طراحي هايپرمارکت ، طراحي سوپرمارکت ، طراحي قنادي ، طراحي فست فود

طراحي هايپرمارکت ، طراحي سوپرمارکت ، طراحي قنادي ، طراحي فست فود
آرکو در ايران ، با تشکيل تيمي از افراد متخصص و طراحان توانمند که سالها تجربه کار با برندهاي معتبر بين المللي اروپايي و آمريکايي را در کارنامه خود دارند کار خود را با محوريت طراحي هايپرمارکت، طراحي سوپرمارکت، طراحي قنادي، طراحي شيريني فروشي ، طراحي فروشگاه نان، طراحي فست فود، طراحي کافي شاپ، طراحي سوپرمارکت کوچک و دکور مغازه شروع کرد و در ادامه راه به طراحي دکوراسيون هايپرمارکت ، دکوراسيون قنادي و توليد تجهيزات فروشگاهي پرداخت. تيم آرکو از افرادي تحصيل کرده در زمينه مديريت خرده فروشي که آموزه هاي آکادميک خود را با سالها تجارب بين المللي و خلاقيت و نوآوري آميخته اند تشکيل شده است. ما با استفاده از سيستم هاي پيشرفته مديريتي و پايبندي به سخت گيرانه ترين استانداردهاي بين المللي در زمينه توليد تجهيزات توانسته ايم با مديريتي مبتني بر خلاقيت سرشار از نوآوري درصد بسيار بالايي از رضايت مشتريان را کسب نموده و رضايت مشتريان مان را گارانتي کنيم. ما همچنين موفق شده ايم سهم قابل ملاحظه اي از بازار را از آن خود کرده و جمعي از مشتريان وفادار را براي خود بوجود بياوريم.
خدمات جامع در طراحي سوپر مارکت ، طراحي شيريني فروشي ، طراحي فروشگاه نان ، طراحي سوپرمارکت کوچک و
طراحي هايپرمارکت,طراحي سوپرمارکت,طراحي قنادي,طراحي فست فود


تخصص و تجربه بين المللي ما قابليت ارائه طيف وسيعي از محصولات و خدمات متنوع را در بر مي گيرد که شامل طراحي، تجهيز و اجراي پروژه هاي بزرگ مي باشد.ما معتقديم بالاترين بهره وري نصيب تيمي خواهد شد که بتواند بهترين افراد را در بهترين نقاط و با اتکا به تکنولوژي روز مديريت کند. ما قابليت افراد را شناسايي مي کنيم و قبل از هر چيزي تخصص و استعداد آن ها را مد نظر قرار مي دهيم. دانش و تجربه گران قيمتي که نتيجه زحمات چندين ساله ما است ، تماماً در قالب يک تيم حرفه اي بين المللي گردآوري شده است که ما را در ارائه بهترين محصولات و خدمات به مشتريان مان ياري ميرساند. اين تيم به ما کمک مي کند تا با کمترين انرژي بتوانيم فرآيندها را بهينه سازي کرده و نيازهاي اطلاعاتي هر پروژه را از بعد عملياتي و مالي با چند حرکت ساده و در زماني کوتاه برآورده سازيم. ما در طراحي هايپرمارکت ، طراحي سوپرمارکت ، طراحي قنادي ، طراحي فست فود و طراحي کافي شاپ فراتر از نيازهاي شما خواهيم رفت. ما با استفاده از گروهي متشکل از مديراني پويا ، جوان و تحصيل کرده در جلوي صحنه و مديراني با تجربه و فعال در پشت صحنه ، پاسخگوي تمامي نيازهاي يک پروژه از ابتدايي ترين نکات تا پيچيده ترين محاسبات ، طراحي هاي عملياتي و مهندسي ، کنترل هزينه ها ، برنامه ريزي و بازاريابي هستيم. ما معتقديم که مديران ارشد ، خود بايد از نزديک شاهد نحوه اجراي تمامي فرآيندها باشند و مسئوليت تيم خود را برعهده بگيرند. نتيجه حضور پويا و پررنگ مديران ارشد ، همانطور که در پروژه هاي قبلي و کنوني ما قابل مشاهده است ، اعمال تغييرات زير بنايي در حوزه مديريت پروژه ها بوده است. ما با چنين نگرشي ، انعکاس بسيار مثبتي را در ميزان سود آوري و کاهش زمان اجراي پروژه ها داشته ايم.
طراحي قنادي ، طراحي فست فود و طراحي کافي شاپ
تيم آرکو بر اساس چهار کلمه کليدي فعاليت خود را سامان مي بخشد که اين کلمات شاکله يک پروژه بزرگ داخلي يا بين المللي است. در وهله اول طراحي به روز و مدرن بعلاوه معماري زيبا و کاربردي در هر ژانري مد نظر ماست؛ چه طراحي هايپرماکت باشد چه طراحي سوپرمارکت و يا طراحي فروشگاه نان و .... تيم طراحي آرکو متشکل از بهترين طراحان روز ايران با تجربه بالا در خدمت مشتريان و اهداف آنها قرار ميگيرد تا در نهايت پروژه هم از لحاظ زيبايي و هم کارامدي در بهترين حالت خود باشد. بعد از سال ها مطالعه و تحقيق در بازارهاي بين المللي آرکو دست به توليد تجهيزات فروشگاه زد و در اين زمينه موفقيت هاي بسياري کسب کرده است بعد از طراحي هايپرمارکت و توليد تجهيزات فروشگاهي تيم آرکو تجهيز پروژه را هم به عهده مي گيرد و با تجربه اي که در اين سال ها بدست آورده بهترين تجهيزات را در بهترين مکان ها جانمايي مي کند تا به نحو مطلوب مورد استفاده قرار گيرد تيم نصب آرکو يکي از سازمان يافته ترين بخش هاي آرکو به شمار مي رود، اين تيم بعد از مراحل طراحي، توليد، تجهيز وارد کار شده و طبق نقشه هاي از پيش تعيين شده در اسرع وقت به همراه دقت بالا تجهيزات فروشگاهي طراحي و توليد شده را در محل خود نصب مي کند. کارنامه آرکو در اين سال ها پر است از طراحي هاي کم نظير، توليد انبوه تجهيزات فروشگاهي با کيفيت، پروژه هاي بزرگ تجهيز شده و نصب دقيق و بي نقص، تا نامي از آرکو به نيکي باز ماند
http://arcu.ir
.
اطلاعات تماس
نياوران ، نرسيده به مژده ، ساختمان شماره ۴۲۹ ، طبقه ۲ ، واحد ۴
۲۲۷۴۶۳۹۵ ۲۲۷۴۶۳۹۵
۲۲۷۴۶۳۹۵
۰۹۱۲۰۷۲۷۲۸۲
info@arcu.ir

شهر : تهران
تلفن : ۲۲۷۴۶۳۹۵
قیمت : 50
ایمیل : winshelf.co@gmail.com
سهام پردیسبان
بخاطر نیاز فوری تعدادی سهم از سهام شرکت پردیسبان با تخفیف ویژه بفروش میرسد 09123229965 سایت شرکت Pardisban.ir
اموزش برای خرید سهم با باذدهی بالا و سود مناسب
جهت مشاوره در خرید سهم با باذدهی بالا در ماه حداقل 14 درصد در ماه با ما تماس بگیرید گروه مشاوران بازار سهام گیل باز
دعوت از سرمایه گذاران
سرمایه گذاران با اطمینان خاطر و با تضمین اصل سرمایه و تضمین سود مدنظر خود می توانند سرمایه خود را به ما بسپارند. بیشترین سود و اطمینان از سرمایه گذاری را ما تضمین میکنیم.در بهترین و اقتصادی ترین نقطه ایران(بندرعباس)
فروش سهام بورس انر‍ژی
فروش تعداد 42500 عدد سهام بورس انرژی به مبلغ هر سهم 1030تومان
سهام پردیس بان زیر قیمت شرکت
تعداد ٥٠٠هزار سهام ۱۰۰تایی شرکت پردیس بان یکجا به فروش می رسد. هر سهم ۱۰۰ تایی فقط ۴۰۰ تومان که جمعا می شود ۲۰۰ میلیون تومان. ۰۹۳۸۰۰۸۱۵۱۴ تماس از ١٧ به بعد
خریدار سهام بورس انرژی
خریدار سهام بورس انرژی
فروش سهام پردیسبان مشهد
تعداد 200/000 سهم پردیسبان مشهد با قیمت بسیار مناسب به فروش میرسد.
خرید فروش سهام
با سلام خرید فروش سهام ابرده شاندیز مشهد مشاوره رایگان نازلترین قیمت تشکر از حسن انتخاب شما رضا تختی 09151130976