آموزش زبان TOEF & IELTS

فراگیری زبان انگلیسی میتواند برای شما علاقمندان مزایای زیادی به ارمغان بیاورد،که از مهمترین آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
--- با تسلط به زبان انگلیسی میتوانید از مزیت داشتن مدارک معتبر بین المللی نظیرTOEFL, IELTS, GRE, TOLIMO و...برای گرفتن پذیرش تحصیلی از دانشگاههای معتبر جهان، داشتن اقامت دائم یکی از کشورهای پیشرفته دنیا، استفاده بهینه از "سی وی" و "رزومه" شخصی تان برای استخدام و ... بهره مند شوید.
--- با تسلط نسبی به زبان انگلیسی میتوانید در دهکده جهانی با دیگران ارتباطی مطلوب برقرار کنید.
--- با آموختن هر زبان جدید دنیای تازه ای از اطلاعات برای شما رمزگشائی خواهد شد که بدون شک نظرشما را به زندگی تان متحول میسازد.
--- طبق جدیدترین پژوهشهای علمی با یادگیری زبان جدید و تقویت حافظه میتوانید از پیری زودرس ذهن و جسمتان جلوگیری کنید.
--- بدون شک مسلط بودن به زبانی غیر از زبان مادری میتواند باعث بدست آوردن سطح بالاتری از Social Credit یا اعتبار اجتماعی شود و ... .
اینجانب با بیش از یک دهه سابقه تحقیق و تدریس در زمینه آموزش زبان انگلیسی ویژه فارسی زبانان، با ارائه منابع و مواخذ مستند و مستدل در زمینه اصول، روشها و مبانی آموزش زبان، صمیمانه امیدوارم بتوانم در زمینه آموزش زبان انگلیسی به شما زبان آموز محترم، مثمر ثمر واقع شوم و در همین خصوص خواستار بذل توجه شما به نکات زیر هستم:
الف- عزیزانی که دارای معلومات زبان انگلیسی در حد معمول (تقریبا زبان عمومی دانشگاه یا گذراندن چند ترم آموزشگاهی) هستند میتوانند با صرف حداقل هزینه و با حضور مستمر-- اما کوتاه مدت-- در دوره های آموزشی اینجانب، در کوتاهترین زمان ممکن، حدود 3ماه، موفق به کسب نمره و مدرک مناسب مخصوصا از آزمون تافل یا آیلتس شوند.
ب- ارائه جزوات آموزشی و روش تدریس صرفا جهت اطلاع و در انحصار زبان آموزان اینجانب بوده و از کانالهای دیگر قابل تهیه یا خریداری نیستند.
ج- نگران هزینه و مکان آموزش نباشید چراکه میتوانید با صرف حداقل هزینه و در محیطی کاملا دوستانه و صمیمی و ضمن داشتن آرامش و تمرکز و امکانات کافی به هدف خود در زمینه یادگیری هرچه بهتر زبان انگلیسی برسید.
د- سرفصلهای آموزش میتواند بسته به نیاز و هدف شما بر مبنای فراگیری مهارتهای چهارگانه:Listening, Speaking, Reading و Writing باشند و همچنین علاقمندان به شرکت در آزمون کارشناسی ارشد رشته "آموزش زبان انگلیسی" نیز میتوانند جهت حضور در کلاسها با بنده تماس بگیرند.
ه- عزیزانی که خواستار کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مشاوره اخذ پذیرش تحصیلی یا داشتن اقامت دائم کشورهای کانادا، استرالیا یا نیوزلند باشند، میتوانند در صورت تمایل با من تماس بگیرند تا در حد استطاعت بنده راهنمائی شوند.
ه- باور کنید، باور کنید و باور کنیدهیچ وقت برای آموختن دیر نیست و هماره آگاهی را در برابر جهل و جهل را سبب ویرانی بدانید.
و در پایان ... "من نیز امیدوارم از تو بیاموزم."
مهندس مرتضی طاهری
تلفن تماس:
00982177241685
00989123770776
شهر : تهران
تلفن :
قیمت :
ایمیل : بدون ایمیل
تدريس خصوصي زبان انگليسي
تدريس خصوصي زبان انگليسي زبان 1 زبان 2 زبان 3 زبان پيش دانشگاهي آزمون IELTS آزمون TAFEL مهارت شنيدن listening مهارت خواندن reading مهارت نوشتن writing مهارت صحبت کردن speaking
آموزش اينترنتي زبان چيني
راهي آسان براي کساني که فرصت کافي براي حضور در کلاس را ندارند. آموزش خط و مکالمه زبان چيني به صورت جلسات هفتگي و رفع اشکال روزانه بدون نياز به پرداخت هزينه هاي بالا يادگيري براي کساني که کلاس هاي
تدريس تضميني آيلتس - تافل و جي آر اي در اصفهان
تدريس تضميني آيلتس - تافل و جي آر اي در اصفهان
انگلیسی برای مسافرین
اگر بدنبال یادگیری سریع و بسیار ساده و شیوا هستید و علاقمند به یادگیری اصطلاحات بسیار کاربردی زبان انگلیسی هستید به وبلاگ دکتر مهرداد جعفری مدرس و مبتکر آموزش دیجیتالی زبان انگلیسی کشور رجوع کنید Digital-English.blogfa.com
آموزش فوری و دائمی زبان از طریق پیامک (SMS)
آموزش فوری و دائمی زبان از طریق پیامک (SMS) آموزش زبان از طریق پیامک (SMS) آموزش زبان از طریق اس ام اس یک روش جدید و جالب برای یادگیری است. با این روش در هر کجا که هستید (تاکسی، مترو، اتوبوس و حتی مهمانیهای خسته کننده!) از
آموزش زبان عربی ازپایه تا کنکورو پیام نور
ؤإءآموزش و تدریس عربی به صورت خصوصی درمنزل و آموزشگاه
دوره فوق فشرده انگليسي بازرگاني تجاري
دوره فوق فشرده انگليسي بازرگاني تجاري مکاتبات بين‌المللي بازرگاني دنياي امروز در قالب‌ متن، قرارداد، نامه، دست‌نوشته، چت، فکس يا ايميل ظاهر مي‌شوند که هرکدام خود به لحاظ محتوا و هدف به چند قسم مي باشند. نگارش طبيعي و
ترجمه انواع متون انگليسي-با بالاترين سرعت و دقت
تدريس فوق فشرده زبان انگليسي-متد2015 تضميني "در سه سطح بصورت ميانبر در تنها 3 ترم فقط در 3 ماه" براي تمامي افراد با هر سطحي از مبتدي تا پيشرفته براي کساني که دانش کافي براي زبان انگليسي دارند ولي نميتوانند صحبت کنند براي