بیمه طرح آرامش خانواده

بیمه معلم به خریداران طرح "آرامش خانواده" جایزه می دهد

دارندگان بیمه آرامش خانواده درزمان بروزحوادث می توانند ضمن بهره مندی ازپوشش های فوق، هزینه های اجاره اسکان موقت، وسایل منزل، خسارت اتومبیل درنتیجه همین حادثه وبخشی ازهزینه های پزشکی را با همین بیمه نامه تامین نمایند..
این گزارش می افزاید: بیمه آرامش خانواده به صورت سه بسته جداگانه عرضه می شود که میزان سرمایه های تحت پوشش درآن متغیراست و میزان حق بیمه آن نسبت به سرمایه های خریداری شده متفاوت است.
بیمه گذاران طرح آرامش خانواده درطرح اول می توانند با پرداخت 36هزار و 500 تومان حق بیمه یعنی به ازای هریک روزصد تومان برای ساختمان خود سرمایه 15 میلیون تومانی،برای اثاثیه منزل سرمایه یک میلیون تومانی، برای خسارات احتمالی به اتومبیل سرمایه یک میلیون تومانی ،برای اسکان موقت سرمایه یک میلیون تومانی و برای هزینه های پزشکی تا 500 هزارتومان پوشش خریداری کرده و یک کارت قرعه کشی دریافت نمایند.
براساس این گزارش بیمه معلم به بیمه گذاران طرح آرامش خانواده به قید قرعه یک جایزه 50 میلیون تومانی و پنج جایزه 25میلیون تومانی هدیه می دهد. درطرح دوم بیمه معلم سقف سرمایه ها را افزایش داده و بیمه گذاران با پرداخت 73هزارتومان می توانند برای ساختمان و تاسیسات خود سرمایه 30 میلیون تومانی، برای اثاثیه منزل سرمایه 2 میلیون تومانی، مسوولیت مالی درقبال همسایگان سرمایه 2میلیون تومانی ، برای اسکان موقت سرمایه یک میلیون تومانی و برای هزینه های پزشکی تا 500 هزارتومان پوشش خریداری نمایند.
جوایز 50 میلیون تومانی به همراه پنج جایزه 25 میلیون تومانی شامل این خریداران نیز می شود اما شانس این گروه بیشتراست زیرا درقبال خرید بیمه نامه دو کارت قرعه کشی دریافت می کنند.
اما شانس خریداران طرح سوم برای بردن جوایز ویژه 50 و 25 میلیون تومانی بیمه معلم بیش از دوگروه قبلی است . زیرا درقبال خرید بیمه نامه با سرمایه بالاتر سه کارت قرعه کشی دریافت می کنند. درطرح سوم بیمه گذاران با پرداخت 109 هزارتومان برای یک سال می توانند سرمایه های خریداری شده را برای ساختمان و تاسیسات تا 45میلیون تومان، اثاثیه منزل را تا 3میلیون تومان، مسوولیت مالی درقبال همسایگان را تا 3میلیون تومان ،هزینه های پزشکی ،اسکان موقت و خسارات اتومبیل را به ترتیب تا 500 و یک میلیون تومان افزایش دهند. دراین طرح سرقت وسایل منزل نیز تا 2میلیون تومان پوشش دارد.
بیمه معلم متناسب با حق بیمه های تعیین شده جبران بخشی از خسارات را بیمه می نماید اما یکی دیگرازویژگی های این بیمه نامه قابلیت افزایش سرمایه های خریداری شده درآن است به طوریکه بیمه گذاران می توانند با سقف تعهدات بیمه گر را تا میزان مورد نیاز خود افزایش دهند که نرخ حق بیمه آن مانند بیمه نامه اولیه آرامش خانواده محاسبه می شود.
ازدیگرمزایای بیمه نامه یاد شده این است که بیمه گذار می تواند برای تکمیل پوشش بیمه ای ریسک دیه را ازطریق یک الحاقیه ازبیمه معلم خریداری نماید.
شاید این سوال برای خوانندگان مطلب پیش بیاید که "باتوجه به وقوع زلزله در کشور طی روزهای اخیر بمه زلزله در بسته بیمه آرامش خانواده پر خطر نیست؟" اما بیمه معلم اعتقاد دارد وظیفه یک بیمه گر همین است که بتواند خدمتی متناسب با زمان و شرایط روز ارایه دهد و برای پوشش ریسک های پرخطر بهترین واگذاری های اتکایی را بگیرد.
همچنین بیمه معلم اعتقاد دارد ، همانگونه که از نام شرکت بر می آید بیمه معلم در راستای رسالتش باید برای اقدامات اولیه در مواجهه با حادثه آتش سوزی برنامه ای آموزشی اجرا کند که در گام نخست با بروشوری که به همراه بیمه نامه آرامش خانواده ارایه می شود این آموزش آغاز می شود.


به گزارش دنیای اقتصاد بیمه معلم به خریداران طرح بیمه ای "آرامش خانواده" جوایزارزنده ای اهدا می کند. این طرح شامل بیمه آتش سوزی و رشته های تابعه آن مثل حریق، انفجار، صاعقه، سیل، طوفان و زلزله می باشد که مسئولیت مالی درقبال همسایگان را هم پوشش می دهد.
شهر : سمنان
تلفن :
قیمت :
ایمیل : بدون ایمیل
استخدام مسئول فروش بیمه
این نمایندگی تعدادی محدودی مسئول فروش بیمه (زن ومرد) پس از مصاحبه حضوری و آموزش استخدام میکند شرایط: ساکن شهر رشت روابط عمومی بالا حقوق ثابت و نیمه وقت
بیمه ملت زابل - عباسعلی میر
بیمه ملت زابل - نمایندگی عباسعلی میر - جهت ارائه انواع خدمات بیمه ای شامل مشاوره - صدور انواع بیمه نامه و غیره در خدمت شماست . خیابان طالقانی - میدان سقا ( کرباسک ) نبش طالقانی 12 تلفن 15 - 14 66 3223 - 054
بیمه ایران
دفتر نمایندگی بیمه ایران (کد 6279) در نظر دارد تعداد محدودی از جوانان فعال را جهت آموزش و به کارگیری در رشته بازاریابی بیمه ای استخدام نماید. علاقمندان می توانند با شماره های 77830638و 09197289500 تماس بگیرند.
جذب بازاریاب بیمه
بیمه ایران کد 20386 به تعدادی بازاریاب خانم یا آقا جهت فروش انواع بیمه نامه ها دعوت به هم کاری می گردد تلفن: 86022586 آدرس: خیابان شهید مطهری-خیابان ترکمنستان-کوی نارنج پلاک3-واحد10
کارگزاری بیمه معلم
بیمه معلم به نمایندگی آرش اکبری اربابی مشاورومجری صدورانواع بیمه نامه ها درکوتاهترین زمان ممکن وباکمترین هزینه وبه صورت اقساطی در خدمت شمابیمه گذاران عزیز میباشدهمراه:09177006738 تلفن ثابت: 07112232376
دعوت به همکاری جهت بازاریابی بیمه
از افراد مجرب و علاقه مند بازاریابی در امور بیمه ای جهت همکاری با پورسانت خوب دعوت به عمل می آید بیمه آسیا نمایندگی عجم(طهماسبی)
فروش اقساطی بیمه ثالث(٣٠%نقدالباقی سه ماه با چک )
فروش اقساطی بیمه ثالث(٣٠%نقدالباقی سه ماه با چک بدون بهره) و بدنه (اقساطی با ٢٠%تخفیف مازاد)
بیمه کار افرین
به هیچ عنوان خر نشوید برید سایر بیمه ها