اخذ ويزا با شرايط خاص

شينگن در اصطلاح به منطقه‌اي در اروپا اطلاق مي‌شود که ۲۶ کشور حاضر در آن نياز به پاسپورت و باقي محدوديت‌هاي مرزي براي تردد اتباع خود را حذف کرده و از اين جهت به منزله کشوري واحد به شمار مي‌آيند. کشورهاي عضو منطقه شينگن هر اندازه در قبال اتباع خود و عبور مرور مرزي آنها سهل مي‌گيرند، در قبال اتباع کشورهايي که براي ورود به اين حوزه نياز به ويزا دارند، سخت‌گير هستند.

بر همين اساس، با توجه به اين که کشورهاي مطرح اروپايي زيادي به عضويت اين منطقه درآمده‌اند، ويزاي شنگن از ارزش و اعتبار بالايي در سراسر دنيا برخوردار است.
شينگن چيست؟
اگرچه شينگن اصطلاحي رايج در ايران است، اما تلفظ درست آن شنگن Schengen zone است. کشورهاي اتريش، بلژيک، جمهوري چک، دانمارک، استوني، فنلاند، فرانسه، آلمان، يونان، مجارستان، ايسلند، ايتاليا، لتوني، ليتواني، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکي، اسلووني، اسپانيا، سوئد، سوئيس و ليختن اشتاين، ۲۶ کشور عضو پيمان شينگن محسوب مي‌شوند.
ويزاي شينگن چيست؟
براي ورود به منطقه شنگن نياز به ويزاي شينگن (Schengen Visa) اين ويزا ورود به ۲۶ کشور عضو اين پيمان را جواز مي‌دهد و دارنده اين ويزا خواهد توانست براي مدت‌ زمان و شرايطي مشخص به هريک از کشورهاي عضو پيمان شينگن سفر کند.

ماهيت و هدف از سفر متقاضي تعيين کننده نوع و مدت زمان ويزاي شينگن خواهد بود. به بيان ديگر اينکه هدف از سفر شما شرکت در توري گردشگري است يا انجام فعاليتي تجاري و يا صرفا توقف چند ساعته در يکي از کشورهاي عضو اتحاديه، نوع ويزا و مدت اعتبار آن را تعيين خواهد کرد.

ويزاي شينگن مي‌تواند توسط هر يک از کشورهاي عضو اين پيمان صادر شود و با رعايت برخي قوانين، دارنده آن مي‌تواند در مدت زمان اعتبار ويزا بدون مشکل در هر يک از کشورهاي منطقه شينگن تردد نمايد.
ويزاي اتحاديه شينگن
ويزاي اتحاديه شينگن در واقع همان ويزاي گردشگري اروپا است. دارنده اين ويزا اجازه دارد هر ۶ ماه يک‌بار به مدت حداکثر ۹۰ روز به کشورهاي عضو اتحاديه شينگن سفر کرده و در آن اقامت داشته باشد که زمان مجاز اقامت در حوزه شينگن از زمان ورود فرد محاسبه مي‌شود.

بر اساس هدف متقاضي از سفر به هر يک از کشورهاي عضو پيمان، ويزاي اتحاديه شينگن به ۳ دسته ويزاي A, B, C تقسيم مي‌شوند که طبعا يکي از آنها به متقاضي تعلق مي‌گيرد.

۱-۱ ويزاي شينگن نوع A
ويزاي نوع A نوعي ويزاي ترانزيت فرودگاهي است که تنها به فرد اجازه مي‌دهد تا در يکي از فرودگاه‌هاي حوزه شينگن پرواز خود را تعويض و به کشوري خارج از حوزه شينگن سفر کند. اين ويزا تنها براي استفاده از فرودگاه‌هاي محدوده شينگن معتبر است و فرد اجازه خروج از فرودگاه را نخواهد داشت.از اين رو دارنده ويزاي ترانزيت شنگن تنها مجاز به توقف و انتظار براي تعويض هواپيما در محدوده ترانزيت فرودگاهي شينگن و خروج از اين محدوده است.اما چنانچه به ويزاي ترانزيت براي عبور از بيش از يک فرودگاه در محدوده شنگن نياز پيدا کنيد، ديگر واجد شرايط دريافت اين نوع از ويزا نبوده و بايد به جاي آن براي ويزاي شينگن نرمال تايپ C اقدام کنيد. اين بدين خاطر است که بيش از يک پرواز در محدوده شينگن پروازهاي داخلي اين حوزه محسوب مي‌شود و فارغ از دلايل متقاضي ترانزيت نيازمند دريافت ويزاي شيتگن نوع C خواهد بود.حتي اگر بخواهيد به ناچار براي تعويض پرواز خود از يک فرودگاه در حوزه شينگن خارج شده و به فرودگاه ديگري در همان کشور برويد، باز هم واجد شرايط دريافت ويزاي ترانزيت شينگن نبوده و ملزم به دريافت ويزاي نرمال شينگن نوع C هستيد.

در صورتي که فردي داراي يکي از شرايط زير باشد ملزم به دريافت ويزاي ترانزيت فرودگاهي نخواهد بود:

داراي ويزاي داراي اعتبار حوزه شنگن، اتحاديه اروپا و مناطق اقتصادي اروپا، کانادا، ژاپن و يا آمريکا باشد
داراي يک مجوز اقامت معتبر صادر شده از حوزه شنگن، اتحاديه اروپا و مناطق اقتصادي EU وEEA ، شهرداري آندورا، کانادا، ژاپن، جمهوري سن مارينو و يا ايالات متحده آمريکا باشد
داراي يک پاسپورت ديپلماتيک باشد
عضوي از يک خانواده اتحاديه اروپا EU، EEA و يا شهروند سوئيس باشد
جزو پرسنل پرواز تحت قرارداد کنوانسيون شيکاگو در هواپيمايي بين‌المللي باشد
۱-۲ ويزاي شينگن نوع B
ويزاي نوع B نيز نوعي ويزاي ترانزيتي است که الصاق آن به پاسپورت، به فرد اجازه خواهد داد تا ظرف حداکثر ۵ روز از طريق خودرو و يا قطار از خاک چندين کشور منطقه شينگن عبور کرده و به کشوري در خارج از اين حوزه برود.

شما همچنين ممکن است در صورتي که سفر شما نيازمند ترک محدوده ترانزيت بين‌المللي و ورود به محدوده شينگن باشد ( زماني که ادامه سفر شما از طريق قطار و يا هواپيما براي صبح بوده و شما نياز به گذراندن شب و اقامت در هتل داريد) در اين مورد خاص، براي سفر با هواپيما نيز نياز به ويزاي ترانزيت خواهيد داشت.

۱-۳ ويزاي شينگن نوع C
ويزاي نوع C در واقع ويزاي کوتاه ‌مدت براي سفر به حوزه شينگن است و فرد مجاز است در طول زماني که هنگام دريافت اين نوع ويزا مشخص مي‌شود، براي اهدافي نظير گردشگري، رويداد ورزشي، رويداد فرهنگي و بازديد از اقوام در کشورهاي عضو اتحاديه شينگن اقامت داشته باشد. ويزاي نوع C خود بسته به اهداف سفر و شرايط متقاضي به ۳ دسته تقسيم بندي مي‌شوند:

ويزاي سينگل شينگن يا ويزاي يک بار ورود
ويزاي دوبار ورود شينگن
ويزاي مولتيپل شينگن يا ويزاي چند بار ورود
اين مجموعه در خصوص اخذ ويزا با بهترين شرايط حتي بدون پيش پرداخت،در سريعترين زمان ممکن اقدام مي کند.
لازم به ذکر است جهت اخذ ويزا نياز به يک سري مدارک شغلي و ملکي مي باشد که در صورت نداشتن مدارک شرايط را براي شما آسان
خواهيم کرد،جهت کسب اطلاعات با ما در ارتباط باشيم:

تلفن هاي تماس: 09126625350-02144063418

آدرس:بزرگراه ستاري-بلوارفردوس شرق-خيابان ابراهيمي جنوبي-کوچه شانزدهم-پلاک14

ايميل: tashakori.mehran@yahoo.com
کانادا

کانادا ، کشوري در قاره آمريکاست که پس از روسيه، با مساحتي در حدود ۹٬۹۸۴٬۰۰۰ کيلومتر دومين کشور پهانور دنيا محسوب مي شود. اين کشور از جنوب با کشور آمريکا همسايه است و مرز اين دو کشور، طولاني ترين مرز زميني است. کانادا از ده استان تشکيل شده و پايتخت آن اوتاوا است.
ويزاي کانادا يکي از معتبرترين ويزاهاي دنياست و به همان نسبت گرفتن اين ويزا سخت و نيازمند دانش بسيار تخصصي است. دانشي که ما در اين مجموعه از آن بهره منديم و شما را در گرفتن اين ويزا ياري خواهيم کرد. اما قبل از آن بياييد با هم بيشتر در مورد ويزاهاي کانادا صحبت کنيم.
ويزا چيست؟
ويزا، اجازه يک کشور براي اقامت موقت افراد در آن کشور مي باشد.
انواع ويزاي کانادا
ويزاها انواع بسيار گوناگوني دارند، ويزاهايي که ما مي توانيم در گرفتن آن شمارا ياري کند، عبارتند از:

1. ويزاي توريستي (ويزيتور) کانادا: TRV يا Temporary Resident Visa که در ايران با نام ويزاي مولتي يا ويزاي 5 ساله نيز شناختي مي شود، ويزايي است که به شما اجازه مي دهد تا پايان اعتبار پاسپورتتان (براي پاسپورت ايراني تا 5 سال) به کانادا سفر کنيد. شما در هر بار ورود به کانادا مي توانيد تا شش ماه در خاک کانادا اقامت داشته باشيد اما اگر قصد اقامت بيشتر را داريد بايد بعد از پايان شش ماه بايد يک بار از خاک کانادا خارج شده و دوباره بازگرديد. افرادي که براي اين ويزا اقدام مي کنند، معمولا يا از شخصي يا شرکت تور گذاري دعوتنامه دارند يا با رزرو هتل اقدام به دريافت ويزا مي کنند.
افرادي که همسرشان در خاک کانادا درحال تحصيل هست و يا براي ويزاي تحصيلي درحال اقدام هستند، مي توانند براي ويزاي توريستي اقدام کنند و در هنگام ورود به کانادا در صورت صلاحديد افسر اداره مهاجرت، مي توانند براي مدت بيشتر از شش ماه (يا تا پايان تحصيل همسر) در کنار همسر خود باشند.

2. ويزاي تحصيلي: ويزاي تحصيلي يا Student ويزا براي افرادي است که مي خواهند در کانادا براي مدتي بيش از شش ماه تحصيل کنند. اگر طول مدت دوره اي که فرد مي خواهد در آن تحصيل کند، زير شش ماه است، نيازي به دريافت ويزاي تحصيلي نيست و مي توان با ويزاي توريستي اقدام به تحصيل نمود. دقت داشته باشيد که ويزاي دانش آموزي و دانشجويي، همه ويزاي تحصيلي حساب مي شوند.
در صورتي که شما ويزاي توريستي داريد و مي خواهيد در کانادا تحصيل کنيد، ديگر نيازي به ويزاي تحصيلي نداريد و بايد فقط براي Study Permit يا مجوز تحصيل اقدام کنيد.
لطفا توجه داشته باشيد که اگر تمايل به تحصيل در يکي از شهرهاي استان Quebec را داريد، قبل از اقدام براي ويزاي تحصيلي، بايد براي گرفتن CAQ اقدام کنيد. CAQ در واقع مجوز استان Quebec براي تحصيل در اين استان است.
اين مجموعه در خصوص اخذ ويزا با بهترين شرايط حتي بدون پيش پرداخت،در سريعترين زمان ممکن اقدام مي کند.
لازم به ذکر است جهت اخذ ويزا نياز به يک سري مدارک شغلي و ملکي مي باشد که در صورت نداشتن مدارک شرايط را براي شما آسان
خواهيم کرد،جهت کسب اطلاعات با ما در ارتباط باشيم:
تلفن هاي تماس: 09126625350-02144063418
آدرس:بزرگراه ستاري-بلوارفردوس شرق-خيابان ابراهيمي جنوبي-کوچه شانزدهم-پلاک14
ايميل: tashakori.mehran@yahoo.com

انگستان يکي از چهار کشور پادشاهي بريتانياي کبير است. سه کشور ديگرِ بريتانيا، اسکاتلند، ولز و شمال ايرلند مي باشند. لندن، بزرگترين شهر انگليس و پايتخت آن مي باشد. پيشينه تاريخي انگلستان و فرهنگ آن که به واسطه زبان انگليسي و استعمار اين کشور بر ديگر مناطق جهان فراگير گشته، اين کشور را به يک مقصد توريستي محبوب در سراسر جهان تبديل کرده است.
اگر شما نيز قصد سفر به اين کشور زيبا با جاذبه هاي گردشگري و بناهاي تاريخي فراوان را داريد بايد براي گرفتن ويزاي انگلستان اقدام کنيد.


در انگلستان طيف گسترده اي از محيط هاي طبيعي به چشم مي خورد و اين کشور همچنان از صنعت مهم اکوتوريسم بهره مند مي شود. اتباع کشورهايي که عضو اتحاديه اروپا نيستند پيش از سفر به انگلستان بايد از طريق سفارت اين کشور براي گرفتن ويزا اقدام کنند.

انواع ويزاي انگليس
• ويزاي توريستي يا گردشگري
• ويزاي کار
• ويزاي تحصيلي
• ويزاي شهروندي انگليس
• اخذ ويزا از طريق ازدواج
متقاضياني که صرفا با هدف گردش و تفريح و بازديد از جاذبه هاي انگلستان سفر مي کنند، نيازمند ويزاي توريستي انگلستان هستند. مسافراني که قبلا ويزاي انگليس نداشته اند بهتر است که در ابتدا براي ويزاي 6 ماهه اين کشور اقدام کنند. اما افرادي که طي ده سال اخير ويزاي 6 ماهه اين کشور را دريافت کرده اند بهتر است براي ويزاي 2 ساله و کساني که پيشتر ويزاي 2 ساله انگليس را دريافت کرده اند مي توانند براي ويزاي 5 ساله در خواست دهند. لازم به ذکر است ويزاي توريستي انگليس به صورت چند بار ورود صادر مي شود يعني متقاضي در طول مدت اقامت خود در کشور انگلستان مي تواند تا زماني که ويزايش معتبر است به اين کشور ورود و خروج داشته باشد.

اين مجموعه در خصوص اخذ ويزا با بهترين شرايط حتي بدون پيش پرداخت،در سريعترين زمان ممکن اقدام مي کند.
لازم به ذکر است جهت اخذ ويزا نياز به يک سري مدارک شغلي و ملکي مي باشد که در صورت نداشتن مدارک شرايط را براي شما آسان
خواهيم کرد،جهت کسب اطلاعات با ما در ارتباط باشيم:

تلفن هاي تماس: 09126625350-02144063418

آدرس:بزرگراه ستاري-بلوارفردوس شرق-خيابان ابراهيمي جنوبي-کوچه شانزدهم-پلاک14

ايميل: tashakori.mehran@yahoo.com


شهر : تهران
تلفن : 09126625350-02144063418
قیمت : تماس بگیرید
ایمیل : tashakorimehran10@yahoo.com
اخذ ويزاي مسافرتي چين
اخذ ويزاي چين در کمترين زمان ويزاي مسافرتي چين آژانس هم هوايي تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي کار شناسان مجرب، حرفه‌اي و متخصــص هم هوايي از ميان بهترين‌هاي اين صنعت برگزيده شده و با حمايت واحد‌هاي
ویزای بلند مدت شینگن
ارائه خدمات مشاوره ای در جهت اخذ انواع ویزاهای اقامتی دائم-کوتاه مدت و بلند مدت ، توریستی ، دانشجویی ، مهاجرتی ، اتحادیه اروپا اخذ اقامت اروپا از طریق مدارک شغلی و مالی در ایران بدون نیاز به ( سرمایه گذاری و یا راه اندازی
کربلا نجف عتبات عالیات هوایی هر هفته نقد و اقساط
کربلا نجف عتبات عالیات ویژه ماه رمضان شبهای قدر السلام علیک یا اباعبد الله الحسین السلام علیک یا ابالفضل العباس تاریخ حرکت ویژه شبهای قد ر: کربلا نجف عتبات عالیات هوایی هر هفته نقد و اقساط هتلهای کربلا : درجه 1 : فخر
ویزای اتریش
اخذ ویزای اتریش مدارک مورد نیاز: اصل پاسپورت + سند مالکیت + گواهی اشتغال به کار ( جواز کسب.اساسنامه شرکت و روزنامه رسمی.لیست بیمه.فیش حقوقی)+اصل شناسنامه+ گواهی تمکن مالی (بالانس گردش حساب) و پرینت حساب بانکی 3 ماهه گذشته +
وقت سفارت آمریکا در ترکمنستان
وقت سفارت آمریکا در ترکمنستان آلاله آسمان آبی مجری تخصصی اخذ ویزا بدون واسطه وقت سفارت آمریکا در ترکمنستان توریستی    دانشجویی     
تکمیل فرم و تعیین وقت سفارت
امریکا تکمیل فرم ds 160 برای دریافت ویزا توریستی امریکا مورد بسیار با اهمیتی است متقاضیان ایرانی معمولاً پس از تکمیل فرم از نزدیکترین سفارتخانه و یا کنسولگری ایالات متحده ، وقت قبلی گرفته و هزینه درخواست ویزا را پرداخت می
پاسپورت افغانی
به صورت کاملا قانونی از اداره گذر نامه کشور افغانستان برای راحتی در مهاجرت به اروپا و آمریکا و کشورهای منطقه فقط 25/000/000 تومان کمتر از یک ماه
: اخذ ویزای شینگن/اروپا ارزان و مطمئن در اسرع وقت
شرکت خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی اوج درنا: ارائه مشاوره و خدمات اخذ ویزا اخذ ویزای فرانسه، لهستان، یونان در اسرع وقت (1.5 میلیون تومان) اخذ ویزای  شینگن توریستی تجاری کاری و ... ویزای شینگن در