فرصت سرمایه گذاری در معدن و کارخانه گچ ایلام جهت ت

شرکت مهندسی پارسیس با افتخار تقدیم میکند؛
همانطور که میدانید بهترین معادن گچ ایران در سمنان میباشد که عموما مرغوبیت معادن با خلوص 94% میباشد.از آنجایی که قیمت تمام شده گچ در تولید پایین میباشد لذا صادرات گچ بعلت هزینه زیاد حمل و نقل بصرفه نبوده و لذا گچ تولیدی سمنان جهت صادرات استفاده نمیشود.اما کارخانجات دارای معادن مرغوب که نزدیک به شهرهای مرزی میباشند میتوانند جهت صادرات گچ نیز اقدام کنند.
معدن گچ ایلام که شرکت پارسیس در حال ساخت کارخانه گچ آن میباشد دارای خلوص 8/98% (بر اساس گزارش مکتوب آزمایشگاه آنالیز گچ ایران )میباشد که به مراتب از معادن گچ سمنان مرغوبتر میباشد.همچنین ظرفیت این معدن 4 میلیون تن بوده قابل افزایش تا 20 میلیون تن میباشد.این معدن گچ به حدی با کیفیت میباشد که میتوان به راحتی پس از تولید بر روی صادرات آن کار کرد و حتی در حال حاضر که هنوز کارخانه به بهره برداری نرسیده است مشتریانی در شهرهای مرزی خرمشهر،مهران و قصر شیرین جهت پیش خرید با ضمانت نامه بانکی وجود دارد.
شرکت پارسیس با پیشنهاد این طرح به سرمایه گذاران محترم،مفتخر است که در جلسات حضوری در محل شرکت پارسیس واقع در تهران مدارک ساخت مانند جواز تاسیس کارخانه و جواز معدن و همچنین طرح توجیهی ساخت کارخانه را ارائه نموده و به گفتگو بنشینیم.
این کارخانه که در طرح آن تولید روزانه 350 تن گچ را دارد دارای سود دهی ماهانه 80 میلیون تومان در ابتدای بهره برداری میباشد که با افزایش تولید پس از 1 سال،سود دهی افزایش میابد.قابل ذکر است ماشین آلات طوری انتخاب شده اند که در جهت افزایش حجم تولید کارخانه،با هزینه اندک بتوان خطوط را افزایش حجم تولید داد.
برای طرح کارخانه گچ ایلام نیاز به سرمایه گذار محترم با سرمایه 1 میلیارد تومان جهت 50% سهام کارخانه میباشد.
با توجه به درآمد ماهیانه 40 میلیون تومان برای سرمایه گذاری که 50 درصد سهام را دارد بعد از 2 سال اصل سرمایه بازگشته و الباقی سود میباشد.
تلفن: 88941602-88941335(021)
شهر : تهران
تلفن :
قیمت :
ایمیل : بدون ایمیل
وام فوری برای اشتغال و خرید جهیزیه
برج مرکزتجاری جیرفت جهت اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه نمایید Www.bmtj.ir
نیازمند سند ملکی در شیراز جهت اخذ وام 100 میلیونی
نیازمند سند ملکی در شیراز جهت اخذ وام 100 میلیونی ده درصد مبلغ وام به وثیقه گذار داده می شود 09215625249
فروش و یا سرمایه گذاری
فروش و یا مشارکت در سرمایه گذاری تولید نمک کالکتور پر مصرف در فلوتاسیون مواد شیمیایی
جواز تاسیس مهد کودک در استان البرز
مجوز تاسیس مهد کودک در استان البرز واگذار می گردد تلفن 09125638177- حسینی
نیازمند یک وام فوری باسند خانه
سلام ؛نیازمندیک وام فوری 70ملیونی باضمانت سندملکی دراهواز از هربانکی که باشدخصوصی یادولتی مهم نیست واسطه هم اگرهست زنگ بزنند اگر کارمندی دربانک هست که میتواند کارم را درست کند شرینی خوبی میدهم
تولید موتورگیربکس آسانسور
به یک سرمایه گذار در طرح تولید موتورگیربکس آسانسور مدل sicor-mr12 که معکوس گردیده و نمونه زنی اولیه نیز انجام گردیده است نیاز میباشد(09143192309)
جذب شریک کاری هنرمند
....برای مدیریت شعبه رشت گالری صنایع دستی ژافه به یک هنرمند نیاز داریم....گالری افتتاح شده و تنها به یک هنرمند فعال جهت مدیریت (بدون آورده ی مالی) نیازمندیم. شراکت با سهم مساوی
شراکت در مکان
کار از شما.....مکان از ما یک واحد با موقعیت اداری به متراژ 60 متر واقع در خیابان پیروزی مشارکت با کار شما... جلالی.09108607900