پکیج شوفاژ دیواری آلپروس

پکیج شوفاژ دیواری آلپروس یک پکیج ایرانی است که که با استفاده از بهترین قطعات و تکنولوژی روز دنیا در ارومیه تولید میگردد و کیفیتی متفاوت با پکیج های موجود در بازار را در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار میدهد که در زیر به برخی از ویژگیهای آن اشاره میگردد. قابل ذکر است آلپروس به زبان آذری به معنای البرز میباشد.
نصب راحت و نگهداری آسان
فن دار با امکان استفاده از دودکش دو جداره
بسیار کم صدا در هنگام کارکرد، دارای محفظه سه جداره
برنامه ریزی روزانه و هفتگی جهت صرفه جویی قابل توجه در مصرف گاز
شیر گاز مدولار جهت تنظیم دقیق دمای آب گرم مصرفی
قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی
امکان کارکرد با گاز مایع(کپسولی) و گاز شهری
امکان استفاده از آب گرم مصرفی با حداقل فشار آب
راندمان حرارتی بسیار بالا (%92)
دارای مبدل ثانویه
دارای تکنولوژی مخلوط نمودن هوا و گازقبل از احتراق، جهت افزایش کامل راندمان احتراق
دارای هواگیر اتوماتیک مسیر شوفاژ
قطعات استاندارد اروپایی (پمپ سیرکولاتور آرم استرانگ، شیر گاز هوفمن و...)
صفحه نمایشگر بزرگ دیجیتالی (24x13 cm)
دارای سیستم لمسی جهت کاربری آسان تر
دارای سیستم کامل کنترل، نظارت و عیب یابی (سیستم Coding) برروی کارکرد پکیج
نمایش تمامی پارامترها
مانومتر دیجیتالی
دارای سیستم دمای آب ثابت
دارای سیستم های ایمنی و استاندارد
دارای سیستم آیونایز (جرقه زن اتوماتیک) حفاظت از شعله
سیستم ایمنی تخلیه گازهای ناشی از احتراق
دارای سیستم ضد یخ زدگی
قابلیت استفاده در سیستم گرمایش از کف
دارای سیستم ضد گیرپاژ پمپ

در زیر برخی نکات فنی در مورد قطعات بکار رفته در پکیج های آلپروس بیان شده است و تفاوت این دستگاه با دستگاه های موجود در بازار بیان شده است که برای اشخاصی که کیفیت و عملکرد محصول برایشان اهمیت دارد میتواند مفید فایده باشد .

مبدل حرارتی:

مبدل اصلی قطعه ای است در پکیج که آب گرم مورد نیاز گرمایش در آن گرم میشود که به دلیل توانایی بالای مس در انتقال گرما همواره این قطعه از مس ساخته میشود که با توجه به قیمت بالایی که مس دارد قطر آن در پکیج های موجود بازار بین 16 و 18 میلی متر است اما از آنجا که یکی از مشکلات مهم در استفاده از پکیج در کشور ما رسوب گیری مبدل آن است لذا قطر مبدل پکیج های آلپروس 24 میباشد که به این ترتیب رسوب گیری دستگاه به شدت کاهش میابد و البته میزان آبدهی دستگاه نیز افزایش میابد.

شیر گاز:

شیر گاز قطعه ای است که هوا و گاز را مخلوط کرده و میزان شعله تنظیم میکند که بسیاری از دستگاه های موجود شیر گاز پلکانی دارند به این معنی که میزان شعله فقط به صورت کم ، متوسط و زیاد میباشد اما پکیج های آلپروس مجهز به شیر گاز مدولار میباشد که به این معنی است که دستگاه میتواند شعله را دقیقا به میزانی که مورد نیاز است تنظیم کند که در صفحه دیجیتال دستگاه میزان شعله کاملا مشخص میگردد. قابل ذکر است این توانایی باعث کاهش مصرف سوخت و بالاتر رفتن میزان بازدهی میشود و مهمتر از همه باعث جلوگیری از صدای ناهنجاری میشود که بسیاری از پکیج های بعضا معروف بازار در لحظه شروع شعله از خود تولید میکنند . از مشکلاتی که برای شیر گازها به وجود می آید گرفتگی نازل آنها میباشد و به همین علت شیر گاز پکیج آلپروس بزرگترین نازل بین شیر گازهای موجود را دارد که مشکل گرفتگی را برطرف میکند.

فن:

فن در پکیج های دیواری وظیفه خروج گازهای حاصل از احتراق را دارد که علاوه بر عملکرد مناسب و عمر بالا میزان صدای تولیدی آن بسیار حائز اهمیت میباشد و فن پکیج های آلپروس کمترین میزان صدا را در بین دستگاه های موجود در بازار را دارد که میزان آن 32 دسی بل میباشد . البته صدای پکیج های به غیر از فن مربوط به عملکرد پمپ و شیر گاز نیز میباشد و با توجه به کیفیت بالای این قطعات پکیج های آلپروس از کم صدا ترین دستگاه های موجود در بازار است.

پمپ:

پمپ از قسمتهای کلیدی پکیج میباشد که وظیفه گردش آب در رادیاتور ها و یا در سیستم گرمایش از کف را دارد . پمپ به کار رفته در پکیج های آلپروس پمپ آرم استرانگ کانادا است که نامی معتبر و با سابقه در زمینه تولید پمپ های سیرکولاتور است و قطعا کسانی که در زمینه تاسیسات مکانیکی ساختمان و موتورخانه های گرمایشی سابقه فعالیت دارند به خوبی با کیفیت پمپ های آرم استرانگ آشنایی دارند. کیفیت بالای این پمپ ها دلیل تضمین این پکیج ها برای گرمایش خانه های مسکونی تا 200 متر مربع میباشند البته به شرط استفاده از یک حمام. خانه هایی که از دو حمام هم زمان استفاده میکنند نیاز به پکیج ها32000 و 36000 دارند . موضوع قابل توجه در مورد توان حرارتی پکیج دیواری این است که در علم مهندسی مکانیک و در زمینه سیستم های تهویه مطبوع با توجه به شرایط آب و هوایی کشور ما میزان توان گرمایشی مورد نیاز با یک ضریب اطمینان مناسب حدود 200 BTU/H است که تقریبا معادل 60 وات میباشد لذا با توجه به این اعداد و ارقام ،پکیج های 24000 توان لازم برای گرمایش تا مساحت های 200 متر مربع را دارند که ادعای بسیاری از پکیج های موجود در بازار نیز در تبلیغات خود همین ادعا را دارند و لی در عمل کارشناسان خود این شرکت های پکیج های 24000 را برای مساحت های بالاتر از 120 متر توصیه نمیکنند و در صورت نصب دستگاه را گارانتی نمیکنند چرا که تجربه نشان داده در متراژ های بالاتر از 120 این دستگاه ها نتیجه مطلوب را نمیدهند و این نه به دلیل کم بودن توان حرارتی دستگاه ها است بلکه به دلیله ضعف پمپ های به کار رفته در این دستگاه ها است که توان گردش آب در مسیر های طولانی را ندارد ولی پکیج های آلپروس با اطمینان از کیفیت پمپ به کار رفته در پکیج خود عملکرد عالی دستگاه را تا متراژ 200 متر و در سیستم های گرمایش از کف تضمین میکند.

مشعل:

مشعل از قسمت های بسیار مهم در پکیج میباشد لذا در پکیج های دیواری آلپروس بر خلاف بسیاری از پکیج های بازار که بیشتر آن از چدن میباشد ، تماما از جنس استیل میباشد تا هم وزن کمتری داشته باشد و هم مقاومت بالا در برار خوردگی و زنگ زدگی .

بدنه:

بدنه دستگاه های آلپروس از ورق های لمینیت PVC, PET فلزی است که دارای رنگ استاتیک و ضد خش و زنگ زدگی دارد که به صورت پرسی است و به ضخامت 1 میلی متر کیفیت برتر آن در برابر بدنه پکیج های برای تمامی افراد مشخص و غیر قابل انکار است.

قابلیت برنامه ریزی روزانه

از ویژگیهای مهم پکیج های دیواری آلپروس سیستم کنترلی دیجیتال آن است که پیشرفته ترین سیستم coding عیب یابی را دارد و در برخی موارد مثلا در زمان هواگیری سیستم گرمایش با توجه به مجهز بودن به شیر هواگیری اتوماتیک، اینگونه عیوب را به صورت اتوماتیک رفع میکند. از ویژگیهای برتر این سیتم دیجیتال قابلیت برنامه ریزی روزانه است که در شرایطی که روزانه ساعتهای مشخصی از روز خانه خالی از سکنه است میتوان زمان روشن شدن و خاموش شدن مشخصی برای دستگاه تعیین کرد که به صورت قابل توجهی از میزان مصرف دستگاه میکاهد. ضمن اینکه این دستگاه قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی را نیز دارا میباشد .

ویژگیهای فنی ذکر شده در بالا دلیلی بر ادعای این پکیج مبنی بر داشتن کیفیت متفاوت با دستگاه های موجود بازار است که البته تمامی این ویژگیها توسط هر شخصی که با پکیج آشنایی دارد قابل حصول است و نکته قابل توجه اینکه به دلیل تولید داخلی بودن این دستگاه با توجه به ویژگیهای ذکر شده دارای قیمت بسیار مناسبی برای هموطننان عزیز میباشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت www.ni-group.ir مراجعه فرمایید
شهر : تهران
تلفن :
قیمت :
ایمیل : بدون ایمیل
پکیج وشوفاژ دیواری آرونیکس
با تحت پوشش ظرفیت گرمایشی 24000 از یک متر تا 200 متر مربع و ظرفیت 31000 از 180 متر تا 300 متر مربع زیربنا دومبدل فن دار با صفحه نمایش دیجیتال عیب یاب با کد خطا تنظیم جداگانه آب مصرفی و گرمایش رادیاتور مجهز به سیستم stand By جهت حفاظت از
فروش و اجرای سیستم گرمایشی رادیاتور قرنیزی
امروزه بکارگیری از سیستمهای حرارتی ابی به منظور گرمایش محیط داخلی ساختمان به امری کاملا متداول تبدیل شده است .در چنین سیستمهایی ،اب گرم نقش سیال عامل را ایفا میکند به طوریکه اب پس از گرم شدن در یک منبع حرارتی مانند پکیج
هیتر و کوره هوای کم مصرف آژاکس
باز هم شرکت اندیشه سبز با محصولی جدید بومی شده از قاره اروپا این بار بخاری صنعتی new pf و هیترحرارتی و کوره هوای گرم و بهار ساز آژاکس طرح هلند!!! شرکت اندیشه سبز بعد از ارائه هیتر گرماساز و کوره هوای گرم pf
منبع آبگرمکن خورشیدی مهرافروز
www.magco.ir magco.1st.ir  انتقال انرژی حرارتی از یک سیال به سیال دیــگر بـدون تماس مسـتـقیـم توسـط مبدل های حرارتی صورت میگیرد. منابع آبگرمکن خورشیدی گونـه ای از ایـن مبدلها مـی بـاشنـد. ایـن منابع با راندمان بالا و کیفیت بالا
چیلر
چیلر و فروش چیلر اجرای انواع چیلر توانایی اجرای هر چه بهتر بیش تر با بیش از چند دهه فعالیت و اجرای چیلر و نصب چیلر و دارا بودن بیش ازچند صد پروژه در زمینه های اجرای انواع چیلر در رستوران ها فست فود ها مجتمع های تجاری و
برج خنک کننده فایبرگلاس مکش و دهش
تولیدات و محصولات این شرکت : هواساز ایرواشر برج خنک کننده فایبرگلاس مدور ومکعبی یونیت هیتر هیتر و کوره هوای گرم اگزاست فن سانتریفوژ بکوارد ساپلای فن سانتریفوژ فوروارد اگزاست فن سانتریفوژ رادیال اگزاست فن سانتریفوژ
فروش استثنایی انواع پکیج شوفاژ دیواری ایمرگاس
فروش استثنایی انواع پکیج شوفاژ دیواری ایمرگاس اصل ایتالیا.2 سال ضمانت بی قید و شرط.10 سال خدمات پس از فروش.گرمای منزلتان را از ما بخواهید.
کولرگازی،اسپیلت،چیلر،فنکویل،VRF،MRVتخصصی،فروش،نصب
این مرکز با دارابودن نمایندگیهای فروش و خدمات نصب و تعمیرات بسیاری از برندهای معتبر افتخار دارد تا با مشاوره و بازدید رایگان نسبت به فضای منزل و یا محل کارتان ، مدلی مناسباز انواع مختلف سیستمهای تهویه مطبوع را