ثبت شرکت و دفتر کار مجازي در انگلستان

دفتر کار مجازي، تلفن و فکس در آمريکا، انگلستان و اروپا، دفتر مجازي بين المللي در خارج از کشور، خطوط تلفن بين المللي

دفتر کار مجازي بين المللي در آمريکا، انگلستان و اروپا، سرويس دفتر کار مجازي در خارج از کشور

اين روزها تصوير جديدي از کسب و کار در جهان بوجود آمده و مفهوم سنتي تجارت را به چالش کشيده است. شرکتهاي بزرگ چند مليتي با ميلياردها دلار سرمايه، در سراسر دنيا شعبه دارند و خدمات خود را ارائه ميدهند اما شرکتهاي متوسط و نوپا، با راهکارهاي نوين، سهم بيشتري از بازار را هدف قرار دادند.

بسياري از شرکتهاي ايراني براي ادامه و پيشبرد اهداف خود و ارتقاء آنها به يک ماهيت حقوقي در اروپا نياز دارند.

کشور انگليس به عنوان دومين کشور معتبر پس از امريکا در زمينه تجارت جهاني محل مناسبي براي ثبت يک شرکت ميباشد.

اين موفقيت باعث جذب سرمايه گذاراني از همه جاي جهان مخصوصا آسياي مرکزي، امريکا به سمت انگلستان شده است، به طوري که در سال 2003 تقريبا يک چهارم کل سرمايه خارجي اروپا مربوط به کشور انگلستان بوده است.

حتما برايتان پيش آمده که براي استفاده از يک سرويس خاص به سايت يک شرکت بين المللي وارد شده و براي پشتيباني متوجه شديد در بيش از 10 يا 15 کشور تلفن تماس دارند! کاري بسيار اصولي و مهم که خدمات آنها را، از ديگران متمايز نشان ميدهد. رمز اينکار چيست؟ آيا در تمام اين کشورها شعبه فيزيکي دارند؟ هزينه هاي سنگين ثبت شرکت، ماليات، اجاره دفاتر، تجهيزات، اقامت و حقوق کادر تخصصي را چطور تامين ميکنند؟ و... درست حدس زديد! اين شرکتها و اشخاص با استفاده از سيستم دفاتر کار مجازي، در تمام اين کشورها حضور مجازي دارند اما در حقيقت همه تماس گيرنده ها بدون اينکه متحمل هزينه هاي زياد تماس بين المللي شوند، به مرکز اصلي متصل شده و به اين صورت شرکتها، خدمات با کيفيت بهتر، کنترل شده و با هزينه کمتري را به مشتري ميدهند.

با توجه به عدم عرضه اين نوع سرويس در خارج از ايران براي هموطنان و تجار داخل ايران، شرکت رايان نت (نمايندگي رسمي و انحصاري آي تي ريسرچز در ايران) با حضور واقعي و افتتاح دفتر رسمي در لندن در سال 91 با هدف ارائه اين سرويس به هموطنان داخل ايران، تصميم به تاسيس يک مرکز ارائه خدمات دفاتر مجازي گرفت. با توجه به قوانين تجاري و بررسي هاي حقوقي صورت گرفته، کشور انگلستان براي شروع انتخاب گرديد.

چه کساني به دفتر کار مجازي در خارج از کشور نياز دارند؟
شايد بهترين جواب ما، پاسخ شما به سئوالات زير باشد.
آيا تمايل داريد تا کسب و کارتان از رقبا متمايز باشد؟
آيا سفارش شما، امکان حمل به ايران را ندارد؟
آيا بايد براي ثبت سفارش، بايد آدرسي در خارج از ايران داشته باشيد؟
آيا تمايل داريد تا نمايندگي شرکت خود را در خارج از ايران داشته باشيد؟
آيا يعلت قوانين خاص، کالاي شما بايد از طريق يک کشور ثالت به ايران حمل شود؟
آيا داشتن يک خط تلفن ثابت دوطرفه در خارج از کشور برايتان ارزشمند است؟

امکانات دفاتر مجازي و خدمات بين المللي ما:
يک آدرس ثابت تجاري در خارج از کشور (انگلستان، آلمان، هلند، ايتاليا، سوئيس، فرانسه)
يک خط تلفن ثابت در خارج از کشور (دايورت به شماره شما در ايران با امکان تماس خروجي (هزينه جداگانه))
داراي سيستم آگاه سازي آنلاين - زمان دريافت کالا يا بسته شما
بدون محدوديت - از دريافت يک نامه عادي تا دريافت سفارشات حجيم
امکان پاسخگويي منشي و کادر مسلط بومي به زبان انگليسي
ثبت شرکت، نمايندگي و خدمات تجاري در انگلستان و اروپا
خدمات حقوقي و مالياتي در انگلستان و اروپا
پرداخت هاي ارزي شما به تمام نقاط دنيا از طريق سيستم بانکي خارج از کشور
ارسال کالاهاي دريافتي به ايــــــران (فورواردينگ)
ثبت بـــــــــرند تجــــــــاري و کپي رايت
بــــــازارسنجي محصول شما در خارج از کشور
راه‌اندازي تجـــــــارتهاي آنــــــلاين بين‌المللي
خريد و فروش کسب و کارهاي فعال و معتبر در خارج از کشور

با اين سرويس به راحتي و با کمترين هزينه ممکن ميتوانيد تجارت و اعتبار کسب و کار خود را بين المللي کنيد. قابليت اختصاص يک آدرس تجاري در کشورهاي ديگر جهت استفاده در مکاتبات، کارت ويزيت، سايت و غيره به همراه خدمات دريافت بسته هاي پستي و ارسال آن به ايران. اختصاص يک شماره تلفن و فکس در کشور مربوطه با قابليت دريافت مکالمات و فکس ها در ايران. ارائه خدمات دفتري و منشي پاسخگو از طرف شما در ساعات اداري در صورت درخواست. خدمات دفتر کار مجازي در کشورهاي آمريکا و انگليس، آلمان، ايتاليا، فرانسه، بلژيک، هلند و فنلاند ارائه مي شود.

دفتر کار مجازي در کشورهاي ديگر:
براي کسب اعتبار بيشتر و يا ورود به بازار تجارت جهاني، همچنين با توجه به تحريم هاي اقتصادي فعلي ، داشتن يک دفتر کار در کشورهاي ديگر بسيار اهميت دارد تا از آدرس، شماره تلفن و فکس آن بتوانيد استفاده نمائيد و آنجا را به عنوان پايگاه تجاري خود و يا شعبه شرکت خود معرفي نمائيد.

امروزه با استفاده از تکنولوژي هاي ارتباطي متعددي که وجود دارد، جهان تجارت و کسب و کار به يک دهکده جهاني تبديل شده است و مي توانيد بسياري از کارهاي لازم را بدون خروج از کشور خود مديريت نمائيد و به انجام برسانيد و با توجه به اين موضوع، استفاده از دفتر کار مجازي به عنوان يک انتخاب هوشمندانه در جهت کاهش هزينه ها به ميزان قابل توجه، کاهش اتلاف وقت و انرژي، افزايش سرعت و در نهايت کسب اعتبار و سود بيشتر در کسب و کار به حساب مي آيد و در حال حاضر اين خدمات در سراسر جهان بسيار پر طرفدار بوده افراد و شرکتهاي مختلفي به آن روي مي آورند.

اما اجاره و يا خريد يک دفتر کار حتي کوچک در کشورهاي ديگر هزينه بسيار سنگيني را در بر دارد که با توجه به تورم نرخ ارز، ماهيانه چندين ميليون تومان هزينه به همراه خواهد داشت.

در اين راستا، آي تي ريسرچز، خدمات دفتر کار مجازي را براي اشخاص و يا شرکتهائي که مايلند با صرف کمترين هزينه و سهولت بيشتر بتوانند پايگاه دوم تجاري خود را در کشورهاي ديگر راه اندازي نمايند و يا شعبات متعددي را در کشورهاي مختلف ايجاد نمايند فراهم نموده است.

خدمات ارائه شده در پکيج دفتر کار مجازي به شرح زير است:
اختصاص يک آدرس تجاري در کشور مورد نظر شما جهت استفاده در مکاتبات، کارت ويزيت، وب سايت، سربرگ و غيره. (اين سرويس به صورت تنها و جداگانه نيز قابل سفارش است.)

خدمات دريافت بسته هاي پستي شما در محل دفتر مجازي در آن کشور و ارسال آن به ايران. (اين سرويس به صورت تنها و جداگانه نيز قابل سفارش است.)

اختصاص يک شماره تلفن در کشور مورد نظر شما با قابليت دريافت مکالمات و پاسخگوئي به آنها در ايران. کليه تماسها به شماره تلفن ثابت و يا موبايلي که شما در ايران معرفي کنيد انتقال داده مي شود و مي توانيد مستقيما به آنها پاسخ دهيد. (اين سرويس به صورت تنها و جداگانه نيز قابل سفارش است.)

1- امکان دريافت تماس و دايورت بر روي تلفن ثابت يا موبايل
2- قابليت فوروارد بر روي IP phone SIP
3- امکان دريافت تماس بر روي پيغام گير، ايميل
4- قابليت ضبط مکالمات
5- امکان دريافت فکس ، اس ام اس و...
6- قابليت تنظيم تلفن گويا
7- شماره هاي رايگان (toll free)

اختصاص يک شماره فکس در کشور مورد نظر شما با قابليت دريافت کليه فکسها در ايران. فکسها به آدرس ايميل شما ارسال خواهد شد و مي توانيد به راحتي آنها را در کامپيوتر، تبلت و يا موبايل خود ذخيره نموده و يا از آنها پرينت بگيريد و بايگاني نمائيد. (اين سرويس به صورت تنها و جداگانه نيز قابل سفارش است.)

ارائه خدمات دفتري و منشي پاسخگو از طرف شما در ساعات اداري در صورت درخواست، امکانپذير است. توسط اين خدمات، منشي دفتر کار که به زبان انگليسي و زبان محلي آن کشور مسلط است، به تماسها در ساعات اداري از طرف شما و به نام شرکت شما پاسخ داده و موارد لازم را نيز طبق دستور العمل هائي که شما مي دهيد براي مشتريان توضيح خواهد داد و اگر پيغامي باشد آن را با شما هماهنگ خواهد نمود. حتي در صورتيکه مايل باشيد و يا به زبان انگليسي مسلط نباشيد، مشکلي پيش نمي آيد چون اطلاعات مربوطه را به ما انتقال مي دهيد و ما بقيه مراحل را انجام مي دهيم و همچنين پيغامها را به شما مي رسانيم.

مزاياي دفتر کار مجازي:
کاهش بسيار زياد هزينه ها در مقايسه با اجاره يک دفتر کار واقعي در کشور مورد نظر
کسب اعتبار بيشتر و ايجاد جلوه اي حرفه اي تر در نظر مشتريان در داخل و خارج از کشور با هزينه کمتر
ورود به بازار بين المللي براي کساني که مايلند پايگاه کاري خود را در يک کشور خارجي و يا کشوري خاص بر اساس نياز کسب و کارشان داير نمايند و نيازي به حضور دائمي در دفتر کار خود ندارند.
ورود به بازار بين المللي براي کساني که به دليل تحريمها نمي توانند به طور مستقيم از آدرس و تلفن و امکانات دفتر کار خود در داخل ايران استفاده کنند و نياز به اعلام آدرس و شماره در خارج از کشور دارند.
از آدرس اين دفاتر مجازي مي توان براي دريافت بسته هاي پستي و نامه ها و غيره نيز استفاده نمود. بنابراين در چنين شرايطي مجازي بودن دفتر کار شما مشخص نخواهد شد و مانند يک دفتر واقعي مي توانيد از آن استفاده کنيد.
از آدرس دفتر کار مجازي خود براي دريافت بسته هاي پستي و خريد هاي اينترنتي که به دليل تحريم به طور مستقيم به ايران ارسال نمي شوند نيز مي توانيد استفاده نمائيد.
دفاتر مجازي براي کساني که به دلايل امنيتي مايلند تا آدرس اصلي خود را در معرض ديد همگان قرار ندهند بسيار مناسب است.
دفاتر مجازي براي کساني که در منزل خود فعاليت مي کنند بسيار مناسب است.
بسته به نوع و ماهيت شغل بين المللي خود مي توانيد حتي از داخل منزل نيز بسياري از کارهاي خود را مديريت نموده و انجام دهيد.

دفتر مجازي بهترين گزينه براي کساني است که مايلند شغل آنلاين بين المللي راه اندازي کنند و محصولات و خدمات خود را در سراسر دنيا به صورت اينترنتي به فروش برسانند و براي افزايش اعتبار کارشان از اطلاعات آن استفاده نمايند مانند فروشگاه هاي اينترنتي، خدمات طراحي وب سايت و برنامه نويسي، ترجمه آنلاين و ...

تعرفه عادي: 99 دلار ماهانه

مدارک لازم: تصوير پاسپورت و کارت ملي معتبر (هر دو) براي افراد حقيقي يــــــــا تصوير اساسنامه شرکت + تصوير کارت ملي و پاسپورت معتبر مديرعامل شرکت براي افراد حقوقي

مراحل خريد:
1. تماس با شرکت و هماهنگي در مورد ارسال مدارک از طريق فکس، ايميل و پست
2. پرداخت هزينه از طريق واريز به حساب شرکت و يا درگاه بانک سامان
3. دريافت آدرس اختصاصي و شماره تلفن فعال سازي شده در کمتر از 2 ساعت

براي اطلاعات بيشتر و مشاوره مي توانيد با شماره تماس 021284282 (بخش خدمات بين المللي) تماس حاصل فرماييد و يا سوالات خود را با ايميل آدرس Legal@itresearches.ir در ميان بگذاريد.

اطلاعات تماس:
IR: (+98)-21-284282
IR: (+98)-2188627521
UK: (+44)-20-3519-8382
AM: (+374)-6064-0221

تهران - اقدسيه – نرسيده به ميني سيتي – جنب بانک پاسارگاد – پلاک 113 – طبقه 4
تهران - خ سهروردي شمالي - خ ابن يمين - خ سروش - پلاک 20
اصفهان - چهارباغ بالا - مجتمع پارسيان - طبقه 3 - واحد 511
لندن - خيابان ونلاک - شماره 20-22 - کد پستي N1 7GU
ارمنستان - ايروان - مرکز تجاري سيتادل - واحد 205

http://www.talee.eu/
شهر : تهران
تلفن : 02188627521
قیمت : مراجعه به سایت
ایمیل : rayannetco2016@gmail.com
ثبت شرکت در آلمان
اخذ اقامت آلمان از طريق ثبت شرکت و ثبت برند تجاري. قدم به قدم همراه شما تا راه اندازي و تاسيس شرکت و يا شعبه در آلمان www.lifeingermany.ir
ثبت شرکت در ارمنستان
مشاوره سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ارمنستان توسط گروه متخصص در زمینه سرمایه گذاری در ارمنستان شرکت الیت ارمنستان آدرس:ارمنستان،ایروان،خیابان ماشتوتس شماره 19 0037455532102 0037477732102 0037499932102
ثبت شرکت دیاکو - ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکت در کرج , ثبت برند در کرج , ثبت شرکت ها در استان البرز | ثبت شرکت دیاکو موسسه ژرف اندیشان بین الملل دیاکو با کمک وکلاء ، مشاوران متخصص و با تجربه خود توانسته است کارنامه ای شایسته از خود به جا بگذارد .مفتخریم که
خدمات ثبت و تغییرات شرکت، برند تجاری،کارت بازرگانی
موسسه حقوقی سامان ثبتارائه دهنده خدمات حقوقی، ثبتی، مالی،اخذ مجوز به سازمانها و بنگاههای اقتصادی . جهت اطلاعات بیشتر به وبسایت موسسه مراجعه فرمایید : http://samansabt.com تلفن تماس : 02122890120
ثبت شرکت در چین
ثبت شرکت در چین افتتاح حساب ارزی (دلار یا یورو) امکان اقامت در چین ویزای کار مولتی مدت زمان انجام کار حدود 1 ماه 09128474744 sai_gh@yahoo.com
برند فروشی ثبت علائم تجاری نام تجاری پلمپ دفاتر
برند فروشی نقل و انتقال اسامی تجاری آماده (شامل : پندار -شلماش - جارچی- سالک- صعوددر زمینه صنایع غذائی ، حبوبات ، خشکبار ، قند ، شکر ، عسل کنسرو جات با استعلام آماده) جلوگیری از کپی یا سوء استفاده از عناوین تجاری و یا برند
ثبت موسسه ثبت شرکت
قبل از تصمیم به انجام ثبت موسسه شما می توانید مشاوره ای کامل و جامع در خصوص مدارک مراحل و کلیه امور مربوط به ثبت موسسه داشته باشید. موسسات از لحاظ نوع کاربرد به دو نوع انتفاعی و غیر انتفاعی تقسیم می شوند. کارشناسان در موسسه
شرکت شهر اندیشان آسال
مشاوره و خدمات ثبت انواع شرکت(تعاونی،سهامی خاص،مسئولیت محدود) ثبت نام و علائـــــــــــــم تجــــــــــــاری اخـــــــــــــــــــذ رتبه و گرید(ساجات) اخــــــــــــــــــذ مجوز و کارت