ هاي مختلف نداريد - و حتي احتياجي به داشتن دستکش هم نيست. فقط کافيست طبق دستورالعمل هاي گفته شده آنرا بر روي سر بماليد . البته اگر رنگ تيره ي قبلي را اکنون نمي پسنديد با دستورالعمل هاي داده شده و تنها با استفاده ي کمتر و يا فاصله ي بيشتر ميان دوره هاي استفاده به رنگ دلخواه خود رسيده و با آن مي توانيد استحمام کرده و به مسافرت برويد و هرگز نگران تيره و يا تار شدن رنگ موي خود نباشيد زيرا رستوريا رنگ مو نيست و در آفتاب مانند رنگ هاي معمولي موي سر تغيير رنگ نميدهد و برعکس قرار گرفتن به مدت طولاني تر در آفتاب از جمله خاصيت هاي اين داروي معجزه گر مي باشد و هر چه بيشتر در آفتاب قرار گرفته باشيد اين دارو با فعال سازي رنگدانه هاي طبيعي موهاي سر ، اثر بهتر و بيشتري براي برگرداندن رنگ موهاي شما خواهد داشت . محصولات رستوريا ، فعال ساز رنگدانه هاي مو مورد تائيد سازمانهاي بهداشتي در بيش از 45 کشور جهان بوده و تنها يکي از محصولات اين لابراتوار با سابقه نزديک به پنجاه سال ميباشد.
هنگامي که موهاي خاکستري شده ي خود را رنگ مي کنيد توجه داشته باشيد که منظور تغيير رنگ طبيعي موهاي شما نيست بلکه رسيدن به رنگ موي طبيعي و قبلي خودتان است يعني موئي طبيعي و شاداب . محصولات بازسازي رنگ موي ريستوريا درست به همين دليل ساخته شده اند يعني بازگرداندن رنگ قشنگ و شاداب قبلي به موهاي شما.


روش استفاده :
بعد از استحمام موها را کاملا خشک نماييد. بهتر است يک ربع تا نيم ساعت براي خشک کردن کامل موها صبر کنيد. مقدار کمي از کرم را کف دست هاي خشک شده ي خود بريزيد. مقدار مورد استفاده بستگي به بلندي و کوتاهي موي سر شما دارد. به عنوان مثال براي موهايي به بلندي سه يا چهار سانتيمتر يک قاشق غذاخوري تخت کافيست. سپس موها را از ريشه به سمت بالا با اين محلول آغشته کرده و به خوبي ماساژ دهيد تا موها به خوبي به محلول آغشته گردد. سپس با شانه چند بار موها را حالت داده و به همان صورت رها کنيد. بهتر است در هفته هاي اول استفاده ، موها را بيشتر از دو تا سه مرتبه در هفته آب نزده و شستشو ندهيد. اين امر کمک شاياني به ماندگاري کرم بر روي موهاي خاکستري داشته و تاثير بيشتري خواهد گذاشت. پس از چهار تا پنج هفته موهاي خاکستري به تدريج تغيير رنگ مي دهند به گونه اي که ديگر به چشم نمي آيند. از اين به بعد در هفته فقط دو تا سه بار از اين محصول استفاده نماييد تا رنگ طبيعي ايجاد شده ثابت بماند. اين عمل را براي ريشه ي موهاي خاکستري که تازه مي رويند هم انجام دهيد تا ديگر هيچ موي خاکستري در سر خود مشاهده ننماييد. توجه به توصيه هاي زير را براي بهره وري حداکثر از اين محصول توصيه مي نمايم.
- استفاده از اين محصول براي موهاي دکلره و رنگ شده توصيه نمي گردد زيرا رنگ مو از تاثير حداکثر اين دارو جلوگيري به عمل مي آورد .
- قرار گرفتن در معرض نور خورشيد به فرايند فعال شده رنگدانه هاي مو و افزايش اثر کرم کمک مي کند. قرار گرفتن در معرض نور آفتاب به شدت توصيه مي گردد زيرا ترکيبات اين محصول به صورت طبيعي از نور آفتاب استفاده برده و تاثير بيشتري در تغيير رنگ موها به وسيله ي نور آفتاب مي برد.
- از مصرف نرم کننده در طول مدت استفاده از اين محصولات پرهيز نماييد.
- در صورت استحمام و يا شنا پس از خشک کردن مو مجددا از کرم استفاده نماييد.
- از به کار بردن کانديشنرهاي متفرقه در طول درمان با ريستوريا پرهيز نمائيد زيرا سطح نازکي که اينگونه کانديشنر ها بر روي موها باقي ميگذارند از تاثير کرم ريستوريا جلوگيري به عمل مي آورد.
- اگر از رنگ موي ديگري قبلا استفاده مي کرده ايد مي توانيد ريستوريا را بعد از شستشوي کامل موي سر استعمال نمائيد و از مواد رنگبر براي اينکار استفاده نکنيد و همان شستشوي معمولي ولي عميق کافيست.
- دقت نمائيد اگر رنگ موهاي طبيعي شما تيره و يا روشن مي بوده است ، اين محلول رنگ طبيعي موهاي شما را بازسازي مي نمايد ولي اگر مايل به روشني و يا تيرگي بيشتر و يا کمتري براي موهاي خود هستيد مي توانيد مصرف محلول را به اندازه ي دلخواه کمتر و يا بيشتر نمائيد ، به طوريکه استفاده ي بيشتر از محلول رنگ تيره تري به موها مي بخشد.

احتياط : دور از دسترس اطفال قرار دهيد. در صورت تماس با چشم و دهان فورا با آب شسته شود. از تماس اين ترکيبات با زيورآلات (طلا ، نقره و بدليجات) خودداري نماييد زيرا به دليل داشتن مواد سولفاته باعث کدر شدن آنها خواهد شد.

100sabad.ir

شهر : تهران
تلفن : 09101008810 - 021-66896972
قیمت : به دلیل تغییر قیمت ها به سایت مراجعه شود
ایمیل : 100sabad.ir@gmail.com
اکستنشن چيست
موهاي خويش را در يک لحظه با اکستنشن تهراني اسم تجاري جديد ما تغيير دهيد. محصولات ما با يک طرح پوستر جديد با اسم بازرگاني جديد ساخته شده اند لغايت نگاهي بي همانند به آن داشته باشيم. اين مو با کيفيت بالا طراحي شده است الي
کاشت موی طبیعی fit fut ترکیبی - جراحی زیبایی
کاشت موی طبیعب بروشهای fit , fut ,ترکیبی پاک کردن تاتو و خالکوبی در یک جلسه با لیزر جراحیهای زیبایی بینی صورت پلک سینه شکم برداشتن خال و زگیل و میخچه با لیزر لیپولیزر و لیپوساگشن مرکز جراحی میرداماد
کلینیک تخصصی پوست و مو ساعی
کلینیک تخصصی و فوق تخصصی پوست و مو ساعی دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با بیش از ده سال سابقه درخشان ارائه دهنده کلیه خدمات زیبایی پوست و مو کاشت مو : FIT, FUT,BHT و ترکیبی تقویت رشد مو لیفتینگ صورت و
ریوایوژن کشف جدید پزشکان متخصص و دانشمند
ریوایوژن کشف جدید پزشکان متخصص و دانشمند در زمینه پوست و مو ودرمان ریزش موهاست! داروی طبیعی ریوایوژن، فاقد هر گونه عوارض جانبی بوده و باعث حفظ سلامت، پرپشتی و ضخیمتر شدن موها می شود.مزایای مصرف داروی ریوایوژنز ریزش موها